R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wieluńska drogówka
Autor Wiadomość
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-26, 10:01   

stanmarc napisał/a:
IMHO sytuacja trudna do obiektywnej oceny, bo z jednej strony to jak oni mają ścigać osoby przekraczające prędkość skoro sami nie mogą jej przekraczć ? Z drugiej strony skoro są to pojazdy nieoznakowane to skąd pozostali uczestnicy ruchu mają wiedzieć, że to funkcjonariusze policji i choćby ustąpić im pierwszeństwa ?

Wystarczy włączyć sygnały dźwiękowe i świetlne - a nie czekać, aż gość zbierze komplet punktów, albo komuś krzywdę zrobi...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
stanmarc 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 960
Piwa: 6/3
Skąd: Oklahoma Village
Wysłany: 2009-08-26, 10:36   

Ferbik, jak włączą sygnały od rozpoczęcia pościgu to traci on sens bo widać ich i słychać z daleka. Nawet jeśli włączą już po zarejestrowani pierwszego wykroczenia to nie zmienia faktu, że wczęśniej prowadzili pościg bez tych sygnałów i stwarzali zagrożenie. Może czasami lepiej zaczekać i cofnąć takiemu piratowi prawo jazdy za przekroczenie dopuszczalnej liczby punktów bo jak go zatrzymają za jedno wykroczenie to zapłaci mandat 500 zł. i pojedzie szaleć dalej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
jozefina22 
Dojeżdża PKSem
jozefina22


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 08 Lut 2009
Posty: 216
Skąd: tutejsza
Wysłany: 2009-08-26, 11:30   

waldex napisał/a:
jozefina22 tez cos napisałem w tym temacie, mam prośbę, odnieś się do tego. Narazie jedziesz po wszystkich niemiłosiernie, tak jakbyś skrupulatnie przepisów przestrzegała...
Choć może zaczniemy od pytania czy masz prawo jazdy? od jakiego czasu, a właściwie ile km już przejechałaś?
Szerzysz stereotypy w tym wątku, nic więcej.

Do Twojego postu sie nie odnioslam bo jeżeli było tak jak opisaleś, to cóż...mogę sie tylko z nim zgodzić. Pisanie postu tylko by potakiwać, jakoś bezsensowne mi sie wydaje.
Sama przepisow przestrzegam chyba na przeciętnym poziomie. Nie biadolę jednak jak mandat dostanę, wiem za co i z tego poowdu nie żalę się na publicznych forach " jaka ja biedna cała" przy okazji argumentując, że droga pusta lub policja tez była beeee. :smile:
Co do pozostałych pytań, to sorki...podaje swoje dane tylko w takim zakresie jakim ja chcę i jest wymagane przez administracje forum, a nie w jakim Ty sobie zyczysz. Patrząc na Twój wiek, prawo jazdy mam dłużej niż Ty, tylko co to zmienia ? :?
Streotypy ? jakie i gdzie ? Zresztą nieważne. To jest forum i przekonywać nikogo do swoich racji nie zamierzam. Każdy niech pozostanie przy swoim, ja też ? Mogę ? :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
waldex 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 13 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 1003
Postawił 6 piw(a)
Skąd: EWI
Wysłany: 2009-08-26, 11:39   

jozefina22 napisał/a:
waldex napisał/a:
jozefina22 tez cos napisałem w tym temacie, mam prośbę, odnieś się do tego. Narazie jedziesz po wszystkich niemiłosiernie, tak jakbyś skrupulatnie przepisów przestrzegała...
Choć może zaczniemy od pytania czy masz prawo jazdy? od jakiego czasu, a właściwie ile km już przejechałaś?
Szerzysz stereotypy w tym wątku, nic więcej.

Do Twojego postu sie nie odnioslam bo jeżeli było tak jak opisaleś, to cóż...mogę sie tylko z nim zgodzić. Pisanie postu tylko by potakiwać, jakoś bezsensowne mi sie wydaje.
Sama przepisow przestrzegam chyba na przeciętnym poziomie. Nie biadolę jednak jak mandat dostanę, wiem za co i z tego poowdu nie żalę się na publicznych forach " jaka ja biedna cała" przy okazji argumentując, że droga pusta lub policja tez była beeee. :smile:
Co do pozostałych pytań, to sorki...podaje swoje dane tylko w takim zakresie jakim ja chcę i jest wymagane przez administracje forum, a nie w jakim Ty sobie zyczysz. Patrząc na Twój wiek, prawo jazdy mam dłużej niż Ty, tylko co to zmienia ? :?
Streotypy ? jakie i gdzie ? Zresztą nieważne. To jest forum i przekonywać nikogo do swoich racji nie zamierzam. Każdy niech pozostanie przy swoim, ja też ? Mogę ? :wink:

Kolega wyżej nie biadolił, tylko pokazywał, ze policja też stwarza niebezpieczeństwo na drodze.
Rozbawiłaś mnie tą ochroną danych :D widocznie albo nie masz prawa jazdy, masz je krótko, bądź mało jeździsz, a nie chcesz żeby ktoś Ci wytknął szerzenie mądrości przy braku praktyku w dziedzinie.
Jaki stereotyp? Młodego machos zabijającego innych na drodze.
Pisząc to nie masz bladego pojęcia kto najczęściej trafia z wypadków drogowych do szpitala.
Skoro wysunęłaś taką tezę, to ja odważnie wszem i wobec ogłaszam: "kobiety nie umieją jeździć samochodem".

stanmarc napisał/a:

Ferbik, jak włączą sygnały od rozpoczęcia pościgu to traci on sens bo widać ich i słychać z daleka. Nawet jeśli włączą już po zarejestrowani pierwszego wykroczenia to nie zmienia faktu, że wczęśniej prowadzili pościg bez tych sygnałów i stwarzali zagrożenie. Może czasami lepiej zaczekać i cofnąć takiemu piratowi prawo jazdy za przekroczenie dopuszczalnej liczby punktów bo jak go zatrzymają za jedno wykroczenie to zapłaci mandat 500 zł. i pojedzie szaleć dalej.


chodzi o zmniejszenie ryzyka wobec innych uczestników ruchu, chyba stroboskopy i sygnał dźwiękwe mają włąśnie służyć ostrzeganiu.
Zabiorą mu prawo jazdy, ale i tak na ogół będzie jeździł. Jeśli nie będzie zapuszczał się na drogi krajowe czy autostrady to po miescie da upust swoim emocjom, gdzie kontrole drogowe są rzadsze.
Podwyższenie kar nic nie zmieni, jeśli mandaty nie będą proporcjonalne do wysokości zarobków/wartości auta to kary pieniężne nie będą tak dotkliwe. Rodzi się tu drugi problem, że za to samo biedniejszy zapłaci mniej i dysonans - za to samo przewinienie różne obciążenie. Wg mnie nie chodzi jedynie o sam wymiar mandatu, ale jego dotkliwość najbardziej przemawia, unifikacja stawek dla wszystkich nie spełnia swojej roli. 500 zł dla kogoś kto zarabia 1500 zł to ogromna suma, dla kogos kto 7 tys, to raczej drobne.
"Sprawiedliwie nie znaczy równo, ale każdemu wg potrzeb" (to akurat skądś zasłyszane).

P.S. Proszę o scalenie moich postów, nie użyłem edytuj.
Zrobione :)
Glizda
Ostatnio zmieniony przez glizda 2009-08-26, 13:08, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
WujA 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 325
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-26, 12:20   

red napisał/a:

ziemniak26 napisał/a:
dwóch nieoznakowanych Passatów z kamerkami

Albo coś przeoczyłem, albo dokupili nowe auto...


Co do nieoznakowanych to jest ciekawy spis:
http://yanosik.org/nieozn...ojazdow/lodzkie

Również kiedyś coś słyszałem o drugim VW Passacie, ale wg mnie to pojazd widmo, którego po prostu nie ma.


To, że Policjanci łamią przepisy wiadomo nie od dziś. Na pewno jakąś sytuację widział już każdy. Ja niedawno zaobserwowałem dwie: pierwsza to Policjant na zakręcie z telefonem w ręku, druga sytuacja - kilka dni temu jechałem za radiowozem przez Nowy Świat (i inne wioski od Dzietrznik) - ich prędkość 90 km/h w terenie zabudowanym.


Chcą abyśmy przestrzegali przepisów, bo trzeba sobie zdać sprawę, że naprawdę powinniśmy, ale czy będąc stróżem prawa można bezkarnie je łamać ?????
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jozefina22 
Dojeżdża PKSem
jozefina22


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 08 Lut 2009
Posty: 216
Skąd: tutejsza
Wysłany: 2009-08-26, 12:34   

waldex napisał/a:
Kolega wyżej nie biadolił, tylko pokazywał, ze policja też stwarza niebezpieczeństwo na drodze.
Rozbawiłaś mnie tą ochroną danych :D widocznie albo nie masz prawa jazdy, masz je krótko, bądź mało jeździsz, a nie chcesz żeby ktoś Ci wytknął szerzenie mądrości przy braku praktyku w dziedzinie.Jaki stereotyp? Młodego machos zabijającego innych na drodze.
Pisząc to nie masz bladego pojęcia kto najczęściej trafia z wypadków drogowych do szpitala.Skoro wysunęłaś taką tezę, to ja odważnie wszem i wobec ogłaszam: "kobiety nie umieją jeździć samochodem".

O jak się kolega rozindyczył....ha ha ha :wink:
A ja nadal uważam, że biadolił, no i co ? :razz:
Co do mojego prawa jazdy , ile mam je lat i ile jeżdzę autem, dyskutować nie mam zamiaru, bo nie wiedze potrzeby ani mozliwości by udowadniać, że "murzunką" nie jestem. Myśl sobie co chcesz, tylko pisz konkrety a nie piekl sie jak ....młody kierowca... :-)
Młodzi machos...stereotyp...możliwe, mozliwe...
http://miasta.gazeta.pl/w...trzy_osoby.html
Być może, to co w tym linku jest napisane to jakieś dyrdymały...skoro tak, może dasz mi odpór jakimiś statystykami ( wiarygodnymi) - jaka to grupa kierowców nawięcej powoduje ofiar na drogach ? Czekam z niecierpliwością :? :wink:
Co do kobiet jako kierowców, to strasznie mi dopiekłeś ... :grin: :wink:
Czy to prawda ? Nie wiem, możliwe, ale może skoro stawiasz tezę a nie stereotyp, to może podeprzesz się jakimiś danymi statystycznymi a nie tylko widzimisię ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
waldex 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 13 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 1003
Postawił 6 piw(a)
Skąd: EWI
Wysłany: 2009-08-26, 13:28   

Proponuję wydzielić dyskusję do innego tematu, mój jeden post został słusznie skasowany, a chciałbym dialog kontynuować, tylko nie mam pomysłu na nazwę tematu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
damianos1235 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 12 razy
Wiek: 31
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 842
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-26, 13:37   

waldex napisał/a:
Proponuję wydzielić dyskusję do innego tematu, mój jeden post został słusznie skasowany, a chciałbym dialog kontynuować, tylko nie mam pomysłu na nazwę tematu.


a o czym chcesz napisać do może coś podpowiem ??
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ziemniak26 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 36
Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 37
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2009-08-26, 14:21   

Witam!

Widzę, że od mojego ostatniego wejścia temat się ożywił. Cieszy mnie to. Wiecie...ja nie szufladkuje ludzi na lepszych czy gorszych kierowców patrząc na ich płeć czy wiek. Znam ludzi, którzy w wieku prawie 60 lat śmigają lepiej i bezpieczniej od niejednego 30-40 latka. I na odwrót. Widziałem dobrze jeżdżących 18-sto latków. Taka segregacja ma jakiś sens?

Jeśli chodzi o moją jazdę. Nie jechałem wolno...na pomiarze 160km/h. Mój błąd i się do tego całkowicie przyznaje. Dlaczego za mną zawrócili i gonili przez dobre 5-10km? Tutaj dam pola popisu dla wszystkich przeciwników i zagorzałych krytyków.....jechałem motocyklem. Pytacie jak jechałem? Normalnie...na prostej po prostu poszalałem sobie.

Ten temat nie miał być rozpatrywany pod względem czy ja coś źle zrobiłem. Przecież ja się do tego całkowicie przyznaje. Tylko powiedzcie mi czy Panowie którzy mają strzec prawa nie powinni go łamać kilkukrotnie bardziej ode mnie? 230km/h to mieli jak wyprzedzali i zaraz na kamerce pokazałem się ja. Ile mieli wcześniej? Nie chcieli się przyznać...podejrzewam że dużo więcej. Jak ciągnąłem temat to tylko kierowca powiedział doniosłym głosem, że ich samochód ma wystarczająco koni na takich jak ja.

Widywałem tych Panów nie raz na 8-ce. Wiele razy sami mnie podpuszczali do ostrej jazdy. Nagle dodawali gazu z 90 do 140km/h. W terenie zabudowanym jechali 100km/h. Jak zobaczyli że nie dam się nabrać to polecieli 180km/h. Niestety ostatnio ich nie zauważyłem.

Jeśli chodzi o ilość Passatów. W Wieluniu są dwa. Jeden czarny a drugi popielaty. W końcu na mandatach bardzo dużo zarabiają to mogą sobie pozwolić.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
stanmarc 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 960
Piwa: 6/3
Skąd: Oklahoma Village
Wysłany: 2009-08-26, 14:39   

waldex napisał/a:
chodzi o zmniejszenie ryzyka wobec innych uczestników ruchu, chyba stroboskopy i sygnał dźwiękwe mają włąśnie służyć ostrzeganiu.


Tak zgadzam się, temu właśnie mają służyć sygnały dźwiękowe i świetlne, tylko że w przypadku nieoznakowanego radiowozu ich zastosowanie powoduje, że praca tego radiowozu staje się niemal bezużyteczna bo już wtedy nie jest on "nieoznakowany".

waldex napisał/a:
Zabiorą mu prawo jazdy, ale i tak na ogół będzie jeździł. Jeśli nie będzie zapuszczał się na drogi krajowe czy autostrady to po miescie da upust swoim emocjom, gdzie kontrole drogowe są rzadsze.


Myślę, że osobę którą stać na szybką jazdę, czyli również na szybki samochód, nieco zaboli utrata prawa jazdy. Mnie by bardzo zabolała mimo, że nie jestem zamożny ale muszę dojeżdżać do pracy.

waldex napisał/a:
Podwyższenie kar nic nie zmieni, jeśli mandaty nie będą proporcjonalne do wysokości zarobków/wartości auta to kary pieniężne nie będą tak dotkliwe. Rodzi się tu drugi problem, że za to samo biedniejszy zapłaci mniej i dysonans - za to samo przewinienie różne obciążenie. Wg mnie nie chodzi jedynie o sam wymiar mandatu, ale jego dotkliwość najbardziej przemawia, unifikacja stawek dla wszystkich nie spełnia swojej roli. 500 zł dla kogoś kto zarabia 1500 zł to ogromna suma, dla kogos kto 7 tys, to raczej drobne.
"Sprawiedliwie nie znaczy równo, ale każdemu wg potrzeb" (to akurat skądś zasłyszane).


Tu się zgadzam. Była już chyba dyskusja na ten temat na forum.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
KubaWinter 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 34
Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 285
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-26, 15:14   

Chyba powoli dochodzicie do pytania, czy Policja ma spełniać rolę prewnecyjną, czy jedynie karać (zarabiać na mandatach). Moim zdaniem, jeżeli stoją przy drodze z radarem, to powinni być widoczni z daleka, a nie wyskakiwać jak leśna zwierzyna z krzaków. Nie piszę dlatego, że jeżdżę jak wariat i boję się o punkty, mandaty itd. Uważam, że bardziej przyczyniliby się gdyby stali sobie niczym maszt fotoradaru, a nie realizowali prawie "plany sprzedażowe". To samo tyczy się policjantów w nieoznakowanych radiowozach. Wystarczy obejrzeć program "Uwaga pirat", żeby zobaczyć, że nie raz i nie dwa, robią "show" dla pani reżyser. Nie wierzę, że nie można szaleńca zatrzymać czy chociaż mu się pokazać wcześniej, a nie dopiero jak efektowanie przeleci 150 km/h obok przystanku, jedno przejście, drugie, ciągłe i nie ciągłe. To wcale nie poprawia bezpieczeństwa.


P.S. W Wieluniu są dwa Passaty. Jeden jest czarny, a drugi grafitowy.
_________________
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldy
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
rafalekjan 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 1171
Skąd: Skąd?
Wysłany: 2009-08-26, 15:52   

EWI V413 a drugi?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
KubaWinter 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 34
Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 285
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-26, 16:03   

Nie znam numerów, ale z całą widziałem go 2 razy. Raz na parkingu TAXI pod dworcem(mandaty za parkowanie na postoju taksówek) a drugi raz na zatoczce przy 18-go stycznia.
_________________
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldy
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
waldex 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 13 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 1003
Postawił 6 piw(a)
Skąd: EWI
Wysłany: 2009-08-26, 16:32   

KubaWinter napisał/a:
Nie znam numerów, ale z całą widziałem go 2 razy. Raz na parkingu TAXI pod dworcem(mandaty za parkowanie na postoju taksówek) a drugi raz na zatoczce przy 18-go stycznia.

Będzie offtop.
Co do postoju dla taksówek pod dworcem, od strony apteki, to dla mnie totalna porażka. Pół miejsca wzdłuż tej bocznej od dworca blokuje znak postój taxi. Czy mamy tyle taksówek co w wawie czy można je na palcach policzyć? Kiedyś stanąłem częściowo (gdzieś 1/3 auta) na miejscu dla taxi to wielce pan "taryfiarz" zaczął mnie opieprzać i grozić policją, ale jakoś nie odważył się jej wezwać.
jozefina22 napisał/a:
waldex napisał/a:
Kolega wyżej nie biadolił, tylko pokazywał, ze policja też stwarza niebezpieczeństwo na drodze.
Rozbawiłaś mnie tą ochroną danych :D widocznie albo nie masz prawa jazdy, masz je krótko, bądź mało jeździsz, a nie chcesz żeby ktoś Ci wytknął szerzenie mądrości przy braku praktyku w dziedzinie.Jaki stereotyp? Młodego machos zabijającego innych na drodze.
Pisząc to nie masz bladego pojęcia kto najczęściej trafia z wypadków drogowych do szpitala.Skoro wysunęłaś taką tezę, to ja odważnie wszem i wobec ogłaszam: "kobiety nie umieją jeździć samochodem".

O jak się kolega rozindyczył....ha ha ha :wink:
A ja nadal uważam, że biadolił, no i co ? :razz:
Co do mojego prawa jazdy , ile mam je lat i ile jeżdzę autem, dyskutować nie mam zamiaru, bo nie wiedze potrzeby ani mozliwości by udowadniać, że "murzunką" nie jestem. Myśl sobie co chcesz, tylko pisz konkrety a nie piekl sie jak ....młody kierowca... :-)
Młodzi machos...stereotyp...możliwe, mozliwe...
http://miasta.gazeta.pl/w...trzy_osoby.html
Być może, to co w tym linku jest napisane to jakieś dyrdymały...skoro tak, może dasz mi odpór jakimiś statystykami ( wiarygodnymi) - jaka to grupa kierowców nawięcej powoduje ofiar na drogach ? Czekam z niecierpliwością :? :wink:
Co do kobiet jako kierowców, to strasznie mi dopiekłeś ... :grin: :wink:
Czy to prawda ? Nie wiem, możliwe, ale może skoro stawiasz tezę a nie stereotyp, to może podeprzesz się jakimiś danymi statystycznymi a nie tylko widzimisię ?

Bazujesz na tym co pokazują w mediach, dajesz się manipulować. Najłatwiej pokazać materiał z weekendu gdzie dochodzi do tragedii i młody kierowca owija siebie i pasażerów wokół drzewa; to najprostsze, najbardziej gra ludziom na emocjach, budzi nienawiść do młodych "machos" i uprzedzenia, bo to oni są winni, jeżdżą po pijanemu i pod wpływem srodków odurzajacych i psychotropowych, "to cała zakała polskich dróg". Tak samo z motocyklistami i wypadkami przez nich powodowanych, tylko oni są winni wg opinii społecznej, bo wypaczony obraz zdarzeń na drogach podają mass media, a myślenie jak widać większość boli albo niewprawionym szkodzi żeby zastanowić się czy zawsze jest tak jak podaje prasa, tv, radio - przykład: Zientarski, Jędrzejczak. Odrobina socjtechniki i ze sprawcy robimy ofiarę... a publika to kupi.
Zburzę Twój świat, ale najczęściej na oddziałach ratowniczych lądują piesi/rowerzyści potrąceni przez kobietę w wieku 30-40 lat w dobrym samochodzie służbowym pędzącą przez miasto z telefonem w dłoni; wysoko także motocykliści, ale Ci którzy zostali potrąceni przez jakieś auto nie z własnej winy, "przecinak" trafia sie raz na tydzień, może dwa. Młodzi z drzewa ściągani to raczej weekendowo. Jeżdżący popijaku - nie ma rachuby, w każdej kategorii wiekowej trafia się po równo. Jedynym wyjątkiem się kierowcy po "mózgotrzepcach" - wśród młodych to narkotyki, wśród starszych pod wpływem dużych dawek leków psychotropowych. A materiały rodem z teleexpresu można wsadzić między bajki... niewiele im do prawdy.
Pewnie nie wierzysz, porozmawiaj z lekarzami z oddziałów ratunkowych...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ziemniak26 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 36
Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 37
Skąd: z pokoju
Wysłany: 2009-08-26, 17:17   

Całkowicie się zgadzam z waldex'em.

Jeśli chodzi o drugiego passata. Wieluńska policja jest dosyć łatwo rozpoznawalna w lusterku. Są to nówki passaty, czarny albo grafitowy (nie znam się na kolorach), oraz mają dwie anteny. Jedną od radia standardową, a drugą niewiele dłuższą od CB. Tak krótkie anteny CB są rzadko spotykane. Jeżeli jedziesz z tyłu to sprawa jest jeszcze łatwiejsza. Tylko "biedna" polska policja może sobie pozwolić na zakup passata 2.0 TSI (SI na czerwono).

Słyszałem kiedyś bardzo mądre powiedzenie: "prędkość nie zabija, zabija prędkość gwałtownie wyhamowana". Jestem jak najbardziej za poprawianiem bezpieczeństwa na polskich drogach. Ale zwiększenie fotoradarów, czy patroli policji na niewiele się zda. Najważniejsze to poprawa naszych tragicznych polskich dróg.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW