R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Stefan
2010-08-23, 22:05
Organizacja ruchu na ulicach Wielunia - 28 sierpnia 2009
Autor Wiadomość
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2009-08-30, 04:53   

miko 005 napisał/a:
Nie chcę być obrońcą tego całego zamieszania w naszym mieście, bo faktycznie był taki moment że prawie cały Wieluń był rozkopany. I tutaj można było z pewnością jakoś to inaczej rozwiązać, choćby sukcesywnie remontować, odcinek po odcinku(...)


Dodalbym jeszcze, "i prace zaczac tydzien wczesniej" :grin:

miko 005 napisał/a:
hiszpan, teraz trochę ironicznie powiem :twisted: , światowy z Ciebie chłop, rodzina w Wieluniu, a Ty jesteś zaskoczony pracami w tym mieście i okolicach? Od czego są telefony, czy inne systemy łączności? No i szkoda że nie powiadomiłeś wcześniej władz miasta o swoim przyjeździe w rodzinne strony, pewnie jak dla pana prezydenta remontują, tak dla Ciebie by te remonty wstrzymali, abyś nie musiał uprawiać slalomu gigant. Przepraszam za te ostatnie dwa zdania, ale takie „gorzkie żale” bardzo mnie irytują :? .


miko 005, teraz troche ironicznie powiem, naucz sie pisac z sensem :D :!: Twoj przypadek potwierdza regule.. Ech te kompleksy :grin: Jak widac, zdanie na temat remontow Wielunia mamy podobne, ale miejsca mojego zamieszkania, jest dla Ciebie wystarczajacym powodem do ugryzienia mnie i to dyskwalifikuje mnie juz na wstepie jako rozmowce :grin: Zalosne. Ale ciesz sie, nie tylko Ty jestes, jaki jestes :P Szkoda slow. Pozdrawiam, i zycze jak najmniej nerwow, w tym z..banym komunikacyjnie miescie :D

Mam nadzieje jutro, tj. 31, po poludniu na Sady dojade? :wink: Do lutego, bedzie to moj ostatni kurs w tym kierunku i zyczylbym sobie, azeby zakonczyl sie powodzeniem :wink:
Wesolych Swiat i w ogole, duzo luzu oraz zaakceptowania Polskich emigrantow :wink: :D hahaha
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
marcin-gorski 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 420
Piwa: 4/2
Skąd: Gaszyn
Wysłany: 2009-08-30, 07:43   

hiszpan o jakich ty kompleksach mówisz? Posiedziałeś w Anglii z 2 lata i wielki z Ciebie odkompleksiony Anglik. Prawda jest taka, że zbluzgałeś nasze, swoje miasto Wieluń, a wiadomo że w swoje gniazdo się nie sr. . Ty nigdy tam nie będziesz u siebie i nie rób z siebie wielkiego europejczyka b nim nie jesteś ,ciao .

p.s. jeżeli chodzi o mnie możesz wyjechać do swojego eldorado choćby dziś, możesz też nie wracać my tęsknić nie będziemy ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2009-08-30, 09:51   

hiszpan napisał/a:
Twoj przypadek potwierdza regule.. Ech te kompleksy :grin: Jak widac, zdanie na temat remontow Wielunia mamy podobne, ale miejsca mojego zamieszkania, jest dla Ciebie wystarczajacym powodem do ugryzienia mnie i to dyskwalifikuje mnie juz na wstepie jako rozmowce :grin:

Też podzielam zdziwienie marcin`a-gorski`ego, o jakich Ty kompleksach niby mówisz, chłopie :!: :?: :shock: Muszę Cię niestety rozczarować, jak pisałem wtedy te kilka ironicznych zdań, to nawet przez myśl mi nie przyszła kwestia Twojej emigracji. Jeśli już, to Ty szumnie pisałeś że wracasz w swoje rodzinne strony a tu takie „szopki” :evil:
Myślę że nie ma co roztrząsać tematu, bo nie o to chodzi w tej kwestii. Ważne że za dwa, trzy dni wszystko wróci do normy i ruch na wieluńskich ulicach znowu będzie przebiegał płynnie. Oczywiście do następnego remontu jakiejś następnej uliczki, bo Wieluń też w Europie leży, i na jednej ulicy się miasteczko nie kończy :D :P .
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2009-08-30, 11:08   

Przedwczoraj malowane pasy m.in. na Kopernika już są w niektórych miejscach trochę starte :D
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2009-08-30, 11:15   

marcin-gorski napisał/a:
(...)Prawda jest taka, że zbluzgałeś nasze, swoje miasto Wieluń(...)


Nie przyszlo Ci do glowy, ze nie zbluzgalem naszego miasta, tylko ludzi odpowiedzialnych za remonty, ktore sa w nim przeprowadzane? I to niekoniecznie musza byc ludzie z Wielunia :D Plytkie Twoje rozumowanie..

marcin-gorski napisał/a:
(...)Ty nigdy tam nie będziesz u siebie(...)


HAHA :D , i pozostan w tej swiadomosci dalej :D :!: Na pewno bedzie Ci lzej na sercu :D A tak w ogole, co ma piernik do wiatraka? :D

marcin-gorski napisał/a:
(...)nie rób z siebie wielkiego europejczyka(...)


Na jakiej podstawie sadzisz, ze jestem "wielkim europejczykiem"? Rozumiem, wedlug Ciebie wystarczy tylko mieszkac poza Polska oraz krytycznie odnosic sie do spraw z nia zwiazanych i juz sie nim jest..

miko 005 napisał/a:
(...)o jakich Ty kompleksach niby mówisz, chłopie :!: :?: (...)


Wyjasnilem Ci wyzej, o jakich. Mamy podobne zdanie na temat remontow, ale moje miejsce zamieszkania dyskwalifikuje mnie do poruszania tej kwestii.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2009-08-30, 14:14   

hiszpan napisał/a:
Mam nadzieje jutro, tj. 31, po poludniu na Sady dojade?

Powinno się dać, jeśli nie przerwą tego malowaniem pasów - dziś w nocy i Piłsudskiego i 18 Stycznia były przejezdne.
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Charyzmatyczny 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 32
Skąd: INET
Wysłany: 2009-08-30, 14:15   

też dodam coś do organizacji ruchu podczas tych sprawnie przebiegających robót drogowych na terenie naszego miasta.
W tygodniu wracając z pracy ok. godziny 15 jadąc śląską od strony placu legionów na skrzyżowaniu Piłsudzkiego, Kopernika i Śląskiej panował totalny chaos. Światła normalnie działały ale... nikt i tak nie pomyślał żeby jednak kierować ruchem samemu bez świateł ponieważ wylewali chyba asfalt na odcinku lekko za światła na pasie w strone do gaszyna.... ok. 10metrów pasa było zajęte przez robotników. Proszę zauważyć fakt że jest godzina 15 auta jadące od strony gaszyna miały zielone i te od placu legionów również. Ci z gaszyna normalnie mogli jechać natomiast Ci z placu już niestety blokowali całe skrzyżowanie ponieważ musieli czekać az zwolni się lewy pas albo znajdzie się jakiś uprzejmy kierowca [ podczas mojego przejazdu znalazł się tylko jeden uwaga.. rowerzysta który stanął na środku jezdni i przepuścił pare aut z naprzeciwka ] a robotnicy sobie stali koło CMG i że tak powiem wielkie G robili , połowa z nich w parku w cieniu część pod cmg a druga część chodziła po całym skrzyżowaniu. To jest niedopuszczalne i nie przemyślane totalnie. Za każdym razem gdy przechodziłem obok tych robót na tym skrzyżowaniu widziałem 2-3 pracujących reszta 'odpoczywała', rozumiem że płacą im za godziny przepracowane?.
_________________
KONTO ZABLOKOWANE PRZEZ ADMINISTRACJĘ.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2009-08-30, 17:19   

Ja jestem ciekawy ktory z tych "malarzy" odpowie za oznakowanie ulic. Do tej pory nie ma przejsc dla pieszych ba. na Slaskiej na przejsciu dla pieszych od strony wodociagow jest podwojna ciagla!
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Charyzmatyczny 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 32
Skąd: INET
Wysłany: 2009-08-30, 17:21   

<joke>może będzie podziemne przejscie o którym nikt nic nie wie narazie :D </joke>
_________________
KONTO ZABLOKOWANE PRZEZ ADMINISTRACJĘ.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Stefan 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 2117
Piwa: 18/9
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-30, 18:11   

Oznakowanie poziome nie jest w prawdzie jeszcze kompletne - ale do jutrzejszego popołudniowego przejazdu Komorowskiego tą ulicą (Piłsudskiego) może zdążą je uzupełnić ;) - o przejścia dla pieszych i strzałki. Może zdążą także z kosmetycznymi poprawkami/wykończeniem chodników - w tym z regulacją wysokości studzienek telekomunikacyjnych.
_________________
Wieluń - SkyscraperCity / najpopularniejsze globalne forum infrastrukturalne
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Stefan 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 2117
Piwa: 18/9
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-30, 18:54   

Poza tym drogowcy wszędzie kochają zaskakiwać, dwa przykłady z Częstochowy:

Mamy nowe rondo na Rynku Wieluńskim - Uwaga niemal rewolucja !!

Miejski Zarząd Dezinformacji
_________________
Wieluń - SkyscraperCity / najpopularniejsze globalne forum infrastrukturalne
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2009-08-31, 21:41   

Nasi robotnicy nie mogli nas pozostawić bez swojego poczucia humoru. Na pierwszym zdjęciu pasy dla pieszych pomalowane tylko do połowy na wszystkich wlotach do skrzyżowania ulic Piłsudskiego i Krakowskie Przedmieście. Na drugim widzimy ulice 18 stycznia i znak mówiący nam, że mamy przejść drugą stroną ulicy na której chodnik jest zrobiony zaledwie do połowy ulicy a sama tablica jest na stronie gdzie chodnik jest w pełni założony. A może to jest prośba do przechodniów, żeby im pomóc przy pracy...

aDSC06228.jpg
pasy do...
Plik ściągnięto 105 raz(y) 185,88 KB

aDSC06161.jpg
18 stycznia
Plik ściągnięto 95 raz(y) 131,1 KB

_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2009-08-31, 21:54   

Ja nie wiem kto zatrudnil tych co maluja te znaki poziomo ale powinien ich od razu zwolnic. Skrzyzowanie na 18 stycznia wyglada jakby samochody jezdzily tylko prosto.
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-09-01, 07:21   

Dodatkowo poziome znaki na skrzyżowaniu Piłsudskiego z Krakowskim Przedmieściem jasno mówią, że pierwszeństwo jest na ul. Piłsudskiego i 18-go Stycznia a nie jak wg znaków pionowych na Piłsudskiego i Krakowskim w stronę Częstochowskiej. Co za matolstwo...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2009-09-01, 07:57   

Dzisiaj w nocy domalowali całą reszte pasów. Zdązyli jeszcze przed uroczystościami :D :twisted:
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW