R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: ourson
2011-04-10, 12:38
Dlaczego Okrasa nie zostanie Burmistrzem
Autor Wiadomość
wieluń1975 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 50
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-26, 22:02   Dlaczego Okrasa nie zostanie Burmistrzem

Zachęcam wszystkich przeciwników radnego Pawła Okrasy do dyskusji
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hubert18 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 162
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-27, 11:51   

Okrasa może nie zostać burmistrzem, ponieważ jest zbyt niebezpieczny dla obecnego układu. Wiadomo, że tacy ludzie jak: Leman, Pamuła, Radowski, Owczarek, Bednarski, po Jego wygranej zmuszeni będą szukać nowego zajęcia. Zrobią więc wszystko, by Okrasie się nie udało. Problemem Okrasy jest Jego Niezależność ! Nie udało się go "kupić" i teraz jest dla nich niebezpieczny. Tylko pytanie jest czy burmistrzem ma zostać osoba z "układu", czy ktoś kto układ ten rozbije ? Ja chciałbym, by obecny układ został rozbity, bo jest on niekorzystny dla mieszkańców (choćby przez wysokie ceny ciepła).
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-03-28, 13:12   

Cytat:
Dlaczego Okrasa nie zostanie Burmistrzem

Myślę że dlatego nie obejmie tego urzędu, bo nie ma w nim politycznej charyzmy, co objawiło się tym, że pozbył się „stołka” przewodniczącego rady miasta. Jak ktoś, kto na takim szczeblu nie ma siły przebicia, może zostać burmistrzem? Jak do tej pory kandydat na to stanowisko pan Okrasa, dał poznać się tylko ze strony, przepraszam za określenie, „płaczka”, który jedyne co mógł zrobić, to w geście rozpaczy i odwetu, pogrążył lokalną politykę jeszcze bardziej, bo nikt z wyborców już od dawna nie wierzy w nieskazitelność polityków. A za sprawą pana Okrasy mógł (wyborca) swoje przekonania pogłębić jeszcze bardziej.
Na dodatek, po tych „rewelacjach” kandydat spoczął na laurach, a ci niedobrzy dalej robią swoje. Zatem, nie wystarczy jak się kandydata tylko „słyszy”, potrzeba Go jeszcze „widzieć”. A szczerze powiedziawszy to ja osobiście jak na razie tylko „słyszę” pana Okrasę.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jordanstylez 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 42
Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 65
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-29, 14:14   

miko 005, nic dodać nic ująć!
_________________
Tylko mali ludzie boją się o prestiż, wielcy go mają.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hubert18 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 162
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-29, 14:21   

miko 005 napisał/a:
Myślę że dlatego nie obejmie tego urzędu, bo nie ma w nim politycznej charyzmy,


Oczywiście ! Okrasa nie posiada charyzmy ! Tylko człowiek bez charyzmy potrafi wyrzucić ze stowarzyszenia Forum "charyzmatycznego" Radowskiego, Owczarka czy Antczaka ?!...
Jako radny "placzek" zdobył się napisać o nepotyzmie "charyzmatycznego" v-ce burmistrza Kaii. Pokazał również "interesy" nie mniej "charyzmatycznych" radnych: Ranoszka, Kaczmarka, czy Panka...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-03-29, 17:19   

hubert18 napisał/a:
Oczywiście ! Okrasa nie posiada charyzmy ! Tylko człowiek bez charyzmy potrafi wyrzucić ze stowarzyszenia Forum "charyzmatycznego" Radowskiego, Owczarka czy Antczaka ?!...

hubert18, ale przypomnisz nam w jakich okolicznościach ci panowie "opuścili" pana Okrasę ;) .
Jeśli mnie pamięć nie myli, było to konsekwencją wcześniejszego usunięcia pana Okrasy z funkcji przewodniczącego Rady Miasta. Wtedy to pan Paweł zażądał od Forum zerwania 10-cio letniej koalicji z PSL-em, koalicji jaką tworzyli z tym ugrupowaniem w strukturach powiatu. Tę funkcję stracił właśnie nie uzyskując poparcia radnych PSL-u :shock:
Ta "charyzma" pana Okrasy, w tym samym czasie spowodowała to, że oprócz tych wykluczonych członków, z Forum dobrowolnie odeszło jeszcze kilku pozostałych. Pewnie też odpowiadała im owa "charyzma" szefa ;) .

hubert18 napisał/a:
Jako radny "placzek" zdobył się napisać o nepotyzmie "charyzmatycznego" v-ce burmistrza Kaii. Pokazał również "interesy" nie mniej "charyzmatycznych" radnych: Ranoszka, Kaczmarka, czy Panka...

Mówią że ... tonący brzytwy się chwyta ;) , na ile to tutaj zda egzamin, zobaczymy :) . Ja nie dyskwalifikuję pana Okrasy, ja po prostu wyrażam własne zdanie na zadane pytanie ;) A że nie pasuje ono do wizerunku "idola", no cóż, to już nie mój problem.

Jedyne co będę mógł zrobić, już po ogłoszeniu wyników wyborczych, to krzyknąć; - umarł król, niech żyje król :razz: :twisted:
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
marcin-gorski 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 420
Piwa: 4/2
Skąd: Gaszyn
Wysłany: 2010-03-29, 20:12   

miko 100% poparcia dla Ciebie. Wyjąłeś mi to wszystko z ust. :)

Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
koprofag
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-29, 20:33   

marcin-gorski napisał/a:
miko 100% poparcia dla Ciebie. Wyjąłeś mi to wszystko z ust. :)

Pozdrawiam

No ja też się zgodzę z miko 005, tylko mi z ust niczego nie wyjmował.
 
   
hubert18 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 162
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-30, 09:37   

miko 005 napisał/a:
Jeśli mnie pamięć nie myli, było to konsekwencją wcześniejszego usunięcia pana Okrasy z funkcji przewodniczącego Rady Miasta.

Otóż, myli Cię pamięć ! Ustaliliśmy już, że Okrasa najpierw opisał całe zdarzenie, a dopiero później został pozbawiony stanowiska.
miko 005 napisał/a:
Wtedy to pan Paweł zażądał od Forum zerwania 10-cio letniej koalicji z PSL-em, koalicji jaką tworzyli z tym ugrupowaniem w strukturach powiatu.

I bardzo dobrze ! Starostwo pod rządami PSL-u stało się prywatnym folwarkiem kilku panów, którzy "sprywatyzowali" ten urząd.
miko 005 napisał/a:
na ile to tutaj zda egzamin, zobaczymy

Też tak uważam. Zobaczymy, jakie skutki przyniesie Jego działanie ! Mnie się podoba, że nie bał się odważnych kroków i podjął ryzyko usunięcia wraz z Radowskim Owczarka i Antczaka. Mnie z tej trójki najbardziej szkoda Owczarka, bo o Antczaku - po Jego "wyczynach" z jedną z podwładnych w starostwie - mam bardzo złe zdanie !
Jedno jest pewne; walka wyborcza będzie ciekawa...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
marcin-gorski 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 420
Piwa: 4/2
Skąd: Gaszyn
Wysłany: 2010-03-30, 09:57   

hubert18 napisał/a:

Ustaliliśmy już, że Okrasa najpierw opisał całe zdarzenie, a dopiero później został pozbawiony stanowiska.
.


nie ośmieszaj się i nie rozbawiaj nas do łez ;)

opisanie zdarzeń nastąpiło w momencie odwoływania go z funkcji przewodniczącego. Wszyscy wiedzą o tym, że zrobił to z zwykłej ludzkiej zemsty. Proste.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hubert18 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 162
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-30, 10:37   

marcin-gorski napisał/a:
opisanie zdarzeń nastąpiło w momencie odwoływania go z funkcji przewodniczącego.

Spokojnie, spokojnie. Spójrzmy na fakty. Tekst Okrasy ukazał się pod koniec listopada 2008, a odwołanie nastąpiło 23 grudnia 2008r ! Co było pierwsze odwołanie, czy tekst ?..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jordanstylez 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 42
Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 65
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-30, 10:59   

Tylko że Okrasa wiedział wcześniej że mu się pali grunt pod nogami i dlatego opublikował ten tekst. Poza tym Rada pod jego przewodnictwem działała fatalnie.
Sadzę że jeśli wystartuje, osiągnie dużo gorszy wynik niż cztery lata temu.
_________________
Tylko mali ludzie boją się o prestiż, wielcy go mają.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
marcin-gorski 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 420
Piwa: 4/2
Skąd: Gaszyn
Wysłany: 2010-03-30, 11:47   

również tak uważam. Aktualne stanie się powiedzenie: nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.

a wracając do tego co było wcześniej:

Pisząc te swoje wypociny doskonale wiedział, że nie będzie już przewodniczącym ;) jak ty hubercik myślisz, że było inaczej to nie dziwi mnie twoja fascynacja Okrasą ;) żyj dalej iluzją.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hubert18 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 162
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-30, 15:08   

marcin-gorski napisał/a:
Pisząc te swoje wypociny doskonale wiedział, że nie będzie już przewodniczącym

Ja myślę, że większej przysługi Okrasie zrobić nie mogli, odwołując go ze stanowiska. Powtórzę wcześniejsze argumenty, iż teraz Pan Majcher nie będzie mógł zwalić na Okrasę, swojej nieudolności w rządzeniu. Nie będzie tłumaczył, jak On bardzo chce działać dla miasta, a Przewodniczący Okrasa nie pozwala ! Winnych swojej indolencji będzie zmuszonych szukać w innym miejscu.
marcin-gorski napisał/a:
nie dziwi mnie twoja fascynacja Okrasą

Nie jestem zafascynowany Okrasą ! Widzę natomiast jak słabym burmistrzem jest Majcher. Szkoda mi Wielunia, który pod rządami Majchra przestał się rozwijać. Przejżdżając przez inne miasta lub gminy widzę ogrom inwestycji tam prowadzonych. A w Wieluniu ? Obwodnicy nie ma i nie wiadomo kiedy będzie... Korki nieprawdopodobne... Pokaż mi jedną dużą inwestycje od początku do końca przeprowadzoną przez burmistrza Majchra przy udziale środków unijnych ? .. Majcher miał 2 kadencje by by się wykazać. Nie wykorzystał tego czasu, dlatego trzeba wybrać kogoś innego. To tak jak w spółce; jeżeli prezes zarządu nie sprawdza się w zarządzaniu spółką i nie potrafi zrealizować swoich zamierzeń, to po zakończeniu kontraktu udziałowcy wybierają nowego prezesa. Z gminą jest tak samo. My - udziałowcy gminy Wieluń możemy jeszcze raz uwierzyć w obietnice Prezesa Majchra wiedząc, że niewiele z tego zrealizuje, lub zmienić prezesa, który daje szanse na zmianę w dobrym kierunku...
Ja wybieram zmianę obecnego prezesa gminy. A czy będzie to Okrasa ? Nie wiem. Póki co o nim mam najwięcej informacji i na tle Majchra wypada zdecydowanie lepiej :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wieluń1975 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 50
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-30, 17:11   

hubert18 napisał/a:
Widzę natomiast jak słabym burmistrzem jest Majcher

Wypowiadaj się w dziale DLACZEGO MAJCHER NIE ZOSTANIE BURMISTRZEM.
Wyglądasz mi na bezrobotnego (przypuszczenie po godzinach wpisów na forum).
Pewnie Okrasa obiecał Tobie stołek w Ciepłowni (jak zostanie BURMISTRZEM)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW