R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Prośba Bartka Jagielskiego
Autor Wiadomość
karcia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 1133
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-11-16, 22:46   Prośba Bartka Jagielskiego

Właśnie odebrałam wiadomość od Bartka Jagielskiego, w której zostałam poproszona jako moderator działu "Rozrywka / Kultura / Sztuka / Edukacja" o usunięcie tematu dotyczącego jego osoby, ponieważ chciałby przypomnieć o sobie forumowiczom zakładając nowy wątek.
A wygląda to tak -
bartosz napisał/a:
hej możesz usunąć cały mój watek?chce napisac nowy potrzebuje masy głosów i nie wiem co jeszcze zrobic a forum w te ostatnie 5 dni strasznie mi pomogło i wiem ze jak by sie spieli to bym to wygral chocby 1tys glosow dziennie to jest mnóstwo przez 5 dni mam wygrana plejade roczna:(

Poddaję tę sprawę Waszej opinii bądź bezpośredniemu działaniu niektórych. :)
Mam wątpliwości co do spełnienia prośby Bartka, bo w końcu w regulaminie znajduje się punkt
Cytat:
7) Na wniosek użytkownika moderator może usunąć jego post lub temat, jeżeli pozostali wypowiadający się w danym wątku wyrażą na to zgodę.
ale nie wiem, czy nawet jeśli istniałaby zgoda uczestniczących w dyskusji osób, to usuwanie wątku po to, by założyć temat o identycznej treści jest dobre i odpowiednie.

Tak więc pytam - co Wy na to?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-11-17, 00:44   

Niech sie admini wypowiedzą. Mnie to - za przeproszeniem - wisi...
Na marginesie - rozumiem determinacje gościa w zdobywaniu głosów, ale niektóre wpisy odbieram jak pretensje do ludzi że na niego nie głosują.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2009-11-17, 00:48   

red napisał/a:
ale niektóre wpisy odbieram jak pretensje do ludzi że na niego nie głosują.

Właściwie to by się zgadzało z jego poczynaniami z tego co go znam :wink:
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-11-17, 08:18   

Wątek proszę zostawić - nie będziemy usuwać tematów na jakieś widzimisię tylko po to, żeby można było identyczny temat zakładać.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-17, 08:59   

Ferbik napisał/a:
Wątek proszę zostawić - nie będziemy usuwać tematów na jakieś widzimisię tylko po to, żeby można było identyczny temat zakładać.

Dokładnie. Poza tym to gośc troche przegina... Jeżeli faktycznie jest taki dobry to nie powinien miec problemów ze zdobyciem głosów... a może jest ktoś lepszy od niego?
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-11-17, 16:53   

Uważam że wątek powinien zostać - kto ma głosować i tak głosuje pewnie. A zakładanie nowego wątku tylko po to żeby zdobyć dodatkowe głosy... to jednak trochę nieporozumienie...
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
karcia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 1133
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-11-17, 18:03   

Napisałam dzisiaj Bartkowi, że skonsultowałam się z ludźmi zarządzającymi forum i nie mogę usunąć jego tematu, bo to byłoby wbrew zasadom wielun.biz. Zresztą przytoczę Wam treść mojej wiadomości, żeby nie było wątpliwości -
Cytat:
Witam,
skonsultowałam się w sprawie usunięcia wątku z administracją forum i muszę Ci napisać, że temat nie może zostać skasowany, ponieważ, aby to zrobić potrzebowałabym konkretnego, wyjątkowego powodu.
Usuwanie tematu, żeby założyć kolejny, identyczny nie jest zgodne z zasadami wielun.biz . Poza tym to byłoby niestosowne wobec osób, które tam się wpowiedziały.
Dlatego też ciągnij swoją sprawę w istniejącym wątku.
Życzę powodzenia! :)
karcia

Żałuję, że nie napisałam bardziej konkretnie i stanowczo o niedopuszczalnym kasowaniu tematów z byle powodu, bo dostałam odpowiedź o treści -
Goro napisał/a:
ok to usuńcie nie załoze już tego tematu.bez obawy i tak wiem ze nie zagłosują...dajmy ze czas glosowania sie skonczył wiec nie ma sensu by post nadal byl. i tyle...dam sobie jakos sam rade

Wydaje mi się, że Bartek nie zrozumiał mnie. Poza tym wyczuwam pewne rozczarowanie w jego wiadomości. Ale jednak powstrzymam się od komentowania tych słów.

Myślę, że skoro tak bardzo chce zablokować ten temat, to może ja go po prostu zamknę na jego prośbę... Chociaż fałszywe argumentowanie o tym, że zakończył się czas głosowania na pewno nie wchodzi w grę.
Jednak na razie nie podejmę żadnego działania bez Waszej opinii.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-11-17, 18:37   

Głupi, zadufany gówniarz - chciałem mu pomóc, ale jak widzę, że wykorzystuje każdego dobre serce, to mam ochotę napisać mu parę słów, ale oleję temat.
Nie dość, że za pośrednictwem forum robi sobie darmową i bardzo dobrą reklamę, to jeszcze gnojek ma pretensje, że wiele osób ma go w (słowo wymoderowano) po tym, jak traktuje ludzi, których nie obchodzi jego śpiew.
Słyszałem od paru znajomych, że właśnie takim bucem jest, któremu się wydaje, że śpiewa najlepiej na świecie i ma (słowo wymoderowano) talent, jednak postanowiłem mu jakoś pomóc, ale widzę, że znajomi mieli rację... skromności w nim za grosz.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-11-18, 08:58   

Po pierwsze, dokładnie, popieram Was z decyzją o nieusuwaniu tego tematu i o nie zamykaniu go.
Po drugie, nie podoba mi się jego podejście, które zmieniło się z próśb do zwykłej błazenady.
Po trzecie, widać nie nauczył się doceniać takich przyziemnych wartości jak pomoc, otwartość i serdeczność.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2009-11-18, 09:32   

Dla mnie potwierdził tylko to, co o nim słyszałem i co o nim mówiono - zwykły zadufany w sobie burak, nie przyjmujący słów krytyki i odmowy. No commnets.
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW