R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
DJ MARIO'S - Mariusz Wysocki
Autor Wiadomość
MARO805 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 06 Sie 2009
Posty: 6
Skąd: prawie Wieluń
Wysłany: 2009-08-12, 23:29   DJ MARIO'S - Mariusz Wysocki

Witam wszystkich.chciałbym ostrzec wszystkich przed panem mariuszem wysockim tzw.dj mario's,gdyż jest to oszust i kłamca.
Jestem jedna z firm,która wykonywała prace przy nowej knajpie by the way na ul.sienkiewicza w wieluniu i do dnia dzisiejszego nie dostała za wykonaną robotę złamanego grosza.Nie odbiera już telefonów,tylko przesyła jakieś dziwne sms-y.
Sądzę,że da mu to trochę do myślenia, bo na razie zachowuje się poniżej jakiejkolwiek krytyki.
Ostatnio zmieniony przez Administrator 2009-08-12, 23:50, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Syn Mariana 
Ma stragan na targu



Pomógł: 7 razy
Wiek: 50
Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 516
Skąd: Z lasu
Wysłany: 2009-08-12, 23:41   

oj nieładnie :o
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-12, 23:42   

Proszę o podanie nazwy i adresu pańskiej firmy. W przeciwnym razie post zostanie usunięty.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
d@vid 
Ma stragan na targu



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 659
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-12, 23:44   

A jaką mamy pewność w to co piszesz? Może po prostu chcesz zrobić Mariuszowi na złość?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MARO805 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 06 Sie 2009
Posty: 6
Skąd: prawie Wieluń
Wysłany: 2009-08-12, 23:46   

P.P.H.U."MARGO"
ul.Stodolniana 28
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-12, 23:47   

Dziękuję MARO805, czekamy na odpowiedź Marios'a.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MARO805 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 06 Sie 2009
Posty: 6
Skąd: prawie Wieluń
Wysłany: 2009-08-12, 23:47   

Robiłem meble do lokalu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dfw76 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Sie 2009
Posty: 7
Skąd: ruda/wielun
Wysłany: 2009-08-13, 12:16   

MARO805 napisał/a:
dnia dzisiejszego nie dostała za wykonaną robotę złamanego grosza.Nie odbiera już telefonów,tylko przesyła jakieś dziwne sms-y.


Nie licz na to, że ją dostaniesz. Nie jesteś jedyny!! A poza tym to życie na kredyt jest wygodne, wygodne do czasu... Czas "Dj Mario's-a" wlaśnie nadchodzi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Syla 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
SuperStar



Pomogła: 7 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 10 Gru 2005
Posty: 1063
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-13, 14:03   

Otwarcie własnego interesu to nie taka prosta sprawa. Chłopak jakoś chce sobie poradzić.

http://www.goldenline.pl/...iznesu/1091644/
_________________
SUCCESS UNLIMITED
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-13, 22:20   

Panie Marku jak obiecałem odpowiadam na forum na Pana post. Moim zdanie Pańskie podejście do tematu jest mało profesjonalne gdyż wypisywanie takich bredni przed zakończeniem prac jest nie na miejscu.
Faktycznie dokonałem zlecenia w firmie Margo i na początku byłem miło zaskoczony terminem który został mi przedstawiony na wykonanie mebli do lokalu.
Na początku wszystkich ustaleń wyraźnie zapytałem o zaliczkę, właściciel oznajmił że nie jest potrzebna i że rozliczymy się po wszystkim..
Problem był jedynie z ceną której nie znałem i nie mogłem się dowiedzieć gdyż odpowiedź brzmiała jeszcze mamy czas, jakoś to podliczę..
Dziś chce powiedzieć że prace jeszcze nie zostały skończone, faktura nie została wystawiona a rozliczenia nie widziałem na oczy, jedynie co otrzymałem to telefon od Pana Marka z tekstem " Podrzuć mi 4 tyś. .."
Szkoda gadać !
Firmy w Wieluniu mają jakieś dziwne podejście do tematu, jeszcze roboty nie wykonają a już chcą pieniędzy za swoją prace..
Co do telefonów których niby nie odbieram to fakt, ale wygląda to tak że nie sypiam z telefonem a jak jestem na wyjeździe i nie mogę rozmawiać to również nikt się do mnie się nie dodzwoni, jednak sms-a zawsze wyśle. Przykro mi jednak że ktoś jest w gorącej wodzie kompany..
Co do rozliczeń i płatności z firmami które wykonywały u mnie prace to praktycznie wszystko jest rozliczone. 14 firm wykonywało różnego rodzaju prace i z 12 jestem rozliczony całkowicie ale każda z tych firm przedstawiła rozliczenie i wystawiła fakturę za wykonane prace, pieniążki otrzymali gotówką lub w formie przelewu.
Zostały mi do rozliczenia dwie firmy i wcale nie unikam tego, po prostu chwilowy brak gotówki. Myślę że na dniach zostaną im przelane pieniążki i nie jest to powodem do oczerniania kogoś na forum gdyż pewnie nie jedna osoba miała poślizg w różnego rodzaju płatnościach...
_________________

Ostatnio zmieniony przez mario's 2009-08-13, 22:48, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-13, 22:36   

dfw76 napisał/a:
Nie licz na to, że ją dostaniesz. Nie jesteś jedyny!! A poza tym to życie na kredyt jest wygodne, wygodne do czasu... Czas "Dj Mario's-a" wlaśnie nadchodzi.


Kolego nie ładnie tak oczerniać ! Po pierwsze po wykonaniu prac firma Margo otrzyma swoją należność. Po drugie zastanów się troszkę, piszesz brednie o życiu na kredyt. Tak się składa że nie posiadam żadnego kredytu ani rat, rozumie że co nie których to może boleć i kłuć w oczy ale taka jest prawda! Z drugiej strony obrażasz w tym momencie wielu ludzi, wiele rodzin które mają różnego rodzaju kredyty !
Nie musisz robić mi reklamy pisząc że czas mój nadchodzi hehe prawda jest taka że raczej przemija :D 11 lat za konsoletą stanowczo mi wystarczy :!:
Wybaczcie że dopiero teraz się ustosunkowuje do tematu ale wcześniej nie było na to czasu..
Pozdrawiam
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MARO805 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 06 Sie 2009
Posty: 6
Skąd: prawie Wieluń
Wysłany: 2009-08-13, 23:08   

To dlaczego od 6 tygodni nie dajesz mi skończyć roboty?
Rozliczenie jest już dawno gotowe,tylko nie ma kontaktu z tobą ani wizualnego ani telefonicznego.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-14, 00:01   

MARO805 napisał/a:
To dlaczego od 6 tygodni nie dajesz mi skończyć roboty?
Rozliczenie jest już dawno gotowe,tylko nie ma kontaktu z tobą ani wizualnego ani telefonicznego.


Wcale Ci nie utrudniam dokonczenia. 6 tygodni temu to chłopaki montowali część mebli, następną część mieli montować jak wyrobią się z jakąś pilną robotą taką informacje dostałem od Twojego pracownika. Dobrze wiesz że kontak telefoniczny był utrudniony i to nie od momentu kiedy zaczeliśmy rozmawiać o rozliczeniu. Ostatnio często jestem w rozjazdach i to dzięki "koledze z Twojej branży" myśle że wiesz o kim mowa,ale to inny temat..
gdybyś napisał tylko że wszystko gotowe to pewnie byśmy się zdzwonili i umówili na dzień i godz. tak jak to było wcześniej.
Gdybyś pokojarzył fakty jak wyglądał nasz kontak od początu to byś wiedział że nie odbieranie telefonów z mojej strony nie jest wynikiem unikania i braku chęci rozliczenia.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Stokłosik 
Słyszał o Wieluniu
Prezes:)


Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-08-14, 00:52   

Jest to śmieszne. Aby wykonać co kolwiek:
- Podpisujesz umowe,
- Płacisz zaliczke zazwyczaj jest to 25%,
- Umawiasz termin na zatwierdzenie,
- Umawiasz termin na wykonanie,
- Umawiasz termin na montaż,
- Wykonujesz zapłaty za usługę - np. w ratach - uwzględnione w umowe,

MARO805 głupi jestes, że piszesz o tym na forum ponieważ to nie jest ostrzeżenie przed @mario's tylko ośmieszenie samego siebie bo nie radzisz sobie z klientami więc ich stracisz i w obecnej chwili twoje notowania spadły o 60%. Jak chcesz być powaznym człowiekiem - możesz nim być ale traktuj ludzi powaznie i nawet z własnym bratem trzeba umowe podpisywać na takie rzeczy bo nic nigdy nie wiadomo - naucz sie tego.

Co do @mario's do cholery jasnej nastepny dj, który sie chwali ile on to za konsoleta nie stoi. Stary w dzisiejszych czasach nie liczy się: ile grasz, kiedy grasz, tylko co grasz i gdzie grasz i co sobą reprezentujesz a tym, że sie chwalisz to nie reprezentujesz sobą zupełnie nic. A co do wyjazdów stary ja cały czas żyje na hotelach - dosłownie cały czas. w poniedziałek wyjedzam w czwartek wracam i tak wkółko i jakos o tym nie pisze i odbieram telefony i oddzwaniam później a ty sie zachowujesz jak 5 letnie dziecko, które nie ma pieniędzy na zapłacenie za zabawki. Zamawiasz płacisz.
_________________
Pozdrawiam Serdecznie
Michał Stokłosa
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MATRIX
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-14, 01:06   

Nauczka marios dla Ciebie za nie pisanie umów z firmami, nie jedną mógł byś kopnąć za nie wykonanie prac w terminie i dawno pewnie BTW miał byś otwarte.
Z drugiej strony drogie firmy, panowie przedsiębiorcy najlepiej wyżywać się na małym nowo powstającym podmiocie bo jak byście mieli do czynienia z dużymi firmami nawet z rynku wln takimi jak Z..., W..., K...., itp to byście czekali za pieniędzmi rok, dwa a pieniądze by musiała ściągać kancelaria i nie było by łatwo
Kasa jest ważna i marios musi zapłacić i pewnie tak zrobi ale każdemu może podwinąć się noga nie potrzebna tylko afera i dobre imię naszego kolegi. Chłopak się stara i dobrze że coś robi a nie siedzi z założonymi rękoma
MARO805 jeszcze jedno jako biznesmen powinien pan to wiedzieć że jeśli wywiązał się pan z umowy do której nie ma żadnych zastrzeżeń i nie ma pan żadnego kontaktu to jest coś takiego jak wezwanie do zapłaty a nie opisywanie kogoś na forum bo nie wiadomo co jest przyczyną owego braku kontaktu
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW