R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowa strona zespołu Siatkarz Pamapol Wieluń
Autor Wiadomość
Mati_w 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Kwi 2009
Posty: 106
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-03, 17:00   

Siatkarz ma nowy serwis: www.siatkarz.com.pl

27-letni Brazylijczyk Daniel Ferreira jest głównym celem transferowym beniaminka PLusLigi, Siatkarza Wieluń. Brazylijski przyjmujacy ma wzmocnić siłę zespołu, który w poprzednim sezonie wygrał pierwszą ligę i awansował do ekstraklasy.

Ferreira jest zawodnikiem bardzo doświadczonym. Karierę rozpoczynał w Sport Club Corinthiana Sao Paulo, ale później grał w klubach z Argentyny, Hiszpanii, Portugalii, a nawet Bahrajnu.
- Najważniejsze, że w każdym zespole, w którym grał Ferreira, był on liderem. Myślę, że podobie byłoby w Wieluniu - mówi w suprlatywach o Brazylijczyku, Damian Dacewicz, trener Siatkarza. - Ferreira wniósłby również doświadczenie do naszego zespołu, które jest niezbędne naszej młodej drużynie. Pozyskanie silnego przyjmyjącego to dla nas kluczowy transfer.
Działacze Siatkarza równolegle prowadzą również rozmowy z innymi zawodnikami, którzy mogliby zasilić kadrę, na wypadek fiaska rozmów z Ferreirą. W kręgu zainteresowań Siatkarza są nadal Austalijczyk Natan Roberts oraz Paweł Maciejewicz.
Siatkarze z Wielunia rozpoczną treningi już w poniedziałek. W pierwszych zajęciach będzie uczestniczył Marcin Nowak, ale prawdopodobnie opuści on drużynę, aby indywidualnie przygotowywać się do mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Nie wiadomo, czy do dyspozycji Damiana Dacewicza będą również od początku Mikołaj Sarnecki i Maciej Zajder, których do Kadry B powołał Grzegorz Wagner.
Damian Dacewicz uważa, że współpraca z Marcinem Nowakiem i Andrzejem Stelmachem, z którymi w przeszłości grał w jednej drużynie, powinna być korzystna dla Siatkarza. - Przerabiałem to już rok temu, kiedy trenowałem byłego kolegę z reprezentacji junorów, Mcieja Bartodziejskiego. Wszystko się świetnie układało i tym razem będzie podobnie, a doświadczenie i umiejętności Marcina i Andrzeja mogą być dla nas bezcenne - twierdzi Dacewicz.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Silvo 
Mieszka pod Wieluniem
Wieluń rulez!



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 876
Piwa: 11/19
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-03, 18:44   

Ta nowa strona niezla. Na forum sam admin udaje osobe niezwiazana ze strona pytajac "Macie jakieś wiadomości kto będzie brakującym przyjmującym ?". Wydaje mi się że to on powinien mieć najwięcej informacji :P W ogóle prowadzenie strony w pojedynkę...
_________________
Carpie diem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2009-08-03, 21:00   

Silvo napisał/a:
W ogóle prowadzenie strony w pojedynkę...


A ty co zrobiłes od siebie w sprawie tej strony? Krytykowac każdy potrafi :evil:
_________________
Potrzebujesz DSL-a, Neostradę? Call me 502-408-902
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
upadłyanioł 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 31
Dołączyła: 26 Cze 2009
Posty: 113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-04, 13:26   

Wydaje mi się, że nie jest to kwestia tylko krytyki, raczej myślenia racjonalnego. Pomyślcie- poprzednią stronę Pamapolu prowadziły 3osoby, a nawet 4 i przyznajmy szczerze- nie do konca spelniała oczekiwania kibiców. Posty były dość późno zamieszczane o nadchodzących meczach itp. A teraz JEDNA osoba ma zamiar prowadzić wszystko- dosłownie wszytsko; galerię, forum, artykuły, wywiady itp. Ale ja życzę powodzenia dla tego człowieka, który się tego podjął:))
A jeśli chodzi o mnie i mój wkład w stornę, to przyznaję, że chciałam pomóc, ale mi podziękowano. Cóż więcej miałam zrobić? Nie to nie :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Spooky 
Wieluniaczek



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1578
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-04, 15:50   

upadłyanioł - jeśli gość jest zatrudniony na etacie, to ma 8 godzin dziennie na pracę nad stroną. To spokojnie wystarczy :)
_________________
I'd agree with you, but then we'd both be wrong
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
upadłyanioł 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 31
Dołączyła: 26 Cze 2009
Posty: 113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-04, 17:08   

Zarząd Pamapolu interesowała tylko umowa zlecenie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2009-08-04, 18:42   

upadłyanioł napisał/a:
stronę Pamapolu prowadziły 3osoby, a nawet 4


które pojęcie o siatkówce miały takie sobie( z całym szacunkiem dla nich )

Uwierzcie mi, że Koander da radę :D
_________________
Potrzebujesz DSL-a, Neostradę? Call me 502-408-902
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
upadłyanioł 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 31
Dołączyła: 26 Cze 2009
Posty: 113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-04, 20:13   

Poczekamy kilka miesięcy i zobaczymy. Będziemy oceniać :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Damiao 
Ma stragan na targu



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 515
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-05, 00:03   

Cytat:
W przyszłym tygodniu ma przyjechać na testy medyczne, po których pozostanie już tylko podpisać kontrakt. - Możemy mieć z niego naprawdę wiele pożytku - dodaje Dacewicz.


A więc Daniel a ja wolałbym zdolnego Robertsa :x
_________________
;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Silvo 
Mieszka pod Wieluniem
Wieluń rulez!



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 876
Piwa: 11/19
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-05, 20:22   

Dla strony nie zrobiłem nic bo była gó...na! Nic na niej nie było!
_________________
Carpie diem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2009-08-05, 20:40   

Silvo napisał/a:
Dla strony nie zrobiłem nic bo była gó...na! Nic na niej nie było!


Jak ktoś ma pomagać w prowadzeniu profesjonalnej strony klubu, jeżeli jego wypowiedzi sprowadzaja wszystko do rynsztoku?
_________________
Potrzebujesz DSL-a, Neostradę? Call me 502-408-902
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
upadłyanioł 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 31
Dołączyła: 26 Cze 2009
Posty: 113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-05, 21:32   

dawid napisał/a:
profesjonalnej strony klubu
W którym miejscu ona była profesjonalna? Albo teraz jest? Obecne artykuły ściagane z różnych stron oprócz tych kilku zdań napisanych od siebie, które są przysłowiowym laniem wody. Gdyby ona była profesjonalna to pojawiłyby się KONKRETY, chociażby w postaci informacji na jakim etapie są rozmowy z zawodnikami na obsadzenie ostatniego miejsca w drużynie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2009-08-05, 22:36   

upadłyanioł napisał/a:
W którym miejscu ona była profesjonalna?


nie chwytaj mnie za słowa. Sezon jeszcze sie nie rozpoczął, a juz jest wiecej art. na tej stronie, niz przez prawie cały poprzedni sezon.
Konkrety będą za chwilę i mam nadzieję, że wtedy inaczej na to wszystko spojrzysz :lol:
upadłyanioł napisał/a:
na jakim etapie są rozmowy z zawodnikami na obsadzenie ostatniego miejsca w drużynie.


a słyszałeś o czymś takim jak "tajemnica handlowa"?
_________________
Potrzebujesz DSL-a, Neostradę? Call me 502-408-902
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
upadłyanioł 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 31
Dołączyła: 26 Cze 2009
Posty: 113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-06, 16:52   

dawid napisał/a:
Sezon jeszcze sie nie rozpoczął, a juz jest wiecej art. na tej stronie, niz przez prawie cały poprzedni sezon.
Zapisz się lepiej na korepetycje z matematyki, bo widzę, że masz problemy z liczeniem.
dawid napisał/a:
a słyszałeś o czymś takim jak "tajemnica handlowa"?
Słyszałam, wiem co to jest. To odpowiedz mi na jedno podstawowe pytanie w tami razie- po co gdybać, kto zasili naszą drużynę, jeśli tak naprawdę, każdy może mieć swojego "faworyta"? Wypisywać tu możemy bezpodstawnie różne nazwiska, które przychodzą nam do głowy. Informacji o przychodzących zawodnikach, budżecie szuka się u źródeł, w tym wypadku zarządu. A jeśli on milczy (co osobiście odbieram za lekceważenie kibiców) to świadczy o braku profesjonalizmu. Bądź też to wina prowadzącego oficjalną stronę, bo nie potrafi zdobyć takich informacji. A to jakiś Twój dobry znajomy, że bronisz tak tego Pana?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2009-08-06, 19:58   

upadłyanioł napisał/a:
Zapisz się lepiej na korepetycje z matematyki, bo widzę, że masz problemy z liczeniem.


źle sprecyzowałem moją myśl tzn. administrator poprzedniej strony tylko "wklejał" art. innych ludzi, sam nic nie robiąc (wywiady itp)

upadłyanioł napisał/a:
To odpowiedz mi na jedno podstawowe pytanie w tami razie- po co gdybać, kto zasili naszą drużynę, jeśli tak naprawdę, każdy może mieć swojego "faworyta"? Wypisywać tu możemy bezpodstawnie różne nazwiska, które przychodzą nam do głowy.


tego samego tyczy się to forum, dużo konkretów, ale i dużo gdybania. Na tym polega "życie" każdego forum.
Polecam przeczytać :

http://forum.siatka.org/v...php?f=18&t=1395

upadłyanioł napisał/a:
Informacji o przychodzących zawodnikach, budżecie szuka się u źródeł, w tym wypadku zarządu


Niestety podejrzewam, że sam zarząd nie wie do końca "na czym stoi", dlatego lepiej milczeć, niż roznosić głupoty ;)
_________________
Potrzebujesz DSL-a, Neostradę? Call me 502-408-902
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW