R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Bariera wieku? A po co?
Autor Wiadomość
Zygmunt Stary 
Wieluniaczek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 1500
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-11, 10:16   Bariera wieku? A po co?

Cytat:
Ponad 112 tysięcy Holendrów podpisało się pod obywatelską inicjatywą ustawodawczą stowarzyszenia Z Wolnej Woli. Organizacja ta chce, by prawo do śmierci na życzenie przysługiwało wszystkim osobom powyżej siedemdziesiątki, które „nie widzą sensu w dalszym życiu i chcą je zakończyć”, bez względu na to, czy ludzie ci są chorzy czy zdrowi. Jeżeli propozycja zostanie przyjęta, będzie to rewolucja. W myśl obecnych przepisów dozwolona jest tylko eutanazja osób nieuleczalnie chorych, których cierpienia są nie do zniesienia. Zabieg przeprowadza lekarz na wniosek pacjenta.
http://www.rp.pl/artykul/..._emerytury.html


Zniszczone przez lewactwo, mózgi lemingów same prą ku śmierci na życzenie.
Skąd ta bariera wieku? Skąd ta dyskryminacja niepełnosprawnych, chorych psychicznie?
Każdy od 16 lat, kto nie chce żyć, niech nie żyje, i rodziców nie musi pytać o zdanie.
15-latki i młodsze można zabić, ale za zgodą rodziców, bądź jeszcze lepiej za zgodą "rzecznika młodocianych".
Jednak zabicie musi być obłożone odpowiednim podatkiem rekompensującym, poniesione koszty przez społeczeństwo na wykształcenie i opiekę zdrowotną.
Co jeszcze durne lewactwo jest w stanie wymyślić?
Może jeszcze to, że lekarze, którzy nie chcą brać udziału w tym procederze powinni być pozbawiani prawa wykonywania zawodu?

Prawda, piękna "perspektywa wolności" ? :587:

PS.
Myślałem, że idiotyzmów lewactwa nie można traktować poważnie... O jakże się myliłem!
http://www.rp.pl/artykul/...m__co_chce.html

[ Dodano: 2010-03-13, 13:40 ]
I jeszcze dwie myśli Ziemkiewicza w rzeczonej sprawie:
Cytat:
Im bardziej nieludzkie stają się normy wobec ludzi, tym, prawem kompensacji, większa wrażliwość wobec zwierząt. Nie jest wcale przypadkiem, że pierwszym krajem Europy, który wprowadził bardzo daleko idące prawa chroniące zwierzęta przed cierpieniem, były nazistowskie Niemcy, i tak samo nie jest przypadkiem, że im większe przyzwolenie opinii publicznej krajów rozwiniętych na abortowanie i eutanazowanie ludzi, tym większe zarazem jej poparcie dla „praw zwierząt”).

A jak ktoś nie będzie miał tyle rozsądku? To spoko, się go przekona. A ty dziadu co tu jeszcze robisz? Nie nażyłeś się jeszcze? Podpisz żesz wreszcie! Nie chcesz podpisać? To już my ci obrzydzimy tę starość, aż dojdziesz do właściwych wniosków.
http://www.rp.pl/artykul/446462.html
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Świstek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 379
Piwa: 2/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-21, 11:45   

Wszędzie to nieznośne lewactwo, ach straszna Europa. Tylko ja nie jestem pewien, czy w Holandii rządzi partia skrajnie lewicowa, a chyba taki odłam lewicy uważa się za "lewactwo" (to jest zreszą chyba określenie z ust Stalina).

I nie rozumiem oburzenia na kwestię obrony praw zwierząt. Jeżeli "lewacy" uważają ,że bestialskie zabijanie tysięcy małych fok w Kanadzie jest barbarzyństwem, zwierzęta w rzeźni należy uśmiercać humanitarnie, a tak piękne zwierzęta jak konie nie mogą jechać w gnoju, bez picia i jedzenia do Włoch, to ja też jestem lewakiem. Od razu pocieszę, że Polsce to nie grozi, bo tu na porządku dziennym jest topienie małych kotów, trzymanie na króciutkim łańcuchu przy nieocieplonej beczce (służącej za budę) psa czy traktowanie innych "braci mniejszych" jak rzeczy.
Pan Ziemkiewicz podając takie porównania i wysuwając różne analogie, powienien też wziąć pod uwagę to, że gorliwym przeciwnikiem aborcji był wyżej wymieniony Stalin.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-21, 12:28   

Oj Świstek uważaj bo wkraczasz na śliski grunt. Zaraz się okaże że jesteś Żydem, Masonem, Komuchem i Pederastą :D
Bo "Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!" :D
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW