R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Ostrzeżenia dla użytkowników
Autor Wiadomość
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-02-25, 11:43   Ostrzeżenia dla użytkowników

W związku z publicznym zwróceniem uwagi przez użytkownika Ignacy o ukaranie voxpopuli
poprosiłem o przesłanie mi cytatów, gdzie voxpopuli ubliża innym. Oto one:

Ignacy napisał/a:
Hubercie, czy znasz kogoś z "ludowców", kto ma tzw. klasę, dobre wykształcenie, niepodwójną moralność, nie jest tępym klocem,itp.? Ja takiego nie znam. Powiem więcej. Popatrz na naszego rodzimego "ludowca" posła ...Jest doskonałym przykładem powyższej uogólnionej definicji...Dlatego nie dziw się , że Pawłowi do nich daleko. Każdy szuka podobnych do siebie. Czyż nie? (nazwanie Posła Łuczaka i wszystkich "ludowców" tępymi klocami o podwójnej moralności, bez wykształcenia i bez klasy)

Fordo, ja nie generalizuję. Napisałem, że j a osobiście nie znam nikogo z PSL z klasą, a tych, których znam -są do niczego. Taka jest ich większość.Miło, że znasz wśród nich takich "do rzeczy". Ale ta zasada dotyczy ogółu populacji, więcej w niej "burakowatych", niż porządnych ludzi, lecz to temat na inną dyskusję. Pozdrawiam Cię! (nazwanie większości populacji "burakowatymi")

( w przeciwieństwie do obecnego burmistrza, który nie ma tej koniecznej wiedzy, co Paweł (myślę tu chociażby o odpowiednich studiach,wiedzy samorządowej, prawnej, etc., niestety, burmistrz nie potrafi nawet "sklecić" porządnego pisma/listu urzędowego zgodnego ze sztuką takowych, to już wstyd, bo do tego nie trzeba być literatem!)
(bezpodstawne oskarżenia wobec Burmistrza odnośnie wykształcenia i umiejetności pisania kto mu dał takie prawo oceninia innych ludzi i na jakiej podstawie)


Pytanie: co robimy?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-25, 11:52   

W tym wypadku ja byłbym za ukaraniem voxpopuli. Przyznałbym rację Ignacemu i co najmniej zmoderował posty voxpopuli.
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-02-25, 12:09   

Chłopak mocno się udziela więc napisałbym do niego PM i wyjaśnił w których momentach popełnił błąd. Jeśli się nie poprawi to wtedy ostrzeżenie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-02-25, 12:19   

Gustlik dostał ode mnie ostrzeżenie, za obrażenie mnie z wyglądu:
Gustlik napisał/a:
Trolla to bardziej ty mi przypominasz i nie tylko internetowego

Z debilem się dyskutować nie da.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-02-25, 18:53   

Ferbik napisał/a:
Pytanie: co robimy?

Kurcze ale może ktoś mi pokaże który punkt regulaminu konkretnie został naruszony?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-02-25, 18:56   

red napisał/a:
Kurcze ale może ktoś mi pokaże który punkt regulaminu konkretnie został naruszony?

On wytłuścił rzekomą obrazę w swoim PW, które zacytowałem... ja również uważam, że nie zostało to jakoś odebrane obelżywie przeze mnie. Poza tym: czy pisanie prawdy o czyimś wykształceniu jest obrażaniem kogoś? :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-02-25, 21:12   

Ale który punkt regulaminu został naruszony i dlaczego? Jeśli został...
Kurcze może jestem nieobiektywny. Sami zdecydujcie. Najwyżej napiszcie temu VOXOWI PW
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-02-25, 23:41   

voxpopuli dostał ode mnie jedno słuszne ostrzeżenie za rażące naruszenie regulaminu forum w temacie - http://www.wielun.biz/viewtopic.php?p=93907#93907
i tutaj zacytuję jego słowa:


voxpopulivoxdei napisał/a:
dodajmy przekupionych, nieuczciwych , jak sprzedajny pan doktor S. na czele z zezującym dyrygentem Piotrem



W pozostałych jego postach nie doszukuję się słów uznanych pospolicie za obraźliwe, co nie oznacza, że jego język w stosunku do niektórych jest cięty.
Dlatego moje zdanie jest następujące, że nie ma za co karać tego użytkownika, można jedynie w edycji jego postów pogrubioną czcionką zwrócić mu uwagę na poskromienie swoich porównań i zastąpienie ich mniej groteskowymi.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-03-11, 19:17   

wrzochu3 na dzień dobry otrzymał ode mnie bana za: http://wielun.biz/viewtopic.php?p=96030#96030

Jaki (słowo wymoderowano) troll. Ostatnio jak dostał bana, to też skończyło się na jego 2 postach... co za (słowo wymoderowano) pedał :!: :evil: :evil: :evil:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-03-11, 19:56   

Dobrze tak trolowi!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-03-12, 22:50   

Ferbik powstrzymaj się od komentarzy w stylu:
"Proponuję odwiedzić psychiatrę."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-03-13, 08:08   

Administrator, bo ktoś mnie może pozwać do sądu tak jak mnie straszyła jego laska KasiaM? :D To, że ktoś rejestruje się na forum raz, pisze dwa posty i już na samym początku wrzuca chamsko innym, dostaje bana, rejestruje się po jakimś czasie drugi raz, po zadaniu mu pytania znowu chamska odzywka z jego strony - uważasz takie zachowanie jako zdrowe i normalne? Ja się tylko o niego martwię, bo coś z tym chłopcem jest nie tak :>
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-03-13, 08:26   

Ferbik po co zniżasz się do jego poziomu hasłami o szpitalu? Tu nie chodzi o opinię Wrzocha czy KasiM. Tu chodzi o wizerunek forum i postrzeganie nas przez innych użytkowników.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-03-13, 08:48   

Nie o szpitalu tylko o specjaliście a to zasadnicza różnica. Niepotrzebnie zakładałeś temat odnośnie użytkownika wrzochu3, bo wysłałem wyjaśnienia zarówno do KasiaM jak i do mqs na PW. Zrobi się za chwilę niepotrzebne zamieszanie, a dodatkowo zwracasz mi publicznie uwagę pisząc tak jak tutaj o szpitalu psychiatrycznym - ja mu w uzasadnieniu napisałem, żeby udał się do specjalisty jakim jest psychiatra, bo coś z nim nie tak. Jeśli to jest obraźliwe... to ja przepraszam...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-03-13, 08:56   

Zamieszanie robi się właśnie poprzez usuwanie postów i niedopowiedzenia.
Poprawiłem szpital i usunąłem jeden z cytatów.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW