R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Usunięte posty z pytań do burmistrza i starosty
Autor Wiadomość
Ryszard Kmita 
Dojeżdża PKSem
Śp. zm. 19-05-2011


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-01-13, 13:04   aktualności/wydarzenia

Droga twarz Dryrektora PKS-u Ryszarda G.
Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, ale z bardzo miarodajnych źródeł, szef wieluńskiego PKS-u Ryszard Graczyk żąda od "Dziennika Łódzkiego" odszkodowania w wysokości 35 tys. złotych za to, że przy jednym z artykułów Daniela Sibaka dotyczącym nieprawidłowości w jego firmie osmielono się zamieścić jego zdjęcie. Wiadomo, że szef nie miał czasu na rozmowę z dziennikarzem, ale jednocześnie dziwne jest to, że boi się publicznie pokazać swoją twarz.
Oddział redakcji "Dziennika Łódzkiego" w Wieluniu otrzymał już zawiadomienie z kancelarii adwokackiej w Łodzi o rozpoczęciu tej sprawy. Dziwne są żądania Dyrektora Ryszarda Graczyka, czyzby zapomniał, że żyjemy w państwie bądź co bądź demokratycznym i nie istnieje już taka cenzura jak w PRL. A swoją drogą za drogo pan Dyrektor ceni sobie zdjęcie w gazecie.
Ryszard Kmita
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
marcin-gorski 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 420
Piwa: 4/2
Skąd: Gaszyn
Wysłany: 2010-01-13, 13:50   

nie chcę być niczyim adwokatem jednak da się zaobserwować upadek polskiego dziennikarstwa. Nie mówię tutaj konkretnie o tej sytuacji. Jednak dziś wszytsko jest na sprzedaż, wszędzie szuka się sensacji nawet kosztem innych. Pokazuje się nieszczęscia innych i czerpie z tego profity. Dziennikarz może tworzyć własne historię kreując własna wersje zdarzeń ewentualne sprostowania po wielu latach umieszczane są na 84 stronie w gazecie. Ale to jest odrębny temat na dłuższą dyskusję.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2010-01-13, 14:01   Re: aktualności/wydarzenia

Ryszard Kmita napisał/a:
(...)szef wieluńskiego PKS-u Ryszard Graczyk żąda od "Dziennika Łódzkiego" odszkodowania w wysokości 35 tys. złotych za to, że przy jednym z artykułów Daniela Sibaka dotyczącym nieprawidłowości w jego firmie osmielono się zamieścić jego zdjęcie(...)


O ktory artykul chodzi dokladnie? Ma ktos moze skan lub zna date jego publikacji? Z gory dziekuje
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-01-26, 23:46   

Ekstrudowany zostanie dla wielun.biz tym, czym jest dla Szkła kontaktowego Edward ze Szczecina :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
maciejewski 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 1 raz
Wiek: 64
Dołączył: 21 Cze 2009
Posty: 61
Postawił 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-01-29, 12:20   

W temacie "Panie Starosto" znalazłem takie wpisy:
Ferbik
2010-01-26, 15:46
Ekstrudowany napisał/a:
Dostaliście kiedykolwiek, jakąkolwiek odpowiedź na którekolwiek z pytań skierowanych do starosty albo burmistrza?

Oczywiście. Pytania z tematu do Burmistrza były zadawane przez reporterów RZW. Zdziwiony?

Ja jestem zdziwiony. Bo z jednej strony wiem, że burmistrz odpowiedzi udziela tylko wybranym, ale dziwi mnie coś innego. Uważam, że Wieluńskie Forum Dyskusyjne (http://www.wielun.biz) jest poważną inicjatywą i nie rozumiem, dlaczego potrzebuje pośredników do do burmistrza w postaci RZW. Ciekawe, jakie medium potrzebne byłoby dla wiceburmistrza, może TVN?
Czy to pomysł burmistrza, RZW czy administratorów?
_________________
tutejszy
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-01-29, 12:25   

maciejewski napisał/a:
Czy to pomysł burmistrza, RZW czy administratorów?

To był pomysł RZW i bardzo mi się podoba, że powołują się na nasze forum.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ryba 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 427
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2010-01-29, 13:09   

Cytat:
Uważam, że Wieluńskie Forum Dyskusyjne (http://www.wielun.biz) jest poważną inicjatywą i nie rozumiem, dlaczego potrzebuje pośredników do do burmistrza w postaci RZW. Ciekawe, jakie medium potrzebne byłoby dla wiceburmistrza, może TVN?


Szczerze podziwiam twoją naiwność. Idąc tym torem rozumowania, mam sądzić, że przykładowo minister sprawiedliwości powinien wchodzić na forum "Gazety Wyborczej" i tłumaczyć się internautom ze stawianych mu tam zarzutów? Bo przecież nie powiesz, że GW nie jest "poważną inicjatywą". I skąd wniosek, że wiceburmistrz potrzebowałby TVN, skoro osobie wyżej od niego postawionej wystarczy RZW?
_________________
Conversations don't get any better as you get older
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
maciejewski 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 1 raz
Wiek: 64
Dołączył: 21 Cze 2009
Posty: 61
Postawił 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-01-29, 15:14   

ryba, pomimo twojej oceny, że naiwnością jest uważanie tego forum za poważną inicjatywę, ja pozwolę sobie dalej zachować moje własne zdanie. Dodam przy okazji, że ja za naiwność nikogo nie podziwiam. Widać mamy różne charaktery.
Powiem tylko tak: ja odbiaram założony temat do burmistrza jako projekt dla umożliwienia relacji burmistrza z mieszkańcami (również wyborcami) w takiej właśnie formie. I dalej uważam, że powaga tego forum pozwala oczekiwać, że taka relacja zostanie nawiązana. Bez żadnych pośredników.
Kiedy chcę przekazać komuś moje zdanie, nie potrzebuję adiutantów, tak jak teraz odpowiadając tobie.
pozdrawiam
_________________
tutejszy
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ryba 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 427
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2010-01-29, 16:13   

Przejawem naiwności nie jest opinia, że to forum jest poważną inicjatywą, lecz oczekiwanie, że burmistrz zacznie się na nim wypowiadać tylko dlatego, że założono jakiś topic. To oczywiście byłaby piękna wizja, kiedy to forumowicze zadają merytoryczne pytania, a władza udziela merytorycznych odpowiedzi, ale nie bądźmy dziećmi i nie oczekujmy, że na pstryknięcie palcem burmistrz się tutaj zaloguje i będzie toczył zawzięte dyskusje. Komunikacja poprzez forum jest - przyznasz - dość specyficzna i nie każdemu musi podchodzić. Przykładowo Pawłowi Okrasie podchodzi i dlatego mamy go tutaj na wyciągnięcie klawiatury. Spoko, ale nie robiłbym z takiego podejścia zasady, która powinna obowiązywać wszem i wobec.
Poza tym sama "powaga forum", na którą się powołujesz, jest mocno dyskusyjna i jest wg mnie przejawem myślenia życzeniowego. A to dlatego, że między wypowiedziami merytorycznymi, przewala się tutaj masa populistycznych pseudoargumentów. To jest oczywiście koniecznością, bo taka jest cena wolności wypowiedzi, będącej sprawą nadrzędną. Ale takie wypowiedzi niestety rzutują na ogólny wizerunek forum (nie tylko tego zresztą) i dla osoby będącej na zewnątrz - przykładowo dla burmistrza - wcale "poważne" być nie musi. To chyba oczywiste.
_________________
Conversations don't get any better as you get older
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Pohybel 
Czytał o Wieluniu
Pohybel


Wiek: 53
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 45
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-01-29, 19:28   

Panie Starosto! Kto finansuje to "forum". Skąd administratorzy dostają pensje? Czyje interesy ma reprezentować i czyje poglądy głosić? Kto płaci rachunki? Czy jest w budżecie powiatu ślad tej "inwestycji"? Jeśli tak to byłbym zobowiązany, aby wskazał mi pan, gdzie szukać stosownych zapisów. Jeśli to "inwestycja" powiatu, to dlaczego nie raczy pan odpowiedzieć na żadne pytanie? Dlaczego nie ustosunkował się pan do żadnego poruszonego tu problemu?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-01-29, 19:41   

Pohybel napisał/a:
Panie Starosto! Kto finansuje to "forum".

O jakie FORUM kaman :?:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Grzegorz Nowak (W) 
Moderator
nil nisi bene ;)



Pomógł: 19 razy
Wiek: 50
Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 1096
Piwa: 23/18
Skąd: Wieluń, now Łodź :(
Wysłany: 2010-01-29, 22:17   

ryba napisał/a:
Przejawem naiwności nie jest opinia, że to forum jest poważną inicjatywą, lecz oczekiwanie, że burmistrz zacznie się na nim wypowiadać tylko dlatego, że założono jakiś topic(...)


a szkoda... miałby okazję bezpośredniego kontaktu z wyborcami...
niezależnie od poziomu - dość sporą ilością tychże wyborców..
a czy kończy się to pyskówka, czy merytoryczną dyskusją to jednak taki kontakt politykom się chyba przydaje... a na pewno jesienią ;-)

a Ty ryba, nie lekceważ żadnego głosu - bo każdy jest ważny... ostatnio dowiodło to w np. łódzkie referendum...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-01-29, 23:44   

Pohybel napisał/a:
Panie Starosto! Kto finansuje to "forum". Skąd administratorzy dostają pensje? Czyje interesy ma reprezentować i czyje poglądy głosić? Kto płaci rachunki? Czy jest w budżecie powiatu ślad tej "inwestycji"? Jeśli tak to byłbym zobowiązany, aby wskazał mi pan, gdzie szukać stosownych zapisów. Jeśli to "inwestycja" powiatu, to dlaczego nie raczy pan odpowiedzieć na żadne pytanie? Dlaczego nie ustosunkował się pan do żadnego poruszonego tu problemu?

A czy administracja zamieszcza niebagatelne zyski z forum i swoich pensji od starosty w rozliczeniach podatkowych :D ?
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
wieluniak20 
Ma stragan na targu


Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 686
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-01-30, 09:24   

Pohybel napisał/a:
Panie Starosto! Kto finansuje to "forum". Skąd administratorzy dostają pensje? Czyje interesy ma reprezentować i czyje poglądy głosić? Kto płaci rachunki? Czy jest w budżecie powiatu ślad tej "inwestycji"? Jeśli tak to byłbym zobowiązany, aby wskazał mi pan, gdzie szukać stosownych zapisów. Jeśli to "inwestycja" powiatu, to dlaczego nie raczy pan odpowiedzieć na żadne pytanie? Dlaczego nie ustosunkował się pan do żadnego poruszonego tu problemu?


Ile masz chłopcze lat ??? (nie mogłem się powstrzymać)
Forum mały człowieczku jest ogólnie dostępne jak również jest to forum społecznościowe.
Forum może każdy założyć na różnych serwisach np phpBB (jest to swego rodzaju wersja bazy danych).
Jest albo darmowe z tagiem gdzie jest założone albo wykupione bez tagu.
Nasze jest wykupione i utrzymuję się z reklam lub ściepy administracji :)
Czy jest jakoś rozliczanie w zeznaniu podatkowym ? nie wiem.
P.S. Dziecko zapraszam do szkoły (znów nie mogłem się powstrzymać)

Jabos jakie zyski ?? maxymalnie 2 tyś zl rocznie

Chyba wszystko dobrze wytłumaczyłem ? :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2010-01-30, 09:39   

wieluniak20 napisał/a:

Chyba wszystko dobrze wytłumaczyłem ? :D


Nie za ostro trochę? :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW