R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Ataki wieluńskiej mordowni (szpitala)
Autor Wiadomość
rafalekjan 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 1171
Skąd: Skąd?
Wysłany: 2010-03-03, 11:43   

waldex napisał/a:
jest coś takiego jak czynniki losowe

Tak jak ta kobieta, która trafiła do szpitala ze złamanym palcem, a amputowali jej nogę...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wieluniak20 
Ma stragan na targu


Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 686
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-03, 12:51   

stopę a nie nogę w woli ścisłości
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
waldex 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 13 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 1003
Postawił 6 piw(a)
Skąd: EWI
Wysłany: 2010-03-03, 16:36   

wieluniak20 napisał/a:
usprawiedliwiasz lekarzy którzy nawet aparatury ratującej życie nie umieli podłączyć
brawo za brak wyobraźni

Ja powiem od siebie : życzę temu szpitalowi upadku, nikt tak naprawdę nie chce się leczyć w tym szpitalu. Zarząd szpitala i lekarze są nieudolni, a zwłaszcza lekarze, którzy nawet w szpitalu niekryją się żeby łapówki wziąć.

Skoro twierdzisz, że biorą to czemu tego nie ujawnisz? Czemu nie jesteś tym jedynym sprawiedliwym? Brak Ci na to odwagi, by zrobić jakąś wielką rzecz, lepiej narzekać jak wszyscy. Oczekujesz żeby inni za Ciebie wszystko robili, a Ty dalej będziesz tylko narzekał? Społeczeństwo obywatelskie uczy, żeby działać, a nie pierdzieć w stołek z ciągłymi pretensjami jak to okropnie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wieluniak20 
Ma stragan na targu


Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 686
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-03, 16:54   

żeby coś zgłosić to potrzeba namacalnych dowodów w postaci zdjęć czy też nagrania których niestety nie posiadam. gdybym miał możliwość to z rozkoszą zrobił bym prowokację nagrywając wszystko a potem na prokuraturę bym zaniósł
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
waldex 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 13 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 1003
Postawił 6 piw(a)
Skąd: EWI
Wysłany: 2010-03-03, 17:05   

wieluniak20 napisał/a:
żeby coś zgłosić to potrzeba namacalnych dowodów w postaci zdjęć czy też nagrania których niestety nie posiadam. gdybym miał możliwość to z rozkoszą zrobił bym prowokację nagrywając wszystko a potem na prokuraturę bym zaniósł

Na forum fajnie się piszę. Mówisz jak premier: w czasie przyszłym niedokonanym.
Zresztą, wymagamy od lekarzy, ale wiele innych profesji pozostawia do życzenia.
Jeśli oddaję kompa do serwisu też chcę odzyskac go w całości, ide do szpitala chce z niego wyjść. Niech każdy będzie profesjonalistą, znajdzie swoje wady, a dopiero wymaga od innych. Nie propagujmy dualizmu w stylu: ja to tylko robotnik więc mogę coś odwalić, a lekarz to lekarz i nie ma prawa się pomylić. Zastanów się czy uczyłeś się sumiennie, pomyśl- lekarzowi też mogło się nie chcieć, jak Tobie! Patrząc na siebie dalej nie boisz sie iść do przychodni?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wieluniak20 
Ma stragan na targu


Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 686
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-04, 09:24   

Jeśli ktoś wybiera taki zawód np lekarza to nie można mówić że mu się nie chciało douczyć to jest zawód który wymaga rzetelności i umiejętności.
Od lekarzy powinno się wymagać w końcu powierzamy im nasze życie.

Jestem ciekaw jak usprawiedliwisz lekarzy którzy nie mogli przedłużki do aparatury ratującej życie znaleźć z czego efektem pacjent zmarł ???
Za tego typu błędy lekarze i szpital powinni odpowiadać całym swoim majątkiem, a tym bardziej lekarze taki lekarz powinien stracić możliwość wykonywania zawodu dożywotnio i płacić ogromne odszkodowania.

W końcu dojdzie do sytuacji kiedy lekarz zrobi karygodny błąd i trafi na kogoś z rodziny który zechce go zatłuc na śmierć to jest tylko kwestia czasu.

Po twoich postach wynika że starasz się na siłę usprawiedliwić lekarzy za takie błędy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
waldex 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 13 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 1003
Postawił 6 piw(a)
Skąd: EWI
Wysłany: 2010-03-05, 01:13   

wieluniak20 napisał/a:
Jeśli ktoś wybiera taki zawód np lekarza to nie można mówić że mu się nie chciało douczyć to jest zawód który wymaga rzetelności i umiejętności.
Od lekarzy powinno się wymagać w końcu powierzamy im nasze życie.

Jestem ciekaw jak usprawiedliwisz lekarzy którzy nie mogli przedłużki do aparatury ratującej życie znaleźć z czego efektem pacjent zmarł ???
Za tego typu błędy lekarze i szpital powinni odpowiadać całym swoim majątkiem, a tym bardziej lekarze taki lekarz powinien stracić możliwość wykonywania zawodu dożywotnio i płacić ogromne odszkodowania.

W końcu dojdzie do sytuacji kiedy lekarz zrobi karygodny błąd i trafi na kogoś z rodziny który zechce go zatłuc na śmierć to jest tylko kwestia czasu.

Po twoich postach wynika że starasz się na siłę usprawiedliwić lekarzy za takie błędy.

Zawód jak każdy, wszyscy powinni brać odpowiedzialność za branżę w której pracują.
Kupuję przynętę i biorę udział w zawodach wędkarskich rangi światowej, przegrywam bo przynęta była słabej jakości, powinen oberwać sprzedawca, że złej jakości był produkt?
Jeśli chcesz wymagać od lekarzy, zacznij od siebie; wiesz, ze biorą łapówki to zbieraj dowody, nie narzekaj. Źle leczą, a czemu Ty nie wybrałeś tej profesji? Dobrze płatna, szacunek społeczny, ciekawy czy nigdy byś nie popełnił błędu?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-05, 08:04   

waldex, nie popełnia błędów tylko ten co nic nie robi. I o to chodzi żeby przyjmować odpowiedzialność za popełnione błędy a w środowisku lekarzy niestety jest zupełnie inaczej. Całkowita rację ma ty wieluniak 20. Nie porównuj produktu jakim jest przynęta do życia ludzkiego. Rozumiem że miałeś na mysli usługę medyczną jako produkt ale niestety w tej dziedzinie to nie jest takie proste. Nie możan życia sporowadzić do produktu.
 
   
wieluniak20 
Ma stragan na targu


Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 686
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-05, 09:16   

troszkę złe porównanie przynęta do usług medycznych.
Na zawodach liczy się głównie umiejętność łowienia a nie produkt jaki się używa, na zanęcie chyba nawet pisze coś podobnego (wszystko zależny od umiejętności wędkarza) podobne brednie piszą na żyłkach :D

Co do lekarzy powinni odpowiadać za swoje błędy całym swoim majątkiem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jozefina22 
Dojeżdża PKSem
jozefina22


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 08 Lut 2009
Posty: 216
Skąd: tutejsza
Wysłany: 2010-03-11, 22:36   

Przeczytałam cały temat, postarałam się o informację z kilku źródeł ( mi dostępnych ) o omawianym temacie ( szczególnie tego młodego człowieka zmarłego z powodu ostrego zapalenia trzustki - trochę to trwało) i tak sobie myślę..... :roll:
Jacy wy wszyscy ( prawie ) jesteście "mondrzy" , apodyktyczni, wszechpoinformowani i z wiedzą niemal wojewódzkich, krajowych, światowych, ( niepotrzebne skreślić ) specjalistów medycyny i czego tam jeszcze. Patrząc na wasz wiek ( w większości) - wiedza i doświadczenie medyczne i życiowe, aż z waszych postów bije....wręcz oślepia.
Wieluniak20... Ty zas jesteś czempionem medycznym i policyjnym....szczególnie policjanci wręcz sie ciebie boją i wieją gdzie pieprz rosnie...taki jesteś dla nich ostry...
Żartowałam....bo tak szczerze, to....wiesz....jest taki rysunek Mleczki....nosorożec uprawia seks z żyrafą....podpis brzmi " nie pieprz bez sensu " Czaisz ? 8)
_________________
Głupota, to pewien rodzaj używania mózgu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-12, 09:34   

26 lutego zmarł mężczyzna, który był leczony na zapalenie trzustki. Michał K. miał tylko 26-lat, więc ordynator wnioskował, aby sekcję zwłok przeprowadzić w obecności prokuratora.

Rodzina zmarłego podważa prawidłowość leczenia. Więcej o sprawie powie nasza reporterka Agnieszka Antoniak:














Źródło: radiozw.com.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wieluniak20 
Ma stragan na targu


Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 686
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-12, 10:06   

jozefina22,
dalej sądzisz że gadamy głupoty bez ładu i składu ?
szkoda tylko że wywiad nie pokazuje tego co mogło dziać się w szpitalu i czy info że aparatura nie mogła być podłączona było prawdziwe.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jozefina22 
Dojeżdża PKSem
jozefina22


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 08 Lut 2009
Posty: 216
Skąd: tutejsza
Wysłany: 2010-03-12, 16:29   

wieluniak20 napisał/a:
jozefina22,
dalej sądzisz że gadamy głupoty bez ładu i składu ?
szkoda tylko że wywiad nie pokazuje tego co mogło dziać się w szpitalu i czy info że aparatura nie mogła być podłączona było prawdziwe.

1. Dalej uważam, że gadasz głupoty bez ładu i składu ( nie tylko w tym wątku)
2. Zgadzam się z tobą, że wywiad "nie pokazuje tego co mogło się dziać w szpitalu i czy info, że aparatura nie mogła być podłączona było prawdziwe".
Wieluniak20 i rafalekjan - w tym temacie powtarzacie tylko zasłyszane ploty i na tej podstawie i na podstawie waszej totalnej niewiedzy ( by nie nazwać tego bardziej dosadnie) klepiecie swoje pseudownioski.
By zakończyć pustą dyskusję najwyraźniej jak mogę zaznaczę, że nie znam się na medycynie. Mam jednak na tyle wyobraźni by wiedzieć, że wypowiadać się w sprawie skargi rodziny zmarłego mogą ludzie przygotowani fachowo i do tego mający dostęp do pełnej dokumentacji zmarłego. Kto to taki wieluniaczku ? Ano biegli....bo nawet pan prokurator w tematach medycznych jest "ciemny" jak tabaka w rogu. I tylko na opinii tych biegłych musi się oprzeć.
Takiemu specowi jak wieluniaczek20 by "lać po mordzie" lekarza, wystarczą tylko ploty.
Jaki ty jesteś odważny...... :shock: No tak, ale skoro pogoniłeś policyjny patrol, że wiał z podwiniętym ogonem....cóż się dziwić. :lol:
p.s. administratorze - link z RZW mi się nie otwiera. Jednak to bez znaczenia, bo pani Agnieszka Antoniak, mająca zapewne odpowiednią wiedzę....i tak nie ma dostępu do przebiegu wydarzeń. Co nie przesądza, że możliwy jest błąd w postępowaniu chirurgów. My tu jednak tego nie rozstrzygniemy. Chyba, że zniżymy się do poziomu wieluniaczka20. On już wszak wie. :wink: Pozdr.
_________________
Głupota, to pewien rodzaj używania mózgu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-12, 17:07   

Link do audycji poprawiony.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jozefina22 
Dojeżdża PKSem
jozefina22


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 08 Lut 2009
Posty: 216
Skąd: tutejsza
Wysłany: 2010-03-12, 17:26   

Odsłuchałam. Jestem troszkę zaskoczona jego lakonicznością, pozytywnie zaskoczona. Pozdr.
_________________
Głupota, to pewien rodzaj używania mózgu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW