R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ferbik
2010-01-22, 23:06
Restauracja Hatshepsut
Autor Wiadomość
twojakokaina 
Czytał o Wieluniu
Martha


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-12-29, 10:08   

Ja osobiście odwiedzam lokal dość często , był taki okres w którym z chłopakiem byliśmy tam co tydzień. Co mogę polecić to na pewno pizza , ale zawsze wybieramy kompozycję własną wychodzi wiele,wiele taniej , poza tym raz wybrałam się z koleżankami wybrałyśmy jakąś gotową niestety nie pamiętam jaką do tego mała ,a zapłaciłyśmy prawie 20 zł . Probowaliśmy też shormę drobiową , bardzo samaczna z frytkami ;) i do tego surówka , naprawdę pełny talerz ,można się najęść i pięknie podane . Polecam tez filet drobiowy zapiekany w serze z pieczarkami , po prostu palce lizać . A na deser malinowy duet , pycha serek mascarpone + zmiksowane maliny , bardzo smaczne.
Klimat resytauracji moim zdaniem chyba najlepszy w Wieluniu , obsługa bardzo miła, wystrój też ciekawy no i muzyka idealnie dopasowana.
Naprawdę polecam wszytskim te restaurację :)


Poprawiono 2 błędy ort.
_________________
twojakokaina
Ostatnio zmieniony przez Archdevil 2010-12-29, 11:25, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
tiramisu 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 07 Mar 2014
Posty: 1
Skąd: wieluń
Wysłany: 2014-03-07, 13:18   

Witam. Ja z mężem byliśmy w wielu restauracjach i barach i w Wieluniu i poza Wieluniem. Powiem tak. Jeszcze nigdzie nie jedliśmy tak dobrze jak w Hatshepsut... pizzy nie jedliśmy jeszcze tam więc się nie wypowiadam ale dania główne po prostu bajka.. wszystko świeżutkie , słychać jak w kuchni rozbijają mięso a nie włączają mikrofalę.. dania ogromne że trudno je zjeść, razem z deserem po prostu nie do zjedzenia na 1 osobę. pięknie podane wszystko czujesz się jak w drogiej restauracji a tak naprawdę za 50 zł dla dwóch osób to nie jest dużo a naprawdę jedzenie bajka. za każdym razem wybieraliśmy inne danie i zawsze pyszne było..kluseczki gnocchi z sosem borowikowym, grilowana karkówka,eskalopki wszystko naprawdę smaczne i ŚWIEŻE..a 50 zł nawet w zwykłym szmacianym barze można wydać..i jeszcze z samoobsługą..za taką cenę w Hatshepsut naprawdę nigdy się nie zawiedliśmy.. dlatego bardzo gorąco polecam tą restaurację jako pierwszą moją ulubioną w Wieluniu bo do reszty to szkoda w ogóle wchodzić.. inne restauracje w Wieluniu muszą się schować pod względem jedzenia..obsługa troszkę małomówna może ale to można wybaczyć po takim pysznym jedzeniu. i radze iść z pustym żołądkiem bo można się przejeść naprawdę. np w restauracji chata walichnowska zapłacilismy 150 zł a jedzenie nam nie smakowało i drogo jak diabli.. ale aby mieć swoją opinie to najlepiej iść samemu się przekonać bo każdy człowiek inny jest i co innego komu smakuje.. zawsze będą negatywne i pozytywne opinie. a trzeba wyrobić swoją. ja polecam w 100% tą restauracje
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mafik 
Przyjeżdża na zakupy


Wiek: 43
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 371
Piwa: 9/7
Skąd: EWI
Wysłany: 2014-03-07, 13:47   

tiramisu i tak Cię natchnęło po tym smacznym i tanim jedzeniu że trzeba było założyć profil i się pochwalić :) Trzeba najpierw poczytać, bo za chwilę Cię tu "zniszczą" i nici z promocji... Hatshepsut jest faktycznie niezłą (może niedocenioną) knajpą, ale znajdź lepszy sposób na reklamę!!! A tak na marginesie to za te 150zł w Chacie Walichnowskiej chyba całego prosiaka zjedliście...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
madzikk88 
Dojeżdża PKSem


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 167
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-03-11, 18:45   

Zgadzam się z wpisem powyżej. A przy okazji .. jadłam pizze z Hatshepsut .. pierwszy i ostatni raz .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-03-12, 10:22   

Social media w praktyce. Klient specjalnie rejestruje się na forum zeby tyle napisac o restauracji :)
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2014-03-12, 12:27   

Mateusz napisał/a:
Klient specjalnie rejestruje się na forum zeby tyle napisac o restauracji :)

No wiesz, jeden napisał o adwokacie i musiał potem przepraszać. Jak widać pisać każdy może, trochę lepiej albo trochę gorzej :twisted:
Przepraszam, nie mogłem się oprzeć :D

PS. A jeśli tiramisu naprawdę była zauroczona tym lokalem? Ano tak, nie napisała najpierw 100 postów na bzdurne tematy, więc ten pierwszy musi być odczytany jako ... "kulinarna klaka" :roll:
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW