R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Jaro
2009-03-06, 08:02
Lodowisko w Wieluniu
Autor Wiadomość
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-19, 15:29   

MaRtUsIcAaA napisał/a:
Nexus napisał/a:
Łyżwy figurowe.


Właśnie o takie mi chodziło, tylko zapomniałam jak się nazywają :P


Łyżwy z grzybkiem... :lol:
Niema to jak swoje... 8)
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2006-01-20, 10:47   

Nexus napisał/a:
W Łodzi dość dawno na placu Dąbrowskiego otwarli też lodowisko.
3 zł/h


a ja o tym nic nie wiem?? W weekend ide na łyzwy ;-) przypomne sobie stare dzieje :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Kruk 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Sty 2006
Posty: 224
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-01-22, 14:40   

Nom łyżwy są ja byłem na tym lodowisku kilka razy w zeszłym tygodniu i całkiem sympatycznie jest :wink: a jazda na łyżwach wcale nie jest taka trudna chociaż jak się patrzy na niektórych to można odnieść inne wrażenie :lol: a jeśli chodzi o łyżwy to może nie są to najnowsze modele ale ważne że są i że zaistniała jakaś możliwość spądzania wolnego czasu szczegulnie fajnie dla uczniów którzy mają ferie i pewnie normalnie by siedzieli w domu :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Syla 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
SuperStar



Pomogła: 7 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 10 Gru 2005
Posty: 1063
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-01-22, 18:58   

Lodowisko w Wieluniu - ale się narobiło. Proszę, proszę jaka się metropolia robi z naszego miasta... :wink:
Łyżwy - fajna sprawa, ale radzę miec aktualną książęczkę zdrowia :twisted:
_________________
SUCCESS UNLIMITED
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-22, 19:20   

Dzisiaj podawali że gdzieś było otwarcie takiego sztucznego lodowiska i koszt to 700 000 PLN... raczej niemało. Wolałbym ze te pieniądze jakieś porządne koncerty latem (np zamiast tych badziewnych dni Wielunia gdzie niema nic ciekawego) a zimą udostępnic jakąś salę gimnastyczną pare piłek jakiś wfista i dzieciaki też miałyby frajdę... To jest naprawdę gruba kasa za która można naprawdę dużo zorganizować.
Poprostu widze jak dzieciaki chodzą na lodowisko na Krakowskim... jak jest 5 osób to juz dużo.
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2006-01-23, 11:23   

Lodowisko na Krakowskim.... to były czasy..... :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
tONic 
Ma stragan na targu


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 594
Skąd: Kowale
Wysłany: 2006-01-23, 11:29   

gregg - dlatego wlasnie miasto zanim wyda te pieniadze (o ile w ogole sie takie znajda) chce sprawdzic jakie jest zainteresowanie... ma byc zrobiona dokladna analiza (z tego co wiem) i dopiero po rozpatrzeniu wszystkich za i przeciw podjeta decyzja... podzielam zdanie, ze jest wiele rzeczy bardziej potrzebnych niz lodowisko - np. dokonczenie hali sportowej (to w temacie sportu - bo w tematach innych znalazlo by sie wiecej propozycji...)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-23, 14:12   

Żeby te badania czasem nie wyglądały ja te z tymi kibelkami dla piesków.. Kibelki są tylko kto widział w nich pieska???
 
   
Kruk 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Sty 2006
Posty: 224
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-01-23, 14:38   

Ja widziałem jak się w tym kibelku dzieci bawią :?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-23, 14:44   

Sami widzicie że te ich "analizy" to o kant tyłka rozbić... :?
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-01-23, 15:07   

Mr.Raven napisał/a:
Ja widziałem jak się w tym kibelku dzieci bawią
czy ja jestem zacofana?? jakim kibelku :roll:
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-23, 15:18   

Widzisz swojego czasu włodarze naszego miasta wymyslili że jest za dużo kupek po pieskach na ulicach. Pomyśleli i uradzili że zrobią kibelki dla piesków... Jak uradzili tak też postąpili. W różnych miejscach w mieście można się na nie natknąć. Wyglądają mniej więcej jak klatka o wymiarach ~2m*2m z siatki wysokości ok 1,7m , bez dachu. Na środku tej klatki jest słupek (na który pieski niby miały sikać) oraz jest wysypany piasek. Całość jest zamykana gustowną furtką z zasuwką.
Nie orientuję się ile jest takich w mieście ale jak chcesz zobaczyć jak to wygląda to jeden taki jest niedaleko sklepu "Pod wierzyczką" (niedaleko RZW).
Ciekawe ile pieniędzy poszło moznaby powiedzieć "psu na kibelek"??? :evil: Bo jeszcze nigdy nie widziałem żeby tam ktos pieska wyprowadzał :evil:
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-01-23, 15:28   

szok...nie widzialam jeszcze czegos takiego, a tak jak gregg uważam ze to głupota :?
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
tONic 
Ma stragan na targu


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 594
Skąd: Kowale
Wysłany: 2006-01-24, 07:37   

glupota czy nie - ale to tez zalezy od 'wychowania' mieszkancow pobliskich posesji i blokow... wola wypuscic pieska bezpansko na podworko (a niech sobie przeciez idzie i zrobi gdzie chce - np. do piaskownicy dla dzieci)... tak latwiej... po co sie ruszac z domu i po co pieska 'uczyc' gdzie ma robic... w Paryzu np. jest jedyna chyba na swiecie 'psia policja'... ludzie jezdza skuterami zaopatrzeni w worki, szczoteczki i specjalne odkurzacze i zbieraja kupki psie... i miasto im za to placi, ale jak taki sam psi policjant zobaczy pana lub pania z pieskiem, ktory sie beztrosko wypina i zalatwia swoje potrzeby to mandat leci jak sie patrzy... bo tez maja wlasnie psie wychodki w miescie porozmieszczane i tam sie sprawdzaja... bo potrzebna kultura i odpowiednia informacja dla ludzi po co to i dlaczego... u nas takiej informacji nie bylo - i byc mozle dlatego tez nie ma odpowiedniej kultury... (no ale to juz sprawa na inny watek :) )
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-01-24, 10:58   

w polsce jest taka mentalność, że jeżeli pies (za przeproszeniem) nie sra na twoim podworku tylko u sasiada albo na jakis trawnik, to no problem.
tylko, ze pozniej wlasciciel tego psa wdepnie w to gówienko na trawniczku i bedzie 'psioczył' :wink: jakie to w kraju zyja brudasy....

:?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW