R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ferbik
2012-04-27, 16:59
Zagłosujcie na plac zabaw w Wieluniu!
Autor Wiadomość
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-06-01, 15:29   

Gratuluję miastu, gratuluję zaangażowanym, gratuluję satysfakcji głosującym :)
Niestety nie przyczyniłem się ani jednym głosikiem do tego "sukcesu". Mam swoje zdanie na ten temat, dlatego też jakoś nie mam wyrzutów sumienia :razz: Ale, starałem się też nie przeszkadzać (gdy już dowiedziałem się, że to forum jest patronem medialnym). :D

PS. W każdej innej akcji możecie na mnie liczyć :)
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
tONic 
Ma stragan na targu


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 594
Skąd: Kowale
Wysłany: 2012-06-01, 15:45   

W imieniu pracowników Radia Ziemi Wieluńskiej - patrona medialnego akcji - serdecznie dziękuję wszystkim sympatykom i promotorom idei powstania w Wieluniu placu zabaw dla najmłodszych! Dziękuję przede wszystkim tym, którzy nie szczędząc czasu i wysiłku dzielnie wspierali akcję wysyłając SMS-y oraz namawiali rodziny i znajomych, by w podobny sposób, tak symbolicznym i małym gestem przyczynili się do tak wspaniałego efektu. To dzięki Wam 1 czerwca 2012 roku, mimo deszczu, jest dla najmłodszych mieszkańców Wielunia i okolic najbardziej słonecznym dniem w roku.


Jednocześnie gratuluję mieszkańcom Szczecinka i Choszczna. Wynik jaki osiągnęły nasze miasta i decyzja o budowie trzech placów zabaw jest najbardziej sprawiedliwym rozstrzygnięciem z możliwych...

Pozdrawiam,
Gabriel Wyględacz
Radio Ziemi Wieluńskiej
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Robert.W 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 83
Skąd: Ryś\Wrocław
Wysłany: 2012-06-01, 16:17   

Pierwszą rzeczą którą zrobiłem dziś rano to było sprawdzenie wyniku głosowania - nawet nie wiecie jak się ucieszyłem :) Dopiero teraz znalazłem czas na przeczytanie wszystkich komentarzy, chciałbym wszystkim glosującym oraz "nakręcających" tą zabawę PODZIĘKOWAĆ.
Pozdrawiam
Robert Waligóra
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2012-06-01, 16:25   

Ja również wysłałem sms-y do moich znajomych z prośbą o głosowanie na Wieluń. Dzisiaj zadzwoniła do mnie koleżanka z Łodzi i przepraszała, że wysłała tylko 4 sms-y, ponieważ nie ma w domu więcej telefonów komorkowych. Jak jej powiedziałem o wynikach głosowania, to wprosiła sie do mnie na dobrą wódkę :-)
Dzięki takim ludziom wygraliśmy ten plac :-)
_________________
Potrzebujesz DSL-a, Neostradę? Call me 502-408-902
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2012-06-01, 16:53   

Wieluń: Bitwa o plac zabaw zakończona. Jest drugie miejsce!

Wieluń zajął drugie miejsce w konkursie sms-owym zorganizowanym przez Fundację Muszkieterów i w nagrodę dostanie plac zabaw. Finał zabawy był zaskakujący. Walka była tak zacięta, że na Wieluń i Choszczno oddano tyle samo głosów!

Na Wieluń i Choszczno oddano po 7.940 głosów. Zwyciężył Szczecinek z 8.124 głosami. Regulamin konkursu zakłada, że place zabaw zostaną zbudowane w dwóch miejscowościach, na które oddano największego ilość głosów. Jak nas jednak powiadomiła przedstawicielka Fundacji Muszkieterów, jej zarząd podjął decyzję, że w zaistniałej sytuacji w tym roku ufundowane zostaną trzy place.

Głosowanie zakończyło się wczoraj o północy. Walka na sms-y trwała dosłownie do ostatnich sekund. Przy takiej liczbie oddanych głosów remis pomiędzy Wieluniem a Choszcznem wydawał się zupełnie nieprawdopodobny, ale stał się faktem.
Info: Dziennik Łódzki
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-01, 18:14   

Gmina Wieluń jako patron, to mogłaby się pojawić jakaś wzmianka na nowej wypasionej stronie o wygranej ;)

Żeby nie zakładać nowego tematu:

Wygraliśmy dziś plac zabaw ufundowany przez Fundację Muszkieterów, a jednocześnie likwidują nam inne place zabaw, między innymi tutaj na Okólnej - na słynnych wieluńskich plantach Jana Pawła II (foto), na osiedlu Stodolniana, na Starych Sadach zakopują piaskownice i robią z nich klomby z kwiatów... chyba nie na tym rzecz polega? Ktoś coś wie na ten temat? Mam nadzieję, że na Okólnej poszedł do konserwacji, bo na Stodolnianej już chyba raczej nie ma co liczyć, tym bardziej, że był ładny, drewniany i nowoczesny.

_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-01, 18:49   

Ok, już mam odpowiedź od koleżanki z RZW, Kasi Jaśko:

Kasia Jaśko napisał/a:
Marcin w lipcu na terenie Wielunia powstanie sześć nowych placów zabaw. Na Okólnej zlikwidowano, bo zabawki nie spełnialy norm bezpieczeństwa. Oprócz placu do Fundacji Muszkieterów będzie sześć dodatkowych placów zabaw m.in. na ul. Grota Roweckiego, Konopnickiej i Okólnej.


Pięknie! :)))

Mimo, że już nie powinienem, to jeszcze napiszę:

DZISIAJ JEST ZDECYDOWANIE NAJWSPANIALSZY DZIEŃ DZIECKA DLA MNIE :DDDDDD
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
obowiązkowy 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 83
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-01, 19:11   

Ferbik napisał/a:
Gmina Wieluń jako patron, to mogłaby się pojawić jakaś wzmianka na nowej wypasionej stronie o wygranej ;)

Żeby nie zakładać nowego tematu:

Wygraliśmy dziś plac zabaw ufundowany przez Fundację Muszkieterów, a jednocześnie likwidują nam inne place zabaw, między innymi tutaj na Okólnej - na słynnych wieluńskich plantach Jana Pawła II (foto), na osiedlu Stodolniana, na Starych Sadach zakopują piaskownice i robią z nich klomby z kwiatów... chyba nie na tym rzecz polega? Ktoś coś wie na ten temat? Mam nadzieję, że na Okólnej poszedł do konserwacji, bo na Stodolnianej już chyba raczej nie ma co liczyć, tym bardziej, że był ładny, drewniany i nowoczesny.

Obrazek


Ostatnio gdzies o tym pisali...:) Stary plac zabaw przy ul. okólnej - Planty nie spełniał już wymogów bezpieczeństwa, dlatego go zdemontowano. Natomiast w mieście w niedługim czasie powstanie 5 nowiutkich placów zabaw, na które fundusze będą pochodziły z oszczędności na niektórych inwetycjach... chodzi o kwotę ok. 100 tys. zł. jeden z nich pojawi się prawdopodobnie właśnie na plantach:)

Akrualizacja: Oj sory...nie zauważyłem powyższego wpisu;D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2012-06-01, 20:54   

Uważam, że postawienie placu zabaw przy Muzeum - taki jest plan władz miasta - to nie najlepszy pomysł. Tamten park ma swój klimat i nie powinno się go psuć poprzez taki plac.
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Bethi 
Wieluniaczek
Festina lente



Pomogła: 28 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 1508
Piwa: 16/18
Skąd: EWI~EZD
Wysłany: 2012-06-01, 21:33   

Najlepiej koło BRICOMARCHE :) Ale z boku już jakiś budynek zbudowano. A przed Media EXPERT zagrożenie: droga. Chyba, że ogrodzenie, jakiś Ładny płotek. Park przy Muzeum kojarzy się głównie ze szczególnymi uroczystościami, Święta, Rocznice, Dni Miasta. Więc niech taki pozostanie. A trzeba znaleźć inne miejsce. A dobrze by było, gdyby powstał gdzieś w centrum miasta. Takie jest moje zdanie, a jaki pogląd mają inni?
_________________
* Zjednoczeni wirtualnie, silni realnie *
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Grzegorz Nowak (W) 
Moderator
nil nisi bene ;)



Pomógł: 19 razy
Wiek: 50
Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 1096
Piwa: 23/18
Skąd: Wieluń, now Łodź :(
Wysłany: 2012-06-01, 22:24   

jeden w Domku Harcerza :) ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2012-06-01, 22:32   

i to koniecznie! Tamten plac zabaw jest już bardzo stary i wysłużony. Nie łatwo jest zakupić tej placówce taki plac, który jest tam bardzo przydatny.
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Bethi 
Wieluniaczek
Festina lente



Pomogła: 28 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 1508
Piwa: 16/18
Skąd: EWI~EZD
Wysłany: 2012-06-01, 22:35   

Przydałby się. Swego czasu jak mieszkałam na Paderewskiego,to nie było za bardzo, gdzie iść z dzieckiem, żeby było blisko i się szło do Żwirki i Wigury.
_________________
* Zjednoczeni wirtualnie, silni realnie *
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2012-06-04, 16:31   

Plac zabaw w zamian za 7 940 smsów
Wieluń razem z Choszcznem zajął ex aequo II miejsce w konkursie SMS-owym na utworzenie placu zabaw, który ogłosił market Intermarche. Dzięki oddanym w głosowaniu smsom w Wieluniu powstanie nowy plac zabaw.

Akcja „Zagłosuj na Swoje Miasto” trwała do 31 maja 2012. W ramach plebiscytu sms-owego mieszkańcy miejscowości, w których znajdują się sklepy Intermarché i Bricomarché, wybierali dwie lokalizacje, w których powstaną place zabaw, ufundowane przez Fundację Muszkieterów. Place Zabaw – Muszkieterowie to największa akcja społeczna Fundacji Muszkieterów. W każdej miejscowości, gdzie znajduje się sklep Intermarché i Bricomarché, powstanie w ciągu najbliższych lat piękny i bezpieczny plac zabaw. W ciągu trzech lat akcji właściciele sklepów Intermarché i Bricomarché, przekazali we władanie dzieci już 57 placów zabaw. W 2011 roku powstanie dwadzieścia nowych obiektów

Władze Gminy Wieluń składają serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym w tę akcję, szczególnie w jej ostatnim dniu. Bardzo aktywnie działały wieluńskie media, w tym Radio Ziemi Wieluńskiej oraz forum dyskusyjne wielun.biz.

Szczególne podziękowania kierujemy do Prezesa wieluńskiego sklepu Intermarche Bogdana Ferugi.
Info: UM Wieluń
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2012-06-04, 16:56   

Mrówek napisał/a:
Plac zabaw w zamian za 7 940 smsów
W 2011 roku powstanie dwadzieścia nowych obiektów



Trochę jakby nieaktualne...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW