R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Kosoku squad members - post do adminow
Autor Wiadomość
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-13, 15:20   

Powiem tak. Gdyby to forum nazywało się "Kosoku Squad Members" to pewnie pies z kulawą noga by tu nie zajrzał. :) Samo słowo Squad kojarzy się z dresem ;)
Ferbik ma rację. Dział motoryzacja w zupełności wystarczyłby. Jeszcze pół roku i nikt nie będzie wiedział co to jest ten "Kosoku Squad Members". Przyznam się że zarejestrowałem się dość niedawno i do tej pory mogłem się jedynie domyślać.
Ferbik w pełni popieram Twoją inicjatywę. 8)
 
   
Marcin
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-13, 16:17   

...i co z tego ?? Jak chcecie to się po(d)pierajcie i tak nic z tym nie zmienicie
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-13, 16:38   

"Bo moja jest racja i to święta racja!!! Bo nawet jeżeli twoja jest twojsza to moja jest najmojsza!!! " :lol:
 
   
mike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 407
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-12-13, 16:40   

Peace Jaro :D
Jeśli trzeba będzie to założy się nowe forum o tematyce tylko motoryzacyjnej. Ale póki nikt nas nie wygania to zostajemy :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-12-13, 17:37   

mike, ale nie dzielmy sie na squadow i nie squadow... stanowimy jednosc :) Stad moja inicjatywa :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-13, 21:35   

Przeciez to, ze jest, w niczym nieprzeszkadza?!?
 
   
MAPET
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-06, 00:03   

FORUM (słowo wymoderowano)!!!! sami ocencie przez kogo!!! co niektorym od rzadzenia sie w głowach chyba polasowalo!!! ludzie ktorzy stworzyli to forum odchodza bo tu jest paranoja!!!

pzdr
Ostatnio zmieniony przez MAPET 2006-01-06, 10:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-01-06, 10:32   

MAPET nie wprowadzaj zamieszania, piszesz to samo w kilu postach.
Paranoją jest to co prezentujesz sobą, nie było Ciebie na forum a z 5 m-cy i nagle się pojawiasz i masz prertensje, człowieku weź się zastanów nad sobą i zajmij się dalej tym czym się zajmowałeś, przynajmniej zamieszania było mniej...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 407
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-01-06, 17:28   

Jaro ale czy Mapet nie napisał prawdy? Chyba słuszne mamy odczucia, że wy admini w (słowo wymoderowano) macie nas...likwidujecie całe działy, kiedy wiecie, że ludzie są temu przeciwni.Nie można wam wierzyć... powiem tak, próbowaliście sobie podporząkować siłą ludzi i wam nie wyszło.
Najlepiej odrazu dajcie niewygodnym dla was osobom bana.
Ja wam już nie zaufam na pewno...i kto tu jest dwulicowy Ferbik? :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-01-06, 17:42   

mike napisał/a:
Ja wam już nie zaufam na pewno...i kto tu jest dwulicowy Ferbik?

Szkoda, ze nie pamietasz paru spraw zarzucajac mi dwulicowosc, mianowicie:
- nie pamietasz juz jak ci zalatwilem w gazecie ogloszenie za grosze, za co za chwile mialem podziekowanie od ciebie w formie zjebow na forum odnosnie spotkania, gdzie przyszedles z kolesiami spoza forum (nie wspomne juz, ze innym forumowiczom za bardzo sie to nie podobalo - ale nie pytales nikogo o zdanie), nastepnie to JA wyciagnalem do ciebie pierwszy reke (w TR), nastepnie znowu TY pokazales na co cie stac, kiedy tylko zwrocilem ci uwage z Jaro.
mike napisał/a:
likwidujecie całe działy, kiedy wiecie, że ludzie są temu przeciwni.

Nie chce mi sie juz pisac na temat nieistniejacego juz kosoku ale zapewniam, ze zaden post nie zostal usuniety. Ale skoro nie rozrozniasz pojec "usuniety" i "przesuniety" to bardzo mi przykro.

I jeszcze jedno:
Cytat:
Witam, prosilbym o nie pisanie na moj temat nic na tym obciachowym forum, ktore bedzie niedlugo usuniete. Wszelkie pytania dot. tego dlaczego usunalem sie z forum prosze kierowac na moj nr gg: 3693053 lub e-mail marckan@wp.pl i nie wprowadzać mętliku, że mam brak dostępu do Internetu.
Dziękuję

Z uszanowaniem
Marcin


Kolejny rozsadny uzytkownik... Marcinku powtarzam tylko TWOJE SLOWA... :arrow:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 407
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-01-06, 18:04   

Boże Ferbik z Tobą jest naprawdę źle...po prostu nie wierzę, że czytam takie brednie :?
Brakuje argumentów to czepiasz sie jakiegoś ogłoszenia, Marcina itd.
Gdzie jest nazwa działu Kosoku SQuad Members bo jakoś jej nie widzę...aaaaaaaa już wiem! usunąłeś ją i cały dział też!!!!
Ferbik nie matacz bo naśle na Ciebie komisję :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-01-06, 18:23   

mike, masz cos do mnie to na PW albo na maila (patrz REGULAMIN FORUM)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hmmm
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-06, 18:31   

Panie Marcinie(Ferbik) czy my jestesmy na Ty??

Jeszcze pare tygodni i usuwamy forum, takze piszcie poki mozecie.

Mike, Mapet, Dero i wszyscy ktorzy popieraja moje zdanie DZIĘKI.

Jarek to był błąd wielki, że w ogole bez pytania wstawiles tego czlowieka na admina :/
Nie wiem dlaczego obraziles sie rowniez na mnie, przeciez wspolnie podnosilismy to forum i widziales(a moze nie) ile kosztowalo przywrocenie dzialow.

Panie Ferbik odpowiem Panu, nie nie jestesmy na Ty.
Dziekuje Panu za publikowanie mojego nazwiska bez mojej zgody, i przeinaczanie moich slow.

Z forum odszedlem bo widzialem, ze zle sie dzieje, nieodpowiedni ludzie doszli do "władzy" i mialem dosc czytania Twoich glupich ripost??!! na kazdy temat, ktory ktos zaczal..

Dziekuje za uwagę...
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-01-06, 18:40   

hmmm napisał/a:
Panie Marcinie(Ferbik) czy my jestesmy na Ty??

Widze, ze mniemanie o sobie strasznie wzroslo.
hmmm napisał/a:
Jeszcze pare tygodni i usuwamy forum, takze piszcie poki mozecie.

Usuwamy? Tzn. kto? Ty? Ciekawe co na to administrator :>
hmmm napisał/a:
Mike, Mapet, Dero i wszyscy ktorzy popieraja moje zdanie DZIĘKI.

To wszyscy, ktorzy cie popieraja.
hmmm napisał/a:
Jarek to był błąd wielki, że w ogole bez pytania wstawiles tego czlowieka na admina :/

Jesli nie wiesz co i jak, to nie zabieraj zdania.
hmmm napisał/a:
Panie Ferbik odpowiem Panu, nie nie jestesmy na Ty.
Dziekuje Panu za publikowanie mojego nazwiska bez mojej zgody, i przeinaczanie moich slow.

Nie wiem czy mam sie smiac czy plakac... nie skomentuje tego po prostu... Podasz przyklad, gdzie to niby przeinaczam twoje slowa ?
hmmm napisał/a:
Z forum odszedlem bo widzialem, ze zle sie dzieje, nieodpowiedni ludzie doszli do "władzy" i mialem dosc czytania Twoich glupich ripost??!! na kazdy temat, ktory ktos zaczal..

Nieodpowiednim czlowiekiem u wladzy byles ty niestety... tylko trudno ci sie z tym pogodzic, masz pretensje do calego swiata a przede wszystkim do mnie a sam nie potrafiles podejmowac slusznych decyzji, tylko jeszcze zaogniac temat => patrz watek z greggiem w dziale motoryzacja. I wcale nie chodzilo o mnie, ze rezygnujesz z forum. Jarek moze to potwierdzic. Chcesz sie teraz wybielic i cala wine zwalic na mnie ? Mam miec wyrzuty sumienia ? Co innego piszesz teraz na forum, a co innego mowiles na zywo ? Teraz mi obrabiasz dupe, a tak to fajny qmpel bylem tak ?

Ostatnie pytanie: PO CO TY TU JESZCZE WCHODZISZ I SIEJESZ ZAMET ????
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-06, 20:38   

Drodzy Panowie z KMS, czytam wszystkie Wasze wypowiedzi i nasuwa mi sie pare spraw. Rozumiem, ze dzial KMS byl dla Was bardzo wazny, wnioskuje tak po wszystkich Waszych gorzkich slowach skierowanych do administratorow tego forum a w szczegolnosci do Ferbika. Ok. rozumiem to ze niektorzy z Was byli zalozycielami forum KMS ktore z czasem rozwinelo sie ewoluowalo do Forum Wielunskiego i chwała Wam za to, bo naprawde lubie tutaj wpadac i doceniam to, ze miejsce to powstalo dzieki Waszemu zaangazowaniu.

Czego nie rozumiem, to to, ze pomimo Waszych aktualnych pretensji i zdenerwowania po zintegrowaniu przez administratorow, dzialu KSM z dzialem motoryzacja nie robiliscie nic, co mogloby nie doprowadzic do takiej sytuacji. Przez robienie czegos mam na mysli Wasz czynny udział w Waszym dziale. Przeciez nikt nie konsolidowalby kwitnacego, pelnego postow i aktywnego dzialu z drugim. Sami pozwoliliscie na to by dzial ten przestal istniec. Bez Waszych postow i aktywnosci byla to "pusta skorupa", miejsce ktore bez Was nie mialo w sobie zadnego zycia.

Moim zdaniem Wasza wscieklosc nie jest tylko spowodowana przeksztalceniem dzialu KSM ale tez tym, ze "podniosl" na nie reke, Ferbik, ktorego jak widac nie darzycie zbytnia sympatia i co jak widac dolało oliwy do ognia. Jak widze, wielu z Was boli to, ze otrzymal on prawa administratora i jak to okreslacie "wladza mu uderza do glowy" coz, macie prawo do swoich antypatii i do swoich opinii, ale ja zacytuje fragment FAQ, ktore opisuje forum i zasady dzialania tego forum:

Cytat:
Kim są Administratorzy?
Administratorzy są ludźmi, którym przydzielono najwyższy poziom kontroli nad całym forum. Mogą oni kontrolować wszystkie aspekty działania forum, włącznie z ustawianiem uprawnień dostępu, usuwaniem użytkowników, tworzeniem grup, określaniem moderatorów itp. Mają także pełne możliwości moderacji na forach.


Chyba dla kazdego to co powzyzsze jest jasne.
Pytanie do Was, Panowie gdzie byliscie jak Was nie bylo? Skoro dzial ten byl dla Was tak wazny i jak mam nadzieje nie tylko z powodow sentymentalnych to dlaczego do diaska nie pisaliscie w nim? Jest takie przyslowie " nieobecni nie mają racji" i swietnie obrazuje ono to co sie stalo. Mnie osobiscie dzial ten nie przeszkadzal, tak jak kiedys napisalem, mogl sobie tak lezec "martwy", napewno nie smierdzial. Ale decyzja administratorow byla inna, coz pozostaje mi sie z nia zgodzic. Wy protestujecie, ok. ale czemu po czasie i czemu w takiej formie. Osobiste wycieczki, wypominania (Mike to do Ciebie) kto kogo gdzie podwozil i ze powinno to kogos do czegos zoobowiazywac, Panowie to zwykla - DZIECINADA.

Raz piszecie , ze macie to forum i nas "szaraczkow" w "glebokim powazaniu" a gdzie indziej wylewacie zale, ze forum umarlo, umiera, umrze. Piszecie, ze odchodzicie, ze bez Was to forum przestanie istniec, ale Panowie Was (moze poza wyjatkami) z nami tutaj juz nie ma od dawna i jak mi sie wydaje stalo sie tak bo to byl Wasz wybor. Calkowitym nie porozumieniem moim zdaniem jest pisanie, ze odchodzicie z powodu objecia przez Ferbika posady admina, Panowie wiekszosc z Was przestala sie udzielac duzo, duzo wczesniej niz Ferbik awansowal.
Ale co tam, macie dobra wymowke, zeby teraz nikt nie zarzucil Wam, ze KSM odeszlo (przynajmniej na tym forum) przez Was samych, miejsca tworza ludzie i jezeli Was by nie zabraklo nie znikl by dzial KSM. Ja czytam, posuwacie sie do grozb, ze postaracie sie, zeby forum wielunskie zniknelo, powtorze sie "miejsca tworza ludzie" nie w tej formie to w innej, ale jezeli ludziom bedzie zalezalo, to zadna sila nie bedzie w stanie unicestwic tego forum.

P.S. Uprzedzajac, zapewne Waszą opinie o mnie, nie czuje sie "(słowo wymoderowano)" Ferbika. To co napisalem wynika z tego jak ja sam to widze.
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW