R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ferbik
2010-01-22, 23:06
Restauracja Hatshepsut
Autor Wiadomość
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-01-27, 22:10   

RYBAK48 napisał/a:
Widzę że zaczyna się robić bałaganik, daleko to forum nie zajdzie jak tak dalej będzie :wink:


Bez obaw, działamy grubo ponad 5 lat, nie taki bałaganik i nie takich userów już przeżyliśmy :twisted:

biz1.jpg
Plik ściągnięto 320 raz(y) 194,02 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-01-28, 09:29   

Czytam tutaj o przewodnim wątku tego tematu, a mianowicie: właściciel niedoszłego By The Way, zainwestował w ten lokal własne pieniądze. Następnie coś nie wypaliło i właściciele Werony przejęli go, udoskonalili i nazwali Hatshepsut. Lokal działa, ku uciesze ludności wieluńskiej i nie tylko :razz: .
Problemem jak widzę jest fakt rzekomego „wejścia na gotowe”. Nie znam się na tym, ale czy to przypadkiem nie odbywa się tak, że właściciele Werony wyłożyli konkretną kasę za ten budynek i wszystko to, co się w nim znajdowało? Bo jeśli tak by miało to wyglądać, to nad czym tak ubolewają co poniektórzy, nie rozumiem :shock: . Według mnie, właściciel pechowej restauracji By The Way, za włożoną tam pracę, dostał swoje pieniądze. A nawet gdyby poniósł określone straty, to już nic innego jak ryzyko zawodowe, z którym niestety trzeba się liczyć w takich przypadkach (nikt nie pójdzie tracić pieniędzy, jak ich wcześniej nie zarobi :( ).

Co do reszty, odnośnie samego lokalu Hatshepsut, nie zabieram głosu, bo to pusta gadka. Po prostu będzie tyle opinii o niej, ilu ją odwiedziło, plus nawet tych, którzy pojęcia nie mają gdzie ten lokal jest usytuowany :twisted: :D .
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Rybak 
Przyjeżdża na zakupy
ornitolog


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 449
Piwa: 12/1
Skąd: z samiutkiego piekła
Wysłany: 2010-01-28, 10:11   

Administrator napisał/a:

Bez obaw, działamy grubo ponad 5 lat, nie taki bałaganik i nie takich userów już przeżyliśmy :twisted:


Patrząc na treść ogłoszenia w załączonym obrazku widać, że to forum od zawsze
trzymało userów za r..j (ups... znaczy się twarz) :D
_________________
Nadchodzi ten dzień.........
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-01-28, 13:11   

Nie zamierzam się wdawać w słowne potyczki na tym forum i jeszcze raz informuje że temat lokalu ByTheWay został zamknięty.
Miko005 jest troszkę inaczej niż napisałeś ale dla dobra postępowania sądowego wybacz że Ci nie będę wyjaśniał obecnego cyrku.
Jeśli chodzi o restauracje Hatshepsut to nic nie mam przeciwko, dobrze że ten lokal w tym miejscu powstał i chwała właścicielom Werony za to.
To wszystko co mogę powiedzieć gdyż nie byłem nie jadłem nie mogę oceniać.
życzę powodzenia :)
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2010-02-02, 19:24   

W jakich godzinach jest otwarte?
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
DeeJayŚwiru 
Słyszał o Wieluniu
Protector Dj's Team



Wiek: 37
Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 17
Skąd: OPOLE
Wysłany: 2010-02-03, 07:58   

to co jadłem na dzień dzisiejszy to pizza i mi bardzo smakowała i to co mogę polecić !!! :grin:
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Izabela 
Przyjeżdża na zakupy
Izabela



Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 08 Gru 2005
Posty: 403
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-02-10, 10:36   

Nie byłam jeszcze w restauracji ale widziałam ulotkę,która nie bardzo mi się podoba ponieważ jest mało czytelna nie ma na niej gramatur i przy dipach jest napisane "ostry serowy tzatziki łagodny itd." nie wszystko pamiętam czyli chodzi o to,że nie ma przecinków, więc jeśli ktoś jest mniej błyskotliwy to pomyśli,ze to jeden sos.
Ale ulotka nie świadczy o jedzeniu więc na pewno się wybiorę.
_________________
"Być gwiazdą,gwiazdą ludzi fantazją.."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-02-10, 11:18   

Izabela napisał/a:
przy dipach jest napisane "ostry serowy tzatziki łagodny itd." nie wszystko pamiętam czyli chodzi o to,że nie ma przecinków, więc jeśli ktoś jest mniej błyskotliwy to pomyśli,ze to jeden sos.

Jeśli ktoś jest mało błyskotliwy to tych przecinków nie zauważy, bo one tam są :P
Jak już się chciałaś doczepić mojej pracy, to trzeba było sprawdzić dokładnie ;)
Sprawdź sobie zresztą na jpgach zamieszczonych przeze mnie w tym temacie powyżej...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Izabela 
Przyjeżdża na zakupy
Izabela



Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 08 Gru 2005
Posty: 403
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-02-10, 11:32   

Ferbik napisał/a:
Jeśli ktoś jest mało błyskotliwy to tych przecinków nie zauważy, bo one tam są
Nie tylko ja ich nie zauwazyłam to pewnie wszyscy moi znajomi są mało błyskotliwi.
Nie czepiam się Twojej pracy nie czytałam całego tematu wiec nie wiedziałam,że Ty ją zrobiłeś wyrażam tylko opinie na temat ulotki,która może mi sie nie podobać.
Kazdy ma trochę inne poczucie estetyki i smaku więc jeśli mi sie coś nie podoba to nie zarzucaj mi,ze się czepiam.
_________________
"Być gwiazdą,gwiazdą ludzi fantazją.."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mihau 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 252
Piwa: 2/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-02-10, 22:09   

Fajny lokal, bardzo dobre pizze tylko za drogie sałatki :P :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wielunianka1992 
Ma stragan na targu



Pomogła: 5 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2009
Posty: 571
Piwa: 7/13
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-02-16, 18:49   

fajny lokal. Jadłam pizzę i bardzo mi smakowała ;) Ceny jeśli chodzi co do pizzy są niedrogie i dobre ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-02-16, 19:42   

Dzisiaj tam byłam, jadłam pizzę, ale niestety mi nie smakowała. :sad: Ogólnie miły lokal, muzyka dobrana do wnętrza i klimatu. :wink: Bardzo miła obsługa-nas obsługiwała akurat pewna miła pani :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
d@vid 
Ma stragan na targu



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 659
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-02-16, 20:25   

Ja byłem w sobotę i niestety ale mi również bardzo nie smakowała, a szczerze powiedziawszy jedna z najgorszych jakich jadłem, być może inne dania są w porządku, lokal też przyjemny, wystrój, muzyka, no i przede wszystkim obsługa jak we większych miastach że chodzą pracownicy i zbierają zamówienia, zapłata przy wyjściu a nie jak to jest chyba we wszystkich wieluńskich lokalach czy bynajmniej pizzeriach, podchodzimy do baru zamawiamy, płacimy i otrzymujemy, no ale jeśli chodzi o pizze stanowczo odradzam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
koprofag
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-16, 23:28   

Niech ulotkę zmienią.
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-02-17, 09:04   

koprofag napisał/a:
Niech ulotkę zmienią.

Możesz więcej napisać? Czy będziesz strzelał pustymi zdaniami i liczysz, że każdy się domyśli? Jeśli nie uzasadnisz swojego posta w przeciągu 24h, zostanie usunięty - jako nie wnoszący nic do tematu.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW