R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wypadek na przejezdzie kolejowym
Autor Wiadomość
Marcin
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-19, 12:04   

Dero to samo probowalem wytlumaczyć Ferbikowi, ale on znowu przy swoim.

Ferbik nie zgadzam się do końca.

Ferbik napisał/a:
A ci ktorzy mysla inaczej, mam nadzieje, ze jak pojezdza z 7-10 lat a nie rok czy dwa to zrozumieja.


Myśle inaczej niz Ty. Jeżdze (dopiero) 3 lata, uważam się za dobrego kierowce. Przed operacją robiłem dziennie minimum 100km (trasa+miasta)- myśle że to wystarczy żeby cokolwiek zaobserwować i w większości przypadków wiem jak się zachować.
Używasz głupich moim zdaniem wyznaczników, choćbym miał prawko od roku to i tak moge być doświadczonym kierowcą, bo załóżmy zrobiłem przez ten rok bardzo dużo km. Ludzie się chwalą, że mają prawko po 10lat i co z tego?? Jak przez ten czas przejechali tyle kilometrów co ja w tydzień??
Co innego "niedzielni kierowcy", którzy raz na tydzień wezmą auto od ojca...

Ferbik napisał/a:
NIE CHCE ZGINAC PRZEZ JAKIEGOS SZALENCA JADAC DROGA Z PIERWSZENSTWEM, KTORY NIE ZATRZYMAL SIE NA STOPIE I WYMUSIL MI PIERWSZENSTWO.

Przypominam że wielu "szaleńców" ma również prawo jazdy spokojnie po 6 lat...

Te dwa Twoje cytaty mi się nie spodobały...
No i na koniec już... w którymś poście napisałeś chyba "EOT" ??
Więc....EOT
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-19, 12:05   

o jejku mial poprostu chlopak pecha i nic wiecej juz nie poradzimy.... jak mu bylo sądzone...
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-19, 12:08   

Marcin, ja nie mowie o ciotce Halince, ktora ma 60 lat, prawko 35 lat i ostatni raz za kolko wsiadla w wieku 26lat. Myslalem, ze nie musze o tym pisac... Wyraznie napisalem slowo "pojezdza" a nie slowo "maja prawo jazdy" :!: Rozumiecie tylko te sformulowania, ktore wam wygodnie rozumiec... Marcin nie tobie jest osadzac, czy jestes dobrym kierowca czy nie :) Ehh ten mlodzienczy wiek i bojownicze nastawienie do calego swiata... :P
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-19, 13:03   

Marcin, widać po twoim awatarku i podpisie uwielbienie do posiadanego pojazdu. To przeważnie tacy szaleńcy co myślą że są "dobrymi kierowcami" giną najczęściej albo powodują wypadki. Nieważne że przejeżdżasz 100km dziennie czy 1000. Do tego jest potrzebna wyobraźnia i umiejętność przewidywania sytuacji kryzysowych.

Poza tym piszecie totalne bzdury. Jak przeczytałem że "najprawdopodobniej w obydwu przypadkach kierowcy mniej lub bardziej ponosili winę" to mało z krzesła nie spadłem.
KIROWCY W OBYDWÓCH PRZYPADKACH PONOSILI CAŁOWITĄ WINĘ!!!

Jeżdżę tam codziennie (wracam tamtędy z pracy) i widzę jak jeżdżą szaleńcy. Ludzie nie zatrzymują się na stopie. Mało tego raz jak przejeżdżałem i się zatrzymałem to jakiś burak zaczął mi trąbić i mrugać światłami.

Wczoraj jak przejeżdżałem po 22giej to sie tam palił znicz wtedy jeszcze nei wiedziałem że był drugi wypadek. Tym akcentem kończę swoją wypowiedź.
[*] [*] [*]
 
   
Marcin
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-19, 13:14   

Uwielbienie uwielbieniem...do szaleńca naprawde baaardzo wiele mi brakuje...

Proponuje zamknąć temat...miejmy nadzieje że nie do dzisiejszego wieczora...
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-19, 13:26   

Marcin napisał/a:


Myśle inaczej niz Ty. Jeżdze (dopiero) 3 lata, uważam się za dobrego kierowce. Przed operacją robiłem dziennie minimum 100km (trasa+miasta)- myśle że to wystarczy żeby cokolwiek zaobserwować i w większości przypadków wiem jak się zachować.
Używasz głupich moim zdaniem wyznaczników, choćbym miał prawko od roku to i tak moge być doświadczonym kierowcą, bo załóżmy zrobiłem przez ten rok bardzo dużo km. Ludzie się chwalą, że mają prawko po 10lat i co z tego?? Jak przez ten czas przejechali tyle kilometrów co ja w tydzień??


Skoro mowimy o prawo jazdy, posiadam je juz od prawie 14 lat. Jezdze codziennie, od czasu do czasu robie dluzsze trasy, czasami za granice. Ale daleki bylbym od powiedzenia o sobie , ze jestem dobrym kierowca, wole powiedzec, ze uwazam ze jestem bezpiecznym kierowca bo przez ten czas niespowodowalem wypadku, nie dostalem mandatu, dobrym kierowca jest Holowczyc albo czlowiek podobnego kalibru. Nie uwazam tez , zeby osoba posiadajaca od roku prawo jazdy niezaleznie ile by jedzila w tym czasie, byla doswiadczonym i dobrym kierowca. Panowie wiecej pokory. Zycze wszystkim jak najmniej stresowych sytuacji na drogach i wyobrazni.
Ostatnio zmieniony przez Blink 2005-11-19, 14:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
   
COMBIT 
Dojeżdża PKSem
combit


Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 108
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-19, 13:30   

Hmmm tak sobie przeczytalem cala dyskusje ....
1) Jaka zdrowo myslaca firma w tym pkp ma kase na to zeby stawiac budke kolejna na tej trasie gdzie jest ktos i podnosi szlbany - takie budki stoja tylko na drogach krajowych !!
2) Podjezdzajac do przejazdu kolejowego juz wczesniej sa znaki za ile metrow jest przejazd
3) Jezeli sie ktos niechce zatrzymac to on ma nieststy pecha
4) z przejazdami kolejowymi jest podobnie jak z drogami podporzadkowanymi jak sie nie zatrzymasz na stopie i wyjedziesz komus to mozesz nie wlaczyc sie do ruchu.
5) Ludzie jezdza na pamiec i wiedza ze pociagi jezdza 2 razy w ciagu dnia to sie nie zatrzymuja.
6) koles ktory sie wczoraj rozwalil jechal jak wariat wyprzedzal wszystkich i pewnie zapomnial o pociagu i wjechal wprost pod niego. Widac policjantom wszystko mozna to sa nadludzie bo jak by stali koledzy za przejazdem to by sobie rakami machneli i przejechali a tak .... NO COMMENTS

[ Dodano: 2005-11-19, 13:31 ]
jezeli chodzi o trasy to srednio w miesiacu przejezdzam 5000km

[ Dodano: 2005-11-19, 13:32 ]
jezdzic wolno nie znaczy - tez bezpioecznie - trzeba poprostu uwazac i tyle
KULIG - byl dobrym kierowca i zginol na przejezdzie ...
_________________
http://www.kulig.eu ; http://www.it.wielun.pl.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-19, 14:05   

COMBIT, a co my tam mozemy wiedziec... przeciez nas tam nie bylo :>
Blink - to sie nazywa skromnosc i publiczna ocena swoich umiejetnosci. Gratuluje. Co do twojego posta to mysle dokladnie tak samo. A o pokorze juz pisalem wczesniej... widocznie za bardzo agresywnie zostalo to odebrane :P

PS. Widze, ze zdania: moje, Blinka, Jaro, Combita, MAR-COMa, cogito, ggrega, a wiec starszyzny forumowej i bardziej doswiadczonych zyciowo osob nie sa w stanie przekonac mlodych i gniewnych. Tutaj pomoze tylko czas na zrozumienie pewnych podejsc do niektorych spraw.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-19, 14:22   

Powiem wam tak. O wczorajszym wypadku dowiedziałem sie dzisiaj od mojej mamy.
Widziała ten wypadek z okna czwartego piętra bloku numer 9 (naprzeciwko pijalki)
Pociąg trąbił jak nigdy wcześniej a facet pomimo to się nie zatrzymał i wjechał prosto pod pociąg, potem straszny huk i ... [*].
To byłoby na tyle...

Mam prawo jazdy już 12lat i również nie uważam się za dobrego kierowcę. Moim marzeniem jest odbyć kurs bezpiecznej jazdy. A może ktoś wie gdzie cos takiego mozna sobie zrobić? Jazda na wolantach, kontrolowane poślizgi itp.
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-19, 14:24   

gregg napisał/a:
również nie uważam się za dobrego kierowcę. Moim marzeniem jest odbyć kurs bezpiecznej jazdy. A może ktoś wie gdzie cos takiego mozna sobie zrobić? Jazda na wolantach, kontrolowane poślizgi itp.

Ja rowniez nie uwazam sie za dobrego kierowce, ale uwazam, ze jezdze bezpiecznie i rozwaznie. Sam bym sie na taki kursik zglosil
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-19, 14:31   

Wiecie co mnie najbardziej wkurza?
SZCZYLE zdzierające opony na parkingu koło Intermarche albo wkoło placu. Dostanie taki furę od starego i drze opony ile wlezie.
Tego nie znoszę. A później się przechwalają że są dobrymi kierowcami. :)
 
   
Paweł
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-19, 14:42   

moge ci Ferbik reczyć ze zauwazyło to wiecej nic 2 osoby...a swoim nastepnym postem udodowdniłes moje obserwacje. ale niestety oczywiscie (bo jakby inaczej) nie rozumiesz i ty sam nie umiesz czytac ze zrozumieniem...(a co do wyluzuj chłpocze i pokory- nie badz smieszny) żenada...
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-19, 14:45   

Paweł, ile ty masz lat tak na marginesie? Bo z twojego zachowania wynika ze kolo 17.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-19, 14:45   

Ja co do wypadku tego młodego chłopaka w maluchu słyszałam, że wjechał specjalnie pod pociąg... :|
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Paweł
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-19, 14:55   

interesujace. a umiesz opisac moje zachowanie?
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW