R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Administrator
2010-02-26, 16:40
Jedyna zasada brak zasad :P

Co zrobić z działem "Bluzgi, przeklenstwa i wyzwiska" ?
Usunąć
41%
 41%  [ 7 ]
Pozostawić w obecnej formie
17%
 17%  [ 3 ]
Pozostawić ale zmienić nazwę/formę działu
41%
 41%  [ 7 ]
Głosowań: 17
Wszystkich Głosów: 17

Autor Wiadomość
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-01-20, 23:42   

Ferbik napisał/a:
A dzial powstal tez dlatego, zeby kilka osob moglo sie m.in. na mnie tutaj wyladowac...


Ferbik cenię Twoją osobę - ale tu naprawde się mylisz..


Dział powstał po to by rozwiązać powstały problem. Może niesłusznie (proszę o wasze opinie), ale założyłem, że będę osobą najmniej stronniczą. Dlatego postanowiłem że ten dział będę moderował osobiście.


Co do nazwy - faktycznie niezbyt trafiona - ale w momencie zakładania działu toczyła się regularna wojna między kilkoma użytkownikami. Dochodziło nawet do wzajemnych gróźb. Co kilka minut dostawałem wiadomość na gg z prośbami o interwencję.

Myślałem że zaczniecie tu rozmawiać i być może wyjaśni się kilka spraw. Niestety skończyło się w taki sposób że kilka osób opuściło nasze forum. Między innymi osoby które miały ogromny wkład w powstanie tego forum - jeszcze pod starą domeną forum.administrator.pl.

Nie będę nikogo wskazywał palcem bo wina nigdy nie leży wyłącznie po jednej ze stron. Nie podejmuję się też osądzania nikogo - chciałem stworzyć tylko neutralny grunt gdzie moglibyście porozmawiać.

Tymczasem zapraszam do ankiety ponieważ najwazniejsza jest wola większości...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Nexus
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-21, 22:08   

Podtrzymuję decyzję administratorów forum, tj. Ferbika i Jaro.
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-01-21, 23:09   

Dla mnie to rybka, ale w sumie myślę żeby lepiej zostawić to forum, ew. zmienić nazwę. Bo jeżeli ktoś będzie mial zamiar się kłócić to tutaj, przynajmniej nie będzie zaśmiecane całe forum.

Takie jest moje zdanie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-22, 10:00   

Nexus napisał/a:
Podtrzymuję decyzję ...


Chyba "podpisuje sie pod decyzją" ;-)
 
   
Syla 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
SuperStar



Pomogła: 7 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 10 Gru 2005
Posty: 1063
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-01-22, 18:36   

A łyżka na to "niemożliwe"
Jestem za pozostawieniem tego działu, kuuuwancyk :wink:
_________________
SUCCESS UNLIMITED
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MałGośka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-22, 18:57   

Choć niezbyt często się na naszym forum wypowiadam, to często czytam. I nie ukrywam, że obrzucanie się inwektywami, niepoważne kłótnie (nie mówię o rozsądnych dyskusjach ;) ), ubliżanie innym - to wszystko obniża poziom całego forum, zniechęca ludzi do pisania, a każdemu kto tu trafi - stworzy się odpowiednia wizja całego Wielunia.

Czyli jak dla mnie - nie widzę sensu zaistnienia takiego działu :roll:
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2006-01-22, 20:27   

OCZYWISCIE, ze zostawic :mrgreen: zmienic tylko nazwe na proponowana przez Tomka. 8) przyda sie taki dział, aczkolwiek nie ma sie co oszukwiac, ze bedzie to dobry grunt do odreagowywania. Według mnie nikt chyba nie bedzie potrafił napisać "admin to (słowo wymoderowano)" :mrgreen: (to tylko przykład- Panowie admini:P )

Pozdrawiam :lol:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pohybel 
Czytał o Wieluniu
Pohybel


Wiek: 53
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 45
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-02-25, 19:28   

Naprawdę? Mogę sobie na was poużywać bez obawy, że mnie wytniecie? Nie chce mi się wierzyć! To jakaś prowokacja.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-02-25, 22:41   

Pohybel sam jesteś prowokacją, czytając Twoje posty.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Pohybel 
Czytał o Wieluniu
Pohybel


Wiek: 53
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 45
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-02-26, 09:57   

Bo trzeba czytać ze ZROZUMIENIEM, a nie po łebkach! Taki "jaśnie pan oświecony" lub "słodka idiotka zakompleksiona" czytając tekst czeka tylko, aby znaleźć jakieś określenie o zabarwieniu negatywnym (wcale nie niecenzuralne), dopasować do siebie,albo tego którego "bierze w obronę" i podnieść rwetes. że czuje się obrażona/y. Intelekt paniusi zabierającej głos na tej stronie jest powalający. Najlepiej jej wychodzi zamieszczanie obrazków głupawych gęb. W ostatniej wypowiedzi umieściła aż cztery w dwóch(???) zdaniach. Ciężko się zorientować ile to było nawet zdań. Hej królewno!(równoważnik zdania to był) Zdanie to forma wypowiedzi zawierająca orzeczenie i kończąca się kropką, pytajnikiem lub wykrzyknikiem, a nie "wykrzywioną gębą". Podmiot może sobie być domyślny, chyba że mamy do czynienia z równoważnikiem zdania,ale "średnio inteligentna małpa" powinna mieć szansę na domyślenie się co miałaś na myśli. Trzeba było siedzieć w podstawówce w pierwszej ławce. Macie całe stado takich "administratorek- moderatorek". Pewnie są "miłe i ładne" i pozwalają wam odeprzeć zarzuty o gejowskie skłonności, ale to zupełne idiotki, które pewnie słowo "idiotka" potraktują jako "niecenzuralne" i obraźliwe. Następna mądrala martwi się o "wizję całego Wielunia". Ty się dziewucha martw o "wizję siebie", bo z tego co tu piszesz wynika, że jesteś jakąś dziewiętnastowieczną, zakompleksioną wieśniarą. Następna znowu ma coś przeciw "inwektywom". A wiesz co to słowo oznacza? Gdzieś ty się rodziła, że jesteś taka "niedotykalska"? W Jajczakach? Jest też paru facetów o jakimś "osobliwym typie inteligencji", do których jak ulał pasuje słowo "kretyn" dla odmiany. Wtrącają się tylko wtedy, gdy uda im się wyłowić jakieś, ICH zdaniem, niecenzuralne wyrażenie.Ty Ferbik, i ty Administratorze pewnie domyślacie się o kogo mi chodzi. Tylko nie traktujcie tego jako komplementu skierowanego pod adresem waszej inteligencji, bo do was też mam dużo zastrzeżeń! Ta "poprawność polityczna" zapędziła was w kozi róg. Zniechęciliście mnóstwo ludzi, którzy mieliby coś sensownego do powiedzenia przez jakieś głupawe, pruderyjne, niejasne zakazy,które sobie interpretujecie jak chcecie. Kopnijcie w dupę ( (słowo wymoderowano) też jest "niecenzuralna?) niedouczone kocmołuchy i gejowatych moderatorów i podnieście to forum na jakiś sensowny poziom. Poczytam sobie to za sukces, jeśli "obrażone" przeze mnie osoby poużywają sobie teraz na mnie. Dalej nieuki! Do dzieła!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wieluniak20 
Ma stragan na targu


Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 686
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-02-26, 11:35   

Pohybel,
Pozwolę sobie w duchu demokracji przytoczyć twoje treściwe zdania z ostatniego postu :


1. Taki "jaśnie pan oświecony" lub "słodka idiotka zakompleksiona" czytając tekst czeka tylko, aby znaleźć jakieś określenie o zabarwieniu negatywnym
2. Intelekt paniusi zabierającej głos na tej stronie jest powalający. Najlepiej jej wychodzi zamieszczanie obrazków głupawych gęb
3. Hej królewno!(równoważnik zdania to był) Zdanie to forma wypowiedzi zawierająca orzeczenie i kończąca się kropką, pytajnikiem lub wykrzyknikiem, a nie "wykrzywioną gębą
4. Podmiot może sobie być domyślny, chyba że mamy do czynienia z równoważnikiem zdania,ale "średnio inteligentna małpa" powinna mieć szansę na domyślenie się co miałaś na myśli
5. Trzeba było siedzieć w podstawówce w pierwszej ławce. Macie całe stado takich "administratorek- moderatorek". Pewnie są "miłe i ładne" i pozwalają wam odeprzeć zarzuty o gejowskie skłonności, ale to zupełne idiotki, które pewnie słowo "idiotka" potraktują jako "niecenzuralne" i obraźliwe
6. martwi się o "wizję całego Wielunia". Ty się dziewucha martw o "wizję siebie", bo z tego co tu piszesz wynika, że jesteś jakąś dziewiętnastowieczną, zakompleksioną wieśniarą
7. przeciw "inwektywom". A wiesz co to słowo oznacza? Gdzieś ty się rodziła, że jesteś taka "niedotykalska"? W Jajczakach? Jest też paru facetów o jakimś "osobliwym typie inteligencji", do których jak ulał pasuje słowo "kretyn" dla odmiany
8. które sobie interpretujecie jak chcecie. Kopnijcie w dupę ( (słowo wy moderowano) też jest "niecenzuralna?) niedouczone kocmołuchy i gejowatych moderatorów i podnieście to forum na jakiś sensowny poziom

Ja naliczyłem 8 ostrzeżeń dla tego pana (chyba jest to osoba dorosła) i 2 błędy
ortograficzne.
A myślałem że to ja piszę posty nadające się jak bełkot, widać ktoś mnie pobił w tym (nie dorównam mu już)
Ostatnio zmieniony przez wieluniak20 2010-02-26, 16:25, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Spooky 
Wieluniaczek



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1578
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-02-26, 16:16   

Co jak co, ale w ostatnim poście użytkownika Pohybel nie dopatrzyłem się żadnych błędów ortograficznych. Niektóre jego zarzuty skierowane do administracji są całkiem merytoryczne, szkoda tylko że post został wzbogacony ostrym słownictwem oraz jest napisany takim językiem, że ciężko się go czyta.
_________________
I'd agree with you, but then we'd both be wrong
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wieluniak20 
Ma stragan na targu


Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 686
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-02-26, 16:24   

Spooky,
W Jajczakach - powinno być : W Jaj czakach
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-02-26, 16:40   

I na tym mądrym podsumowaniu kończymy temat.

Pohybel nie wiem czy zauważyłeś, ale odgrzebałeś starego kotleta z 2006 roku...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW