R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Jaro
2009-03-06, 08:02
Lodowisko w Wieluniu
Autor Wiadomość
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-24, 12:06   

Zeszliśmy troszkę z tematu... Ale ogólnie chodziło mi o te całe badania (analizy) jakie rzekomo są przeprowadzane przed inwestycjami. Dla mnie to bajka a ktoś bierze za to nasze pieniądze. Ale niestety tak jest w całym naszym kraju. :evil:
 
   
tONic 
Ma stragan na targu


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 594
Skąd: Kowale
Wysłany: 2006-01-24, 13:17   

kwestia lodowiska bardzo zainteresowana jest Mlodziezowa Rada Miejska... to ich wniosek by lodowisko robic... rozmawialem z wiceburmistrzem Robertem Kaja - miasto nie jest takie bogate, by sobie ot tak, bo ktos chce, cos zrobic... maja byc przeprowadzone analizy, ale nie oznacza to, ze miasto zleci Pentorowi czy OBOPowi zrobienie badan w Wieluniu nt. zainteresowania lodowiskiem - to podpowie samo zycie... jaki jest teraz zainteresowanie lodowiskiem na Krakowskim? (nie bylem i nie wiem, dlatego pytam) byc moze wlasnie takie tymczasowe rozwiazania pomoga ustalic prawde o tym, czy w przyszlosci warto w cos takiego inwestowac? podobnie bylo tez ze SkateParkiem... na poczatku wielu chetnych, a pozniej na stadion garstka chodzila... fakt, mze na stadion daleko, fakt, ze nie bylo jeszcze wszystkich instalacji - ale przeciez jest takie slynne polskie powiedzenie - dla chcacego nic trudnego... jak chcialem zjesc Hamburgera z McDonalda to wsiadlem w samochod i pojechalem do Kepna - a co... mozna... wystarczy chciec :) nie marudzilem, ze daleko... nie chce nikomu nic wypominac - zwracam jedynie uwage na to, czy lodowisko jest faktycznie potrzebne...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Karzełek 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 14 razy
Wiek: 38
Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 1130
Piwa: 1/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-02-28, 22:48   

Z tym hamburgerem to też wypaliłeś tONic, ale porównanie ... :? Co do Skate-Parku to ja wiem czy się tak znudził wszystkim. Znam kilka osób co namiętnie tam jeździ w sezonie. Po drugie to za wielu elementów tam nie ma, a nawierzchnia tragiczna...

A co do lodowiska to ja uważam, że to nienajgorszy pomysł. Szkoły mogły by tam organizować lekcje wychowania fizycznego. Poza tym łyżwy to dobra forma aktywnego spędzania czasu. Na takie lodowisko z prawdziwego zdarzenia napewno przychodziło by znacznie więcej osób niż na to na Krakowskim Przedmieściu, chociaż tam też było sporo osób. Sięgając dalej, odważniej, może by nam się jakaś drużyna hokejowa zawiązała :D :D
_________________
http://www.nie.com.pl/ :urban:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
tONic 
Ma stragan na targu


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 594
Skąd: Kowale
Wysłany: 2006-03-01, 08:38   

Larry - porownanie jak porownanie - dobre jak kazde inne... sens ma taki, ze jak czegos naprawde chce, to odleglosc nie ma znaczenia... i tak jest wlasnie ze skateparkiem - chodza ci, ktorzy chca i odleglosc im nie straszna, ale znam tez takich dyletantow, ktorzy chcieliby wszystko miec pod nosem i dla nich za daleko (podejrzewam, ze nawet gdyby instalacje byly pod ich blokami to i tak by nie chodzili)... nie twierdze, ze skytepark to blad i jego budowa byla chybiona... wprost przeciwnie - daje szanse dla tych, ktorzy naprawde chca... kwestia tylko ilosci wydanych pieniedzy w przelozeniu na faktyczne zainteresowanie... nie jestem przeciwny lodowisku - niech bedzie... pytanie tylko jak duze i jak 'bogato' wyposazone w infrastrukture (bo nie sztuka wydac pieniadze, tylko wydac je madrze)...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Karzełek 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 14 razy
Wiek: 38
Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 1130
Piwa: 1/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-01, 16:23   

Porównanie kiepskie bo hamburgera w wielu miejscach można zjeść w Wieluniu, albo można samemu zrobić sobie w domu. Na łyżwach nigdzie indziej nie pojeździsz jak na lodowisku, tak więc tutaj nie masz wyboru, jeżeli chcesz to musisz jechać do większego miasta. Jednak wątpi, zby wielu takich chętnych się znalazło.

Co do samego lodowiska to oczywiście bez udziwnień, olimpiady w Wieluniu organizować nie będziemy.

Pozdrawiam 8)
_________________
http://www.nie.com.pl/ :urban:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-01, 22:34   

LARRY, nie chodzi o hamburgera, chodzi o fakt. Czemu wy ludzie czasem nie potraficie dostrzec prostych rzeczy w jednym zdaniu... czytać między wierszami.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
tONic 
Ma stragan na targu


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 594
Skąd: Kowale
Wysłany: 2006-03-02, 07:30   

LARRY - wiesz... sa hamburgery i Hamburgery :) poczawszy od bulki poprzez samo mieso, sposob jego przyrzadzenia a na salatkach skonczywszy (swieze lub kiszone[brr])... to tak na zakonczenie watku z hamburgerem :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-11-28, 11:31   Lodowisko już niebawem

Cytat:
Rozpoczęły się przygotowania do otwarcia wieluńskiego lodowiska. Prace na placu przy marketach na osiedlu Wyszyńskiego mają potrwać do końca tego tygodnia. Amatorzy łyżew będą mogli poszaleć od poniedziałku.

Roboty idą pełna parą, chociaż przy ich rozpoczęciu nie obyło sie bez przeszkód, jak zaznacza jeden z pracowników montujących sprzęt na placu.

Na miejsce przyszłego lodowiska już doprowadzono kable, przez które popłynie prąd. Prace mają potrwać do końca tego tygodnia, a uroczyste otwarcie zaplanowano na 6 grudnia, czyli mikołajki.
Krzysztof Krawczyk

źródło:www.radiozw.com.pl

Czas wyciągnąć łyżwy :D

lodowisko2.JPG
Plik ściągnięto 68 raz(y) 135,73 KB

lodowisko1.JPG
Plik ściągnięto 69 raz(y) 141,22 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Tomek 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 10 razy
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lip 2005
Posty: 1397
Otrzymał 5 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-11-28, 11:34   

Moment, ktoś mi opowiadał, że gdzieś w centrum ma być jakieś lodowisko, prawda to?
_________________
Art. 146, ust. 1: "Rada Ministrów prowadzi politykę wewnętrzną i zagraniczną
Rzeczypospolitej Polskiej."
Art. 133, ust. 3: "Prezydent Rzeczypospolitej w zakresie polityki
zagranicznej współdziała z Prezesem Rady Ministrów i właściwym ministrem."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-11-28, 11:41   

Tomek ludzie różne gadają pierdoły :) Miało być na placu Legionów :) Tylko, że tam jest troche pochyło :)

No to już wiadomo, gdzie zrobimy następnego spota :DDD
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ryba 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 427
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2007-11-28, 11:43   

miało być na placu legionów, ale nie będzie z tego powodu, że między jednym a drugim brzegiem placu jest, jeśli dobrze pamiętam, 38 cm spadu. miasto uznało, że doprowadzenie placu do stanu, który umożliwiłby postawienie lodowiska, pochłonie zbyt dużo funduszy. no i przenieśli projekt na boisko za marketem sedal. poza tym w centrum lodowisko byłoby mniejsze

[ Dodano: 2007-11-28, 11:44 ]
no i to nie jest pierdoła, tylko odzwierciedlenie realnego problemu, przed jakim stanęło miasto.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
jestsuper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 488
Skąd: okolice wielunia
Wysłany: 2007-11-28, 17:32   

W końcu będzie okazja nauczyć się jeździć na łyżwach :) A ochraniacze też będzie można wypożyczyć? ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2007-11-28, 19:06   

jestsuper napisał/a:
W końcu będzie okazja nauczyć się jeździć na łyżwach A ochraniacze też będzie można wypożyczyć?


Ja jak się uczyłem jeździć na łyżwach, to miesiąc chodziłem posiniaczony :D Ja na twoim miejscu zamiast ochraniaczy, zabrałbym ze sobą ochroniarza... Jeździłby za tobą i kładł się na lód, w momencie jakbyś się przewracała :D :D
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
jestsuper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 488
Skąd: okolice wielunia
Wysłany: 2007-11-28, 20:32   

bob_mistrz napisał/a:

Ja jak się uczyłem jeździć na łyżwach, to miesiąc chodziłem posiniaczony :D Ja na twoim miejscu zamiast ochraniaczy, zabrałbym ze sobą ochroniarza... Jeździłby za tobą i kładł się na lód, w momencie jakbyś się przewracała :D :D


Takie plany też mam :) Ktoś w końcu musi mnie nauczyć jeździć :wink: Nie myślałam, że plany lodowiska w Wieluniu dojdą do realizacji
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2007-11-28, 20:40   

Ja jak byłem na lodowisku ze szkoły to bym przejechał nauczycielce po palcach ale zdążyła zabrać ręke
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW