R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: glizda
2014-11-30, 21:07
Wszystko o Wójtach Powiatu Wieluńskiego
Autor Wiadomość
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-05-09, 21:25   

W porządku rozumiem że to tylko pytania Hiszpan

Tak jakby do ciebie obca osoba zasugerowala że jesteś taki i taki, to co byś odczuł?

Więcej już nie piszę bo wszystko jasne.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2009-05-10, 01:15   

Mateusz napisał/a:
(...)Tak jakby do ciebie obca osoba zasugerowala że jesteś taki i taki, to co byś odczuł?(...)


Maaaaateuuuuusz, co to za pytania.. Przeciez ja wojta Smugowskiego nie obrazilem, nie zasugerowalem, ze jest "taki i taki" jak napisales. Gdyby bylo inaczej, to jego ton odpowiedzi bylby inny. Dajmy spokoj tej dywagacji, bo brniemy w slepym kierunku.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ryszard Kmita 
Dojeżdża PKSem
Śp. zm. 19-05-2011


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-05-10, 11:51   Wszystko o Wójtach Powiatu Wieluńskiego

Mam kolejne pytanie do wójta Pątnowa : dlaczego nauczyciele z jego gminy nie otrzymują w ustalonym terminie poborów? To jest jeden skandal. Wiem, że jeszcze szóstego maja nie mieli pieniędzy. Co Wójcie? W co sobie grasz? Ty, Wójcie, pobrałeś swoje apanaże w terminie. A nauczyciele ? Zawiadomiłem już kogo trzeba o tym Szanownego Pana Wójta Smugowskiego nastepnym nadużyciu, bo po prostu jest to nadużycie. I to nie perwszy raz tak się zdarzyło, to po raz kolejny i któryś tam. Pytam, gdzie i w jaki sposób wójt obraca przez kilka dni pieniędzmi przeznaczonymi na pobory nauczycielskie?
A do nauczycieli tej gminy zwracam się ż apelem NIE DAWAJCIE SIĘ WPUSZCZAĆ WÓJTOWI W MALINY!!!! Takie sprawy należy jak najszybciej przekazywać organom ścigania. Koniec z machlojkami Wójta z Pątnowa!!!
Ryszard Kmita
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
malgosia.k 
Przyjeżdża na zakupy
MONTESSOREK



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Lis 2007
Posty: 267
Piwa: 2/20
Skąd: Pątnów
Wysłany: 2009-05-10, 13:56   

Hiszpan!
Zadałeś bardzo konkretne pytania, przede wszystkim interesujące dla mieszkańców gminy. Moim zdaniem nie obrażają one " naszego" Wójta, przecież jak sądzę...... to nie on przyznał sobie pensję.
Jestem bardzo ciekawa odpowiedzi na Twoje pytania i myślę, że prędzej czy później Wójt znajdzie czas, aby na nie odpisać.
Ja również skorzystałam z tej formy komunikowania się z człowiekiem, którego kiedyś sama wybrałam. Jednakże nie tylko nie otrzymałam odpowiedzi, ale nawet nie zostały one opublikowane na stronie gminy.
Moje pytania dotyczyły:
1. W jaki sposób władze gminy zamierzają wspierać przedsiębiorczość?
2. Jakie działania podjęła Lokalna Grupa Działania "Jurajska Kraina Warty" ?
3. Czy możliwe byłoby publikowanie na stronie internetowej gminy terminów sesji Rady Gminy?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dariusz 
Słyszał o Wieluniu
sprawiedliwy


Wiek: 43
Dołączył: 10 Maj 2009
Posty: 9
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-05-10, 15:47   

Pani Małgorzato czy zdaje sobie Pani sprawę z tego że oskarża Pani Pana Wójta o obrażanie publicznie nauczycieli? Czy jest Pani świadoma tego że w Gminie Pątnów jest 6 szkół podstawowych, 7 przedszkoli, 3 gimnazja? Czy wie Pani że to zasługa Pana Wójta że żadnej szkoły nie zlikwidowano a w konsekwencji czego ma Pani pracę w tych placówkach. Czy wie Pani ile trzeba dokładać do tych szkół? Żaden z Wójtów nie dbał tak o oświatę jak Wójt Smugowski. Przecież placówki szkolne w Gminie Pątnów są wyposażone lepiej niż w miastach, zarobki szanownej kadry pedagogicznej też nie gorsze. Tylko dziękować Wójtowi i Dyrekcji, że stawiają na młodych ludzi. Narzekanie że nie ma wypłaty na czas, ale jest. A co mają powiedzieć w prywatnych przedsiębiorstwach gdzie czasem czekają miesiącami a czasem w ogóle jej nie dostają. Przecież Pani wie doskonale jak jest z tym wypłacaniem pracownikom wynagrodzenia. Prawda? Odnosząc się przy okazji do tak niekompetentnej kadry w urzędach to proszę zauważyć, że młodą kadrę od starszej wyróżnia kreatywność, brak wyniosłości a przede wszystkim lojalność wobec szefa. Jeżeli chodzi o młodość to Pani też zapewne była młoda. Natomiast do urzędu wchodząc warto by wiedzieć w jakim celu się tam przyszło. Każdy ma własne zdanie i prawo do jego wyrażania, ale niesłusznie obrażać i oskarżać to bardzo nieładnie.

Pozdrawiam serdecznie Gminę Pątnów
_________________
dariusz
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
malgosia.k 
Przyjeżdża na zakupy
MONTESSOREK



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Lis 2007
Posty: 267
Piwa: 2/20
Skąd: Pątnów
Wysłany: 2009-05-10, 17:21   

Dariusz, jak wynika z Twojego postu i tak wspaniałej diagnozy mojego zachowania w Urzędzie Gminy w Pątnowie jesteś jego wspaniałym, kompetentnym, młodym pracownikiem, pełnym kreatywności, inicjatywy, etc.
Ale czytać ze zrozumieniem nadal nie umiesz......
Ja nie obrażałam Pana Wójta, raczej odpowiadałam na jego słowa krytyczne, skierowane na zebraniu wiejskim, w stronę nauczycieli. Rozumiem i wiem, chociaż, jak to określiłeś jestem starszą Panią i chyba jak z Twojego postu wynika, bardzo głupią lub mającą zaniki pamięci, bo wchodząc do gminy, zapominam, po co tam przyszłam (brak kultury i brak ogłady powoduje to, że nie wiesz, że kobiecie, pewnie w wieku Twojej mamy, w akt urodzenia się nie patrzy, a jeżeli chodzi o moją głupotę to tak się określa, w naszej gminie, ludzi mających inne zdanie na niektóre tematy ).
Rozumiem tak, jak inni nauczyciele obecną sytuację finansową naszej i nie tylko naszej gminy. Jeżeli napisałam wstyd Panie Wójcie to raczej chodziło mi o rozmowę z ludźmi ze społeczności wiejskiej, obrażającą nauczycieli, która powinna być skierowana raczej do osób, najbardziej zainteresowanych całą sytuacją, czyli samych nauczycielami. Tylko konstruktywna i fachowa rozmowa dałaby pożądane efekty, czego daliśmy przykład wcześniej, mam na uwadze ogromny mandat zaufania wobec Wójta i jego decyzji. Nie buntowaliśmy się z pokorą przyjmując, że najważniejsza jest praca i chcemy pracować, dlatego z pokorą czekaliśmy na nasze pensje. Dopiero obraźliwe słowa Pana Wójta spowodowały moją głośną reakcję.
Nie miałam na uwadze obrażanie Pana Wójta, gdyż rzeczywiście zrobił dużo w kierunku szkół, z tego, co mi jest wiadomo postarał się o piękne boiska, płatne zajęcia pozalekcyjne (sama realizuję dla Twojej informacji woluntarystycznie zajęcia bezpłatne - projekt Szkoła Marzeń), kupuje co roku prezenty dla dzieci, zorganizował już trzeci rok kolonie terapeutyczne bezpłatne dla dzieci. Mój poprzedni post pewnie był ubogi w te informacje......
Jeżeli chodzi o inne insynuacje wobec mojej osoby to raczej Twoje bezmyślne urojenia.
Jednakże spójrz jeszcze na moje pytania zadane do Pana Wójta, Ty masz do nich wgląd to zastanów się, czy w jakiś sposób obrażają Pana Wójta i czy mógłbyś je upublicznić.
Jeżeli chodzi o starszych pracowników tej gminy i Dyrektorów ZSS we wsiach, podległych gminie i wszystkich nauczycieli oraz pozostałych pracowników to chylę przed nimi czoło.... są profesjonalistami w każdym calu.
Jeszcze jedna uwaga młody człowieku :) jesteś w lepszej sytuacji, bo obrażać kogoś w ukryciu nie jest trudno (mam na uwadze Twój nick). A z drugiej strony ciekawy nick sobie wybrałeś :lol: :D :grin:
Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dariusz 
Słyszał o Wieluniu
sprawiedliwy


Wiek: 43
Dołączył: 10 Maj 2009
Posty: 9
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2009-05-10, 21:04   

Pani Małgorzato cieszę się ogromnie, że wreszcie doceniła Pani zasługi Pana Wójta.
Jest takie powiedzenie, że tylko winny się tłumaczy. Tak gorliwie.
A ja nie mam zamiaru polemizować z Panią na innego typu tematy.

Zapewne Pani domysły, że jakoby miałbym być cytuję: " jego wspaniałym, kompetentnym, młodym pracownikiem..." są dalekie od prawdy. SZKODA

Pozdrawiam serdecznie Panią oraz Piękną Gminę Pątnów.
_________________
dariusz
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
malgosia.k 
Przyjeżdża na zakupy
MONTESSOREK



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Lis 2007
Posty: 267
Piwa: 2/20
Skąd: Pątnów
Wysłany: 2009-05-10, 21:56   

Ja również nie zamierzam z Tobą polemizować i jak to określiłeś tym bardziej się tłumaczyć......
Nie czuję się winna. Raczej potraktowałam to jako lekcję, na której spotyka się różnych uczniów i dlatego, konsekwentnie tak, jak to robię na lekcji, wyjaśniłam ponownie, co chciałam przekazać Tobie i forumowiczom.
A w związku z tym, że nie jesteś pracownikiem gminy, tym bardziej dziwi mnie, że tak precyzyjnie wiesz, jak to jest w naszej gminie.....
Może warto byłoby, abyś jeszcze raz przeczytał swój post, tym razem ze zrozumieniem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2009-05-14, 12:24   

Otrzymalismy odpowiedzi od Pana Wojta Smugowskiego.

Moje pytania:
1. Czy nie uwaza Pan, ze kwota która pobiera Pan z racji swojej pracy jest za wysoka (12100 zl)?
2. Czym dla Pana jest moralnosc polityczna? Czy wedlug Pana panskie zarobki mieszcza sie w jej normach?
3. Skad biora się tak duze dysproporcje pomiedzy Pana zarobkami, a zarobkami innych wojtow okolicznych gmin? Czy z racji najwyzszych dochodow uwaza sie Pan za najlepszego wojta w Powiecie Wielunskim?
4. Czy nierozsadnym posunieciem byloby, wystosowanie prosby do Rady Gminy Patnow o zmnieszenie kwoty Panskich zarobkow? Może te kilka tysiecy zlotych zaoszczedzone miesiecznie z tego tytulu, moznaby zainwestowac rozsadniej? Na przykład przeznaczyc je na poprawe bezpieczenstwa na przejazdach kolejowych w Panskiej Gminie? Chocby 3 tys. zl miesiecznie, pozwolilyby rocznie zaoszczedzic w granicach 36 tys. zlotych. Czy to nie wystarczyloby na postawienie chocby jednego szlabanu na jednym z niestrzezonych przejazdow kolejowych w Gminie Patnow?
5. Czy moglby się Pan pochwalic swoimi dotychczasowymi osiagnieciami na stanowisku wojta Gminy Patnow?
6. Jakie ma Pan plany oraz pomysly na rozwoj Gminy Patnow i czym dokladnie bedzie sie to przejawialo w najblizszej przyszlosci, tzn. do konca obecnej kadencji Panskiego dowodzenia Urzedem ww gminy?


Odpowiedz Pana Grzegorza Smugowskiego, Wojta Gminy Patnow
Grzegorz Smugowski napisał/a:

Witam Serdecznie i bardzo dziękuję za skorzystanie z tej multimedialnej metody zadawania pytań. Na tego typu zapytania i sugestie właśnie czekałem. Mając na względzie ilość pytań, które mi Pan zadał i wielość spraw w nich poruszanych, prosiłem Pana o cierpliwość. Oto moje odpowiedzi:

Ad. 1,2,3,4,5.
Wynagrodzenie każdego wójta reguluje Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 18 marca 2009 w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych i uchwały rad gminy. Rada Gminy Pątnów na mój wniosek w dniu 30 stycznia 2009 r. uchwałą nr XXXI/232/2009 z dnia 30.01.2009 r. ustaliła moje wynagrodzenie miesięczne w wysokości 9980,00 brutto (przyp. aut. - hiszpana - czyzby nastepstwa naszej ankiety na wybor idiotyzmu roku 2008?). Podkreślić należy, że pracodawcą wójta jest Rada Gminy również w zakresie ustalania jego wynagrodzenia. Uważam, że jeśli podejmowane działania mieszczą się w granicach obowiązujących przepisów państwa demokratycznego, mieszczą się również w normach moralności politycznej.
Na terenie gminy Pątnów umiejscowionych jest siedem skrzyżowań dróg z linią kolejową relacji Tarnowskie Góry – Wieluń. Pięć z nich to skrzyżowania z drogami powiatowymi, dwie z drogami będącymi w zarządzie Gminy Pątnów. Koszt utrzymania przejazdów kolejowych nie jest zadaniem gminy jak również nie jest zadaniem powiatu.
Ad. 5 i 6.
Szczególnie dziękuję za to pytanie, zasugerował mi Pan tym pytaniem utworzenie strony internetowej, na której umieszczę cele postawione sobie w październiku 2005 roku oraz na bieżąco będę informował o stanie ich realizacji.

Pozdrawiam serdecznie
Grzegorz Smugowski


Komentarz do odpowiedzi wojta na pytania 1,2,3,4 pozostawiam innym. Faktycznie najrozsadniej bylo powolac sie na stosowne rozporzadzenie Rady Ministrow... :D
Natomiast jesli chodzi o odpowiedz na pytania numer 5 oraz 6, szczegolnie 6, to Pan Wojt Smugowski nie popisal sie juz zbytnio znajomoscia prawa oraz rozporzadzeniami tej samej Rady Ministrow na ktora sie wczesniej powoluje. Ustawa z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (Dz.U. 2001 nr 112 poz. 1198) mowi miedzy innymi o:

Rozdział 1
Przepisy ogólne

- Art. 2. 1. Każdemu przysługuje, z zastrzeżeniem art. 5, prawo dostępu do informacji publicznej, zwane dalej "prawem do informacji publicznej".
- Art. 3. 2. Prawo do informacji publicznej obejmuje uprawnienie do niezwłocznego uzyskania informacji publicznej zawierającej aktualną wiedzę o sprawach publicznych.
- Art. 4. 1. Obowiązane do udostępniania informacji publicznej są władze publiczne oraz inne podmioty wykonujące zadania publiczne, w szczególności:
1) organy władzy publicznej

Rozdział 2
Dostęp do informacji publicznej

- Art. 6. 1. Udostępnieniu podlega informacja publiczna, w szczególności o:
1) polityce wewnętrznej i zagranicznej, w tym o:
a) zamierzeniach działań władzy ustawodawczej oraz wykonawczej
c) programach w zakresie realizacji zadań publicznych, sposobie ich realizacji, wykonywaniu i skutkach realizacji tych zadań

- Art. 7. 1. Udostępnianie informacji publicznych następuje w drodze:
2) udostępniania, o którym mowa w art. 10 i 11
2. Dostęp do informacji publicznej jest bezpłatny, z zastrzeżeniem art. 15
- Art. 10. 1. Informacja publiczna, która nie została udostępniona w Biuletynie Informacji Publicznej, jest udostępniana na wniosek.
2. Informacja publiczna, która może być niezwłocznie udostępniona, jest udostępniana w formie ustnej lub pisemnej bez pisemnego wniosku.
- Art. 11. Informacja publiczna może być udostępniana:
1) w drodze wyłożenia lub wywieszenia w miejscach ogólnie dostępnych
- Art. 13. 1. Udostępnianie informacji publicznej na wniosek następuje bez zbędnej zwłoki, nie później jednak niż w terminie 14 dni od dnia złożenia wniosku(...)

Szanowny Panie Wojcie Smugowski. Moje zapytanie "Jakie ma Pan plany oraz pomysly na rozwoj Gminy Patnow i czym dokladnie bedzie sie to przejawialo w najblizszej przyszlosci, tzn. do konca obecnej kadencji Panskiego dowodzenia Urzedem ww gminy?" zostalo zarejestrowane na oficjalnym portalu Panskiej Gminy w dniu 23 kwietnia br. Dzisiaj jest 14 maja. Minelo 21 dni, tymczasem nie otrzymalem jeszcze na to pytanie odpowiedzi. Postepuje Pan wbrew przepisom ustawy o dostępie do informacji publicznej. W zwiazku z tym ponawiam swoje zapytanie.

Tekst ostatniego akapitu wyslalem do Pana Wojta Smugowskiego przy pomocy Gminnego Portalu Internetowego Gminy Patnow - zakladka zadaj pytanie wojtowi.
_________________

Ostatnio zmieniony przez hiszpan 2009-05-14, 16:27, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
grazyna 
Słyszał o Wieluniu
przyglądam sie forum


Wiek: 64
Dołączyła: 10 Maj 2009
Posty: 1
Skąd: powiat wieluński
Wysłany: 2009-05-14, 12:51   

no teraz hiszpan to straciłam szacunek do ciebie i całego forum. jak można okazać się tak beznadziejną znajomością przepisów prawa. Tylko skończony idiota tak interpretuje przepisy ustawy o dostępie do inf publicznej. Widzę że uznajesz tylko jedna zasadę: kąsać kąsać kąsać. A żeby posługiwać się zapisami jakiejkolwiek ustawy to trzeba mieć odrobinę pojęcia w temacie prawo i administracja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ciekawe jaki z Ciebie patriota lokalny jak ciągle siedzisz za granicą, a czepiasz się Wójta jednej z najlepiej rozwijających się gmin w powiecie wieluńskim!!!! Czym się tak zasłużyłeś w Skomlinie, że się tak mądrujesz?
Wnoszę do administratora o zablokowanie Ciebie jako forumowicza i usunięcie twoich beznadziejnych postów! ciekawe kto ci płaci za sianie tych bredni?


Grzeczniej proszę, na razie to Ty jako nowy użytkownik okazujesz brak szacunku dla swojego przedmówcy jak i reszty społeczności forumowej.
Co do ostatniego zdania, to powiem Ci jedno nie ośmieszaj się bardziej.
Jaro
Ostatnio zmieniony przez Jaro 2009-05-14, 18:39, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2009-05-14, 13:14   

grazyna napisał/a:
no teraz hiszpan to straciłam szacunek do ciebie i całego forum. jak można okazać się tak beznadziejną znajomością przepisów prawa. Tylko skończony idiota tak interpretuje przepisy ustawy o dostępie do inf publicznej. Widzę że uznajesz tylko jedna zasadę: kąsać kąsać kąsać. A żeby posługiwać się zapisami jakiejkolwiek ustawy to trzeba mieć odrobinę pojęcia w temacie prawo i administracja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?


Droga Grazyno, jesli Twoja znajomosc przepisow prawa jest lepsza od mojej, to prosze wyjasnij, gdzie mijam sie z prawidlowa interpretacja ustawy o dostepie do informacji publicznej.
Pamietaj takze, Szanowna forumowiczko, ze nie jestes tutaj osoba anonimowa i przy okazji ponownych obelg skierowanych w moim kierunku, nie omieszkam zastanowic sie nad wniesiem sprawy do odpowiednich organow scigania :shock:

grazyna napisał/a:
Ciekawe jaki z Ciebie patriota lokalny jak ciągle siedzisz za granicą, a czepiasz się Wójta jednej z najlepiej rozwijających się gmin w powiecie wieluńskim!!!! Czym się tak zasłużyłeś w Skomlinie, że się tak mądrujesz?


Szanowna Pani. Nie wiem, skad ma Pani informacje o moim lokalnym patriotyzmie :?: Ale to by sie poniekad zgadzalo. Co do mojego pobytu za granica. Szanowna Forumowiczko. Nie mam zamiaru wracac teraz do Polski, tylko z powodu nabijania pieniedzmi kieszeni politykom zarabiajacym dziesiatki tysiecy zlotych. Nie mam takze jeszcze zamiaru pracowac na Pani emeryture. To byloby na tyle. Osobiste spostrzezenia radze przeniesc na rozmowe za pomoca wiadomosci prywatnych, Droga Pani.
Jeszcze wroce na chwilke do Pani stwierdzenia, iz Gmina Patnow jest jedna z najlepiej rozwijajacych sie gmin w Powiecie Wielunskim. Na jakiej podstawie wysuwa Pani taki wniosek :?:

grazyna napisał/a:
Wnoszę do administratora o zablokowanie Ciebie jako forumowicza i usunięcie twoich beznadziejnych postów! ciekawe kto ci płaci za sianie tych bredni?


A ja wnosze w tym miejscu do administratora o przyznanie Pani ostrzezenia za obelge skierowana w moja strone.
Co zas sie tyczy Pani pytania. Za sianie tych bredni placi mi... niech Pani zgadnie :) Jesli Pani trafi, to zaraz to tutaj odnotuje :D

Pozdrawiam SERDECZNIE
_________________

Ostatnio zmieniony przez hiszpan 2009-05-14, 13:22, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2009-05-14, 13:21   

hiszpan - czy dobrze zrozumiałem - Wójt Pątnowa sam wnioskował o obniżenie swojej pensji?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2009-05-14, 13:23   

Tak wynika z jego odpowiedzi.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2009-05-14, 13:30   

Nigdy wcześniej nie spotkałem się z przypadkiem aby pracownik wnioskował o obniżkę własnej pensji - ale najwyraźniej były ku temu istotne powody....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
dariusz 
Słyszał o Wieluniu
sprawiedliwy


Wiek: 43
Dołączył: 10 Maj 2009
Posty: 9
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-05-14, 15:52   

Szanowny Panie Hiszpan

Dlaczego interesują Pana sprawy Gminy Pątnów skoro nie ma Pan z Nią nic wspólnego?
Rozumiałbym gdyby chodziło tu o Gminę Skomlin w której Pan zamieszkuje czy Powiat Wieluński. Zadaje Pan, Panu Wójtowi pytania na oficjalnej stronie internetowej Gminy Pątnów. Rozumiem, każdy ma prawo. Odpowiedzi Wójta zamieszcza Pan na tym Wspaniałym Forum, ale nie rozumiem że w treść wypowiedzi Wójta na temat obniżenia sobie wypłaty, wpisuje Pan następującą treść własną: „ (przyp. aut. - czyżby następstwa naszej ankiety na wybór idiotyzmu roku 2008?)”. Sugeruje Pan, że Pan Wójt Smugowski jest idiotą że na własny wniosek obniża sobie wynagrodzenie???? Dla mnie ewidentnie, Pan sugeruje. Pytania zadane Wójtowi z założenia miały zły cel. Dziwie się Wójtowi, że w ogóle Panu odpowiedział. A plany i pomysły Wójta jeżeli chodzi o przyszłość Gminy Pątnów nie są informacją publiczną, gdybyś nie wiedział Drogi Hiszpanie. Nie podoba się Panu , że ktoś dużo zarabia a nawet że ktoś obniża sobie wynagrodzenie. Poza tym to czy choć jeden grosz oddaje Pan na wypłatę Wójta Gminy Pątnów? Nie wydaje mi się. Dla mnie najważniejsze jest, że Gmina się rozwija, że wbrew temu co się wypisuje na tym forum WŁADZA JEST BARDZOO CZYTELNA.

Pozdrawiam serdecznie Pana Panie Krzysztofie, Wójta Grzegorza Marasa, Gminę Skomlin, Wójta Grzegorza Smugowskiego oraz Cała Gminę Pątnów.
_________________
dariusz
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW