R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ferbik
2010-01-22, 23:06
Restauracja Hatshepsut
Autor Wiadomość
Spooky 
Wieluniaczek



Pomógł: 18 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1578
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-01-23, 16:32   

W piątki i soboty do 24, a w pozostałe dni do 22 o ile dobrze pamiętam.
_________________
I'd agree with you, but then we'd both be wrong
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-01-23, 17:21   

MATRIX napisał/a:
Lokal inny i to duży plus, szkoda tylko że w części zrobiony cudzym nakładem.

Cudzym nakładem? Rozumiem, że wszelkie ozdoby ze styroduru już były, cały wystrój też? :DDD Wyklejane przez nas okna i hieroglify rozumiem, że też już były... no to właściciel normalnie bazuje na cudzym nieszczęściu... :DDDD
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
WujA 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 325
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-01-23, 17:48   

MATRIX napisał/a:
Lokal inny i to duży plus, szkoda tylko że w części zrobiony cudzym nakładem.


Gdyby od początku był wolny na pewno niczyjego innego wkładu by tam nie było. To co napisałeś jest troszkę żałosne.

A co do lokalu to jeszcze nie byłem, ale na pewno zagoszczę jak najszybciej :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-01-23, 18:51   

Ferbik napisał/a:
Cudzym nakładem? Rozumiem, że wszelkie ozdoby ze styroduru już były, cały wystrój też? Wyklejane przez nas okna i hieroglify rozumiem, że też już były... no to właściciel normalnie bazuje na cudzym nieszczęściu...

Nie opowiadając sie po zadnej ze stron - kazdy kto choć trochę zna się na rzeczy wie, że wyklejenie okien czy ozdóbki ze styroduru to tylko wisienka na torcie. Podstawowy koszt lokalu to instalacje: wodno-kanalizacyjna i elektryczna oraz wyposażenie zaplecza. Elementy wystroju to zazwyczaj mały ułamek kosztów całkowitych.
Jeszcze raz podkreślam, że nie opowiadam sie po zadnej ze stron dyskusji.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
WujA 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 325
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-01-23, 19:38   

Czy Wy uważacie, że właściciel Werony tylko czyhał aż komuś się nie uda? Że szukał lokalu, w którym przypadkiem, już większość pod lokal jest dostosowana?
Czy sądzicie, że lokal by nie powstał, gdyby ktoś przed nimi nie zrobił większości (?) pod kątem lokalu gastronomicznego?
Wiadomo, że na miejscu Hatshepsut'a, miał stać "By The Way" i nie podlega dyskusji, to że poprzedni właściciel włożył w lokal wiele pieniędzy i wysiłku. Niemniej jednak nie powinno być to w ogóle brane pod uwagę w dyskusji na temat lokalu "Hatshepsut".

Czy naprawdę według Was, właściciele Werony powinni porzucić ten lokal, dlatego, że poprzedni właściciel niedoszłego By The Way, zainwestował w niego własne pieniądze ?

O co tu chodzi ludzie ??? Bez przesady !!!

Na koniec dodam, że znam i jedną i drugą stronę, nie jestem po którejkolwiek. Po prostu wyrażam swoją opinię w tym temacie. Śmieszne jest dla mnie pisanie, że lokal powstał "na gotowym". Takie jest życie. Jednemu trafia się lokal prawie gotowy, inny musi robić wszystko od początku. Tak to już jest.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-01-23, 19:42   

WujA, ja tylko odpowiedziałem na post Ferbika - nie odnoszę się w żaden sposób do wczesniejszej dyskusji. I nie zamierzam wchodzić w dalszą polemikę w tym zakresie. Uświadamiam tylko laikom, że lokal nie składa się tylko ze styroduru i naklejek na szybe :D
EOT
Ostatnio zmieniony przez red 2010-01-23, 19:58, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
WujA 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 325
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-01-23, 19:51   

red: ok. Chciałem tylko wyjaśnić, nawet samemu MATRIX'owi, że tak myśleć się nie powinno.
PS. Twój post jednak troszkę się odniósł do dyskusji, może przypadkiem :)

Mam nadzieje, że nikt nie ma co do tematu wątpliwości i lepiej niech już nadejdzie EOT. Jeśli ktoś myśli inaczej - jego sprawa, ja już raczej się w tej kwestii nie wypowiem.

mario's: czy ubolewasz nad tym, że Hatshepsut, powstał na wykonanej przez Ciebie pracy ? Rozwiejmy wątpliwości, tak ażeby MATRIX wiedział czy ubolewa słusznie czy nie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
RYBAK48 
Słyszał o Wieluniu
z centrum


Dołączył: 22 Sty 2010
Posty: 19
Skąd: wln
Wysłany: 2010-01-23, 21:49   

Dziś byłem w tej "restauracji" i muszę powiedzieć że pizza kiepska, obsługa też nie prezentuje sobą zbyt wysokiego poziomu.
Lokal przyjemny choć przydomek "restauracji" mi tu zupełnie nie pasuje :wink:
w przyszły weekend zobaczymy jeszcze inne dania, na chwile obecna nie przekreślam lokalu :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MATRIX
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-24, 15:25   

Ferbik napisał/a:
Cudzym nakładem? Rozumiem, że wszelkie ozdoby ze styroduru już były, cały wystrój też? Wyklejane przez nas okna i hieroglify rozumiem, że też już były... no to właściciel normalnie bazuje na cudzym nieszczęściu...



To o czym Ferbik piszesz to pikuś, prawdziwym wkładem jest to o czym napisał Red
oczywiście lokalowi został nadany inny chartakter ale wiele elementów pozostało z wcześniejszego lokalu i już nie mówie tu o toaletach, kuchni itp;

WujA napisał/a:
Czy sądzicie, że lokal by nie powstał, gdyby ktoś przed nimi nie zrobił większości (?) pod kątem lokalu gastronomicznego?


Wuja nie wiesz jaki został wniesiony wkład w ten lokal i nie wiesz jaka jest obecnie sytułacja
Odnosząc się do Twojego pytania uważam że dwa razy by się ktoś zastanowił zaczym by zainwestował w lokal w którym były dwa gołe pomieszczenia.

WujA napisał/a:
mario's: czy ubolewasz nad tym, że Hatshepsut, powstał na wykonanej przez Ciebie pracy ? Rozwiejmy wątpliwości, tak ażeby MATRIX wiedział czy ubolewa słusznie czy nie.


Też jestem ciekaw tej wypowiedzi :)

Osobiście starał bym się odciąć całkowicie od elemetów wystroju BTW żeby nie było żadnych wątpliwości i żeby nie pojawiały się takie głosy jak teraz że wchodze praktycznie na gotowe.
Chyba że było by jakieś porozumienie stron a o ile mi wiadomo to takiego nie ma.
Oczywiście dla jasności nie mówie tu o pozwoleniu na pozostawienie tynku, baru czy też szklanej ściany, w tym całym temacie chodzi o coś zupełnie innego ale na ten temat powinien wypowiedzieć się sam mario's
 
   
ARNI18 
Słyszał o Wieluniu
ARNI18


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2010-01-25, 20:43   Re: Restauracja Hatshepsut

Ta restauracja jest całkiem wporządku :P niewiem o co wam chodzi . Wy chyba tylko siedzicie w motel barach . jest bardzo fajna :grin:

[ Dodano: 2010-01-25, 20:44 ]
tam jest spoko tylko szkoda ze niektórzy wolą doceniac motel bary:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-01-25, 20:51   

ARNI18, może cos więcej poza "w porządku" i "spoko".

Pani w szkole nie uczyła jak się poprawnie wysławiać?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Pan kontekstowy 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 104
Skąd: blisko Wielunia
Wysłany: 2010-01-25, 21:51   

rozumiem, ze jest to ten lokal, o ktorym wspominano juz kiedys w podobnym watku, ktory mial miec wystroj rzymski, egipski, itp? czy kojarze po prostu dwa osobne fakty? tak BTW, co sie dzieje by the way? bedzie w koncu gdzies?;p
_________________
1906%
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
see_you_in_hell 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 05 Gru 2009
Posty: 5
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-01-27, 09:27   

Matrixie twoje wypowiedzi są bardzo ubogiei, generalnie to masz ograniczone pojęcie. Nie mam na celu obrażanie Ciebie, ale przemawia przez Ciebie dziwna, że tak powiem zazdrość i zawiść, a to cechy ludzi słabych:/ Nie mam wątpliwości co do Twoejej tożsamośći i gdybyś miał minimum godności i odwagi to jawnie z konta, które wszyscy użytkowinicy znają, obwieściłbyś co Ci nie pasuje. Twoje uwagi są bezzasadne, jeżeli sam miałeś problem z uruchomieniem biznesu, możesz mieć pretensje tylko do siebie. Nie wszyscy są stworzeni do tak odpowiedzialnego zadania jak realizacja "czegoś swojego". Głupie uwagi w stylu, ktoś dorobił się na "cudzym nieszczęscie" sobie daruj, bo jeszcze bardzierj się pogrążasz. Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MARO805 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 06 Sie 2009
Posty: 6
Skąd: prawie Wieluń
Wysłany: 2010-01-27, 20:55   

Dodano: 2010-01-27, 21:12
"WujA"Czy naprawdę według Was, właściciele Werony powinni porzucić ten lokal, dlatego, że poprzedni właściciel niedoszłego By The Way, zainwestował w niego własne pieniądze ?

Własne pieniądze???????Bardzo śmieszne.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
RYBAK48 
Słyszał o Wieluniu
z centrum


Dołączył: 22 Sty 2010
Posty: 19
Skąd: wln
Wysłany: 2010-01-27, 21:45   

Widzę że zaczyna się robić bałaganik, daleko to forum nie zajdzie jak tak dalej będzie :wink:

polecam sałateczki :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW