R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: glizda
2014-11-30, 21:07
Wszystko o Wójtach Powiatu Wieluńskiego
Autor Wiadomość
malgosia.k 
Przyjeżdża na zakupy
MONTESSOREK



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Lis 2007
Posty: 267
Piwa: 2/20
Skąd: Pątnów
Wysłany: 2010-08-11, 17:33   

Czasem zastanawiam się, gdzie mieszkam. W "dolinie zakłamania", gdzie z jednej strony rządzi uśmiechnięty Wójt (radosny, pełny samozachwytu, wpadł w euforię własnych dokonań), a z drugiej strony władca "własnego państewka", w którym zapomina się o jednej z grup zawodowych, jaką są nauczyciele. Szlag mnie trafia. Już 11, a nikt z nas nie dostał jeszcze pensji. "Szanowny, wspaniały Pan Władca", pomimo, że systematycznie otrzymuje subwencję ma w d.... wszelkie prawne ustawy, w których między innymi terminem pensji jest pierwszy dzień roboczy danego miesiąca. Co na to komisarze, RIO skoro on i tak płaci nam za pracę, gdy tylko przyjdzie mu na ochota. Szkoda, że swojej "ogromnej pensji", jak na realia biednej gminy, typowo rolniczej, nie zapomina sobie wypłacić.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jursoff 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 27 Paź 2006
Posty: 12
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-08-11, 21:20   

Proszę spojrzeć na to z drugiej strony...Ten Wujt ( celowy błąd żeby nie obrażać Wójtów) już miał na sobie tyle psów powieszonych , że pewnie mu "wisi" (bez skojarzeń) czy i tym razem ktoś się zdenerwuje , że nie ma za co żyć. Kolejną sprawą jest pokrywanie kary za niepłacenie ZUS-u ( 50 000 PLN - ze swojej kieszeni pewnie nie wypłaci).
Proszę zauważyć, że musiało to na tyle zmobilizować tego człowieka , że jest w stanie wstrzymać wypłaty nauczycielom ( swoją drogą tak liczna grupa osób, stale robionych w konia przez Wujta nie potrafiła tego wcześniej zgłosić do PIP-u???) aby spłacać inne zobowiązania. Jeszcze 2-3 miesiące , człowiek zniknie z areny , no ale co "zarobił" to nikt mu nie zabierze. Zastanawiam się co się stanie z tą ową obsadą w Gminie (osoby zatrudnione przez Wujta będące namacalnym dowodem na istnienie nepotyzmu na niższych szczeblach władzy) . Czy Ci ludzie widząc jak jest zarządzana Gmina nie pomyśleli o tym, że jeśli czas Wujta jest policzony to i oni polecą. Mam nadzieję, że przy zbliżających się wyborach , mieszkańcy gminy dokonają lepszego wyboru.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
malgosia.k 
Przyjeżdża na zakupy
MONTESSOREK



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Lis 2007
Posty: 267
Piwa: 2/20
Skąd: Pątnów
Wysłany: 2010-08-11, 21:59   

Cytat:
Mam nadzieję, że przy zbliżających się wyborach , mieszkańcy gminy dokonają lepszego wyboru.


Mieszkam w gminie Pątnów około 30 lat i niestety z przykrością muszę zauważyć, że taki "człowiek" ma tu ogromne poparcie. Nie potrafię stwierdzić z jakiego względu, gdyż nie rozumiem tych powodów. Wcale nie zdziwiłabym się, gdyby ponownie wygrał wybory.
Muszę zauważyć, że potrafił wokół siebie zgromadzić wiele ludzi, swoich zwolenników. Wśród nich zapewne są członkowie Ochotniczych Straży Pożarnych i Kół Gospodyń Wiejskich.
Swoją politykę rządzenia gminą rozpoczął od ich zjednania, czyli modernizacje i budowy remiz strażackich, zakup samochodów strażackich, założenie kół gospodyń etc. Czasem myślę, że strażacy i gospodynie wiejskie to osoby najważniejsze w naszej gminie......

Jeżeli chodzi o pracowników gminy to już kiedyś pisałam, co o nich sądzę. Zauważę tylko, że dla mnie w większości to osoby mające bardzo wysokie mniemanie o sobie, niestety niewspółmierne z umiejętnościami i wiedzą.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2011-04-20, 22:40   Odwołać wójta tu i teraz

Odgrzewam temat.


Cytat:
Ciężkie działa wytoczyli przeciwko wójtowi Edwardowi Kiedosowi radni z opozycyjnego klubu Moja Mała Ojczyzna. W sobotę wieczorem na ręce przewodniczącego rady Jarosława Klimasa złożyli pismo o natychmiastowe (" dzisiaj, teraz") rozwiązanie z wójtem stosunku pracy i wygaśnięcie mandatu do sprawowania władzy. Radni szeroko argumentują swój wniosek. Przede wszystkim dopatrzyli się różnic między oświadczeniem majątkowym Kiedosa a rzeczywistością.

"Jest faktem powszechnie znanym w gminie Pątnów, iż Edward Kiedos ma od lat i do dziś współprowadzi (tj. zarządza, pracuje na koparce, wydaje kierownicze dyspozycje pracownikom, tankuje paliwo i płaci za nie, wypłaca pieniądze i wykonuje inne czynności) firmę, zarejestrowaną na swoją matkę, popularnie nazywaną w gminie Pątnów żwirownią, w miejscowości Cieśle, w miejscu ich zamieszkania. Ponadto od dnia objęcia mandatu wójta gminy Pątnów (jakby ostentacyjnie) Edward Kiedos używa i prowadzi samochodód marki mitsubishi outlander. Śląska rejestracja wskazuje, że nie jest on własnością Edwarda Kiedosa, a przypuszczalnie został zakupiony w
leasingu na żwirownię. Minimalna cena tego auta wynosi (wg reklam) ponad 71.000 zł. Ciekawe w jaki sposób jest spłacane to auto? - piszą w swoim wniosku radni i dołączają nawet zdjęcia wójta w outlanderze, zapisane na płycie CD.
W czwartek radni poruszali temat żwirowni podczas sesji Rady Gminy. Trzy dni przedzakończeniem poprzedniej kadencji do rady wpłynęła skarga na działalność rodzinnego przedsiębiorstwa Kie-dosów. Żwirownia przyczyniała się do degradacji środowiska. Na sesji przegłosowano uchwałę, by nie zajmować się skargą. To dodatkowo rozsierdziło przeciwników wójta, który podczas sesji zapewniał, że zarówno właścicielka żwirowni, jak i on sam mogą stanąć przed wszystkimi organami kontroli, a zakład ma wszelkie możliwe zezwolenia na działalność.
Radni nie ograniczają się jednak do sprawy firmy.
- Istnieją dziesiątki innych uzasadnionych przypuszczeń, że wójt Gminy Pątnów Edward Kiedos nie dopełniał swych obowiązków wójta lub przekraczał swoje uprawnienia, a także dokonał szeregu innych przestępstw działając sam oraz wspólnie i w porozumieniu z innymi osobami. Pewne okoliczności nasuwają uzasadnione przypuszczenia, iż możemy mieć do czynienia ze zorganizowaną grupą przestępczą, mającą na celu m.in. przestępcze przejęcie władzy wójta gminy Pątnów - piszą dalej wnioskodawcy odwołania.
Przyznają, że dali wójtowi sto dni spokoju, ale tym okresie zaobserwowali, że "szerzy podziały w społeczeństwie i skłania do konfliktów".
Ponieważ Jarosław Klimas, przewodniczący Rady Gminy Pątnów nie odwołał wójta w poniedziałek otrzymał kolejne pismo wzywające do odsunięcia wójta od wszelkich czynności i wniosek o zwołanie nadzwyczajnej sesji ws. podjęcia uchwały o natychmiastowe rozwiązanie stosunku pracy z wójtem z powodu rażącego naruszenia zakazów ustawy antykorupcyjnej. Radni wnioskowali o to, aby odbyła się ona dziś o 7 rano.
Przewodniczący twierdzi, że nie może zwolnić wójta, bo nie ma takich uprawnień. Dlaczego dziś nie zwołał sesji?
- Wniosek o jej zwołanie powinien być zaopatrzony w projekt uchwały i porządek obrad, a tego zabrakło. Wystosowałem więc do radnych klubu Moja Mała Ojczyzna pismo o uzupełnienie wniosku - wyjaśnia Jarosław Klimas.
Z wójtem Edwardem Kiedosem nie udało nam się skontaktować w niedzielę ani dziś.
Przypomnijmy, że jutro odbędzie się kolejna rozprawa w sprawie procesu wyborczego. Edward Kiedos wygrał wybory na wójta gminy Pątnów z Grzegorzem Smugowskim, który ubiegał się o reelekcję z komitetu Moja Mała Ojczyzna. O wygranej Kiedosa zadecydowała przewaga zaledwie 16 głosów. Przed Sądem Okręgowym w Sieradzu cały czas trwa proces wyborczy. Komitet Moja Mała Ojczyzna zarzuca Kiedosowi agitację w czasie trwania ciszy wyborczej. Niewykluczone, że podczas jutrzejszej rozprawy zapadnie wyrok.

Źródło: www.wielun.naszemiasto.pl


4dadac8745b69_o.jpg
Plik ściągnięto 384 raz(y) 337,46 KB

_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Sylwester 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 845
Piwa: 16/5
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2011-04-21, 19:29   

Pragnę zwrócić uwagę na zadłużenie gminy do którego doprowadził Grzegorz S(ponad 13mln) jednocześnie śmieszne są zarzuty dotyczące tego jakim samochodem jeździ p. Kiedos czy fakt, że pracuje w żwirowni której właścicielem jest jego mama.


Swoją drogą do ilu nieprawidłowości dopuściła się poprzednia władza? Od niewypłacania na czas pensji nauczycielom, należności za wykonane usługi(np. cyklinowanie w urzędzie - mimo licznych zapewnień wójta pieniądze za wykonaną usługę były wypłacone bo kilku miesiącach) czy przy budowie drogi gminnej w miejscowościach Kolonia Pątnów - Parcela Bieniec - Bieniec Mały.

O powszechności nepotyzmu nie wspominając.


Najwyraźniej nie wszyscy zdają sobie sprawę z powagi sytuacji jaka jest w gm. Pątnów poza samym wójtem, o czym najlepiej świadczy brak woli obniżenia swoich diety o 25%(6,2tys. oszczędności/rok) przez poniższą grupę radnych:

Grzegorz Stasiak - (KWW MOJA MAŁA OJCZYZNA)
Paweł Madeła - (KWW MOJA MAŁA OJCZYZNA)
Antoni Gmyrek - (KWW MOJA MAŁA OJCZYZNA)
Stanisław Kluska - (KWW MOJA MAŁA OJCZYZNA)
Ryszard Nowak - (KWW MOJA MAŁA OJCZYZNA)
Wiesław Paluszczak - (KWW MOJA MAŁA OJCZYZNA)
Leszek Mielcarek - (KWW MOJA MAŁA OJCZYZNA)
Krzysztof Kalemba - (KWW MOJA MAŁA OJCZYZNA)
Jan Tronina - (KWW MOJA MAŁA OJCZYZNA)
Jan Olszówka - (KWW MOJA MAŁA OJCZYZNA)



Jeżeli Grzegorz S. i jego banda(nie licząc tych radnych którzy zmienili opcję po wyborach) mają chociaż trochę godności to niech zabiorą się w końcu za jakąś pracę zamiast marnować energię swoją i ludzi którzy chcą wyjść z tej sytuacji(ostatnio nawet sesja jest nagrywana, a w imieniu KWW MMO wypowiada się mecenas).
Chyba, że ich celem jest totalna destrukcja i doprowadzenie do wejścia komisarza.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-04-21, 19:44   

Sylwester napisał/a:
Jeżeli Grzegorz S. i jego banda(nie licząc tych radnych którzy zmienili opcję po wyborach) mają chociaż trochę godności to niech zabiorą się w końcu za jakąś pracę zamiast marnować energię swoją i ludzi którzy chcą wyjść z tej sytuacji ...

Sylwester, a jesteś pewny że wuja tego nie przeczyta? ;) :D

Ale fakt, zarzuty rodem z piaskownicy :shock: Chociaż wszyscy doskonale wiedzą jaka jest niepisana rzeczywistość. Nie mniej prawo jest prawem, a etyka etyką :evil:
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2011-04-21, 19:59   

Widziały gały na kogo głosowały więc o co teraz chodzi? Kogo chcieli to mają jako swoich reprezentantów
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Sylwester 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 845
Piwa: 16/5
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2011-04-21, 21:14   

Mrówek,

To nie jest tak do końca jak piszesz. Należy wziąć poprawkę na fakt, że lud jako masa nie myśli racjonalnie, wystarczy czasem dać nowe garnki czy zainstalować chłodnie w remizie, a efekt będzie większy niż miliony pozyskane z UE ;)

miko 005,
Nie wiem czy przeczyta czy nie, ale z czego wiem, to nie należy już do bandy MMO, więc nie tyczy się to jego. Jedynie co jest jak dla mnie naganne to fakt niepoparcia propozycji obniżenia diet.

miko 005 napisał/a:
Ale fakt, zarzuty rodem z piaskownicy Chociaż wszyscy doskonale wiedzą jaka jest niepisana rzeczywistość. Nie mniej prawo jest prawem, a etyka etyką

Nie wiem co etyka ma do tego, że właścicielem firm X jest Xiński zamiast Xińskiego`. Równie dobrze właścicielem może być Xiński`` i jeżeli wszystko będzie zgodne z prawem to i z etyką.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
malgosia.k 
Przyjeżdża na zakupy
MONTESSOREK



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Lis 2007
Posty: 267
Piwa: 2/20
Skąd: Pątnów
Wysłany: 2011-04-22, 13:55   

Mrówek napisał/a:
Widziały gały na kogo głosowały więc o co teraz chodzi? Kogo chcieli to mają jako swoich reprezentantów



To nie jest tak. W gminie Pątnów mieszka również wiele osób, które nie głosowały na pana Smugowskiego. Na szczęście, jak wybory wskazały jest to większość. Jednakże szkoda, że w gronie radnych zostali "ślepi fanatycy" Smugowskiego. Kiedyś miałam nadzieję, że coś się zmieni w naszej gminie. Obecnie widzę, że energia wymienionych wyżej radnych idzie tylko w kierunku pokazania, że są pewnie w ich interpretacji najmądrzejszymi mieszkańcami gminy. To stało się ich credo. Stąd wiele spraw toczących się w sądzie.

Pisałam w poprzednich postach, że nie rozumiem dlaczego tak jest. Nawet wśród nauczycieli jest wielu zagorzałych zwolenników poprzedniego Wójta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-04-23, 09:54   

Sylwester napisał/a:
Nie wiem co etyka ma do tego, że właścicielem firm X jest Xiński zamiast Xińskiego`


Cytat:
Przede wszystkim dopatrzyli się różnic między oświadczeniem majątkowym Kiedosa a rzeczywistością.

Z punktu widzenia prawa, sprawa jest banalnie prosta. Nie mógł napisać w oświadczeniu, że jest właścicielem żwirowni, bo nie jest. Ale wszyscy wiedzą, że jest zgoła inaczej. Prawnie jest OK., etycznie do d..y, prawda?
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Roj
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-23, 11:43   

Z tego co wiem odwolac wojta mozna w referendum lub gdy wojt nie uzyska absolutorium z wykonania budzetu widze ze radni z mmo jak i jakis prawnik o tym nie chca wiedziec lub nie maja pojecia , wiec pan klimas nie ma prawa odwolac pana Kiedosa bo bedzie to przestępstwo .Dlaczego z mmo nie odwolali p Smugowskiego gdy ten doprowadzal gmine do bankructwa ? ? ? :shock:



Poprawiono 4 błędy ort.
Ostatnio zmieniony przez Archdevil 2011-04-23, 16:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
   
Sylwester 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 845
Piwa: 16/5
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2011-05-08, 12:25   

Ciag dalszy zabawy w gm. Pątnów:

Cytat:
Gm. Pątnów: Wójt i szef rady naruszyli prawo?

Złamanie ustawy o ochronie danych osobowych zarzuca wójtowi gminy Pątnów Edwardowi Kiedosowi i przewodniczącemu rady Jarosławowi Klimasowi, klub radnych Moja Mała Ojczyzna. Sprawa kilka dni temu trafiła do sieradzkiej Prokuratury Okręgowej.


Do naruszenia prawa miało dojść na ostatniej sesji, kiedy przewodniczący odczytał skargę mieszkańca gminy na żwirownię prowadzoną przez matkę wójta. Jego zdaniem zakład degraduje środowisko (skarżący się mieszka w bezpośredniej bliskości i obserwuje to na co dzień). Mężczyzna nie może pojąć, dlaczego podczas odczytania skargi, zarówno przewodniczący jak i wójt ujawnili jego dane osobowe, pomimo iż zastrzegł to sobie w piśmie do szefa rady i wójta. Za naruszenie prawa uważa też to, że wójt nie wyłączył siebie z postępowania dotyczącego rozpatrzenia skargi na jego matkę, choć jako wójt ma taki bezwględny obowiązek.
- Wręcz przeciwnie brał aktywny udział w jej załatwianiu - twierdzi Andrzej Szałek, pełnomocnik klubu radnych Moja Mała Ojczyzna.
Podczas sesji wójt zdradził, że skarżący jest z nim blisko spokrewniony. Nie chciał odnosić się do treści pisma, zapewniał jednak, że przeprowadził rozmowę z właścicielką zakładu i jest ona gotowa udowodnić, że żwirownia działa jak należy.
Jak teraz odnosi się do zarzutów? - Nic mi nie wiadomo o żadnym postępowaniu w Sieradzu. Jak będzie sprawa, to się do tego odniosę - mówi wójt Edward Kiedos. - Nie prowadziłem żadnego postępowania dotyczącego działalności mojej matki. Na sesji przewodniczący zwrócił się do mnie o wyjaśninie i odpowiedziałem.
Przewodniczący Jarosław Klimas nie chce komentować sprawy.


http://wielun.naszemiasto.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-05-26, 20:14   Gm. Pątnów: Powtórka z wyborów w Załęczu Małym?

Cytat:
Mieszkańcy Załęcza Małego w gminie Pątnów prawdopodobnie znów będą musieli pójść do urn, by wybrać wójta. Sieradzki Sąd Okręgowy dziś wydał bowiem postanowienie o unieważnieniu wyborów w ich okręgu i wygaśnięciu mandatu wójta Edwarda Kiedosa. Tym samym sąd potwierdził przypuszczenia Komitetu wyborczego Moja Mała Ojczyzna, że podczas wyborów samorządowych w Załęczu Małym doszło do niedozwolonej agitacji.


- Może dzięki temu wyrokowi w końcu skończy się kilkuletnia nagonka na wójta Grzegorza Smugowskiego, którą prowadził Edward Kiedos i jego zwolennicy – komentuje Andrzej Szałek, pełnomocnik klubu radnych „Moja Mała Ojczyzna”.
Jeśli do sądu nie wpłynie zażalenie na postanowienie sądu, po uprawomocnieniu orzeczenia, wybory zostaną przeprowadzone w ciągu 60 dni.
Strony mają 7 dni na wniesienie do sądu wniosku o sporządzenie uzasadnienia orzeczenia, a po jego dostarczeniu 7 dni na złożenie zażalenia do Sądu Apelacyjnego w Łodzi, który ma 30 dni na jego rozpatrzenie. Czy Edward Kiedos zamierza się odwołać?
– Z wyrokami sądu nie dyskutuje, ale po usłyszeniu uzasadnienia na pewno będą składał zażalenie na postanowienie sądu I instancji – komentuje wójt Kiedos.

Źródło: www.wielun.naszemiasto.pl


4dde494c7a112_o.jpg
Plik ściągnięto 368 raz(y) 353,54 KB

_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Sylwester 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 845
Piwa: 16/5
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2011-05-28, 17:47   

Oczywiście czeka nas jeszcze odwołanie, ale przypomnijmy sobie sytuację w Załęczu Małym:
1. Kiedos Edward Józef 301 61,05%
2. Smugowski Grzegorz Ryszard 192 38,95%

16 głosów do odrobienia, uwzględniając odwołanie dyrektora szkoły które wzmogło podział mieszkańców, (o ile dojdzie do wyborów) może być bardzo nerwowo...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-05-29, 09:47   

Sytuacja może się rozwiązać sama ;)
Cytat:
W gminie Pątnów huczy od plotek, że o mandat posła będzie walczyć ponownie wójt Edward Kiedos. Opozycja podpatrzyła, że kilka tygodni temu wójta odwiedził były poseł Samoobrony Piotr Misztal.

Źródło - naszemiasto.pl

Gdyby tak się miało stać, to pan Smugowski będzie osobiście namawiał mieszkańców gminy, aby głosowali na parlamentarnego kandydata Kiedosa :P
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW