R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: glizda
2014-11-30, 21:07
Wszystko o Wójtach Powiatu Wieluńskiego
Autor Wiadomość
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2009-05-14, 16:25   

dariusz napisał/a:
Szanowny Panie Hiszpan
Dlaczego interesują Pana sprawy Gminy Pątnów skoro nie ma Pan z Nią nic wspólnego?
(...)


Szukam miejsca na zalozenie dzialalnosci gospodarczej w naszym powiecie, a wiec interesuja mnie sprawy wszystkich gmin naszego okregu, nie tylko gminy Patnow.

dariusz napisał/a:
(...)Zadaje Pan, Panu Wójtowi pytania na oficjalnej stronie internetowej Gminy Pątnów. Rozumiem, każdy ma prawo. Odpowiedzi Wójta zamieszcza Pan na tym Wspaniałym Forum, ale nie rozumiem że w treść wypowiedzi Wójta na temat obniżenia sobie wypłaty, wpisuje Pan następującą treść własną: „ (przyp. aut. - czyżby następstwa naszej ankiety na wybór idiotyzmu roku 2008?)”. Sugeruje Pan, że Pan Wójt Smugowski jest idiotą że na własny wniosek obniża sobie wynagrodzenie???? Dla mnie ewidentnie, Pan sugeruje(...)


Przyp. aut. czyli moja. Azeby bylo czytelniej, podam Tam swoje nazwisko lub nick.

dariusz napisał/a:
(...)Pytania zadane Wójtowi z założenia miały zły cel(...)


Myli sie Pan Panie Darku. Ale pociagne watek. Dlaczego Pan tak mysli :?:

dariusz napisał/a:
(...)A plany i pomysły Wójta jeżeli chodzi o przyszłość Gminy Pątnów nie są informacją publiczną, gdybyś nie wiedział Drogi Hiszpanie(...)


A powinny byc.

dariusz napisał/a:
(...)Nie podoba się Panu, że ktoś dużo zarabia a nawet że ktoś obniża sobie wynagrodzenie. Poza tym to czy choć jeden grosz oddaje Pan na wypłatę Wójta Gminy Pątnów? Nie wydaje mi się(...)


Panie Darku, co Pan tutaj wypisuje :?: Dla mnie Pan Smugowski moglby zarabiac dziesiec razy tyle i wcale by mnie to nie ruszalo. Tylko, zeby jego pensja miescila sie w jakichkolwiek normach. A niestety o pierwotnych jego zarobkach, tak powiedziec nie mozna. Zreszta podobnie, jak i o aktualnych.. Pyta sie Pan, czy choc jeden grosz oddaje na wyplate Wojta gminy Patnow. Tak. W czasie wycieczki po Gminie Patnow w jednym ze sklepow zakupilem w tym roku kilka batonow, czym przyczynilem sie do poprawy kondycji finansowej tegoz sklepu. Miedzy innymi dzieki mnie, ten sklep bez problemu odprowadza jeszcze podatki do Urzedu Gminy z ktorych pozniej finansowana jest pensja Wojta Smugowskiego :wink:

dariusz napisał/a:
(...)Dla mnie najważniejsze jest, że Gmina się rozwija, że wbrew temu co się wypisuje na tym forum WŁADZA JEST BARDZOO CZYTELNA.(...)


I tak trzymac. Nie wiem, gdzie tutaj ktos napisal, ze jest inaczej..

dariusz napisał/a:
(...)Pozdrawiam serdecznie Pana Panie Krzysztofie, Wójta Grzegorza Marasa, Gminę Skomlin, Wójta Grzegorza Smugowskiego oraz Cała Gminę Pątnów.


I ja Pana pozdrawiam oraz Pana Smugowskiego takze, podobnie jak cala Gmine Patnow

PS. Tak na wszelki wypadek, gdyby Pan pomyslal, ze jestem z kimkolwiek powiazany "politycznie", za wczasu to dementuje :)
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
riszir 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 10 Gru 2006
Posty: 158
Skąd: wrocław = wieluń
Wysłany: 2009-05-14, 16:48   

Dariuszu gmina się rozwija ?Gmina tonie w długach, kredyt spłaca kredyt tym jest prawda :!: ... jest 14! a pracownicy nie otrzymali jeszcze wypłaty za miesiąc kwiecień :lol: ciekawi mnie co z nauczycielami :!: :?:
_________________
I była zgroza nagłych cisz! I była próżnia w całym niebie!
A ty z tej próżni czemu drwisz, kiedy ta próżnia nie drwi z ciebie?

"Chory diabeł potrafi być mnichem, a gdy poczuje się lepiej znów jest sobą"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dariusz 
Słyszał o Wieluniu
sprawiedliwy


Wiek: 43
Dołączył: 10 Maj 2009
Posty: 9
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-05-14, 17:28   

Informacje widzę masz szczegółowe. ale czy prawdziwe... eh. co to ma za znaczenie, skoro cały świat ma długi.

Pozdrawiam
_________________
dariusz
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gustlik 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 89
Skąd: Olewin
Wysłany: 2009-05-14, 18:51   

powiem wam jedno drodzy nowi ( grażyna i dariusz ) użytkownicy tego forum nie ośmieszajcie się ! dariusz, twoje podsumowanie że wójt nie płaci bo jest kryzys jest jak tłumaczenie dziecka 3-letniego, żal!
Bravo hiszpan za poruszenie tego tematu, 1000% poparcia, dariusz również ośmieszasz się i wójta ( bo mam wrażenie że jesteście jedną osobą lub bliską sobie osobą ) mówiąc abyśmy się nei wtrącali bo to nie nasza gmina? Ile ty masz lat 5, 6?
bez komentarza!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-05-14, 18:53   

Przypominam niektórym, że każdy ma prawo na tym forum do swoich opinii i do komentarzy, jeśli nie godzą one w dobro innych ludzi.
Sprawy wynagrodzeń urzędników i ich przedsiębiorczość są podawane do wiadomości publicznej a ta niejednokrotnie spotyka się z krytyką, którą trzeba umieć przełknąć, a co najważniejsze działać tak, aby tej krytyki było coraz mniej.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
dariusz 
Słyszał o Wieluniu
sprawiedliwy


Wiek: 43
Dołączył: 10 Maj 2009
Posty: 9
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-05-14, 19:36   

Proponuję Drogi Gustliku abyś jeszcze raz przeczytał dokładnie moje posty. Ponieważ w żadnym z nich nikomu nie kazałem się nie wtrącać w sprawy Gminy Pątnów. Tak jak zaznaczył Pan Administrator każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii pod warunkiem że nie godzą one w dobro innych ludzi. Nie ośmieszam się mówiąc, bo ja nie mówię tylko pisze. Nie napisałem też, że Wójt nie płaci bo jest kryzys. Napisałem że cały świat ma długi. Dla Twojej wiadomości nie jestem Wójtem Smugowskim, wątpię żeby tutaj zaglądał, ani żadną bliską osobą. Mam 29 lat. Piszesz że bez komentarza to po co ten komentarz...


Pozdrowienia dla Wszystkich forumowiczów
_________________
dariusz
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-05-14, 19:57   

dariusz napisał/a:
Proponuję Drogi Gustliku abyś jeszcze raz przeczytał dokładnie moje posty. Ponieważ w żadnym z nich nikomu nie kazałem się nie wtrącać w sprawy Gminy Pątnów.

Ja uważam, że to czemu zaprzeczasz to prawie to samo, tylko inaczej sformuowane:
dariusz napisał/a:
Dlaczego interesują Pana sprawy Gminy Pątnów skoro nie ma Pan z Nią nic wspólnego?

Dla przykładu: nie muszę interesować się wynajmem mieszkania w Warszawie, ale interesują mnie warszawskie ceny. Mam do tego pełne prawo.

Możesz tak szczerze odpowiedzieć na pytanie dariuszu, dlaczego bronisz tak zawzięcie wójta gminy Pątnów, skoro nic Cię z nim nie łączy?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
dariusz 
Słyszał o Wieluniu
sprawiedliwy


Wiek: 43
Dołączył: 10 Maj 2009
Posty: 9
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-05-14, 20:05   

Tak Panie Administratorze, ma Pan prawo.
Dlaczego tak bronie Wójta bo jestem SPRAWIEDLIWY
Obronie każdego innego polityka, którego linczuje się za zasługi.
Obronie bo taki mam zawód.

Na tym wspaniałym forum- Szacunek!!! Nie wszyscy wydaje mi się mają prawo do wolności słowa.

Pozdrawiam serdecznie Pana.
_________________
dariusz
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
malgosia.k 
Przyjeżdża na zakupy
MONTESSOREK



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Lis 2007
Posty: 267
Piwa: 2/20
Skąd: Pątnów
Wysłany: 2009-05-14, 20:09   

Cytat:
A plany i pomysły Wójta jeżeli chodzi o przyszłość Gminy Pątnów nie są informacją publiczną, gdybyś nie wiedział Drogi Hiszpanie.


Dariusz, jak wynika z Twoich danych jesteś młodym człowiekiem. Tym bardziej nie rozumiem, jak możesz pisać takie brednie.

Mamy demokrację i właśnie po to wybraliśmy Wójta, aby efektywnie działał w kierunku optymalnego rozwoju Naszej gminy. Wójt nie musi nas informować o prywatnych planach, ale względem przyszłości gminy jest to jego obowiązek.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gustlik 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 89
Skąd: Olewin
Wysłany: 2009-05-14, 20:17   

skoro wszyscy mają prawo drogi dariuszu do głoszenia tego co myślą to i każdy ma prawo krytykować naganną postawę wójta, nieprawdaż?

ja przez krótki czas pracowałem na terenie gminy Pątnów ;) z czystej ciekawości pytałem się ludzi co sądzą o swojej lokalnej władzy i uwierz mi 80% było opinii krytycznych może z 20% osób wyznawało, że cenią swojego wójta ponieważ to ich kolega.

Długo mógłbym się wywodzić na temat zarzutów jakie padały pod jego adresem ale po co ?! przecież jest kryzys ;) więc wszystko jest ok .

PS. swoją drogą mam wrażenie, że z tym kryzysem to jest tak jak ze świńska grypą - spisek farmaceutów, nagłośniona przez media sprawa, w której wg mediów na początku umarło ponad 1 tys. osób później mniej niż 200 a teraz nawet nie wiadomo czy nawet 100 . Podczas gdy na zwykłą grypę umiera pół miliona ludzi rocznie.
Pozdro.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-05-14, 20:19   

dariusz napisał/a:
Dlaczego tak bronie Wójta bo jestem SPRAWIEDLIWY

Wg jakich kryteriów? Bo masz inne zdanie niż hiszpan i uważasz, że jesteś bardziej sprawiedliwy w swym osądzie niż on? Widocznie skoro piszesz, że
dariusz napisał/a:
Obronie bo taki mam zawód.

to jesteś adwokatem (i to pewnie na studiach jeszcze), a słowo adwokata jest średnio obiektywne.
dariusz napisał/a:
A plany i pomysły Wójta jeżeli chodzi o przyszłość Gminy Pątnów nie są informacją publiczną

I tak właśnie jak pisze malgosia.k, informacja o planowaniu przyszłości gminy powinna jak najbardziej wedle prawa dotrzeć do wyborców wójta. W końcu to oni mu patrzą na ręce, to oni dali mu pracę.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
dariusz 
Słyszał o Wieluniu
sprawiedliwy


Wiek: 43
Dołączył: 10 Maj 2009
Posty: 9
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-05-14, 20:36   

Panie Administratorze.
Oczywiście, że to ludzie dali prace Wójtowi. Proszę przeczytać wyżej treści odpowiedzi Wójta, pisze przecież, że niebawem na stronie Gminy Pątnów będzie informacja o szczegółowym planowaniu przyszłości gminy. Ja myślę, że zniecierpliwione i zainteresowane szczegółami osoby mogłaby również odwiedzić wójta Smugowskiego w Urzędzie.

Pozdrawiam.
_________________
dariusz
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dariusz 
Słyszał o Wieluniu
sprawiedliwy


Wiek: 43
Dołączył: 10 Maj 2009
Posty: 9
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-05-14, 20:52   

Szanowny Panie Gustliku, opinie ludzi zawsze były i będą różne. O każdym z nas ktoś mówi dobrze a ktoś bardzo źle. Ktoś nas kocha a ktoś nienawidzi. Wybory!!! i tak jak pisał wcześniej Pan Administrator, że to ludzie dają pracę wójtowi... albo ją dają albo nie dają. Musimy poczekać. Zadawał Pan z ciekawości ludziom pytania, czy ja mogę zadać Panu?

Czy jest Pan zadowolony z włodarza gminy w której Pan mieszka? Gminy Wieluń.

Pozdrawiam serdecznie.
_________________
dariusz
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gustlik 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 89
Skąd: Olewin
Wysłany: 2009-05-14, 20:56   

Wieluń jako miasto bardzo mi się podoba, miasto czyste zadbane z dumą mogę mówić o Wieluniu wśród swoich znajomych z innych miast ;) Coś się w tym mieście dzieje a u was ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dariusz 
Słyszał o Wieluniu
sprawiedliwy


Wiek: 43
Dołączył: 10 Maj 2009
Posty: 9
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-05-14, 21:14   

Drodzy Forumowicze, chciałem wszystkim podziękować za możliwość skorzystania z forum.
To bardzo atrakcyjne miejsce na wykorzystanie wolnego czasu.

Życzę Wam jeszcze więcej energii i miłej zabawy.

Dziękuję.
_________________
dariusz
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW