R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Sportowiec Ziemi Wieluńskiej
Autor Wiadomość
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-02-10, 09:38   

chlopczyk napisał/a:
Ale wyjaśnienia, których udzielił mi ryba wiele wyjaśniają i utwierdzają mnie w przekonaniu, że taki plebiscyt to raczej popierdółka, bo region wieluński nie ma sportowców, którzy są godni jakiegokolwiek wyróżnienia.

chlopczyk, dlatego zrób tak jak ja, zostaw tę zabawę tym, którzy chcą się w nią pobawić i nie przeszkadzaj, OK :? .

Tak sobie myślę, bo padają tu zarzuty o Ich osiągnięcia sportowe ( a raczej wielkość tych osiągnięć ;) ). Gdyby np. zdobyli medale na wielkich imprezach rangi międzynarodowej, to teraz brali by udział w plebiscycie na sportowca kraju, a nie ziemi wieluńskiej :P A na „naszym poletku” to i te osiągnięcia mogą być malutkie, i co za tym idzie prawie niezauważalne, szczególnie dla tych, którzy regionalnym sportem interesują się tak jak ja :D
Ponawiam więc apel do wszystkich malkontentów, macie swoje typy, głosujcie na nie, nie macie, albo wam coś nie odpowiada, omijajcie ten plebiscyt szerokim kołem, z pożytkiem dla wszystkich. :razz: :twisted:
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ryba 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 427
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2010-02-10, 10:45   

Chciałbym tylko jeszcze dodać, że jest to pierwsza edycja tego plebiscytu, więc wydaje mi się, że trochę taryfy ulgowej mu się należy. A i tak jak na pierwsze przetarcie, nie wygląda to źle. Trochę ciekawych nazwisk jest, bez przesady.
_________________
Conversations don't get any better as you get older
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
chlopczyk 
Przyjeżdża na zakupy


Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 362
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-02-10, 15:51   

miko 005 napisał/a:

Tak sobie myślę, bo padają tu zarzuty o Ich osiągnięcia sportowe ( a raczej wielkość tych osiągnięć ;) ). Gdyby np. zdobyli medale na wielkich imprezach rangi międzynarodowej, to teraz brali by udział w plebiscycie na sportowca kraju, a nie ziemi wieluńskiej :P


Zgadzam się, dlatego chciałem tylko dopytać czy to dotyczy kogoś kto reprezentuje nasz region czy tego kto stąd pochodzi, a karierę robi gdzie mu się podoba.

miko 005 napisał/a:

dlatego zrób tak jak ja, zostaw tę zabawę tym, którzy chcą się w nią pobawić i nie przeszkadzaj, OK :? .


dowiedziałem się tego czego chciałem i tyle z mojej strony.
Jako iż straciłem orientację w lokalnym sporcie całkowicie wstrzymuje się od głosu, a co za tym idzie nie wypowiadam się na temat głosowania na kogokolwiek.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-12-29, 11:23   

Rusza kolejna edycja Powiatowego Plebiscytu „Sportowiec Ziemi Wieluńskiej”. Celem imprezy organizowanej przez Starostwo Powiatowe w Wieluniu jest naturalnie popularyzacja sportu w powiecie wieluńskim i promowanie zdrowego trybu życia.


Plebiscyt organizowany jest w następujących kategoriach:
- najpopularniejszy zawodnik
- nadzieja sportu spośród młodych talentów (do 18-go roku życia)
- działacz sportowy roku

Nominacje kandydatów na najpopularniejszego zawodnika 2010 roku powinny zawierać: imię i nazwisko, dyscyplinę, nazwę klubu, który obecnie reprezentuje, główne osiągnięcia w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2010 r. oraz krótkie uzasadnienie.

Nominowanymi mogą być takie osoby, które reprezentują kluby i stowarzyszenia sportowe lub szkoły z Powiatu Wieluńskiego.
Nominacje należy przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do Starostwa Powiatowego w Wieluniu Wydział Edukacji Kultury Sportu i Turystyki Pl. Kazimierza Wielkiego 2 pok.208. Termin nadsyłania lub dostarczenia nominacji upływa 14 stycznia 2011 r. godz. 15.30 (decyduje data i godzina wpływu do Starostwa Powiatowego). Zamknięcie głosowania nastąpi 20 lutego 2011 r. o godz. 24.00. (decyduje data stempla pocztowego).

Ostateczne wyniki Plebiscytu zostaną ogłoszone do dnia 28 lutego 2011 r. Zwycięzcy poszczególnych kategorii oraz osoby, które zajęły II i III miejsce otrzymają okolicznościowe puchary lub statuetki, a wszyscy nominowani dyplomy. Ponadto spośród osób głosujących w plebiscycie organizatorzy rozlosują upominki.

źródło: tvk.wsm.wielun.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW