R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Siatkarz Wieluń
Autor Wiadomość
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2012-05-23, 17:29   

Wszystko jest na YT, RZW, Siatka.org. Wystarczy poczytac i wyciagnac odpowiednie wnioski.
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
basteks 
Ma stragan na targu


Pomógł: 1 raz
Wiek: 53
Dołączył: 15 Cze 2006
Posty: 503
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-23, 22:29   

Panowie ciekaw jestem czy w ciągu najbliższych lat w jakiejkolwiek dyscyplinie osiągniemy w Wieluniu najwyższą klasę rozgrywek w Polsce

Łatwo jest krytykować trudniej coś samemu zrobić. Nikt nie jest idealny, ale jak krytykujemy to znaczy, że potrafimy wykonać to lepiej.

Nikt nie docenia tego, że mieliśmy w Wieluniu szansę oglądania siatkówki na najwyższym krajowym poziomie (Skra, Asseco, Zaksa).
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-05-25, 09:25   

Cokolwiek by o tym zamieszaniu nie mówić, to fajnie było mieć w Wieluniu siatkówkę na wysokim poziomie, a przecież przez moment była nawet na najwyższym ;)
Mam nadzieję, że jakoś się te sprawy rozwiążą i to pozytywnie, no i że będziemy mieć jeszcze okazję cieszyć się grą naszych zawodników w wieluńskich barwach.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Damiao 
Ma stragan na targu



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 515
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-25, 12:53   

ja tylko jestem ciekaw co by było jak by został Dacewicz może byśmy jeszcze byli w Pluslidze ;)
on wydobył z zawodników 1 ligowych maxa, popatrzcie sobie gdzie teraz są zawodnicy którzy potrafili utrzymać nas w PLS ?
_________________
;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
olhain 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 28 Mar 2012
Posty: 6
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-05-25, 13:19   

Wciąż trwają rozmowy nad przyszłością Siatkarza Wieluń. Zawodnicy, a także trener czekają nie tylko na zaległe pieniądze, ale też informacje o najbliższym sezonie. Adrian Michałczyk sprawdzał, co w tym czasie robi trener Tomasz Wasilkowski.

AM: Po ostatnim gwizdku w sezonie powiedział pan, że czuje się jakby spadł z ligi. Czy po czasie, po przemyśleniach coś się zmieniło?

Tomasz Wasilkowski: Uczucie pozostało... Natomiast emocje opadły, człowiek już troszkę inaczej na to patrzy. Rozmawiałem też z zawodnikami, którzy grali w Wieluniu. Mówią, że dobrze się czują, że wszystko jest OK. Szkoda, że tak wyszło, ale pozytywnie na to patrzą i jakby te rozmowy utwierdziły mnie trochę w tym, że nie było tak źle, jak człowiek się czuje. No ale niestety czwarte miejsce jest najgorsze chyba dla każdego sportowca.

AM: Sami kibice chyba nie są aż tak rozgoryczeni. Czwarte miejsce z drużyną, która tak późno zaczęła, do tego problemy klubu, które zaczęły się już w Plus Lidze i przełożyły na ten sezon. To chyba utrudniało pracę?!

Tomasz Wasilkowski: Myślę, że cały ten sezon to były ogromne zawirowania. Najpierw decyzja, czy będzie licencja czy nie i stąd później budowanie drużyny. Potem okazuje się, że nas zawiesili z powodu rzeczy, które działy się w Plus Lidze też nie pomaga. Miało to wszystko wpływ na pewno. Natomiast ja starałem się trzymać chłopaków, mówiłem im o tym wszystkim, bo mają prawo wiedzieć. Jednak poprzez pracę starałem się trzymać ich głowy z daleka od tych spraw i w pewnym okresie sezonu się to udało, natomiast na koniec już nie. Nigdy się nie używa dwa razy tego samego bodźca w krótkim czasie. Myślę, że stad takie rzeczy i na pewno miało to wszystko jakiś wpływ. To doskonałe doświadczenie dla mnie jako trenera i myślę, że dla nich też jako zawodników. Takie sytuacje powodują, że człowiek się dużo uczy. Myślę, że po pewnym czasie tak będziemy na to patrzeć.

AM: Porozmawiajmy może teraz o panu. Kiedy się rozmawia z zawodnikami, to bardzo chwalą sobie pracę z panem, wszyscy mówią, że dla nich był to dobry sezon, że poprawili swoją grę, swoje umiejętności. Jak pan sam ocenia swoją pracę, bo poniekąd dostał pan szansę w Wieluniu.

Tomasz Wasilkowski: Uważam, że w zasadzie to nic nie osiągnąłem, bo czwarte miejsce to nie osiągnięcie. Może jedynym osiągnięciem jest zespół, który udało mi się stworzyć. Tak jak już mówiłem wcześniej, dostałem szansę i jestem wdzięczny prezesom z Wielunia, że dali mi szansę. Mam nadzieję, że swoją pracą, postawą jak gdyby się odwdzięczyłem za to. Tak jak mówię, dziękuję Adamowi Dąbrownemu i Mariuszowi Grabczakowi za szansę, którą - po części – myślę, że wykorzystałem. Choć sportowo wynik, czyli to czwarte miejsce to nie to, co mogliśmy osiągnąć. Natomiast ciesze się, że sprawdziły się pewne metody pracy, które stosowałem, jeżeli chodzi o przygotowania fizyczne, taktykę. Udało się to wdrożyć, chłopcy mi zaufali, zawierzyli temu, co przygotowałem i myślę, że to też zdecydowało o tym, że ta drużyna, pomimo różnych zawirowań, grała i walczyła. O to mi chodziło przed sezonem, żeby stworzyć drużynę walczącą w oparciu o konkretne zasady. I cieszę się, że cała mądrość zawodników polegała na tym, że oni chcieli zrozumieć te zasady, które chciałem wprowadzić, tę całą filozofie, jak to nazywam. Jest to wielkość zawodników, bo gdyby oni tego nie zaakceptowali, nie chcieli słuchać, powstałyby tarcia. Natomiast zaakceptowali to, zobaczyli, że przynosi to efekty i ja się z tego bardzo cieszę i jestem im niezmiernie wdzięczny.

AM: Ja jednak uważam, że pan jako jeden z najmłodszych trenerów w lidze i z najmniejszym stażem dobrze poprowadził drużynę. Szóste miejsce po rundzie zasadniczej i bardzo dobra postawa w play offach. Jak dalej rysuje się pana przyszłość? Zostanie pan w Wieluniu czy jednak szuka czegoś innego?

Tomasz Wasilkowski: Pojawiło się jakieś zainteresowanie moją osobą po tym sezonie, odebrałem nawet kilka telefonów z propozycjami, natomiast nie było żadnych konkretów, ani ze strony polskich klubów, ani ze strony Wielunia. Na tę chwilę nic nie mogę powiedzieć. Jest to taki okres w zawieszeniu, bo nie ma żadnych konkretnych informacji. Myślę, że to wszystko rozstrzygnie się w ciągu miesiąca. Mam nadzieje, że będę miał jakieś informacje, rozmawiałem z panem prezesem Dąbrownym. Na razie trwają rozmowy ze sponsorami, no i ciężko jest powiedzieć, na jakich zasadach to będzie i czy w Wieluniu czy gdzieś dalej. Tak jak mówię, dla mnie jest to taki okres zawieszenia, który najmniej lubię. Lubię pracować, to jest moja pasja.

AM: We wcześniejszych rozmowach wspominał pan, że chce się wybrać na jakieś szkolenie. Jak z tymi planami?

Tomasz Wasilkowski: Teraz jeszcze nie z racji warunków finansowych. Natomiast byłem już na jednej konferencji, prowadzę zajęcia dydaktyczne na AWF-ie w Katowicach, tak że na brak pracy aż tak bardzo nie mogę narzekać, oczywiście tej uczelnianej. Natomiast nie wiem, czy w tym roku uda mi się gdzieś pojechać z racji braków środków na to. Wiadomo, samochód trzeba zatankować, hotel wynająć i opłacić, a w tym roku sytuacja jest, jaka jest i bardzo ciężko będzie to zrealizować. Obserwuje natomiast rozgrywki Ligi Światowej, eliminacje do igrzysk. Nagrywam mecze, potem oglądam i analizuję, jakie taktyki, ustawienia, rozwiązania stosują i z tego wyciągam jakieś tam wnioski.

AM: Rozumiem, że w nowym sezonie będzie pan w pełni przygotowany do pracy?

Tomasz Wasilkowski: Przygotowany jestem już w tej chwili. Jak człowiek siedzi w tym cały czas, to nie ma możliwości, żeby nie być przygotowanym. Nie ukrywam, że hala jest moim miejscem, to jest mój dom. Ja się najlepiej czuje prowadząc treningi i zajęcia. Tego mi brakuje. Minęło dwa czy trzy tygodnie od końca ligi, a mnie już ciągnie z powrotem, żeby gdzieś pojechać, poprowadzić jakieś treningi, móc prowadzić pracę, żeby to wszystko mogło iść już do przodu. Ale taki okres jest i trzeba to zaakceptować z pokorą.

AM: Panie trenerze, życzę, aby pan jak najszybciej podjął pracę i nie ukrywam, że chciałbym się spotkać ponownie w wieluńskiej hali. Życzę wszystkiego dobrego i mam nadzieję, do usłyszenia.

Tomasz Wasilkowski: Ja dziękuję ślicznie, również życzę wszystkiego dobrego słuchaczom radia i też mam nadzieję, do usłyszenia.
Autor: Adrian Michałczyk.
_________________
olhain
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
HandOfFury 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 86
Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 292
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-25, 22:26   

basteks napisał/a:
Panowie ciekaw jestem czy w ciągu najbliższych lat w jakiejkolwiek dyscyplinie osiągniemy w Wieluniu najwyższą klasę rozgrywek w Polsce

Łatwo jest krytykować trudniej coś samemu zrobić. Nikt nie jest idealny, ale jak krytykujemy to znaczy, że potrafimy wykonać to lepiej.

Nikt nie docenia tego, że mieliśmy w Wieluniu szansę oglądania siatkówki na najwyższym krajowym poziomie (Skra, Asseco, Zaksa).


Awans do Plusligi to tylko zasługa sponsora - Pamapolu = pieniądze = dobry zawodnik. Zarząd coś tam na pewno zrobił, ale to co jest w tej chwili to porażka...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
basteks 
Ma stragan na targu


Pomógł: 1 raz
Wiek: 53
Dołączył: 15 Cze 2006
Posty: 503
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-26, 08:48   

Bez sponsorów nie ma żadnego sportu
Ktoś jednak musiał tych sponsorów znaleźć, mieć pomysł jak to wykorzystać, stworzyć zespół itd

Nie mówię, że nie było błędów, ale błędów nie robi ten co nic nie robi
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
darkness 
Przejeżdżał przez Wieluń
WIELUNIANIN



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 75
Piwa: 3/1
Skąd: Stąd
Wysłany: 2012-06-02, 15:07   

Wygląda na to,że T.Wasilkowski organizuje ekipę w KS WARTA Zawiercie tj.III liga 8)
A nasi ''świetni'' działacze pochowali głowy w piasek i mówią siatkówce pa pa :cry:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Damiao 
Ma stragan na targu



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 515
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-19, 22:49   

darkness napisał/a:
Wygląda na to,że T.Wasilkowski organizuje ekipę w KS WARTA Zawiercie tj.III liga 8)


znawca jak cholera... po co pisać takie głupoty ?

ambitny trener razem ze Schamlewskim zawita w Ślepsku Suwałki jutro będzie to wszystko podane oficjalnie plus jeszcze 2 zawodników tam idzie... ja wytypuję Vlka/Buchowskiego i Lecha/Matejczyka.
Michał Dąbrowny w Gwardii Wrocław.
do tego M.Leszczawski był na treningu AZS Olsztyn zorganizowanego przez nowego trenera R.Panasa.
_________________
;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
maciejewski 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 1 raz
Wiek: 64
Dołączył: 21 Cze 2009
Posty: 61
Postawił 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-20, 23:15   

http://slepsksuwalki.pl/i...p?id=4&zoom=534
T.Wasilkowski już w Suwałkach z mocnym wsparciem
_________________
tutejszy
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2012-07-04, 19:03   

Sarneckiego tez juz nie ma. Wszystko wyglada na to, ze skonczy sie sprzedaniem licencji i oddaniem kluczy do hali.. tylko MKS & WKS!
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Damiao 
Ma stragan na targu



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 515
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-07-05, 11:40   

nikogo nie ma bo mieli kontrakty na ROK. J.Lech w 2 lidze w Miliczu.
według mnie powinni się postarać i znaleźć jakieś rozwiązanie aby zagrać w tej 1 lidze.
_________________
;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
HeaVen 
Przyjeżdża na zakupy
Kolba


Pomógł: 2 razy
Wiek: 30
Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 450
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-07-05, 13:00   

Nevermind napisał/a:
MKS & WKS

Życzę żeby osiągneli tyle ile wieluńska siatkówka :)
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
xoxov][ 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 123
Piwa: 2/2
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-07-05, 13:14   

HeaVen napisał/a:
Nevermind napisał/a:
MKS & WKS

Życzę żeby osiągneli tyle ile wieluńska siatkówka :)


a ja wręcz odwrotnie. Zeby nie narobili takiego wstydu jak siatkarz z długami dla graczy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Damiao 
Ma stragan na targu



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 515
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-07-05, 13:35   

długi to ma co 2 klub w Pluslidze ;] Kielce i Czewka mają problemy z wystartowaniem, biedą wieje też w Gdańsku i Warszawie, w Bydzi też szału brak.
_________________
;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW