R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Werona w Praszce
Autor Wiadomość
mrk 
Przejeżdżał przez Wieluń
prawie z ?


Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 93
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-14, 10:45   

Ferbik napisał/a:
A nie łatwiej było podejść do okienka z wydawaniem jedzenia i poprosić o wymianę ziemniaków? Taka domena Polaka, że nie upomni się, tylko w około wylewa swoje żale :P

Zamknąć ten temat :grin: Teraz będziemy rozmawiać o pogodzie(tylko o tym). W swojej naiwności myślałem, że to forum służy do wymiany poglądów i spostrzeżeń z otaczającej nas rzeczywistości. Szczególnie jeśli chodzi o Wieluń i okolice. Ale zachowałem się jak gówniarz :!: Przepraszam.

ps. Ale to się chyba jeszcze powtórzy :D
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2009-10-14, 11:04   

Żeby już nie przedłużać ;) , to dodam tylko;
Ferbik napisał/a:
A nie łatwiej było podejść do okienka z wydawaniem jedzenia i poprosić o wymianę ziemniaków? Taka domena Polaka, że nie upomni się, tylko w około wylewa swoje żale :P

Pewnie tak, pewnie powinien iść do okienka i ……… z tego samego kotła dostać lepszej jakości ziemniaki, niż te, które były gotowane w tym samym naczyniu ;) :twisted: .
Tylko że wielkości lokalu ( jakiegokolwiek ), nie mierzy się grzecznym zrealizowaniem reklamacji, a rzetelną i wysokiej jakości wykonaną pracą, już za pierwszym podejściem do klienta.
A czekanie na sytuację; - zjadł i poszedł, udało się dobra nasza :!: . No cóż, pozostawiam ocenie ewentualnym innym klientom tejże placówki ;) :? .
Z mojej strony to już koniec tematu :)
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-14, 12:03   

Ludzie pełny obiad za 5,50 zł więc nie można oczekiwać cudów. Wiadomo że przy tej cenie robi się minimalizację kosztów i czasami zdarzają się wpadki, bo przecież Pascal nie gotuje w takiej kuchni.
Jesli komus nie odpowiada to niech szuka droższej alternatywy.
Dla pocieszenia dodam, że nawet w dobrych restauracjach zdarzają sie wtopy. I to czesto dużo gorsze niż niedogotowane ziemniaki. Wtedy dopiero człowieka szlag trafia, jak płaci za obiad kilkadziesiat zł a dostaje twarde mięso :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-14, 12:14   

mrk napisał/a:
Zamknąć ten temat :grin: Teraz będziemy rozmawiać o pogodzie(tylko o tym). W swojej naiwności myślałem, że to forum służy do wymiany poglądów i spostrzeżeń z otaczającej nas rzeczywistości. Szczególnie jeśli chodzi o Wieluń i okolice. Ale zachowałem się jak gówniarz :!: Przepraszam.

Najpierw trzeba było zainterweniować w okienku, a dopiero potem zaczynać dyskusję, jeśli w okienku sytuacja by się powtórzyła, lub nie została wyjaśniona na Twoją korzyść. A tak to tylko kolejne malkontenctwo.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mrk 
Przejeżdżał przez Wieluń
prawie z ?


Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 93
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-14, 14:38   

Ferbik napisał/a:
Najpierw trzeba było zainterweniować w okienku, a dopiero potem zaczynać dyskusję,

miko 005 napisał/a:
Pewnie tak, pewnie powinien iść do okienka i ……… z tego samego kotła dostać lepszej jakości ziemniaki, niż te, które były gotowane w tym samym naczyniu ;) :twisted: .

I to chyba wszystko w temacie "okienko" :grin:

red napisał/a:
Wtedy dopiero człowieka szlag trafia, jak płaci za obiad kilkadziesiat zł a dostaje twarde mięso :D

Trafi tak samo, gdy jesteś głodny. To jest jedzonko :!: Cholerka, jakiś standard muszą trzymać.

red napisał/a:
Ludzie pełny obiad za 5,50 zł więc nie można oczekiwać cudów. Wiadomo że przy tej cenie robi się minimalizację kosztów i czasami zdarzają się wpadki, bo przecież Pascal nie gotuje w takiej kuchni.

Boże Ty widzisz i nie grzmisz :!: Dziękuje, że nigdy nie jadłem w Twojej knajpie :!: Przy takim podejściu to tylko żal tych byłych konsumentów :sad:
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-14, 19:58   

mrk, jak ci lokal nie odpowiada czy tez serwowane w nim jedzenie, to po prostu zmienia się knajpe i tyle. Najwiekszą karą dle Weron i weronopodobnych lokali bedzie omijanie ich szerokim łukiem.
Racja, że niedogotowane ziemniaki to wtopa. Ale jakość adekwatna do ceny - nie mozna mieć mercedesa w cenie malucha...
Kilka razy jadłem w Weronie i moje zdanie jest takie, że za 5,50 zł nie mozna oczekiwać rarytasów. Dlatego wybaczam pewne wtopy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mrk 
Przejeżdżał przez Wieluń
prawie z ?


Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 93
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-14, 20:50   

red napisał/a:
mrk, jak ci lokal nie odpowiada czy tez serwowane w nim jedzenie, to po prostu zmienia się knajpe i tyle.

Nie chodzi o zmienienie knajpy, czy o pognębienie personelu, czy właściciela. Mam nadzieję na poprawę jakości i tylko tyle. Lubię dobrze zjeść, a jeśli jeszcze jest tanio to duży +( ot taka fanaberia konsumenta :grin: ) Może jestem dziwny, ale jeśli chodzi o jedzonko to oczekuję pewnych norm, czy płacę 5,50 czy 55 zeta, pewne rzeczy na tym świecie są dla mnie święte ( przepraszam ale ziemniaki to jest to co musi być super). Żadnej bylejakości i partactwa :!: Jesteś tym co jesz :grin: (dlatego nie jadam wieprzowiny) :lol:
Cholerka zgłodniałem, więc kończe :!:
Smacznego :)
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
stanmarc 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 960
Piwa: 6/3
Skąd: Oklahoma Village
Wysłany: 2009-10-15, 08:51   

Ottt Polska właśnie ... dwie strony na forum o niedogotowanych ziemniakach :D
Tak jak pisał Ferbik powyżej, trzeba było iść do okienka i zgłosić reklamacje. Nie sądzę żeby podawali wszyskim niedogotowane ziemniaki. Jak się gotuje w domu to też czasami trafi się na wierzchu garnka jakiś niedogotowany :D a co dopiero jak się gotuje dla kilkudziesięciu czy kilkuset osób. Wystarczy też, że garnku znajdą się ziemniaki dwóch różnych odmian (zdarza się) i ich czas gotowania jest różny. Nie sądzę aby był to problem tak duży aby roztrząsać go na forum ... i to na aż dwóch stronach :D
I jak śpiewa Rysiu Rynkowski "wypijmy za błedy" ;) ... bo "nobody's perfect" ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mrk 
Przejeżdżał przez Wieluń
prawie z ?


Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 93
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-21, 21:14   

stanmarc napisał/a:
Ottt Polska właśnie ... dwie strony na forum o niedogotowanych ziemniakach

Przepraszam, ale mogłeś ignorować tą wymianę zdań i poglądów :!:

stanmarc napisał/a:
Nie sądzę aby był to problem tak duży aby roztrząsać go na forum ... i to na aż dwóch stronach

Znów przepraszam, ale czy tak ważne są oleje, lub klepanie jakiś japończyków (o to dobry tekst mi się wyrwał). Akurat dla mnie ważniejsze jest to co jem, niż to czym jadę :!:
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
stanmarc 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 960
Piwa: 6/3
Skąd: Oklahoma Village
Wysłany: 2009-10-22, 08:37   

mrk napisał/a:
Przepraszam, ale mogłeś ignorować tą wymianę zdań i poglądów


Mój post jest właśnie wyrazem ignorancji dla tematu o niedogotowanych ziemniakach. Popatrz na emotikony :D

mrk napisał/a:
Znów przepraszam, ale czy tak ważne są oleje, lub klepanie jakiś japończyków (o to dobry tekst mi się wyrwał). Akurat dla mnie ważniejsze jest to co jem, niż to czym jadę


Troche nietrafione porównanie. W postach o których piszesz prosiłem o poradę w konkretnej sprawie z którą nie mogłem sobie poradzić a Ty w swoich powyższych postach wylewasz żale o niedogotowanych ziemniakach z obiadu za 5,5 zł. które mogłeś po prostu zareklamować - miałeś takie prawo ;)

Przepraszam, ale to już mój ostatni post na temat niedogotowanych ziemniaków :D
Bez urazy :) Pozdrawiam :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW