R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Panterka
2008-01-05, 11:49
"Magda M." z gwiazdą "M jak miłość"
Autor Wiadomość
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-06-24, 15:33   "Magda M." z gwiazdą "M jak miłość"

Ruszyły zdjęcia do trzeciej serii popularnego serialu TVN "Magda M.". Obok głównej obsady w nowych odcinkach zagrają m.in. Beata Tyszkiewicz, Jacek Poniedziałek, Przemysław Sadowski i Julia
Telewizja TVN rozpoczęła zdjęcia do trzeciej serii przygód "Magdy M.". Pierwszy klaps na planie padł w czwartek 22. czerwca. Zdjęcia do ostatnich piętnastu odcinków serialu potrwają do listopada. Nowe odcinki na naszych ekranach pojawią się już we wrześniu.

Do obsady serialu dołączyły nowe nazwiska. W trzeciej serii, obok głównych aktorów - Joanny Brodzik i Pawła Małaszyńskiego, zobaczymy również Beatę Tyszkiewicz, Przemysława Sadowskiego oraz Julię Wróblewską, znaną widzom z roli przeuroczej Michaliny w komedii "Tylko mnie kochaj" i Jacka Poniedziałka, grającego w serialu "M jak miłość". Reżyseruje Krzysztof Lang. Autorem zdjęć jest Jarosław Żamojda, a scenariusza Radosław Figura.

- Czujemy się bardzo odpowiedzialni za losy Magdy, Piotra i innych bohaterów serialu. Tym bardziej, że po 30 odcinkach wiemy już, jak wiele gorących emocji wśród wielomilionowej widowni wywołują losy naszych bohaterów. W trzeciej serii obiecujemy zaskakujące zdarzenia, wobec których nikt nie przejdzie obojętny. Wierzymy, ze grono serialowych fanów jeszcze powiększy się, a miłośników pytania "czy Magda będzie z Piotrem?", czeka wiele niespodzianek – mówi Dorota Chamczyk, producentka serialu.

Równocześnie trwają prace nad wydaniem drugiej płyty z muzyką z serialu. Pierwsza edycja zatytułowana "Magda M. Piosenki nie tylko o miłości" okazała się ogromnym sukcesem. Płyta z polskimi przebojami oraz tematami muzycznymi z drugiej serii "Magdy M." powinna trafić do sklepów już na jesieni. Dla fanów serialu przygotowywana jest również kolejna płyta DVD, z drugą serią "Magdy M.".

Tymczasem telewizja TVN zaprasza wszystkich widzów do oglądania pierwszej i drugiej serii "Magdy M." w wakacje. W każdą środę i czwartek około godz. 22.00 na antenie TVN emitowane będą aż dwa odcinki serialu.

Serial „Magda M.” wystartował we wrześniu 2005 roku. Każdy odcinek śledziło około 3 milionów widzów.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-06-24, 18:31   

powiem szczerze ze niezmiernie sie ciesze na wieść o nowej seri "Magdy M." :):

mario's napisał/a:
Julię Wróblewską

ciekawe kogo zagra ta mała :D
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-06-24, 21:10   

Szczerze mówiąc to denerwował mnie już ten film od połowy 2 serii :P Bo sami nie wiedzieli jak to z nimi w końcu jest. Dlatego przestałam to oglądać i nawet nie wiem jak to sie skończyło.. :roll:
Mam nadzieję, że ta 3 seria będzie już ostatnią, i serial nie będzie się ciągnął jak "Moda na sukces" do 5-tysięcznego odcinka (albo jeszcze dłużej :D ) :twisted: :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2006-06-24, 21:20   

Ja Magde M. ogladalam regularnie. żeby popatrzyc sobie na pana Piotra. :oops: ->fajne biuro miał :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Karzełek 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 14 razy
Wiek: 38
Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 1130
Piwa: 1/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-06-24, 22:00   

Nie wiem dlaczego, ale strasznie grażni mnie ten serial... :twisted: Nie żebym miał coś do Pani Brodzik :twisted: :twisted:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-06-25, 10:47   

Brodzikowa to straszna gwiazda się zrobiła... razem z Wilczakiem zresztą... a aktorka z niej taka jak z kombajna sokowirówka
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-06-25, 12:50   

Marta napisał/a:
Mam nadzieję, że ta 3 seria będzie już ostatnią

przecież nikt Cie nie zmusza do ogladania, nie chcesz to nie ogladaj, proste :roll:



Marta napisał/a:
Szczerze mówiąc to denerwował mnie już ten film od połowy 2 serii Bo sami nie wiedzieli jak to z nimi w końcu jest. Dlatego przestałam to oglądać



może poprostu jesteś za młoda, skoro nie rozumiałaś treści filmu :twisted:
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-06-25, 12:51   

Basia napisał/a:
skoro nie rozumiałaś treści filmu

A to ten film ma jakąś treść? :P
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2006-06-25, 13:20   

Według mnie jest to dobry "serial". Na pewno jest to kwestia wciagniecia się. (zawsze bronilam się przed tasiemcami ;-) ). A te miniaturowe słoneczniki.....mmmm :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-06-25, 13:44   

Basia napisał/a:
przecież nikt Cie nie zmusza do ogladania, nie chcesz to nie ogladaj, proste


Spoko Basia, bez nerwów :P Poprostu nie chciałabym, żeby ten film ciągnął się latami. :)

Basia napisał/a:
może poprostu jesteś za młoda, skoro nie rozumiałaś treści filmu


Może i jestem za młoda, ale chyba w życiu tak nie jest, że rozstajesz się z facetem po kilka razy i znowu do niego wracasz :twisted:

A znając życie w 3 serii jeszcze bardziej się wszystko zamiesza. Wtedy będzie ciekawiej :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MiLeNa
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-25, 22:40   

Basia napisał/a:
może poprostu jesteś za młoda, skoro nie rozumiałaś treści filmu


Może i jestem za młoda, ale chyba w życiu tak nie jest, że rozstajesz się z facetem po kilka razy i znowu do niego wracasz :twisted:

*no niekoniecznie..znam takie przypadki..
*a co do serialu..również oglądam regularnie i chodź był okres,w którym denerwowało mnie juz niezdecydowanie Brodzikowej to na szczescie 'w miare' szybko wszystko sie wyjaśniło.NIestety,albo stety seriale to do siebie juz mają,czasami zbyt dlugo trzymają w niepewności..hmm a co do mecenasa Korzyckiego..mhm..fajny facet!:*
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-06-25, 23:29   

MiLeNa napisał/a:
Może i jestem za młoda, ale chyba w życiu tak nie jest, że rozstajesz się z facetem po kilka razy i znowu do niego wracasz

A moim zdaniem jest bardzo dużo takich par które zrywają ze sobą a potem sie znoeu schodzą tak samo jak w Magdzie m ...
Serial bardzo lubie ale niezdecydowanie i krecenie magdy nieraz mnie drażniło :roll:
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW