R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Gdzie można wykonać rezonans magnetyczny?
Autor Wiadomość
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2009-02-07, 03:52   Gdzie można wykonać rezonans magnetyczny?

Nie znalazlem podobnego watku wiec zakladam. Mozecie wypisac wlasne opinie a pewnie bedzie ich sporo. :> Ze swojej strony mam pytanie czy jest mozliwosci wykonania rezonansu magnetycznego w naszym szpitalu? A jesli tak ktos wie ile orientacyjnie sie czeka? I do kogo pozniej sie najlepiej zwrocic z Wielunskich Ortopedow z wynikiem? Thx z gory :)



Zmieniłem treść wątku z "Szpital wieluński" na "Gdzie można wykonać rezonans magnetyczny" ze względu na znaczną rozbieżność tematu.
Jaro
_________________
Worldwide Trance Community..
Ostatnio zmieniony przez Jaro 2009-02-10, 11:38, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-02-07, 10:26   

Nie ma takiej możliwości niestety, brak komory magnetycznej i odpowiedniego personelu.
W Sieradzu najbliżej wykonują takie badanie, następnie w Łodzi .
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-02-07, 12:55   

Jeśli chcesz mieć za darmo to musisz mieć skierowanie, czas oczekiwania kilka tygodni. Można zapłacić koszt 500-800 zł i pomijasz kolejkę. Razem z wynikiem dostajesz opis sporządzony przez specjalistę.

Jeśli to kręgosłup to lepiej daruj sobie wieluńskich lekarzy. Wybierz się do dobrego neurochirurga w dużym mieście.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2009-02-07, 13:03   

Kolano :) Skierowanie musi byc od ortopedy czy rodzinny tez moze wypisac?
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-02-07, 13:38   

Jak to u nas bywa było odsyłanie od jednego do drugiego. Z tego co pamiętam skierowanie wypisał w końcu neurolog. Drugi raz bym już za tym nie chodził tylko zapłacił :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
fanzie 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 8 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 420
Piwa: 5/8
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-02-08, 11:49   

Administrator napisał/a:
Jak to u nas bywa było odsyłanie od jednego do drugiego.

Nie chcę sobie przypominać mojej przygody z tym skierowaniem... dopiero 120zł w Tyrmedzie za 3minutową wizytę załatwiło sprawę i dostałem ten papierek...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2009-02-08, 14:41   

A Ile nas samo badanie czekales? I gdzie robiles? :)
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jozefina22 
Dojeżdża PKSem
jozefina22


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 08 Lut 2009
Posty: 216
Skąd: tutejsza
Wysłany: 2009-02-08, 17:07   

Witam. Nowa tu jestem, ale góglować trochę potrafię, więc nie wiem w czym problem z tym rezonansem. Kto szuka ten znajduje.
http://www.poradnikzdrowi...y,2171_8181.htm
Cytat:
O konieczności wykonania badania zawsze decyduje lekarz, wystawiając skierowanie. Czas oczekiwania na rezonans u pacjenta nieobjętego leczeniem szpitalnym trwa nawet kilka miesięcy. W wielu prywatnych placówkach badanie można wykonać znacznie szybciej, co oczywiście wiąże się z kosztami. Rezonans kosztuje zwykle od 350 zł (bez kontrastu) do 600 zł (z kontrastem

p.s. brat pracuje w Sieradzu i mówi , że tam chyba nie ma rezonansu, najbliżej Bełchatów. Pozdrowienia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2009-02-08, 19:30   

Wygoglujesz odpowiedz na pytanie czy w Wielunskim szpitalu jest rezonans? Mozliwe, ale szybciej bys sie dowiedziala tutaj, po to jest ten dzial Informacje.
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jozefina22 
Dojeżdża PKSem
jozefina22


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 08 Lut 2009
Posty: 216
Skąd: tutejsza
Wysłany: 2009-02-08, 20:42   

Nevermind napisał/a:
(...) Mozliwe, ale szybciej bys sie dowiedziala tutaj, po to jest ten dzial Informacje.

Hm...szybciej mówisz ? No nie wiem, jak na ten moment to mylnie Cię poinfomowano, że rezonans "jest w Sieradzu i "potem" dopiero w Łodzi".... a jest bliżej w Bełchatowie. Częstochowie, Opolu lub Kaliszu zapewne też. Więc nie wiem, czy to szybciej .
Krótko czytam forum , ale już widzę, że informacje każdy tu zamieszcza...tylko, czy aby wiarygodne ? Oby. :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2009-02-08, 21:44   

Mialem na mysli *szybciej dowiedziala czy w Wieluniu jest rezonans*. Gdzie dalej to sobie umiem sprawdzic, pytalem o nasze miasto ;)
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-02-08, 21:58   

jozefina22 napisał/a:
No nie wiem, jak na ten moment to mylnie Cię poinfomowano, że rezonans "jest w Sieradzu i "potem" dopiero w Łodzi"....



Dlaczego piszesz, że mylnie poinformowałem, że najbliżej rezonans jest w Sieradzu, jakimi informacjami się posługujesz, że tak twierdzisz?
W źródle , które podałem jest jasno napisane:


Cytat:
Zespół Poradni "Zdrowie" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Sieradzu

Świadczone usługi / umiejętności:

USG, badania laboratoryjne, punkt pobrań, spirometria, USG, rezonans magnetyczny, badania endoskopowe, echo serca, szczepienia, masaże, fizykoterapia, mammografia.





Ty jak widzę posługujesz się na razie pustymi stwierdzeniami i oskarżeniami... :?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
jozefina22 
Dojeżdża PKSem
jozefina22


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 08 Lut 2009
Posty: 216
Skąd: tutejsza
Wysłany: 2009-02-08, 23:32   

Jaro napisał/a:

Cytat:
Zespół Poradni "Zdrowie" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Sieradzu

Świadczone usługi / umiejętności:

USG, badania laboratoryjne, punkt pobrań, spirometria, USG, rezonans magnetyczny, badania endoskopowe, echo serca, szczepienia, masaże, fizykoterapia, mammografia.


Ty jak widzę posługujesz się na razie pustymi stwierdzeniami i oskarżeniami... :?

Niepotrzebnie bierzesz moje słowa jako puste oskarżenia. Ty opierasz się na linku w sieci, a ja na dzisiejszej rozmowie telefonicznej z lekarzem radiologiem ( pociotek ;-) )Pracowni Tomografii szpitala w Sieradzu. Szpital, to co prawda nie Niepubliczny ZOZ Zdrowie....ale cos takiego jak pracownia rezonansu w Sieradzu byłaby raczej mu znana. Ostateczną weryfikacją będzie, jak zadzwonię na nr podany na linku i tam zasięgnę informacji " u źródeł".
Jeżeli okaże się , że wykonują w Sieradzu badania MNR to tu publicznie Ciebie przeproszę. Naprawdę korona mi z głowy nie spadnie. :-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-02-08, 23:41   

Ja w swoim poście kierowałem się informacjami podanymi na na stronie poradni "Zdrowie". Ty natomiast wydaje mi się, że najpierw powinnaś sprawdzić podaną przeze mnie informację aby następnie napisać, że kogoś mylnie poinformowałem, choć nawet gdyby się tak właśnie okazało, to mojej winy w tym co napisałem się nie dopatruję (patrz wpis odnośnie badania w podanym źródle).


EOT
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-02-09, 18:18   

Jaro, jakbyś wczytał się dokładnie, to sieradzka poradnia, ale znajduje się w Zduńskiej Woli tak gwoli ścisłości ;)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW