R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ferbik
2010-01-22, 23:06
Restauracja Hatshepsut
Autor Wiadomość
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-02-18, 00:54   

wielunianka1992 napisał/a:
nagłówki potraw są normalnie pisane, drukowanymi literami, a nazwy dań są pisane inną czcionką. Moim zdaniem ciekawą, a nie zwykłą, taka pospolitą..


Może być ciekawa,ale bardziej czytelna i przejrzysta, ale każdy ma inny gust w końcu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-02-23, 12:17   

Właśnie jestem po spożyciu pizzy z tej restauracji. Cóż mogę powiedzieć. Przebija wg mnie wszystkie inne pizze w mieście, sosy również bardzo dobre. Także zdecydowanie polecam!
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
kitor 
Moderator



Pomógł: 27 razy
Wiek: 31
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 1283
Piwa: 38/39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-02-23, 12:28   

Ja ostatnio zamówiłem sobie pieczarkową. Smak faktycznie dobry, sosy również, ale mogła by być mniej płaska ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-02-23, 12:33   

kitor napisał/a:
ale mogła by być mniej płaska

Właśnie dlatego preferuję pizze zbliżone do oryginalnych włoskich :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Panterka 
Moderator
żona admina :)



Pomogła: 25 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 30 Maj 2007
Posty: 559
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-02-23, 13:25   

Ja byłam w tej restauracji w zeszłym tygodniu. Jadłam sałatkę z indykiem i była bardzo dobra. Miła atmosfera i ogólnie moje wrażenia były pozytywne poza jednym małym ale... otóż brak zainteresowania ze strony kelnera.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Alicja 
Dojeżdża PKSem


Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 118
Skąd: Praszka
Wysłany: 2010-02-24, 18:40   

A ja byłam tam dzisiaj i oceniam lokal bardzo pozytywnie.:) Przyjemny wystrój i smaczna kuchnia.
Ja zjadłam bardzo smaczne parpadelle z borowikami, a mąż zamówił kurczaka z boczkiem i pieczonymi ziemniakami - bardzo dużo na talerzu i jak mąż zapewniał smacznie;)
Pizzę jadłam tuż po otwarciu lokalu i smakowało mi ciasto - grubsze niż w innych lokalach w Wieluniu.
_________________
Jedną z korzyści bycia bałaganiarzem jest to, że nieustannie dokonujemy fascynujących odkryć.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
turbojanek 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 35
Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-05, 14:46   

bardzo dobre pizze! polecam moim zdaniem ciasto jest rewelacyjne bo nie za cienkie i nie za grube. takie w sam raz i do tego nie żałuja składników. do tego ten sos czosnkowy :P :lol: 8)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wielunianka1992 
Ma stragan na targu



Pomogła: 5 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2009
Posty: 571
Piwa: 7/13
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-03-05, 15:28   

Cytat:
bardzo dobre pizze! polecam moim zdaniem ciasto jest rewelacyjne bo nie za cienkie i nie za grube. takie w sam raz i do tego nie żałuja składników.

w pełni się zgadzam :)


tylko jak dla mnie jakoś ciut mało sosów :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-04-02, 23:05   

Ja jako stary koneser pizzy musze się tam wybrać i spróbować.
Choć wole swoją własną....


Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
qba 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 38
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 44
Skąd: wln
Wysłany: 2010-04-03, 19:00   

Byłem dziś w lokalu z dziewczyną , bardzo ładny wnętrze , zamówiliśmi pizze i
z przykrością stwierdzam że dało się zjeść tylko kawałek poprostu pizza nie do zjedzenia , słona , ciasto jak z jajek , ser niedobry poprostu beznadzieja osobiście nie polecam i sam więcej nie zjem .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
INTERIOR 
Czytał o Wieluniu



Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 40
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-04-06, 17:40   

Zamówiłem pizze parmeńską - okropna. Słona, ciasto od spodu przypalone, przypominało węgiel zarówno w wyglądzie jak i w smaku. Ale najgorsze było to co znajdowało się na samej pizzy. Wyglądało to mniej więcej jak wymiociny po ostrej imprezie :513: ser jakby spleśniały o gorzkim smaku - o samej szynce parmeńskiej nawet nie ma co wspominać. Odniosłem wrażenie, że dostałem pizze odgrzewaną po kimś kto nie zjadł w lokalu bądź nie odebrał zamówionej do domu - przynajmniej tak to wyglądało no i pizza była u mnie mniej/więcej po około 15min (!) w czym oni to robią??? W mikrofalówce? Zadzwoniłem z reklamacją ponieważ poczułem się oszukany (14 zeta nie w kij dmuchał). Miły pan przeprosił i powiedział, że oczywiście natychmiast przygotują nową pizze i wysyłają kierowcę ponownie. Niestety po chwili zadzwonił już chyba jakiś pan kierownik i rozmowa nie była tak uprzejma. Pan za wszelką cenę starał się mi wmówić, że to pizza parmeńska i musi tak wyglądać i smakować - paranoja. Oczywiście drugiej pizzy już nie otrzymałem. Aha no i sosy w smaku przypominały mydło. Pierwszy i ostatni raz zamówiłem pizze z tego lokalu.
_________________
Wieluń - Probably the Best City in the World
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-04-06, 18:45   

Mi parmeńska bardzo smakowała. Dostałem po godzinie od zamówienia, ale ostrzegali, że jest awaria pieca. Ciasto cienkie i dość twarde, ale wypieczone i dobre. Temu co na pizzy też nie mogę nic zarzucić. Pizza duża, cena dobra i 2 duże pudełka sosów. Jestem na tak;]
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Izabela 
Przyjeżdża na zakupy
Izabela



Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 08 Gru 2005
Posty: 403
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-04-11, 14:49   

Widzę,że przeważają tu negatywne wypowiedzi na temat tego lokalu co szczerze zniechęca mnie do odwiedzenia go. Ale jak to sie mówi jeśli sam nie spróbujesz to się nie przekonasz.
_________________
"Być gwiazdą,gwiazdą ludzi fantazją.."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
stokrotka12 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 24 Lis 2010
Posty: 15
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-24, 23:58   Restauracja Hatsepsut

byłam tam ostatnio i muszę powiedzieć, że niestety jestem rozczarowana. Jeśli chodzi o wystrój lokalu wielki +. Niestety jedzenie wielki - gdyż: Sałatka zupełnie nie doprawiona. W karcie było napisane, że do każdej sałatki pieczywo gratis - ja nie dostałam. Naleśniki z serem - gorszych chyba nie jadłam. Po rozkrojeniu coś przypominające serek homogenizowany rozlało się po całym talerzu. Dramat. Obsługa na początku miła lecz niestety ,,wyrwało'' się Pani kilka nie trafionych tekstów np. zamówiliśmy czekoladę na gorąco a dostaliśmy jak to powiedziała Pani ,,KAKAO" :shock: . Był jeszcze jeden ale to już szkoda słów. Ja osobiście nie polecam tego lokalu.
_________________
Nie sposób kosztować rozkoszy miłości nie przyswoiwszy sobie jej cnót
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-25, 12:29   

Ja nie tak dawno zrobiłam jeszcze jedno podejście i zaryzykowałam pizzę z borowikami - po jednym kawałku miałam dosyć... Generalnie zamówiliśmy w kilka osób, ale zostało parę kawałków co właśnie świadczy o tym, że najlepsza nie była. Po kolejnej nieudanej wizycie, spokojnie mogę powiedzieć, że nie chcę tam już więcej iść.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW