R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Pozimowe dziury na drogach ...
Autor Wiadomość
Spooky 
Wieluniaczek



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1578
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-02-19, 15:40   Pozimowe dziury na drogach ...

Skutki zimy można ładnie zaobserwować na ul. Popiełuszki, jadąc od ronda w kierunku Lidla (jakieś 100 metrów od ronda). Po zimie powstały tam takie dziury, że chyba bez kompleksowego remontu tej części nawierzchni się nie obejdzie. Aż mnie to zdziwiło, bo ul. Popiełuszki do tej pory kojarzyła mi się z drogą w miarę równą.
Ostatnio zmieniony przez Stefan 2010-02-21, 20:18, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2009-02-19, 17:32   

Popieluszki, 18 stycznia... Moznaby tak powymieniac.
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Spooky 
Wieluniaczek



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1578
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-02-19, 21:06   

Zgadza się... Niestety co roku zima pozostawia tragiczne skutki na nawierzchniach ulic...
_________________
I'd agree with you, but then we'd both be wrong
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
tob01 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Wrz 2008
Posty: 94
Skąd: wln
Wysłany: 2009-02-19, 22:42   

Między Briko a Inter też dzisiaj zauważyłem srogie dziurska
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
c0o 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 98
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: w-ń
Wysłany: 2009-02-20, 12:12   

nei wiem czy ktoś jechał wieluń - turów - dębina - młynisko

odcinek między turowem a piaskami - to jakieś nieporozumienie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Spooky 
Wieluniaczek



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1578
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-02-20, 16:21   

Jeździłem tam na rowerze w ubiegłym roku i nie było wcale tak źle.
_________________
I'd agree with you, but then we'd both be wrong
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-02-20, 21:58   

Spooky, zwróć uwagę na tytuł topicu i czas teraźniejszy.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
drybl4s^ 
Przejeżdżał przez Wieluń
:))



Dołączył: 23 Kwi 2007
Posty: 72
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-02-21, 01:59   

jak ktoś jedzie ulicą kopernika w stronę sieradza, niech uważa ;) wzdłuż tego parkingu obok ul świętej barbary [?] troche dziur się porobiło, akurat tak po dwóch stronach tego pasa na sieradz ;) więc łatwo można coś urwać/uszkodzić
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2009-02-21, 10:10   

Uwaga na dziurę!!! Skręcając z ulicy 18 Stycznia od strony oś. Wyszyńskiego na ulicę Popiełuszki, w stronę ronda, można „nadziać” się na sporą dziurę na samym skręcie. Jej umiejscowienie jest w tak fatalnym miejscu, że ominięcie przeszkody graniczy z cudem. A o poważną usterkę nietrudno, w takim wypadku.
Swoją drogą to zastanawia mnie, czy nikt odpowiedzialny za stan dróg nie sprawdza ich nawierzchni? Bo to że dziury się zdarzają, to rzecz normalna w polskiej rzeczywistości, ale czy trzeba czekać kilka miesięcy na łatanie, przecież w tym czasie można skasować spora liczbę zawieszeń w autach. Skoro zima nie sprzyja robotom drogowym, to trzeba znaleźć rozwiązanie tymczasowe, wiem że to koszty, ale ……… co mają powiedzieć użytkownicy, którym przytrafiło się wpaść na taką dziurkę.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-02-21, 10:23   

miko 005 napisał/a:
Uwaga na dziurę!!! Skręcając z ulicy 18 Stycznia od strony oś. Wyszyńskiego na ulicę Popiełuszki, w stronę ronda, można „nadziać” się na sporą dziurę na samym skręcie. Jej umiejscowienie jest w tak fatalnym miejscu, że ominięcie przeszkody graniczy z cudem. A o poważną usterkę nietrudno, w takim wypadku.

Wyczaiłem tą dziurę i zawsze tam jeżdżę tak, żeby brać ją środkiem, ale zauważyłem, że z dnia na dzień robi się coraz większa. Istny tor przeszkód.

I w nawiązaniu do tematu zastanawia mnie jedno:
co jest tańsze?
a) zrobić nawierzchnię profesjonalnie większym nakładem kosztów tak, żeby po zimie żadne pryszcze nie wyszły,
b) zrobić nawierzchnię po najniższej linii oporu, a potem przynajmniej 2 razy w roku ją łatać i poprawiać i na kolejny sezon powtórka z rozrywki?

Co do dziur na drogach: może częste zgłaszanie uszkodzeń aut i składanie wniosku o odszkodowanie do właściciela drogi spowoduje, że jednak taniej będzie wykonać tą drogę porządnie?
Wiem, że wielu kierowców łapiąc gumę na dziurze nie fatyguje się, żeby odzyskać straty powstałe przez zły stan nawierzchni.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
drybl4s^ 
Przejeżdżał przez Wieluń
:))



Dołączył: 23 Kwi 2007
Posty: 72
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-02-21, 11:43   

również jak ktoś jeździ ulicą szkolną, to jest wybitna dziura obok kiosku, też czasami trudno ją wyminąć z powodu takiego że po lewej stronie parkują samochody, dziura przeważnie albo jest 'pusta' albo po prostu zalega w niej woda
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Daro 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 36
Dołączył: 30 Sie 2005
Posty: 191
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-02-21, 12:01   

Dziura na ulicy szkolnej z dnia na dzień coraz większa. Na początku była malutka, a teraz nie dość, że jest większa to jeszcze głębsza. Dziura była łatana z 2 razy "łopatą" zasypali dziurę i uklepali łopatą, ale nic to nie dało. Dziwi mnie tylko, że niektórzy kierowcy za bardzo nie myślą. Ja wiedząc, że tam jest dziura staram się ją ominąć, ale patrząc w lusterko wsteczne, widzę jak auto jadące za mną centralnie wpada w dziurę. Swoją drogą szkoda, że na TVN Turbo nie ma już programu "Ale dziura".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mareks 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 79
Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 961
Skąd: wielun
Wysłany: 2009-02-21, 12:20   

Ze można coś zrobić dobrze niech świadczy ul.Nadodrzańska.Od 18-stycznia do końca ogólniaka nawierzchnia zrobiona pod wizytę Kwaśniewskiego jest zrobiona perfekt ale już dalej do Częstochowskiej gdzie były prezyfent nie dojechał polska rzeczywistość czyli dziura na dziurze łatane bez skutku co parę miesięcy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Daro 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 36
Dołączył: 30 Sie 2005
Posty: 191
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-02-21, 12:30   

Stan ul.Nadodrzańskiej już był poruszany na forum, to się nazywa fantazja :D
Ale chyba nic nie przebije drogi między Marzeninem, a Zduńską Wolą (jadąc na Łódź, skręcamy w Pruszkowie w lewo i dalej prosto) mam zaszczyt jeździć tą drogą przynajmniej raz w miesiącu :D tam dziura na dziurze łata na łacie i łatą popycha, kiedyś łaty były ponumerowane :D numery były w setkach, z tego co pamiętam to na jednej był numer 845 :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Stefan 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 2117
Piwa: 18/9
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-02-21, 19:13   

mareks napisał/a:
Od 18-stycznia do końca ogólniaka nawierzchnia zrobiona pod wizytę Kwaśniewskiego jest zrobiona perfekt ale już dalej do Częstochowskiej gdzie były prezyfent nie dojechał


Oj coś pokręciłeś :D . Kwaśniewski lądował w mniej więcej w miejscu gdzie dziś stoi "Mrówka" czyli wjechał na Nadodrzańską od Częstochowskiej. Tuż przed przyjazdem położyli na odcinku Nadodrzańskiej pomiędzy Częstochowska- LO cieniutką warstwę asfaltu która wytrzymała do pierwszej zimy - przez kilka miesięcy było więc równo. A chodniki oraz jezdnię tej ulicy na odcinku 18- stycznia LO zrobiono przy okazji budowy LO czyli w 1997. Robione dawniej a wygląda dużo lepiej niż to co pod prezydenta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW