R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Taka Paka Mokrsko, Treningi koszykówki w Mokrsku!
Autor Wiadomość
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2010-02-06, 02:10   Taka Paka Mokrsko, Treningi koszykówki w Mokrsku!

Witam, chciałbym zrobić małe rozeznanie, czy na forum byłyby osoby zainteresowane grą w Amatorskiej Lidze Koszykówki, w przyszłym sezonie? Nie ukrywam, iż pograłbym trochę w basket, wiem że niektórzy tutaj na forum też grają, stąd moje pytanie. Mimo, iż jak zaznaczyłem na początku to tylko zapytanie, proszę jednak o w miarę konkretne posty, dałoby mi to jakiś wyraźniejszy obraz ;)
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Ostatnio zmieniony przez bob_mistrz 2012-05-04, 20:30, w całości zmieniany 4 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-02-06, 19:12   

Szukaj, szukaj! Kilka chetnych osób przewinęło się na forum więc nie powinno być problemu :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2010-02-07, 22:15   

Fajnie gdyby zgłosiły się drużyny babeczek. Ze względu na warunki fizyczne, trudno jest mi sobie wyobrazić mieszane drużyny. :roll:
Nie wiem jak jest z organizacją i zgłaszaniem uczestników (pewnie było to pisane w temacie ALK), ale drużyna LO potrzebuje zawodników, choćby kogoś "na zmianę".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-02-09, 14:58   

bob_mistrz, z ciekawości pytam czy się ktoś zgłosił? I czy w kolejnym sezonie wystąpi w ALK ekipa WIELUN.BIZ ?
Dominika napisał/a:
Fajnie gdyby zgłosiły się drużyny babeczek. Ze względu na warunki fizyczne, trudno jest mi sobie wyobrazić mieszane drużyny.

Takie sa plany organizatorów na kolejny sezon, jednak może być z tym kłopot... No chyba że zasilą nas drużyny z sąsiednich miast - tak jak to jest w lidze męskiej.
Dominika napisał/a:
Nie wiem jak jest z organizacją i zgłaszaniem uczestników (pewnie było to pisane w temacie ALK), ale drużyna LO potrzebuje zawodników, choćby kogoś "na zmianę".

Teraz to trochę późno bo zostały im raptem dwa mecze + zapewne mecz o 5. miejsce.
Ale zawsze możesz zapytać - jesli chcesz to na PW podam ci namiar na szefa ekipy LO.

A wracając trochę do tematu lokalnej koszykówki - miasto nadal chce sprzedać konstrukcje profesjonalnych koszy do gry w koszykówkę o których była już mowa w temacie ALK. Niestety ten sport kuleje w mieście i w powiecie - brak trenerów, brak nawet przygotowanych wuefistów w szkołach, brak jakiejkolwiek sekcji koszykówki... Efekt - ledwo dwa wieluńskie zespoły w ALK, w dodatku na dole tabeli :cry:
Ostatnio zmieniony przez red 2010-02-09, 21:41, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2010-02-09, 16:54   

red napisał/a:
bob_mistrz, z ciekawości pytam czy się ktoś zgłosił? I czy w kolejnym sezonie wystąpi w ALK ekipa WIELUN.BIZ ?


Na tę chwilę zgłosiła się osoba, z którą myślę, że coś konstruktywnego wymyślimy. Bardzo fajnie byłoby wystąpić w następnym sezonie pod nazwą WIELUN.BIZ. Jeżeli tylko zbiorą się chłopaki chętni i zaangażowani, na pewno pogadam z naszymi administratorami, czy wyrażą chęci i zgodę na użyczenie nazwy ;)


red napisał/a:
A wracając trochę do tematu lokalnej kioszykówki - miasto nadal chce sprzedać konstrukcje profesjonalnych koszy do gry w koszykówkę o których była już mowa w temacie ALK. Niestety ten sport kuleje w mieście i w powiecie - brak trenerów, brak nawet przygotowanych wuefistów w szkołach, brak jakiejkolwiek sekcji koszykówki... Efekt - ledwo dwa wieluńskie zespoły w ALK, w dodatku na dole tabeli


Tak jak kiedyś pisałem - Wieluń to miasto siatkarskie a nie koszykarskie. Wątpię niestety by w najbliższych latach się to zmieniło, a szkoda ponieważ basket to piękny sport.

W dalszym ciągu chętnych zapraszam bądź do pisania w tym temacie, bądź na PM - szczególnie słowa te kieruję do userów: Chudyy, Krzysiek14, fanzie, którzy wyrażali pół żartem, pół serio chęci do gry, ale również do wszystkich innych zainteresowanych :)


Poprawiono 1 błąd ort.
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Ostatnio zmieniony przez Archdevil 2010-02-09, 17:03, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-02-09, 17:31   

bob_mistrz napisał/a:
na pewno pogadam z naszymi administratorami, czy wyrażą chęci i zgodę na użyczenie nazwy

Byłby to zaszczyt :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-02-09, 21:42   

Ferbik napisał/a:
Byłby to zaszczyt

Zależy jak by się ekipa spisywała :D

A na poważnie - załatwiajcie ludzi do gry. Im więcej osób i zespołów, tym większe prawdopodobieństwo że liga wypali.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
SCHOCK 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 20
Skąd: wiesz
Wysłany: 2010-02-11, 11:02   

bob_mistrz napisał/a:
Wieluń to miasto siatkarskie a nie koszykarskie
tak jest i to nie tylko w mieście Wieluń wszystko to jest następstwem wyników siatkarskich w przeszłości, ale ja bym sie tak nie martwił choć Euro basket już dawno za nami basket wciąż będzie promował Marcin Gortat więc o koszykówce będzie coraz głośniej to tylko kwestia czasu, na sport przychodzi boom wraz z idolami (Jordan), a idole przychodza i odchodza (idole siatkarscy, Małysz) dobrze, że wystartowała ta liga ALK i fajnie było by gdyby dziewczęta też miały możliwość gry. Co do frekwencji jest to tylko kwestia odpowiedniej promocji po to by szkoły i w ogole inni nie tylko z Wielunia dowiedzieli sie o tym. Co do nauczycieli to wałśnie jest tak tak troche długofalowo jak ktoś sie załapał na ere np Jordana iposzedł na AWF to promuje u sibie na zajęciach koszykówkę, jeśli ktoś na ere wyników siatarskich to będzie promował jako przyszły nauczyciel siatkówke i tak w kółko :D wszystko w naszych rękach :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-02-20, 13:23   

bob_mistrz, jak idzie kompletowanie drużyny?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2010-02-22, 18:30   

Na razie, tak jak pisałem wyżej, zgłosiła się jedna osoba, z którą coś pokombinujemy, ale z wiadomych względów czekamy jeszcze trochę. Red, może zmienisz front i zagrasz w forumowej drużynie :P :D
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-02-22, 21:48   

bob_mistrz napisał/a:
Red, może zmienisz front i zagrasz w forumowej drużynie

Nic z tego. Mimo sympatii do forum jestem wierny CFH. A gra w dwóch drużynach nie wchodzi w grę. :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
upadłyanioł 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 31
Dołączyła: 26 Cze 2009
Posty: 113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-19, 15:09   

Jak idzie kompletowanie męskiego składu?;) Jeśli nie zgłosiłyby się drużyny babeczek,to czy byłaby możliwość zrobienia chociaż jednego składu mieszanego?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2010-03-19, 16:26   

upadłyanioł napisał/a:
Jeśli nie zgłosiłyby się drużyny babeczek,to czy byłaby możliwość zrobienia chociaż jednego składu mieszanego?



Przez chwilę miałam taką opcję w głowie. Ale szybko z niej zrezygnowałam, ze względu na gabaryty męskiej części zawodników. :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
upadłyanioł 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 31
Dołączyła: 26 Cze 2009
Posty: 113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-19, 20:27   

Ten 'mankament' też chodzi mi po głowie, ale obawiam się, że panie z Wielunia i okolic nie będą aż tak chętne, a ja zazdroszczę panom, że mają możliwości uprawiania różnych dyscyplin (oprócz koszykówki istnieje również Wieluńska Ligia siatkówki, tylko dla mężczyzn). Nie jestem feministką, ale jeśli można to chętnie bym w coś pograła:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2010-03-19, 20:41   

upadłyanioł napisał/a:
Wieluńska Ligia siatkówki, tylko dla mężczyzn


Bzdury wypisujesz. To, że nie gra żadna kobieta, nie oznacza, że nie ma ich w składzie poszczególnych drużyn. Tak na prawdę przez sytuację życiową (studia).

Pozdrawiam z tego miejsca Kasię P. i Natalię K. :D
_________________
Potrzebujesz DSL-a, Neostradę? Call me 502-408-902
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW