R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: glizda
2008-01-03, 13:28
Wpływ Kościoła Katolickiego na życie wszystkich obywateli.
Autor Wiadomość
ilin 
Ma stragan na targu


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 641
Skąd: XXXXXXXXXXXXXXX
Wysłany: 2010-06-15, 12:54   

Bierzmy przykład
_________________
"Dziś przyszedł czas, by powiedzieć Polakom, że muszą się wyrzec swojej polskości" - J.Palikot
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-06-15, 13:11   

Z Berlusconiego :lol: ?
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-15, 13:13   

ilin napisał/a:
Bierzmy przykład

Ale że co? Przeczytałeś o czym pisałem? Nie chodziło o krzyże w klasach tylko o nauczanie religii w szkołach i brak wyboru etyki.
Ale jeżeli już zahaczyłes o ten temat... to najlepsze jest to: "Ostro wypowiadali się politycy, Watykan oraz biskupi." No to mnie akurat nie dziwi. No ale skoro mogą wisiec krzyże to również powinny wisieć inne symbole religijne. Skoro wolnośc to wolność.
 
   
ilin 
Ma stragan na targu


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 641
Skąd: XXXXXXXXXXXXXXX
Wysłany: 2010-06-15, 13:18   

Przeczytałem.

Obie sytuacje są prawie identyczne.
Więc dlatego podałem ów przykład.

Trybunał lepiej zajął by się sprawami i sytuacją tych co do garnka nie mają co włożyć. a nie czy komuś religia się podoba czy nie.
Nie podoba się to nie chodzi. Koniec kropka.

Żadna krzywda mu się nie dzieje.
_________________
"Dziś przyszedł czas, by powiedzieć Polakom, że muszą się wyrzec swojej polskości" - J.Palikot
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-15, 13:33   

ilin napisał/a:
Żadna krzywda mu się nie dzieje.

Wprost przeciwnie, dzieje mu się krzywda!!! Jest DYSKRYMINOWANY!!!
 
   
Zygmunt Stary 
Wieluniaczek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 1500
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-06-15, 22:41   

Cieszyłbym się, gdyby Polska była pierwszym krajem, który wypowie to lewackie draństwo, jakim jest Europejska Konwencja Praw Człowieka, ale trzeba wytrwać do wyborów parlamentarnych...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
cogito 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 15 Lis 2005
Posty: 883
Piwa: 12/4
Skąd: Planeta Ziemia
Wysłany: 2010-06-15, 23:24   

Zygmunt Stary napisał/a:
Cieszyłbym się, gdyby Polska była pierwszym krajem, który wypowie to lewackie draństwo, jakim jest Europejska Konwencja Praw Człowieka, ale trzeba wytrwać do wyborów parlamentarnych...

Więc żałuj, że nie urodziłeś się w XIII wieku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-06-16, 01:57   

Zygmunt Stary, powiedz jedną rzecz, ale szczerze: czy jak nazwę Cię rasistą, to będzie to obraza, czy prawda ?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Zygmunt Stary 
Wieluniaczek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 1500
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-06-16, 01:59   

Cytat:
Artykuł 58.
Wypowiedzenie
1. Wysoka Układająca się Strona może wypowiedzieć niniejszą Konwencję nie wcześniej niż po upływie pięciu lat od daty, w której stała się jej stroną, i z zachowaniem sześciomiesięcznego okresu wypowiedzenia zawartego w notyfikacji skierowanej do sekretarza generalnego Rady Europy, który poinformuje o tym inne Wysokie Układające się Strony.
2. Powyższe wypowiedzenie nie zwalnia zainteresowanej Wysokiej Układającej się Strony od zobowiązań wynikających z Konwencji w odniesieniu do każdego działania, które mogąc naruszać te zobowiązania byłoby podjęte przed upływem terminu, w którym wypowiedzenie stało się skuteczne.
3. Każda Wysoka Układająca się Strona, która przestaje być członkiem Rady Europy, przestaje być na tych samych warunkach stroną niniejszej Konwencji.
4. Konwencja może być wypowiedziana zgodnie z przepisami poprzednich ustępów w odniesieniu do każdego terytorium, w stosunku do którego oświadczono o jej obowiązywaniu zgodnie z art. 56.

Konwencja została uchwalona w 1950 i służy jedynie do niszczenia zasad współżycia społecznego opartego o normy moralne wynikające z prawa naturalnego.
Pod szczytnymi hasłami wprowadza się nakaz mordowania dzieci nienarodzonych, obowiązkową demoralizację i ateizację.
Dość przyzwolenia na promowanie łajdactwa!
Dość wynaradawiania i antywychowania zbirów i nierobów!
Dość antypolonizacji i niszczenia polskiej historii i tradycji!
Bez Boga, ani do proga!

Wypowiedzieć tę bolszewicką umowę międzynarodową jak najszybciej!
Oni "walczyli o pokój", a lała się krew niewinnych!

Ferbik:
To będzie nowomowa durnego lewactwa!
Ostatnio zmieniony przez Zygmunt Stary 2010-06-16, 16:31, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-06-16, 02:03   

Jednak prawda. Nie wstydzisz się jeździć polonezem zakupionym w czasach, gdy rządziła lewica? Żałosne.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Zygmunt Stary 
Wieluniaczek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 1500
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-06-16, 02:05   

Tylko na to Cię stać, aby niszcząc wszelkie zasady moralne ujawniać w virtualu - real?
Ale niczego innego od lewactwa oczekiwać nie można było, NIGDY, godny uczniu Stalina!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-06-16, 08:07   

Zygmunt Stary napisał/a:

Pod szczytnymi hasłami wprowadza się nakaz mordowania dzieci nienarodzonych, obowiązkową demoralizację i ateizację.

Nic dawno nie sprawiło, że rano tak szeroko otworzyłem oczy ze zdziwienia. Głupota roku, fakt, ale chociaż skutecznie mnie rozbudziła.


BTW, na poprzedniej stronie wkleiłem pewien psalm który mówi o tym, że Bóg nienawidzi wszystkich którzy zło czynią. A mi zawsze mówili, że Bóg kocha nawet grzeszników. Więc jak to jest, wyjaśni mi ktoś?
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ilin 
Ma stragan na targu


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 641
Skąd: XXXXXXXXXXXXXXX
Wysłany: 2010-06-16, 08:22   

Gregg Sparrow napisał/a:
dzieje mu się krzywda!!! Jest DYSKRYMINOWANY!!!


A przez kogo ?
Dla mnie dyskryminacja to jest np to
http://www.sport.pl/MS201..._telewizji.html

Żeby meczu reprezentacji nie można w stroju narodowym oglądać.
Skąd on zaś pochodzi to każdego powinno G... obchodzić.
_________________
"Dziś przyszedł czas, by powiedzieć Polakom, że muszą się wyrzec swojej polskości" - J.Palikot
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-06-16, 22:46   

Zygmunt Stary napisał/a:
Tylko na to Cię stać, aby niszcząc wszelkie zasady moralne ujawniać w virtualu - real?
Ale niczego innego od lewactwa oczekiwać nie można było, NIGDY, godny uczniu Stalina!

Usunąłem posta, w którym napisałem więcej szczegółów odnośnie Twojego auta. Szkoda, bo zupełnie niepotrzebnie miałem wyrzuty sumienia. Zadam tylko pytanie, na które zapewne nie odpowiesz: dlaczego się chowasz jak szczur za firewallem? Ja wiem, jakimi autami jeździ wielu forumowiczów i co? Ujawnienie tego na forum miałoby skutkować daniem mi ostrzeżenia - jeśli napisałbym to jako anonimowy użytkownik? Nie! A wiesz dlaczego? Bo nie złamałem regulaminu, netykiety ani nic podobnego do tych rzeczy. To Ty masz nie po kolei w głowie i coś do ukrycia przed innymi. Ja publicznie mogę podać swoje dane nie bojąc się o nic. Bóg uczy tego, żeby ukrywać się jak szczur? Nie uważam również, żebyś miał pojęcie o zasadach moralnych - wystarczy poczytać Twoje posty, więc nie zachowuj się tak, jakbyś rzucał kamieniem, nie mając żadnych grzechów na sumieniu. Jednak przyrównywanie mnie do ucznia Stalina jak najbardziej zasługuje na ostrzeżenie, ale skoro sam zrezygnowałeś z forum, jest to w tym momencie pusty frazes. Niestety jesteś osobą na tyle niereformowalną, że klapki, które ktoś Ci kiedyś wcisnął na oczy zaciskają się powodując chyba mniejszy dopływ krwi do mózgu. To tyle z mojej strony.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
cogito 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 15 Lis 2005
Posty: 883
Piwa: 12/4
Skąd: Planeta Ziemia
Wysłany: 2010-06-16, 23:06   

Zygmunt Stary napisał/a:

Wypowiedzieć tę bolszewicką umowę międzynarodową jak najszybciej!
Oni "walczyli o pokój", a lała się krew niewinnych!

A może lepiej wypowiedzieć konkordat. Nasze państwo zaoszczędzi na tym kilka miliardów złotych rocznie, które można przeznaczyć np. na służbę zdrowia itp. Dzisiaj te pieniądze tuczą armię darmozjadów (czytaj: kapelanów i katechetów) oraz wspierają biznes kościelny.

Co do przelanej krwi niewinnych, to nie zapominaj o milionach pomordowanych w imię wiary, a właściwie w celu umacniania władzy papieskiej. Z Bogiem nie miało to nic wspólnego, ale był to jedyny sposób zniewolenia ludzi. Wystarczyło kilka wieków, aby z pamięci ludzkiej wymazać tamte haniebne czyny i z ofiar zrobić obrońców katów.

Mnie nie przeszkadza, że ktoś w coś wierzy, bo to osobista sprawa każdego, ale przeszkadza mi, gdy z mojego kraju robi się państwo wyznaniowe, gdzie władza świecka sterowana jest z ambony. Dopóki się to nie zmieni, dopóty interesować się będę wszelkimi - delikatnie nazywając - nieprawidłowościami w Krk.

[ Dodano: 2010-06-30, 19:05 ]
Lewe interesy polskich księży
Sam tytuł artykułu sam mówi za siebie. Komentarz niepotrzebny.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW