R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Pobicie 15-latka na koncercie Peji
Autor Wiadomość
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2009-09-17, 22:30   

Cyntia napisał/a:
Przekleństwa nie świadczą o tym czy ktoś jest inteligentny czy nie jest. Przeklinać może człowiek inteligentny. Przeklinają nawet nasze elity. Rozmowy Gudzowatego z Oleksym słyszałaś? Oleksy to były premier. Gudzowaty to jeden z najbogatszych ludzi w Polsce. Nie przepadam za tymi postaciami, ale nie mogę powiedzieć, że "są one nieinteligentne". Na pewno nie mogę tak powiedzieć na podstawie tego, że przeklinali.

Wechsler mnie nie interesuje.

Edward de Bono - "Myślenie lateralne - na przekór schematom".

Schematy upośledzają. Dobrze jest je znać, ale nie należy swojego myślenia im podporządkowywać, bo się w ten sposób ogranicza.

Gdyby ludzie przez cały czas myśleli schematami to zaprawdę powiadam Ci, że jeszcze siedzielibyśmy na drzewach. :wink:


Skoro nie interesują Cię podstawy, nie mamy o czym dyskutować. Ja teraz siedzę na podłodze , jestem osobą inteligentną. ;]Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Cyntia 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączyła: 22 Lip 2009
Posty: 97
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-09-17, 22:53   

Ferbik napisał/a:
Cyntia napisał/a:
Gdyby za pomocą głosowania stwierdzano czy rację, w sporze o to co wokół czego się kręci, ma Kopernik czy reszta świata - to wyszłoby na to, że to Słońce kręci się wokół Ziemi.

Jesteś jakimś imbecylem zapatrzonym w lustro? Ja ostatni raz upominam Cię publicznie: proszę o zmianę TONU TWOICH WYPOWIEDZI, bo inaczej usunę Cię stąd bez referendum.



(słowo wymoderowano) na bambus pajacu. I dobrze, że Marta B. Cię olała, bo jej dzieci byłyby niedorozwinięte.

Banuj sobie.

I to za tego "imbecyla". :twisted:

Podobno zasłaniasz się logiką w praktycznie każdym poście. Logicznym jest, że po znaku zapytania zdanie jest pytające, nie twierdzące. Nie wystarczy sypać frazesami ze słownika wyrazów obcych, żeby być kulturalnym i inteligentnym. To się nabywa z wiekiem, lub dziedzicznie. Chłop ze wsi wyjdzie zawsze - wieś z chłopa nigdy. Żegnamy.
Ban.
Ferbik
Ostatnio zmieniony przez Ferbik 2009-09-17, 22:59, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Bethi 
Wieluniaczek
Festina lente



Pomogła: 28 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 1508
Piwa: 16/18
Skąd: EWI~EZD
Wysłany: 2011-02-17, 18:30   

Ryszard P. Polski raper znany jako Peja zrobił kiedyś wielką awanturę jednej z gazet dla młodzieży, że nie umieją napisać poprawnie dopełniacza słowa "Peja". Nie pisze się "PEJI" tylko "PEI" :twisted:
_________________
* Zjednoczeni wirtualnie, silni realnie *
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW