R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Niepoprawna politycznie
Autor Wiadomość
mareks 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 79
Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 961
Skąd: wielun
Wysłany: 2009-04-30, 12:12   Niepoprawna politycznie

http://www.youtube.com/wa...player_embedded
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-30, 13:35   

Może zamieściłbys jakiś koment???

Faktem jest że laska jest całkowicie poprawna politycznie :D mówi to co ludzie chcą usłyszeć. W jednej chwili mówi że kocha wszystkich ludzi, a za chwilę mówi, że nie chce by pieniądze poubliczne były przeznaczane na pomoc socjalną. Gdzie tu konsekwencja???
Faktycznie ma coś z głową :D albo jest tak wyrachowana :D
 
   
mareks 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 79
Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 961
Skąd: wielun
Wysłany: 2009-04-30, 15:10   

Mój komentarz może być jeden.
Poprawni politycznie mają w D...E tolerancję.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
maed 
Dojeżdża PKSem
a wolałabym PKP!


Dołączyła: 01 Cze 2007
Posty: 139
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-04-30, 15:38   

Kiedyś niepoprawność polityczna oznaczała mówienie rzeczy trudnych, przełamywanie tematów tabu i rozpoczynanie dyskusji. W chwili obecnej bycie niepoprawną/niepoprawnym politycznie oznacza wrzeszczenie "pedał, parch, feminazistka, czarnuch" i dodawanie do tego innych elementów świadczących o tym, że jest się aspołecznym bucem (czyli dla odmiany powtarzanie mantry społeczny darwinizm, społeczny darwinizm, społeczny darwinizm i dodawanie paru przekleństw do wymienionych już wcześniej epitetów). Filmiku o kolejnej osobie, którą irytuje wszelki socjal oglądać nie będę; dość już znam piętnastolatków, którzy mi mówią o tym, jak to fiskus "nas" (bądź ich, w zależności od stopnia zbucowacenia) okrada i rozdaje darmozjadom i nierobom - oni mi do "szczęścia" wystarczą.
_________________
Lexon - nauka języków
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mareks 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 79
Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 961
Skąd: wielun
Wysłany: 2009-04-30, 15:57   

Irytuję ją socjal,irytuje ją pompowanie pieniędzy w firmy -czyżby Tusk był niepoprawny politycznie.
Nie zmieniajcie tematu bo przecież chodzi o to że wyznając wartości etyki w jakich się wychowała i jakie wyznaje pozbawiła się tytułu miss.
Perez natomiast pokazał się jako gej cham za którego przypuszczam wstydzą się jego koledzy.Chyba że oni już tak mają.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-04-30, 21:50   

gregg napisał/a:
Może zamieściłbys jakiś koment???

Faktem jest że laska jest całkowicie poprawna politycznie :D mówi to co ludzie chcą usłyszeć. W jednej chwili mówi że kocha wszystkich ludzi, a za chwilę mówi, że nie chce by pieniądze poubliczne były przeznaczane na pomoc socjalną. Gdzie tu konsekwencja???
Faktycznie ma coś z głową :D albo jest tak wyrachowana :D


Rozumiem że dofinansowanie 30 lat temu Chryslera który i tak wreszcie upada...(nie umią zarządzać to niech kible czyszczą, byle też nie za publiczne pieniądze)

i pomaganie AIG, żeby prezesi mieli premie też jest przewidziane w pomoc socjalną? :)
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Maciej 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
EWI w Sercu



Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 1155
Piwa: 5/6
Skąd: EWI-OOL
Wysłany: 2009-05-01, 09:51   

Jeśli jej wypowiedź nie była zaplanowana , (zauważcie jaki rozgłos zyskała ?? ) jeśli rzeczywiście powiedziała to od siebie to chylę czoła . Mówię o tej wypowiedzi na wyborach , później już troszkę się mota dziewczyna ;) .

W ramach ciekawostki .
Cytat:
Pierwszy w Polsce proces o homofobię

fot. Grzegorz Michałowski
PAP
Przed sądem w Szczecinie rozpoczął się pierwszy w Polsce proces o homfobię – informują "Fakty" TVN.
"Fakty" ujawniły tylko imię mężczyzny, który pozwał do sądu swą sąsiadkę, po tym jak ta nazwała go w "pedałem" w lokalnym sklepie. Mężczyzna o imieniu Ryszard poczuł się obrażony i zażądał odszkodowania w wysokości 15 tysięcy złotych i publicznych przeprosin.

- Ta kobieta swoje zdanie powiedziała głośno i publicznie w sklepie: "Pedał se pedała przyprowadził" i zaczęła się śmiać – powiedziała kobieta będąca świadkiem w sprawie.

Ryszard wraz ze swym partnerem nie afiszowali się ze swym związkiem. – Może w końcu zostanę przeproszony przez tą panią – tłumaczy Ryszard swa decyzję o skierowaniu sprawy do sądu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Zygmunt Stary 
Wieluniaczek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 1500
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-07-17, 10:30   

Cytat:
„Jestem oburzony ilością rasizmu w grach wideo” – pisze Jefferson – „Jedną z takich produkcji jest 'Left 4 Dead'. Dzieje się w Nowym Orleanie, gracze muszą walczyć z zombie, także afroamerykańskimi. Gdy zobaczyłem trailer tej strzelanki, przypomniała mi się Katrina i jej skutki”.

Kolejną grą, którą krytykuje redaktor jest nasz polski FPS – „Call of Juarez: Więzy Krwi”. W tym wypadku niewłaściwe jest zrobienie z głównego bohatera żołnierza Konfederacji. „Oni chcieli taniej siły roboczej, nie jestem w stanie patrzeć na flagę Konfederacji. Reprezentuje ona nienawiść, która mnie obraża. Ciekaw jestem czy Ubisoft wie w ogóle cokolwiek o tej wojnie” - komentuje dziennikarz z Houston.

http://gry.onet.pl/200974...,wiadomosc.html
Tak aktywiści "ruchów poprawności politycznej" zarabiają na chleb.
PS.
Nie sądzę, aby sąd powinien zajmować się sprawą tej pani i tych homoseksualistów.
Zachowanie tej pani świadczy jedynie o tym, że nie jest obojętna społecznie i zwraca uwagę na zachowania dewiacyjne. Słowo "pedał" mogło oznaczać dla tej pani jedynie synonim słowa homoseksualista. Uważam, że za stwierdzenie faktu, czemu zresztą nikt nie zaprzecza , nie powinno się nikogo karać.
To tak jakby ktoś powiedział publicznie, że ja jestem dewota.
W końcu mógłbym go zapytać, czy to słowo ma dla niego wydźwięk pozytywny, czy negatywny, albo stwierdzić, że religia to moja prywatna sprawa i nie powinien się publicznie na mój temat wypowiadać. Jednak pójście z tego powodu do sądu, to zupełnie inna sprawa.
Uważam, że takie zachowanie dopiero by mnie kompromitowało...
Jednak zwolennicy politpoprawności to obłudnicy, którzy inaczej traktują poprawnych, a inaczej niepoprawnych.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-07-17, 10:45   

Przesadzasz w obie strony. Są ludzie dla których uderzenie murzyna w filmie czy grze to grzech śmiertelny i coś całkowicie niezgodnego z polityczna poprawnością. A są też tacy, którzy śmieją się z innego koloru skóry w ramach walki ze zniewoleniem. Zrób tak jak śpiewał Andrzej "Piasek" Piaseczny "Złoty środek znajdź, tylko jeszcze dziś Złoty środek tak jak my" i nie popadaj z jednej skrajności w drugą. Bo to właśnie robisz najczęściej z tego co zauważyłem.
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Zygmunt Stary 
Wieluniaczek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 1500
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-07-17, 11:26   

syd:
Występuję przeciw politycznej poprawności, jako ideologii terroru i zniewolenia.
Uważam, że w polskim społeczeństwie tolerancja, zanim zaczęto wtłaczać polityczną poprawność była daleko posunięta i zdecydowana większość społeczeństwa niezależnie od poglądów potrafiła "znaleźć złoty środek". W efekcie poza nielicznymi pogromami Cyganów, nie było większych wystąpień antyrasowych, antynarodowych. Nie było większej dyskryminacji ze względu na orientację seksualną i płeć.
Była natomiast w komuniźmie dyskryminacja ze względu na poglądy polityczne i religijne!

Zmiana 1989r. spowodowała:
1. Zmniejszenie dyskryminacji ze względu na poglądy polityczne.
2. Wzrost dyskryminacji ze względu na poglądy religijne - Działania Gazety Wyborczej polegające na wdrukowaniu w społeczeństwo stereotypu : "Czerwonych zastąpili czarni"!
3. Zmniejszenie dyskryminacji Cyganów. Wzrost uzasadnionych uprzedzeń antyżydowskich.
4. Zaprzęgnięcie "dyskryminacji ze względu na orientację seksualną" w ideologię lewicy. Geje to dziś "uciskany lud miast i wsi" to nowy proletariat.
5. Wzrost dyskryminacji ze względu na konserwatywne poglądy - efekt Kuba Wojewódzki i Majewski autorytetami młodziezy.
6. Nieuzasadnione "parytety" płci. Nieliczenie się z naturalnymi różnicami i dyspozycjami prowadzi do nowej dyskryminacji.

Tylko zerwanie kategoryczne z ideologią poprawności politycznej może doprowadzić do tego
"złotego środka", o którym piszesz syd.
Dyskryminacji ze względu na poglądy religijne, muszą zdecydowanie przeciwstawiać się ludzie wierzący. Mają w końcu silny oręż, jakim jest ich wiara i opieka opatrzności. Wreszcie poświęcenie życia za wiarę było jej immanetną właściwością, a jest i obecnie np: na Kubie w Algierii w Indiach.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Maciej 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
EWI w Sercu



Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 1155
Piwa: 5/6
Skąd: EWI-OOL
Wysłany: 2009-07-18, 20:39   

syd napisał/a:
Zrób tak jak śpiewał Andrzej "Piasek" Piaseczny "Złoty środek znajdź, tylko jeszcze dziś Złoty środek tak jak my"


Pewnie wiesz że wyżej wymieniony pan jest homoseksualistą ( pisząc politycznie poprawnie ) , w jego ustach złoty środek brzmi deko niepokojąco :D .
_________________
Jeśli pozwolisz, by robactwo się rozmnożyło, rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać.
Antoine de Saint-Exupery
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW