R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zagospodarowanie Turystyczne Powiatu
Autor Wiadomość
xawer 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 155
Postawił 15 piw(a)
Skąd: wieluń
Wysłany: 2009-02-04, 19:42   Zagospodarowanie Turystyczne Powiatu

Mam zamiar napisac prace licencjacką na temat zagospodarowania turystycznego w powiecie. Poradzcie mi czy jest to dobry pomysł, czy ma to sens, czy odnajde niezbędne informacje? Bardzo proszę o jakieś porady. Pozdrawiam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-02-04, 20:05   

Nie wiem jak w powiecie ale w urzędzie miasta jest podobno jakiś wydział promocji. Jak dotąd chyba nie pozyskał żadnych środków z UE więc może chociaż posiada jakieś interesujące Cie informacje.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2009-02-04, 20:41   Re: Zagospodarowanie Turystyczne Powiatu

xawer napisał/a:
Mam zamiar napisac prace licencjacką na temat zagospodarowania turystycznego w powiecie. Poradzcie mi czy jest to dobry pomysł, czy ma to sens, czy odnajde niezbędne informacje? Bardzo proszę o jakieś porady. Pozdrawiam.


Mysle, ze Twoj temat nie bedzie trudny do zrealizowania. Dlaczego? Dlatego, ze nasz powiat jest, wedlug mnie, slabo zagospodarowany turystycznie. Poza nielicznymi w miare interesujaco zagospodarowanymi miejscami, typu dworek w Ozarowie, czy dolina Warty (choc osobiscie dla mnie, malo interesujaca), nie ma nic co mozna okreslic mianem obszaru zagospodarowanego turystycznie. W naszej okolicy, jest wiele ciekawych zabytkow i pieknych miejsc, ktore moglyby byc atrakcja dla turystow. Lecz nimi nie sa. Dlaczego? To pytanie do naszych "wielkich", regionalnych politykierow. Mysle, ze znacznie wiecej, ciekawszych informacji moglbys zawrzec w pracy pod tytulem: "Geneza braku rozwoju zagospodarowania turystycznego w dogodnych ku temu obszarach Powiatu Wielunskiego". Na pierwszy ogien, moglbys sie udac do Wielunskiego ratusza i spytac, co z budowa zalewu pod Kurowem.

Jednak, gdybys sie uparl :wink: , przy pisaniu pracy na temat "Zagospodarowanie turystyczne w Powiecie Wielunskim" warto skorzystac z materialow dostepnych na stronie Serwisu Turystycznego Ziemii Wielunskiej (www.szlaki-turystyczne.pl/index.htm).

Pozdrawiam
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-02-04, 22:20   

red napisał/a:
Nie wiem jak w powiecie ale w urzędzie miasta jest podobno jakiś wydział promocji.

Który to wydział nie potrafi sam się wypromować, a co dopiero miasta czy gminy.
Pamiętam jak dziś, poszedłem po przewodnik rowerowy do starostwa. Chciałem parę egzemplarzy dla forumowiczów - Jaro był prawie przy tym - pan otworzył sejfową szafę i zapytał, po co mi aż 5 egzemplarzy!!! Przecież dla jego znajomych nie wystarczy... żenada.
A co do tematu, napisz xawer jakich danych potrzebujesz, myślę że pomożemy - turystykę naszego regionu znam w miarę dobrze, podejrzewam, że paru forumowiczów również się podłączy i tak powstanie Twoja (nasza zbiorowa) praca :DDD
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Spooky 
Wieluniaczek



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1578
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-02-05, 21:47   

Zgadzam się z hiszpanem, tereny mamy świetne. Przecież gdyby wybudowano ten już od dawna oczekiwany zalew w Kurowie, oprócz tego inwestycje turystyczne w postaci plaż czy barów w okolicach rzeki i mamy tutaj zagłębie turystyczne. Nie wiem, czemu władze nie potrafią tego wykorzystać.
_________________
I'd agree with you, but then we'd both be wrong
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW