R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wynajem limuzyn przy dworcu PKS.
Autor Wiadomość
wieluniak20 
Ma stragan na targu


Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 686
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-05-02, 11:48   Wynajem limuzyn przy dworcu PKS.

Mam zastrzeżenia co do firmy wynajmującej limuzyny przy dworcu PKS, a mianowicie :
1. Jak on jest ubrany ? (na foto)
Dodam że zaliczka i cała kwota była zapłacona z góry

Niestety reszty co tu wymienię nie zrobiłem zdjęcia :
2. Z tym tzw. szoferem jechała jakaś jego koleżanka.
3. Kieliszki były zasyfione i brudne.
4. Jeden kieliszek był stłuczony.
5. Tzw. Szofer nie dość że spóźnił się pod dom pana młodego (mnie) to na dodatek spóźnił się odebrać pare młodą ze zdjęć, spóźnienie wyniosło ponad 40min.
6. A jakby tego było mało, po powrocie mało co, to do bójki nie doszło pomiędzy nim, a moją rodziną. (Stawiał się, że za taką kwotę jaką zapłaciliśmy 1400zł to na nic więcej nie powinniśmy liczyć)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-02, 12:06   

Faktycznie, widać jak zależy im na klientach... :roll:
Dlatego z takimi firemkami trzeba twardo... zapłacic zaliczkę a reszta po wykonaniu usługi. Nie kupować "kota w worku".
 
   
drybl4s^ 
Przejeżdżał przez Wieluń
:))



Dołączył: 23 Kwi 2007
Posty: 72
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-05-02, 23:21   

wlasciciel chyba firmy ;>
były ochroniarz z miami -.-
nie ma czego wymagać, nastepnym razem przy tego typu usługach postepowac trzeba tak jak gregg pisze w ostatnim zdaniu -.^
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mixas 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 5 razy
Wiek: 41
Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 455
Piwa: 1/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-05-02, 23:34   

Sorry za mały OFF Top.
Nie wypowiem się na temat tej firmy bo nie korzystałem z jej usług, znam inne lepsze w wieluniu. Ale to dla mnie w tej chwili nie ma znaczenia. Sam pracowałem, kilka ładnych lat w branży "ślubnej" i bardzo rzadko, ale zdarzały się przypadki gdzie młodzi jak to się mówi - wyżej s... niż d... mają. I wracając do sedna sprawy, oczywiście nie chcąc nikogo obrazić, to osobiście dla mnie niewiarygodna jest informacja od osoby, która założyła już 3 wątek pod rząd w dziale "Pręgierz". Może problem leży po drugiej stronie? To taka moja uwaga. A jeżeli chodzi o samochody do ślubu to jest w Wieluniu firma gdzie wszystko jest dopięte na ostatni guzik, a kierowcy są full profi - ale nie będę robił reklamy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-05-03, 21:14   

mixas, ja także kilka wątków w tym dziale rozpoczęłam, czy także jestem niewiarygodna?

Jeśli chodzi o ten wątek, ja się nie dziwię oburzeniu wieluniaka20. Mnie samej nie podobałoby się zachowanie szofera, jego ubiór. To przecież ślub, ważny dzień każdej osoby, więc to zrozomiałe że każdy chciałby aby jak najlepiej wszystko w tym dniu wypadło.
A poza tym zapłacił za to aby wszystko było w jak należytym porządku. Za darmo tej limuzyny nie wynajął. Nie znasz tego powiedzenia: Klient nasz pan?

gregg napisał/a:
Dlatego z takimi firemkami trzeba twardo... zapłacic zaliczkę a reszta po wykonaniu usługi. Nie kupować "kota w worku".


Zgadzam się z greggiem w 100%
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mixas 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 5 razy
Wiek: 41
Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 455
Piwa: 1/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-05-04, 00:07   

Dlatego podkreśliłem, że dla mnie i to jest moje subiektywne odczucie.
Zgodzę się w 100%, że jeżeli ktoś wywalił te tysiąc ileś za samochód to może oczekiwać za to profesjonalnej usługi. Jednak czasami jest tak, że doszukujemy się czegoś do czego można się przyczepić. Odnośnie zdjęcia to ubiór jestem w stanie odpuścić ale ta koleżanka jako pasażer to przegięcie. Problem mojej opinii rozwiąże uwaga osoby która też korzystała z ich usług. Bo w tej chwili znamy jedną stronę medalu, a niepotrzebnymi komentarzami można wyrządzić komuś krzywdę. Dlatego napisałem, że jak dla mnie co podkreślam oskarżenie nie jest do końca wiarygodne. - I jeszcze odnośnie kierowcy, to drzwi otworzył kulturalnie.


P.S. Płatność z góry za usługę to jakiś poroniony pomysł pierwszy raz coś takiego spotykam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2009-05-04, 11:46   

Na innym weselu był ubrany co prawda na biało ale w krótkich spodenkach i bluzce a nie tak jakbyśmy oczekiwali w garniturze.
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MATRIX
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-14, 02:15   

kolega na zdjęciu jeszcze był przed kuracją sterydową bo teraz jest dwa razy taki :D
 
   
Stokłosik 
Słyszał o Wieluniu
Prezes:)


Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-08-14, 08:44   

Jak Wam sie nie podobają jego usługi to zamawiajcie usługi u innych i tyle.
_________________
Pozdrawiam Serdecznie
Michał Stokłosa
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-14, 09:11   

Stokłosik napisał/a:
Jak Wam sie nie podobają jego usługi to zamawiajcie usługi u innych i tyle.


Stokłosik, a kto wie w trakcie zamawiania, że wynajęta firma okaże się kompletnie nieprofesjonalna i olewacka? Chyba nikt jasnowidzem nie jest :evilbat: :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-14, 10:50   

Stokłosik napisał/a:
Jak Wam sie nie podobają jego usługi to zamawiajcie usługi u innych i tyle.

I po to właśnie m.in. jest ten dział - żeby ostrzec innych forumowiczów przed nieprofesjonalnymi firmami. Poza tym limuzyny do ślubu nie zamawia się codziennie - zazwyczaj jest to raz w życiu, więc trudno w tym przypadku uczyć się na własnych błędach...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW