R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Jaro
2011-10-08, 08:32
WYBORY SAMORZĄDOWE 2010
Autor Wiadomość
wieluń1975 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 50
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2009-06-19, 23:43   WYBORY SAMORZĄDOWE 2010

Witam i zachęcam do dyskusji na temat następców włodarzy w naszym mieście.

Na pierwszy ogień proponuję dwóch największych wrogów a zarazem kandydatów na stołek burmistrza naszego miasta PANA OKRASĘ i PANA MAjCHERA (jeżeli źle odmieniłem bardzo mi przykro)

posty scalone do jednego
Ostatnio zmieniony przez ourson 2009-06-20, 00:25, w całości zmieniany 4 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-06-20, 05:44   

wieluń1975 napisał/a:
zachęcam do dyskusji na temat następców włodarzy w naszym mieście

Ale dlaczego od razu "następców" ??
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
voxpopulivoxdei 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 80
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-06-20, 10:17   

JW Red - "następców włodarzy",co tu nie jest jasne? Tych, tego, co kolejny po obecnym będzie "włodarzył" miastu, będzie gospodarzem miasta. Masz pewność, że obecny burmistrz wygra trzecią kadencję? Gruszki na wierzbie. Chyba nawet on sam w to nie wierzy!
Mówiąc otwarcie, poza Kają czy innym Radowskim, czy garstką innych radnych,tylko tych sprzedajnych , ja nie dostrzegam innych z jego "świty", którzy by na niego głosowali...Cóż, nie mam zamiaru wchodzić w to polityczne bajoro czy raczej w strefę prawa, które wreszcie go dotknęło...i oby jak najszybciej ręka sprawiedliwości upomniała się o swoje...
Wiesz, co nawet dalecy przeciwnicy mu zarzucają? I to nie z purytańskiej pozycji! Wśród wielu występków m.inn. opinia, która krąży po świecie o Wieluniu, że jest siedzibą różnych sekt w tym głównej-różokrzyżowców - to jest fakt niepodważalny, dalej kolejny fakt - "sukces" obecnego burmistrza: na konferencji u wojewody łódzkiego podano, że największy alkoholizm w regionie Łódzkim przypada na Wieluń, dalej w Wieluniu (choć nie samym, bo w Sinicy k./Wielunia) działa największy w regionie dom publiczny, którym burmistrz chwalił się w czasie wizyt różnych gości w Wieluniu...( wybaczcie, że tego nie skomentuję!), dalej- bezrobocie, które się zwiększyło za jego kadencji ( tylko nie tłumaczcie tego dziennikarskim, medialnym uniwersalnym argumentem na wszystkie bolączki tego świata , magicznym słówkiem "kryzysem"), zniszczenie życia wielu osobom, głównie zawodowego np. Pana H. Gajęckiego dobrego dyrektora z naszego Domu Kultury, konflikt z mediami, obrażanie ludzi, którzy działali na rzecz i dobre imię miasta, promocja wizerunku "dobrego Niemca" ( w kontekście II wojny świat.) i pozwalanie na"plucie sobie w twarz" Wieluniowi od strony historii ( tu zastanawia jego "wielka przyjaźń" "Majchrowsko-niemiecka", ale nie będę powtarzał plotek z miasta), i wiele innych, ale jak się rozpiszę, to zabraknie miejsca dla innych :)
Co do Pawła Okrasy, to jest mocnym kandydatem na ten urząd. Młody, silny, zdrowy, wykształcony bardzo dobrze do tego stanowiska, bezkompromisowy w sprawach moralnych, gdzie nie ma miejsce na kompromis, dobrze traktuje ludzi, skromny - w sensie, że nie uważa siebie za ósmy cud świata i podkreśla swoją niewiedzę w jakimś temacie, który szybko poznaje, widać, że leży mu na sercu dobro i miasta i regionu, otwarty na świat, na nowe pozytywne dla miasta wezwania i przyszłość, ma doświadczenie zawodowe, które nakazuje wierzyć, że podobnie jak swoją firmę będzie traktował dobro miasta i mieszkańców, ma dużo dobrego zapału i pomysłów ( myślę że te oficjalnie i publicznie przedstawi, gdy przyjdzie na to czas :) - bo ja nie mieszam się do polityki i kampanii wyborczych, jestem tu skromnym obserwatorem). Wymieniłem tu tylko niektóre z jego walorów. Oczywiście czas pokaże, czy miałem rację...Wiem jedynie, że trzeba mieć naprawdę mocną osobowość, hart ducha i stalowy wręcz kręgosłup norm , zasad życiowych, moralnych, by po wygranej, po zwycięstwie ( tu: politycznym w wyborach) nie dać się ugiąć przed pokusami, jakie niesie władza w szerokim znaczeniu i ...powiem wprost acz niewyrafinowanie ( wybaczcie!)- nie dać się zeszmacić! I tego życzę przyszłemu burmistrzowi Wielunia!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ryba 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 427
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2009-06-20, 11:07   

O, widzę, że nieformalne starcie o miano "Wieluńskiego mistrza agitacji" pomiędzy użytkownikami Ryszardem Kmitą a voxpopulivoxdei nabiera rumieńców. Na ten moment chyba prowadzi ten drugi, ale to dopiero początek emocji. Pozycję voxpopulivoxdei umacnia sięgnięcie po sprawdzone dobrze przez PiS wzorce straszenia Niemcem oraz rozwinięcie formuły stylu agitatorskiego o sposób podkreślania zalet kandydata przy użyciu jakże istotnych w kontekście pracy w samorządzie przymiotów "silny" oraz "zdrowy". Z drugiej strony jednak na minus wystąpienia tego użytkownika należy zapisać używanie sformułowań czyniących wypowiedź wewnętrznie sprzeczną. Należy do nich zaliczyć takie fragmenty jak: "nie mam zamiaru wchodzić w to polityczne bajoro", w sytuacji gdy cała wypowiedź jest właśnie świadectwem wejścia w "polityczne bajoro" i to w dodatku w taki sposób, że owo bajoro staje się jeszcze większym bajorem, oraz "nie będę powtarzał plotek z miasta", gdyż zapewnienie to padło tuż po wyartykułowaniu tychże plotek. Niemniej, użytkownik voxpopulivoxdei nie powinien się chyba zrażać, do wykorzystania jest jeszcze mnóstwo chwytów z przepastnych zasobów komunikacji propagandowej i na pewno uda się w przyszłości zatrzeć te drobne potknięcia. No i czekamy oczywiście na ruch użytkownika Ryszarda. Czy uda się mu przelicytować wystąpienie voxpopulivoxdei? O tym dowiemy się zapewne już wkrótce, zostańcie państwo przed monitorami. Teraz czeka nas krótka przerwa w postaci próby dyskredytacji użytkownika ryby przez użytkownika voxpopulivoxdei. Ale nie odchodźcie państwo, będzie się działo!
_________________
Conversations don't get any better as you get older
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
voxpopulivoxdei 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 80
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-06-20, 12:35   

Daj spokój Rybo, co Cię ugryzło? Daleko mi do Ryszarda Kmity i do wchodzenia w spory w materii wyżej opisanej. I podkreślam, jestem apolityczny! Nie głosowałem na partię bliźniaków ani ich ideały i metody. Przeczytaj uważniej , co napisałem także w innych tematach. Wydawało mi się, że kiedyś nasze poglądy na pewne sprawy były wspólne...Podkreślam, daleko mi do polityki z racji moich wew. przekonań. Jeśli chciałeś mnie sprowokować do jakiejś uderzeniowej reakcji, to pudło! Jestem spokojny jak anioł ... :)
Nie poruszaj tu tematu kwestii "niemieckiej", bo to nie ma nic wspólnego z tym o czym piszesz i co mi próbujesz zarzucać. Nie będę tu na forum nawet tego prostował. Widzę, że nie masz pojęcia, co w trawie piszczy a ja nie ma zamiaru być posłańcem utrąconym ze skały...Sorry!
Dobrego dnia!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ryba 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 427
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2009-06-20, 13:52   

Być może nasze poglądy gdzieś faktycznie były wspólne i być może nie pałasz miłością do języka PiS-u, ale nie zmienia to faktu, że Twój ostatni post, wybacz, przypomina agitkę w najgorszym wydaniu. Być może zrobiłeś to nie do końca świadomie, dlatego radzę Tobie przeczytać to co napisałeś kilka razy i zdać sobie sprawę, że pod wieloma względami jest to tekst kompromitujący.
Oczywiście nie reaguję dlatego, żę bulwersuje mnie to, że atakujesz burmistrza a wychwalasz Okrasę, tylko z powodu sposobu, w jaki to robisz. Zareagowałem, bo naprawdę używając takiego stylu wypowiedzi sprowadza się dyskusję do poziomu chlewu i ucierpimy tutaj na tym wszyscy. Mówmy o swoich sympatiach politycznych, oceniajmy kandydatów, cokolwiek, ale róbmy to przy poszanowaniu pewnych norm. To się tyczy każdej ze stron.
I może rzeczywiście nie mam pojęcia o tym, co w trawie piszczy, ale za to wiem, do czego może doprowadzić używanie w ramach "argumentów" tego, co tam kto usłyszał, albo jeszcze gorzej - co mu się wydaje, że usłyszał. Skojarzenie z "pisomową" samo się tutaj nasuwa...

Ps. Spoko, że jesteś spokojny jak anioł i potrafisz się zdystansować. Bardzo to doceniam. Również dobrego dnia życzę.
_________________
Conversations don't get any better as you get older
Ostatnio zmieniony przez ryba 2009-06-20, 17:55, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
wieluń1975 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 50
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-06-20, 15:44   

voxpopulivoxdei napisał/a:
Co do Pawła Okrasy, to jest mocnym kandydatem na ten urząd. Młody, silny, zdrowy


Pan Mieczysław jest chory ???
Może kolego dysponujesz dokumentacją lekarską potwierdzającą chorobę obecnego burmistrza......?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-06-20, 15:53   

wieluń1975 napisał/a:
Pan Mieczysław jest chory ???
Może kolego dysponujesz dokumentacją lekarską potwierdzającą chorobę obecnego burmistrza......?

Dlaczego odwracasz kota ogonem? Gdzie vox napisał, że burmistrz jest chory? Doprawiasz ideologię zamiast pisać na temat. Poza tym zakładanie konta na naszym forum tylko po to, żeby rzucać ironią jest gówniarskie i sprzeczne z regulaminem (konto mailowe założone tylko na potrzeby rejestracji na forum). Nie dość, że jesteś niewiarygodny, to jeszcze czepialski. Będę miał na ciebie oko. I naucz się poprawnie pisać posty i cytować teksty - jest taka opcja edytuj na przykład.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ryba 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 427
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2009-06-20, 17:53   

Voxpopulivoxdei, przeglądnąłem pobieżnie kilka Twoich wypowiedzi z innych wątków i faktycznie wypowiadasz się w nich w zupełnie inny sposób niż w dzisiejszym poście. Ale to tym bardziej trudno jest mi zrozumieć, dlaczego zdecydowałeś się na taki ton.
_________________
Conversations don't get any better as you get older
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-06-20, 18:40   

Ferbik napisał/a:
Gdzie vox napisał, że burmistrz jest chory?

Tak by można było to odebrać, że skoro zaletą Okrasy jest to, że jest silny i zdrowy, to Majcher jest słaby i chory :D
voxpopulivoxdei napisał/a:
JW Red - "następców włodarzy",co tu nie jest jasne? Tych, tego, co kolejny po obecnym będzie "włodarzył" miastu, będzie gospodarzem miasta. Masz pewność, że obecny burmistrz wygra trzecią kadencję? Gruszki na wierzbie. Chyba nawet on sam w to nie wierzy!

Chyba nikt nie ma pewności kto wygra wybory - jesteś wrózką która potrafi przewidzieć przyszłość? Napisałem tak, bo przedstawione w pierwszym poście pytanie o następców włodarzy wprost sugeruje odpowiedź.

Jakkolwiek nie jest tajemnicą, że moje poglądy że tak powiem zbliżone sa do poglądów Pawła Okrasy, że brałem też udział w jego poprzedniej kampanii itp itd, to tak samo jak ryba muszę przyznać, że stronnicza agitka voxpopuli nie przypadła mi do gustu...
voxpopulivoxdei napisał/a:
na konferencji u wojewody łódzkiego podano, że największy alkoholizm w regionie Łódzkim przypada na Wieluń

Tak z ciekawości - jak się mierzy poziom alkoholizmu i skąd takie dane?
voxpopulivoxdei napisał/a:
dalej w Wieluniu (choć nie samym, bo w Sinicy k./Wielunia) działa największy w regionie dom publiczny, którym burmistrz chwalił się w czasie wizyt różnych gości w Wieluniu...( wybaczcie, że tego nie skomentuję!),

Kurcze gdzie ta Sinica? :D O Sieńcu to wiem, ale wygląda na to, że jakaś konkurencja się pojawiła 8) A tak serio - co złego jest w takim obiekcie? Niech sobie będzie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ryba 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 427
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2009-06-20, 19:29   

Cytat:
Jakkolwiek nie jest tajemnicą, że moje poglądy że tak powiem zbliżone sa do poglądów Pawła Okrasy, że brałem też udział w jego poprzedniej kampanii itp itd, to tak samo jak ryba muszę przyznać, że stronnicza agitka voxpopuli nie przypadła mi do gustu...


Twoja niechęć ujawnia jeszcze jedną ciekawą i ważną kwestię, o której nie zdążyłem wspomnieć. Taką mianowicie, że tego typu wypowiedzi są w stanie uczynić więcej szkody aniżeli przynieść pożytków osobie, której składa się jakby nie patrzeć swego rodzaju hołd. To tak jak z nachalnymi reklamami - prędzej zniechęci niż zachęci. To tak pod rozwagę co poniektórym tutejszym nadgorliwcom...
_________________
Conversations don't get any better as you get older
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2009-06-20, 19:38   

voxpopulivoxdei napisał/a:
(...)Masz pewność, że obecny burmistrz wygra trzecią kadencję?(...)
(...)Co do Pawła Okrasy, to jest mocnym kandydatem na ten urząd(...)


voxpopulivoxdei skad Twoja pewnosc kandydatury Pawla Okrasy :?: :smile:
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-06-20, 19:56   

ryba napisał/a:
tego typu wypowiedzi są w stanie uczynić więcej szkody aniżeli przynieść pożytków osobie, której składa się jakby nie patrzeć swego rodzaju hołd.

Dokładnie tak samo myslę.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
voxpopulivoxdei 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 80
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-06-20, 20:13   

Ach... westchnąłem tylko ze smutkiem, ale muszę odpowiedzieć:

Rybo i Wieluniu 1975,

1) Nie "agituję" w kwestiach polityki ani kandydatów. Sięgnąłem do faktów nt. działań burmistrza i ich społecznej i nie tylko, oceny. Jeśli Was to razi lub nie chcecie spojrzeć prawdzie "w oczy" - proszę potraktować mój wywód jako moją subiektywną ocenę włodarza miasta uznając jednak, że jestem tu na Forum wyrazicielem również innych wielunian.
Podkreślam jednak - przytaczam fakty a nie mity. To nie jest żadna agitacja!
Nie mam najmniejszego zamiaru wchodzić w rolę mentora ani "agitatora", nie zamierzam Wam również udzielać lekcji o właściwym znaczeniu używanych tu słów i lekcji logiki.
Ale z dobrego serca, proszę! "Agitacja- od łac.agitator-poganiacz lub agitatio-poruszanie; namawianie, propagowanie, zachęcanie, pozyskiwanie w celu jednania zwolenników jakiejś idei, sprawy, poglądu, haseł." To skrócona definicja, ale wystarczająca do naszej tu kwestii.
Czy ja gdzieś namawiam do głosowania na kogokolwiek w tym Pawła? Nie!
Jeszcze raz podkreślam- przedstawiam fakty, ewentualną "agitacją" zajmą się sami kandydaci na burmistrza i ich "sztaby wyborcze". Ja jestem tylko obserwatorem.
2) Rybo, ja wiem, co piszę. To raczej Ty nieuważnie mnie czytasz sam przyznałeś tu, że "pobieżnie". Zobacz moje 3 ostatnie zdania w pierwszym dziś poście, który tak atakujesz. Te od słów: "Oczywiście, czas pokaże...". Widzisz więc, że to moje wątpliwości i nie przyznaję tu "palmy pierwszeństwa" Pawłowi ani innemu potencjalnemu kandydatowi, tylko raczej rozważam, czy rozwijając swoje pozytywne cechy Pan Okrasa zostanie wybrany w demokratycznych wyborach burmistrzem i ewentualnie czy po zwycięstwie w wyborach zostanie takim, jak dziś - czy zwycięstwo nie odbije mu się czkawką z sodowej...Oby nie.
Czy to "agitacja"? Nie! To wolne refleksje do których każdy tu ma prawo.
3) Nie wypowiadam się na temat zdrowia burmistrza, więc Wieluniu1975 nie przypisuj mi bzdur, co słusznie zauważył Ferbik-(dzięki! :) ).
4) Wieluniu1975 - nie łap mnie za słówka. Młody,silny, zdrowy, to pewien skrót myślowy, który oznacza człowieka w pełni sił i dobrze, "zdrowo" rokującego.
A nawiasem mówiąc kwestia zdrowia w rządzeniu jest istotna ( wyobrażasz sobie schorowanego na tym stanowisku człowieka?), siła ( ducha np.), energia też są potrzebne, młodość i ta metrykalna i znów- duchowa, to pozytywy, więc proszę łaskawie się mnie nie "czepiać". :) I może zwróć się do Pawła- on ma dużą wiedzę w tym zakresie, merytoryczną, prawną, historyczną- jak ważny jest stan zdrowia u rządzących, nie tylko prezydentów i jak ważna jest to społecznie kwestia, publikuje się przeciez o tym specjalne raporty.
5) Rybo, w pozytywnym tonie wypowiadałem się o Pawle Okrasie ( bo z tej właśnie strony dał się dotąd poznać mnie i innym) na innych zakładkach tego Forum. Dlaczego akurat moja dzisiejsza wypowiedź tak Cię rozsierdziła? Cóż, nie mój problem!
6) I nie "ciągnij mnie za język", bo jak słusznie zauważyłeś w swojej "podpisowej" sentencji : "Mówienie ludziom prawdy...".

Redzie

1) Nie jestem "wróżką" ( raczej wróżem :D ), ale nie jestem tez ignorantem!
2) Dane o alkoholizmie: Urząd Wojewódzki w Łodzi, Wydział Zdrowia w Wieluniu i Łodzi, Raport PARPA.
3) Co do Twojego ostatniego zdania , non comments!
Dodam tylko, że taki "obiekt" nie jest powodem do dumy, raczej do - delikatnie i eufemistycznie rzecz ujmując- do zażenowania i spuszczenia wzroku...
4) Zgodzę się z Tobą tylko w jednym. Oczywiście " obiekt" w/w mieści się w Sieńcu a nie Sinicy. Wybacz tę literówkę i uznaj, że p o s i n i a ł e m pisząc nazwę tej miejscowości i z Sieńca zrobiła się Sinica! :D



Odpowiadam jednocześnie na zapytania moich sympatyków: kochani, nie mam zamiaru startować ani w tych ani w żadnych wyborach politycznych na burmistrza czy innego prezydenta! :D i dziękuję za wyrazy sympatii! :D

P.S. Hiszpanie
Jaka znów "pewność kandydatury" Pawła? Czy jesteś aż takim hipokrytą? Primo, to tajemnica poliszynela; secundo- ja bym go "wystawił" jako kandydata; tertio- znasz kogoś podobnego do Pawła? Pozytywnego? No właśnie!



Rybo i Redzie,

nie składam nikomu "hołdu", nie Pawłowi Okrasie , nie teraz. Swoisty "hołd" złożymy mu lub nie, za pozytywne dokonania dla Wielunia, jeśli zgodzi się kandydować w wyborach i je wygra.
Jeśli zostanie takim samym idealistą jakim jest dziś i jeśli wcieli te ideały w życie.
Chyba dla nas wszystkich jest ważne, aby miasto się rozwijało i wszystkim nam tu żyło się lepiej, dlatego szukajmy wśród nas kogoś,kto po prostu będzie dobrym gospodarzem i tyle.
Zostawcie Panowie te uszczypliwości na lepsze okazje a nie strzelacie do wróbla z armaty! :D
Pozdrawiam!

I jeszcze jedna uwaga, niczego nie "zmieniam " w moim poście, te 5 razy , to odpowiedzi dla Was, bo nie nadążam z odpisywaniem, tak jesteście aktywni ! :D
Ostatnio zmieniony przez voxpopulivoxdei 2009-06-20, 20:38, w całości zmieniany 5 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2009-06-20, 20:17   

Cytat:
Tak z ciekawości - jak się mierzy poziom alkoholizmu i skąd takie dane?


Jak to jak... Łapiesz reprezentatywną grupę iluś tam żuli, bierzesz i dajesz ankietę do wypełnienia: ile piją, jak piją, co piją, kiedy trzeźwieją itp i masz poziom zmierzony i wiarygodne dane ;)

Jeżeli chodzi o następców, o ile takowi "nastąpią" to musi to być ktoś z charyzmą, dobrze znany społeczności, mający jakieś wartości wyższe i chcący brnąć w te "moczary" (synonim z tezaurusa :D ) jakim jest polityka...
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW