R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: red
2010-01-02, 12:18
Jak uważacie czego w Wieluniu nie ma !!!
Autor Wiadomość
thrasher 
Słyszał o Wieluniu
Slayer uber alles!



Wiek: 34
Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 9
Skąd: Czarnożyły / Poznań
Wysłany: 2009-03-15, 11:51   

Generalnie jak dla mnie brakuje fajnego klubu typu pub+sala koncertowa cos jak "U Bazyla" w Poznaniu widzialem swietna rzecz. Poza tym jakis typowo sportowy pub z kilkoma tv gdzie caly dzien puszczane byly by mecze mysle ze mialo by to racje bytu fanow sportu na tv nie brakuje :)
_________________
szczerosc u czlowieka cenie bardziej niz falszywe uczucie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MATRIX
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-15, 12:17   

Szykuje się coś nowego w wieluniu, znajoma dała mi link : www.bytheway.info.pl ciekawe kiedy otwarcie ?
 
   
thrasher 
Słyszał o Wieluniu
Slayer uber alles!



Wiek: 34
Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 9
Skąd: Czarnożyły / Poznań
Wysłany: 2009-03-15, 12:45   

"tanio zjesz". Brzmi zachecajaco 8)
_________________
szczerosc u czlowieka cenie bardziej niz falszywe uczucie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
drybl4s^ 
Przejeżdżał przez Wieluń
:))



Dołączył: 23 Kwi 2007
Posty: 72
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-03-15, 13:09   

brakuje czegoś takiego jak niegdyś złoty dzwon czy jak to sie nazywało ten bur/pub na krakowskim przedmieściu
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
thrasher 
Słyszał o Wieluniu
Slayer uber alles!



Wiek: 34
Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 9
Skąd: Czarnożyły / Poznań
Wysłany: 2009-03-15, 13:21   

no wlasnie klimat w dzwonie byl nieziemski
_________________
szczerosc u czlowieka cenie bardziej niz falszywe uczucie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-03-15, 14:20   

thrasher napisał/a:
no wlasnie klimat w dzwonie byl nieziemski

Zwłaszcza jak nie włączono wentylacji :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ahmed 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: Ostrówek
Wysłany: 2009-04-21, 18:30   

Według mnie brakuje miejsca na koncerty/imprezy plenerowe w Wieluniu. Był oczywiście Amfiteatr ale jest w rękach prywatnych a poza tym jest tam mało miejsca. Oczywiście brakuje też klubu czy też hali koncertowej i nie mówię tutaj o hali typu Hala Ludowa w Wrocławiu :) tylko coś na naszą skale, żeby parę tysięcy ludzi mogło się zmieścić:)
Ogólnie Wieluń ma perspektywy tylko trzeba chętnych ludzi do "rozbujania" Wielunia a takich niestety mało ;/
_________________
Gość !!! Zrób coś !!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2009-04-21, 19:30   

Odnosnie amfiteatru i tej sali co tam byla, zostala Ona sprzedana? Bo napisu nie ma juz jakis czas..
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-04-21, 20:25   

Nevermind napisał/a:
Odnosnie amfiteatru i tej sali co tam byla, zostala Ona sprzedana? Bo napisu nie ma juz jakis czas..

Sprzedana.
ahmed napisał/a:
Ogólnie Wieluń ma perspektywy tylko trzeba chętnych ludzi do "rozbujania" Wielunia a takich niestety mało ;/

Bo nikt nie lubie pracowac dla idei albo jeszcze dokładać do interesu. Zapytaj organizatorów koncertów w miejscowych knajpach (Crash, Exit) czy zarobili na tym interesie czy raczej zrobili to non profit.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ahmed 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: Ostrówek
Wysłany: 2009-04-21, 21:54   

Nie wierze, że nic im nie wpadło :) Nawet jeżeli wjazd był za free to zarobili na sprzedaży w barze ;) oczywiście nie są to kokosy ale zawsze coś. A takimi akcjami tylko sobie można zaplusować na mieście :) A szukając miejsca na takie imprezy zamarzyłem sobie o amerykance już wyobrażam sobie tam klub na miarę Od zmierzchu do Świtu w Wrocławiu :)
Pomarzyć można hehe Zakup amerykanki pod klub było by realne dopiero gdyby Wieluń osiągnął ok 100tys mieszkańców. Ma ktoś z Was jakieś pomysł na organizacje koncertu plener/klub tak aby weszło ok 4/2 tys ludzi ??
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-04-21, 22:17   

ahmed, znam sytuację od podszewki - organizując dwa koncerty w TR raczej niewiele na tym zarobiłem a wręcz dołożyłem. Trzeba zapłacić za rozklejenie plakatów (ewentualnie poświęcić swój czas), zapewnić wyposażenie techniczne, koszty ochrony imprezy. Niewielkim zyskom z baru ciężko to pokryć.
No chyba że zespoły grają całkowicie za darmo i mają niewielkie wymagania organizacyjne, ale wtedy też frekwencja nie powala...
Spróbuj sam coś takiego zorganozować - zobaczysz że nie jest to takie fajne.
ahmed napisał/a:
Pomarzyć można hehe Zakup amerykanki pod klub było by realne dopiero gdyby Wieluń osiągnął ok 100tys mieszkańców.
Obawiam się że i wtedy byłaby to wątpliwa inwestycja. I nie zapominaj, że ten obiekt znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie dużego osiedla - protesty mieszkańców masz jak w banku.
ahmed napisał/a:
Ma ktoś z Was jakieś pomysł na organizacje koncertu plener/klub tak aby weszło ok 4/2 tys ludzi ??

Jeśli chodzi o klub to w grę wchodza tylko duże okoliczne dyskoteki. Zaproponuj im coś - może podchwycą temat.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ahmed 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: Ostrówek
Wysłany: 2009-04-21, 22:30   

Właśnie razem z kolegą postaramy się coś zorganizować na koniec wakacji ale to jeszcze w zarodku jest pomysł :) Wiem, że np chłopakom z Byczyny udało się zorganizować imprezę :) Festiwal Stolica Reggae w tym roku będzie miał drugą edycje :) Red dlatego tak było bo happysad strasznie dużo bierze. Ci co byli mówili, że klub był po brzegi wypełniony a to oznacza, że po prostu klub był za mały na taki koncert :) Właśnie o to chodzi, żeby wybrać zespoły takie, które biorą mało są w miarę znane i nie wymagające :)
A co do opłacenia rozklejaczy plakatów to zapewne wystarczyło by puścić cynka osobą zainteresowanym i by rozkleiły je za darmową wejściówkę :) a przy cenie biletu (jak dobrze pamiętam) i full sali (czyli jak mówił barman 450-500 osób) to i tak dużo kasy zebraliście. Tyle że fakt happysad zapewne dużo bierze :)


A teraz co do marzeń o amerykance :)
Nie mówię tutaj o klubie ala Protector Biała tylko mniejszym :) takiej piwniczce :) Kto kiedykolwiek zaliczył wypad we Wrocławiu do "Od Zmierzchu do Świtu" to wie o czym myślę :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-04-21, 22:53   

ahmed napisał/a:
Red dlatego tak było bo happysad strasznie dużo bierze. Ci co byli mówili, że klub był po brzegi wypełniony a to oznacza, że po prostu klub był za mały na taki koncert :)

Za mały? Ludzi trochę było, ale nikt nie stał pod wejściem bo się nie zmieścił.
ahmed napisał/a:
Właśnie o to chodzi, żeby wybrać zespoły takie, które biorą mało są w miarę znane i nie wymagające :)

To znajdź takie zespoły, które na koncert przyciągną wiele osób. Nawet undergroudowe kapele coś biorą, chociażby zwrot kosztów dojazdu. 200-300 zł to minimum a takich zespołów musi być kilka. Ciężko zrobić koncert na którym da się zarobić. W temacie trochę się orientuję, kumpel w Łodzi organizuje dużo koncertów i trochę mu pomagałem i wiem, że to nic ciekawego i czasem trzeba z własnej kieszeni dołożyć.
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-04-21, 23:00   

ahmed napisał/a:
Red dlatego tak było bo happysad strasznie dużo bierze. Ci co byli mówili, że klub był po brzegi wypełniony a to oznacza, że po prostu klub był za mały na taki koncert
Klub nie był za mały bo spokojnie weszłoby do lokalu jeszcze z 50 albo i więcej osób. Poza tym zdziwie cie - Happysad nie bierze dużo. Grają (albo przynajmniej u nas grali) za kase z biletów i za nic więcej. Jedyne co mieli to pewne wymagania techniczne, jak np minimalna ochrona, scena itp.
ahmed napisał/a:
a przy cenie biletu (jak dobrze pamiętam) i full sali (czyli jak mówił barman 450-500 osób) to i tak dużo kasy zebraliście. Tyle że fakt happysad zapewne dużo bierze
Aż tyle osób nie było. Zresztą nie ma to znaczenia, gdyż taj jak juz pisałem - Happysad grał z biletów. Więc bez względu na frekwencje dla mnie jest tylko kasa z baru.
ahmed napisał/a:
A co do opłacenia rozklejaczy plakatów to zapewne wystarczyło by puścić cynka osobą zainteresowanym i by rozkleiły je za darmową wejściówkę
Nie ma darmowych wejściówek jak juz napisałem.
ahmed napisał/a:
Właśnie o to chodzi, żeby wybrać zespoły takie, które biorą mało są w miarę znane i nie wymagające
Takich zespołów NIE MA...
ahmed napisał/a:
Kto kiedykolwiek zaliczył wypad we Wrocławiu do "Od Zmierzchu do Świtu" to wie o czym myślę
Wrocław a Wieluń to dzień do nocy. Na tym tle jesteśmy wsią...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ahmed 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: Ostrówek
Wysłany: 2009-04-22, 08:26   

W zasadzie dla Was bezpieczne rozwiązanie no ale bez wielkiego zysku :)No więc ile było osób ?? Chyba liczyliście ile osób wchodziło :) Takie zespoły są ;) Chociaż by zespół Pajujo z Praszki :) Dużo nie biorą wymagań też kosmicznych nie mają a ludzie w WLN trochę ich znają :) Hmm a z ZMZ była taka sama sytuacja co z HS ?? brali kasę za bilety i dzielili się z KŚ ??
Ostatnio zmieniony przez red 2009-04-22, 11:26, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW