R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Siatkarz Wieluń
Autor Wiadomość
bAN 
Przyjeżdża na zakupy


Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 438
Piwa: 19/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-08-01, 18:02   

nie wiem dlaczego cytujesz mój post.
cała sztuka polega żeby nie szukać a szkolić. To jest rola takich małych klubików jak siatkarz.
Ale tu chciano zwojować świat mając pare groszy w kieszeni.
Efekt wiadomy dla każdego :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Damiao 
Ma stragan na targu



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 515
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-08-02, 04:32   

gdybyśmy dalej trzymali się Skry to pewnie byśmy byli nadal w PlusLidze... ;)
_________________
;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
olhain 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 28 Mar 2012
Posty: 6
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-08-04, 00:14   

Damiao-!!! Marszałek przyszedł do Wielunia po protekcji Bełchatowa.
Koń trojańki??
_________________
olhain
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Damiao 
Ma stragan na targu



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 515
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-08-04, 19:03   

skąd ta pewność ?
_________________
;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2012-11-08, 23:14   

Mikołaj Sarnecki: W Wieluniu nie widziałem żadnych perspektyw

Mikołaj Sarnecki przed sezonem wyjechał do Słowacji, by grać w drużynie mistrza kraju - Chemesie Humenne. - Byłem znudzony grą w I lidze - mówi atakujący, który do Humennego trafił z Siatkarza Wieluń.

Wraz ze swoim słowackim klubem Sarnecki występuje w lidze środkowoeuropejskiej (MEVZA), gdzie spisuje się bardzo dobrze. - Statystyki faktycznie wyglądają super. Tyle że nie jestem do końca usatysfakcjonowany treningami. W Polsce byłem przyzwyczajony do zajęć typowo siatkarskich, podczas których trenerzy zwracali uwagę na niuanse i doskonalenie techniki. Na Słowacji mamy dziennie dwa długie treningi, zajmujemy się głównie motoryką - tłumaczy były zawodnik Siatkarza Wieluń, który przyznaje, że miał już dość gry na zapleczu ekstraklasy. - Byłem znudzony grą w I lidze, dodatkowo w Wieluniu nie widziałem żadnych perspektyw rozwoju, dlatego podjąłem decyzję o wyjeździe z kraju - wyjaśnia.

Jak każdy gracz, który zaczyna swoją przygodę z zagraniczną ligą, także Mikołaj Sarnecki miał problemy z aklimatyzacją w zespole. - Mimo obecności Marcina Krysia początkowo czułem się tutaj nieswojo. Na szczęście dołączyła do mnie żona, która została klubowym fizjoterapeutą i zrobiło się już znacznie łatwiej - opowiada zawodnik, który od stycznia będzie walczył także w lidze słowackiej. Chemes Humenne będzie bronił tytułu mistrzowskiego wywalczonego w ubiegłym sezonie. - Władze nie postawiły przed nami konkretnego celu, ale liczymy, że uda nam się zająć miejsce w czołowej czwórce ligi środkowoeuropejskiej oraz wygrać z Unicefem Bratysława, który jest naszym najgroźniejszym rywalem w walce o tytuł w rodzimej lidze - kończy Mikołaj Sarnecki.
Info: siatka.org
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2012-12-01, 20:33   

Środkowy Politechniki: Jesteśmy niespodzianką PlusLigi

PRZEGLĄD PRASY. - Jesteśmy niespodzianką PlusLigi, bo nikt przed sezonem nie postawiłby złamanego grosza, że po pierwszej rundzie zgromadzimy aż 18 punktów - powiedział środkowy AZS Politechniki Warszawskiej Maciej Zajder.
Zajder od 2011 roku jest siatkarzem Politechniki. Wcześniej występował w Pamapolu Siatkarz Wieluń. - Ursynów to oaza spokoju. Podoba mi się w Warszawie, bo mogę iść do teatru, kina i nie jest to wielka wyprawa. W Wieluniu jedyną restaurację zamykano o 22.30. Nie byłoby gdzie świętować zwycięstwa ze Skrą - śmieje się środkowy Politechniki w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

W poniedziałek Politechnika pokonała na Torwarze Skrę Bełchatów 3:2. Spotkanie oglądało ponad 5 tys. kibiców. - Meczom ze Skrą zawsze towarzyszą dodatkowe emocje, bo pochodzę z Bełchatowa, tam się wychowałem. Zdobyłem z tym zespołem mistrzostwo Polski juniorów - opowiada Zajder.

- Mocna zagrywka i fakt, że bardzo dobrze zagrał cały zespół, a nie jeden czy dwóch zawodników było kluczem do zwycięstwa. Z pewnością, jesteśmy niespodzianką PlusLigi, bo nikt przed sezonem nie postawiłby złamanego grosza, że po pierwszej rundzie zgromadzimy aż 18 punktów - zakończył Zajder.
Info:Warszawa.sport.pl

Trochę pojechał z tą jedyną restauracją :D
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Spooky 
Wieluniaczek



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1578
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-12-01, 23:10   

Nie ma to jak reklama Wielunia :D Ale szczerze mówiąc wiele się nie myli, jeśli dobrze liczę to pomylił się tylko o jedną. A i o tej drugiej miał prawo nie wiedzieć, bo nie jest aż tak popularna.
_________________
I'd agree with you, but then we'd both be wrong
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Silvo 
Mieszka pod Wieluniem
Wieluń rulez!



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 876
Piwa: 11/19
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-07-12, 22:23   

Czekam na pierwsze mecze, rozwój wydarzeń i kolejne sukcesy. Bardzo miło wspominał mecze Siatkarza Wieluń, mimo sporych nerwów związanych z problemami klubu... Brakuje mi tych emocji. Wiele oddałbym, żeby w Wieluniu ponownie zawitała PlusLiga :)

Cytat:
SIATKARSKA TRZECIA LIGA WRACA DO WIELUNIA

Siatkarz Wieluń w nowym sezonie zagra w trzeciej lidze. Rozgrywki na tym poziomie wracają do Wielunia po kilku latach.
Na trzecim froncie Siatkarz grał ostatnio w sezonie 2008/2009. Po rozmowach z młodzieżą i trenerem Zbigniewem Gajdą podjęliśmy decyzję, że w tym roku zgłosimy się do rozgrywek, wyjaśnia Mariusz Grabczak z zarządu Siatkarza.
- Mamy potencjał do tego, żeby trzecią ligę reaktywować i spróbujemy w tym roku, żeby zagospodarować ten materiał, jaki przez wiele lat w Wieluniu był szkolony. Jest na to czas. Głównie zawodnicy, młodzież i Zbyszek Gajda - oni są inicjatorami tego. My tylko będziemy chcieli dopomóc.


Kandydatów na funkcję trenera było kilku, ale zarząd klubu ostatecznie uznał, że najlepiej w tej roli sprawdzi się Gajda, który ostatnio szkolił kadetów.
- W jakimś wąskim gronie o tej „seniorskiej” siatkówce rozmawialiśmy już dużo wcześniej. Te rozmowy toczyły się już od momentu, kiedy w Wieluniu przestała funkcjonować zawodowa siatkówka. I tak wspólnymi siłami każdy coś dołożył do tego koszyczka, jakieś pomysły i tak się to zrodziło. Na pewno byłoby grzechem zaniechania odpuszczenie tych rozgrywek, tym bardziej że mamy potencjał, jeśli chodzi o młodych zawodników, którzy też pałają chęcią spotkania się na parkietach seniorskiej siatkówki i to jest chyba główny motor.


- mówił trener trzecioligowców, który na razie ma deklaracje dwunastu chętnych graczy. Wśród nich są oczywiście podopieczni z drużyny młodzieżowej, zawodnicy Siatkarza, którzy ostatnio występowali w Volleyu Działoszyn (m.in. Tomasz Kłys i Aleksander Łuczak), a także ci, którzy wracają do ligowego grania w wieluńskim zespole, a kiedyś pojawiali się nawet na parkietach Młodej Plus Ligi (Przemysław Brożyna).


źródło: Radio ZW
_________________
Carpie diem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Damiao 
Ma stragan na targu



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 515
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-09-12, 22:18   

tabela III ligi łódzkiej:

1. SMS PZPS SPAŁA
2. MKS ZDUŃSKA WOLA
3. LKS LUKS DOBROŃ
4. LUMKS KASZTELAN ROZPRZA
5. MUKS SIATKARZ WIELUŃ
6. GKS KAMIEŃSK
7. CZARNI SZCZERCÓW
8. VOLLEY DZIAŁOSZYN
9. GLKS SIATKARZ DRUZBICE
10. KS WIFAMA Łódź

W pierwszym meczu Siatkarz podejmie ekipę Kamieńska u siebie 28.09.2013r
_________________
;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Barca 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 363
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wie(życzka)luń
Wysłany: 2013-09-12, 23:25   

Damiao możesz podać skład - zawodników, którzy będą prezentowali wieluński zespół?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Damiao 
Ma stragan na targu



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 515
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-09-13, 12:19   

rozgrywający: Kamil Kita, Bartosz Dworak
atakujący: Przemek Brożyna, Łukasz Bogacz
środkowi: Patryk Waloch, Konrad Kopytnik, Marcin Kaczmarek, Damian Śpich
przyjmujący: Tomasz Białek, Tomasz Kłys, Tomasz Wencel, Michał Kowalczyk, Michał Kaja
libero: Olek Łuczak, Przemek Makowski
_________________
;)
Ostatnio zmieniony przez Damiao 2013-09-14, 19:42, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
HeaVen 
Przyjeżdża na zakupy
Kolba


Pomógł: 2 razy
Wiek: 30
Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 450
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-09-14, 12:08   

słabo ze składem w tym sezonie, brak doświadczonych zawodników
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Damiao 
Ma stragan na targu



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 515
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-09-14, 19:47   

już w środę o 17:30 zobaczymy jak zawodnicy zaprezentują się na tle bardziej doświadczonych zawodników z Olesna.
_________________
;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
darkness 
Przejeżdżał przez Wieluń
WIELUNIANIN



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 75
Piwa: 3/1
Skąd: Stąd
Wysłany: 2013-09-28, 19:49   

Fajne siatkarskie widowisko zaprezentowali młodzi siatkarze z Wln w swoim pierwszym meczu 3ligowym z GKS Kamieńskiem wygranym 3-2
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
darkness 
Przejeżdżał przez Wieluń
WIELUNIANIN



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 75
Piwa: 3/1
Skąd: Stąd
Wysłany: 2013-10-06, 08:29   

Siatkarz wygrał wczoraj w Szczercowie 3-1 brawo :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW