R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: red
2014-11-16, 22:51
Gmina Mokrsko na krawędzi bankructwa
Autor Wiadomość
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-11, 21:05   

Powiem Wam, że staram się śledzić ten wątek od początku ale straciłem rachubę kto jest kim i za kim :D
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
RGM 
Dojeżdża PKSem
RGM2


Dołączył: 09 Sie 2014
Posty: 142
Piwa: 2/1
Skąd: Mokrsko
Wysłany: 2014-11-11, 21:27   

Jest rok 2011. Zaczyna się druga epoka naszego Kapitana. Statek, którym kieruje zaczyna coraz bardziej zanurzać dzięki ciężarowi rosnącego zadłużenia...
W tym czasie 60 osobowa grupa działaczy i ich rodzin na koszt Unii rusza w tourne po Europie by zbierać tzw. doświadczenia.
Cytat:
Być może przez takie kontakty powstanie dla kogoś impuls, żeby coś stworzyć. Tej chwili mamy tylko jedno zarejestrowane gospodarstwo agroturystyczne. Tereny są ładne, z punktu widzenia historycznego ciekawe. To jakaś perspektywa dla ludzi, którzy nie są związani z rolnictwem i jest to dla nich szansa, żeby zarobić czy zaktywizować się – tłumaczy Tomasz Kącki, wójt gminy Mokrsko.

Nie uważam by korzystanie z darmowych wycieczek było czymś nagannym. Jedynie co mnie interesuje to efekty zbierania tych "doświadczeń" tak pięknie opisanych tutaj:
http://kulisy.net/wiadomo...na-mokrsko.html
Minęły ponad trzy lata. Coś się zmieniło u nas poza poznaniem smaku tamtejszych ... hmmm... specjałów?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bAN 
Przyjeżdża na zakupy


Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 438
Piwa: 19/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-11, 21:40   

ourson napisał/a:
Powiem Wam, że staram się śledzić ten wątek od początku ale straciłem rachubę kto jest kim i za kim :D


przejmujesz sie tym??
wątpie :grin:

zresztą po co


***RGM odpowiedz mi na to.Czy Ty/Czy Twoja kandydatka powiedziała te słowa:
Zawsze jest szansa, że paru głupich uwierzy i postawi krzyżyk przy panu Tomaszu Bernardzie

Jeśli któryś z kandydatów co w Wieluniu ubiegają sie o urząd chlapnął by takie słowa o swoim konrkandydacie to spalony od razu :smile:
od razu pisze że u mnie tylko jeden kandydat na wójta i już dawano przeszedł żeby nie było wycieczek osobistych :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
RGM 
Dojeżdża PKSem
RGM2


Dołączył: 09 Sie 2014
Posty: 142
Piwa: 2/1
Skąd: Mokrsko
Wysłany: 2014-11-12, 07:02   

Wiem, że właśnie teraz zaczyna się na gminnych komputerach poranna lektura forum i korzystając z okazji chciałby dziś zapytać Szanowne Panie pracujące w UG Mokrsko:
Czy nie czujecie nawet odrobiny empatii, gdy poniewiera się inną kobietą tylko dlatego, że śmiała rzucić wyzwanie jedynie słusznemu kandydatowi i przejęła co najciekawsze inicjatywę?
Drogie Panie same jesteście matkami. Nigdy nie uwierzę, że za normalne uznajecie szyderstwa z kogoś za posiadanie gromadki dzieci. Nikt inny niż Wy nie wie przecież ile czasu i troski trzeba włożyć w ich wychowanie. Pamiętajcie o tym w niedzielę, gdy strach przed nowym zaćmi rozsądek i poczucie przyzwoitości. Głosujcie tak byście mogły potem spokojnie patrzeć w lustro. Patrzeć na swoje dzieci, którym publicznie nie wypomina się, że poszły do przedszkola poza gminą ponieważ zabrakło dla nich miejsca w ożarowskiej placówce.

Pamiętajcie: Władzę i pieluchy trzeba zmieniać regularnie z tego samego powodu.
Życzę smacznej porannej kawki.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MAR-COM 
Wieluniaczek


Pomógł: 29 razy
Wiek: 47
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1556
Piwa: 7/1
Skąd: EPJ
Wysłany: 2014-11-12, 07:53   

RGM temat dotyczy zadłużenia gminy a nie kandydatów na wójta


Jak to jest z tym zadłużeniem ?
_________________
"Miałem zamiar zmienić koszulkę, ale zamiast tego zmieniłem zamiar" (Kubuś Puchatek)

www.destylarka.com
Urządzenia do produkcji wody destylowanej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
wincentyKa 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 10 Paź 2014
Posty: 8
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Mokrsko
Wysłany: 2014-11-12, 09:10   

Witam ponownie po dłuższej przerwie. Widzę, że mój szanowny kolega RGM zaczął już pisać wierszem :) Bardzo mi się to podoba przyjacielu :)
Widzę również, że sprawdziliście dokładnie i spełniliście moje prośby i nie piszecie już, że zadłużenie jakie było skutowałoby odwołaniem wójta i rady, a jedynie GROZIŁOBY. Jak sam pewnie dobrnąłeś do materiałów o zadłużeniu gmin w 2012r., na 14 samorządów w całej Polsce tylko w jednym (!) wystąpiono o zarząd komisaryczny (nawet dwukrotnie) i był to Pątnów. Więc jak widać 60% zadłużenia nie było równoznaczne z komisarzem w Mokrsku.
"było to poważne wykroczenie przeciwko dyscyplinie finansów" - Tak i dlatego RIO pisze, że ta sytuacja nie ma negatywnego wpływu na finanse gminy i żąda udzielenia UPOMNIENIA Wójtowi... Bardzo poważne to jest.
Gdyby to było tak poważne, to napuszczona przez koleżków z PiSu pani Kubowicz przy okazji tematu wiatraków zjadłaby Wójta i Gminę na śniadanie. Tak tak, ta kontrola o której tak pięknie piszecie i takie znaczenie jej przypisujecie była z polecenia politycznego, co obiecał sam wielki Europoseł Wojciechowski na spotkaniach przed referendum wiatrakowym. Europoseł, swego czasu zażarty PSLowiec, na który teraz patrzeć nie może, jest pierwszym popierającym "bezpartyjną" (tylko oficjalnie, bo do niedawna jeszcze pełnomocnik gminną PIS w Gminie Mokrsko, gdzie jej miejsce zajął moj idol Wojciech SZ.) jedyną słuszną kandydatkę - p. Paulinę Kubowicz.
Kolego RGM piszesz o 30 projektach, które posiada nasza Gmina. Ja się bardzo z tego tytułu cieszę. Bo ktokolwiek nie wygrałby tych wyborów, to ma przygotowane dokumenty na tacy, nic tylko realizować. Tutaj kolejny raz zamiast wady Wójta, widać jego ogromną zaletę. Myśli chłop przyszłościowo i zabezpiecza pod tym względem gminę na przyszłość.
Zwrot kasy za kanalizację z informacji na BiPie Gminy jest już pewny. Więc nie sprawdziły się twoje czarne wizje, że będą szukać wszystkiego, żeby kasy gminie nie dać. Oczywiście zaraz ripostujesz, że nie będzie tej kasy fizycznie na koncie. Tak źle tak nie dobrze. Nie oddają źle, oddają ale spłacą kredyt też źle. Zadłużenie spadnie do 45% też źle, bo wytrąca wasz podstawowy argument jakim jest zadłużenie spychające gminę na skraj bankructwa.
Ktoś pisał o p. Paulinie że była kiepskim uczniem. Nie wiem czy tak było, nie szedłbym tak daleko, ale negocjacje z bankami (gdzie tłumaczyła w gazetce jednej z wielu, że to skrót myślowy i chce negocjować, ale szybszą spłatę), twierdzenie i brnięcie w hasło gmina na skraju bankructwa - (gmina NIE MOŻE ZBANKRUTOWAĆ zgodnie z prawem) oraz związany z negocjacjami, brak zielonego pojęcia o indywidualnym współczynniku zadłużenia gminy nie świadczą najlepiej o p. Paulinie, jako specjaliście z finansów i ekonomiście. Chociaż, ostatnio na zebraniach już chyba się doszkoliła, ile i kiedy można spłacać ;)
 
W kwestii zajmowania się życiem prywatnym...
Kolego RGM najpierw piszesz:
RGM napisał/a:
Temperatura przedwyborczych nastrojów zaczyna rosnąć i zaczynają pojawiać się plotki oraz pogłoski nie mające nic wspólnego z prawdą, rządzeniem gminą czy wyborami. Taki już mamy klimat, że ludzi podniecają niusy w rodzaju kto i co robi poza pracą a nie setki tysięcy jakie zarabiają na gminie banki.
Na najbliższym obowiązkowym meetingu dobrze byłoby nieco przyhamować ten proceder. Znając życie jeśli i druga strona ruszy z odwetem może się zrobić niewesoło a przecież wszystkim zależy na dyskusji o gminie a nie prywatnym życiu kandydatów.

A za chwilę zaczynasz pisać o zadłużeniu Kąckiego, jak to się fajnie zadłużał na przestrzeni lat... Ale może to i dobrze, co napisałeś, bo czarno na białym widać, że chłop nie nakradł się w gminie z tych pieniędzy co zadłużył gminę, tylko sam prywatnie musiał zaciągać kredyty... MORALNOŚĆ KALEGO?
Tak na marginesie to guzik Cię obchodzi ile ma dochodu i ile kredytów. Co Ci do tego? żyrantem jego jesteś, że się tak przejmujesz?
p. Paulina chyba też nie ma czystej historii kredytowej, z tego co wiem...
Dalej:
RGM napisał/a:
Skoncentrowano się błędnie na infrastrukturze publicznej zamiast stworzeniu warunków do rozwoju i przyciągnięciu podmiotów generujących zyski. Bez tego nie będzie pracy dla mieszkańców i pieniędzy bo unijnymi dotacjami wszystkiego nie załatwimy.

Byłeś przyjacielu kiedyś na jakimś zebraniu wiejskim? Słyszałeś czego się domagają ludzie??? Jeżeli dalej masz wątpliwości to wybierz się ze swoją idolką na zebrania przedwyborcze i im wytłumacz, że wy się nie będziecie koncentrować na infrastrukturze publicznej tylko na "warunkach rozwoju i przyciąganiu inwestorów". Życzę powodzenia ;)
hiszpan napisał/a:
Kim są Ci ludzie ? Dlaczego akurat na nich mieliby głosować mieszkańcy gminy Mokrsko ?

Na całe szczęście nie znam wszystkich, ale znam niektórych i powiem szczerze, że włos mi się na głowie jeży... Pan Kamerzysta mistrz ciętej riposty na podwójnym Krusie, pani, która za machloje wyleciała z poprzedniej pracy, pani która tak pracowała i imprezowała, że się prokuratura w firmie pojawiła, pani, która została radną tylko po to, żeby zadbać o interesy swojego pracodawcy, który robił tą "sztandarową" inwestycję i tylko szukała, gdzie by tu wydymać inwestora, pan, który nie ma własnego zdania, a dziwnym trafem zawsze zgadza się ze swoim mentorem - kandydatem na radnego powiatowego Zbysiem SZ. (bo do gminy by go już na pewno nie wybrali), w końcu mój idol, pan kerownik, obecnie kontroler jakości, wielce zasłużony dla gminy, w czasach swojej świetności kręcący wałki na prawo i lewo, prawa i lewa ręka poprzedniego włodarza gminy. Więcej o nim już pisałem wyżej.
Najbardziej zadziwia mnie obecność w tym "zacnym" gronie, podobnie jak koleżanki wyżej, Adama Szewczyka, człowieka rozsądnego i solidnego. Choć pewnie sam sobie teraz biedny w brodę pluje...
Tak już kończąc swoją przydługą i dla niektórych nudną wypowiedź, chciałem zwrócić uwagę na jedną rzecz - p. Paulino, jakkolwiek pewna siebie by pani nie była, jak wysokie aspiracje miała, to nie jest jeszcze pani Wójtem gminy Mokrsko i nie przystoi tak siebie tytułować. Nie przystoją stwierdzenia, że ja to mogę obiecywać... Kącki nie obiecuje, bo został mu tylko tydzień... A na zadawane pytania będzie pani odpowiadać po 16tym listopada...
Sami sobie zgotowaliście taką kampanie. Można było grzecznie i merytorycznie. Wytknąć błędy, przedstawić swoją wizję. Pewnie ja i rzesza ludzi zastanowiłaby się nad nową jakością. A tak to najzwyczajniej w świecie rzygać się chce tą całą waszą kampanią, tym szukaniem haków i inwektywami. Kto bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem...
 Autor postu otrzymał 2 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
hiszpan, grossus2
prezes 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 09 Lis 2014
Posty: 8
Skąd: stąd
Wysłany: 2014-11-12, 10:06   

WincentyKa. Trudno z Tobą nawet wchodzić w polemikę. Obraziłeś już chyba wszystkich. Zdajesz sobie sprawę, że ta „druga strona” potrafi zrobić to samo? Też ją stać na powiedzenia, że przewodniczący Majtyka ( co wielokrotnie udowodnił) jest półanalfabetą, a kandydaci na radnych panowie Bil i Braliński nie potrafią powiedzieć po polsku zdania złożonego z więcej niż 5 słów. Tylko po co?
Mówisz o „moralności Kalego”. Śmieszy Cię podpieranie się w kampanii panem Wojciechowskim. Zapomniałeś jak osiem lat temu Kącki jeździł po wsiach z posłem Kiedosem i chlali wódę z kim popadnie? I na ostatnie spotkania musieli ich prawie wnosić?
Na koniec o głównym temacie. Jak wg Ciebie Kącki ma zamiar sfinansować drogę w Słupsku, którą tak teraz obiecuje? Jeżeli po spłacie zadłużenie spadnie do 59% to który bank udzieli miliona kredytu, jak można się zadłużać do 60% a margines wynosi 1%?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gość 556677 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 118
Piwa: 6/5
Skąd: prawie wieluniak
Wysłany: 2014-11-12, 12:05   

RGM napisał/a:
Czy nie czujecie nawet odrobiny empatii, gdy poniewiera się inną kobietą tylko dlatego, że śmiała rzucić wyzwanie jedynie słusznemu kandydatowi i przejęła co najciekawsze inicjatywę?
Drogie Panie same jesteście matkami. Nigdy nie uwierzę, że za normalne uznajecie szyderstwa z kogoś za posiadanie gromadki dzieci. Nikt inny niż Wy nie wie przecież ile czasu i troski trzeba włożyć w ich wychowanie. Pamiętajcie o tym w niedzielę, gdy strach przed nowym zaćmi rozsądek i poczucie przyzwoitości. Głosujcie tak byście mogły potem spokojnie patrzeć w lustro. Patrzeć na swoje dzieci, którym publicznie nie wypomina się, że poszły do przedszkola poza gminą ponieważ zabrakło dla nich miejsca w ożarowskiej placówce.


Oj chyba coś przeoczyłem.....
Tym razem Wójt Gminy Mokrsko to "TYRAN", który poniewiera i szydzi z kobiet, które rodzą dzieci :!:
DO PIEKŁA z nim :lol:

Coraz weselej ;)
Szkoda, że wybory już 16listopada.
I ten temat umrze śmiercią naturalną.

Jedna i druga strona musi się jeszcze troszkę wysilić, bo ponoć wg ostatnich "wiejskich sondaży" :D , idą "łeb w łeb"
Decydujące o wygranej "nowej władzy" mają być głosy mieszkańców Mokrska, bo w rodzinnych miejscowościach, ani p. Kubowicz, ani ten pan z jej obozu "znany i lubiany" jeszcze z czasów poprzedniego wójta, nie mają szans.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
agatob 
Przyjeżdża na zakupy


Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 02 Sty 2012
Posty: 262
Piwa: 22/16
Skąd: z okolic Wielunia
Wysłany: 2014-11-12, 13:13   

RGM napisał/a:
Wiem, że właśnie teraz zaczyna się na gminnych komputerach poranna lektura forum i korzystając z okazji chciałby dziś zapytać Szanowne Panie pracujące w UG Mokrsko:
Czy nie czujecie nawet odrobiny empatii, gdy poniewiera się inną kobietą tylko dlatego, że śmiała rzucić wyzwanie jedynie słusznemu kandydatowi i przejęła co najciekawsze inicjatywę?
Drogie Panie same jesteście matkami. Nigdy nie uwierzę, że za normalne uznajecie szyderstwa z kogoś za posiadanie gromadki dzieci. Nikt inny niż Wy nie wie przecież ile czasu i troski trzeba włożyć w ich wychowanie. Pamiętajcie o tym w niedzielę, gdy strach przed nowym zaćmi rozsądek i poczucie przyzwoitości. Głosujcie tak byście mogły potem spokojnie patrzeć w lustro. Patrzeć na swoje dzieci, którym publicznie nie wypomina się, że poszły do przedszkola poza gminą ponieważ zabrakło dla nich miejsca w ożarowskiej placówce.

Pamiętajcie: Władzę i pieluchy trzeba zmieniać regularnie z tego samego powodu.
Życzę smacznej porannej kawki.





Obraz nędzy i rozpaczy.... żeby się do takich haseł uciekać??? Żenada
_________________
Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber beim Universum bin ich mir nicht ganz sicher.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kitor 
Moderator



Pomógł: 27 razy
Wiek: 31
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 1283
Piwa: 38/39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-12, 15:16   

Cytat:
Władzę i pieluchy trzeba zmieniać regularnie z tego samego powodu.

Jeśli wygracie to pamiętajcie o tym haśle przy kolejnych wyborach :twisted:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
RGM 
Dojeżdża PKSem
RGM2


Dołączył: 09 Sie 2014
Posty: 142
Piwa: 2/1
Skąd: Mokrsko
Wysłany: 2014-11-12, 18:29   

W panawójtowej ulotce znalazłem przykład tzw. "matematyki propagandowej."
Piszą, że na po odzyskaniu refundacji za kanalizację zadłużenie spadnie do 10,5 mln co da 45% planowanych dochodów. Tych ostatnich wysokości już zapomniano jakoś podać więc czynie to by uzupełnić brak - prognozowane dochody w tym roku to 18,9 mln.
Teraz już bez kalkulatora widać, że coś tu nie gra.
Zatem sprawdzamy
10,5 mln : 18,9 mln = 55,6 %
Dla porównania w poprzednim roku wskaźnik wyniósł 59,1%
Spływa do banku ponad 2,5 mln a zadłużenie maleje o 3,5 %.

Ku pokrzepieniu serc można dodać ze na przyszły rok zaplanowano również 55-56%.
Słuszną linię obrała nasza obecna waaaadza.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
grubas 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 8
Skąd: Mokrsko
Wysłany: 2014-11-12, 19:52   

agatob napisał/a:
Obraz nędzy i rozpaczy.... żeby się do takich haseł uciekać??? Żenada


Pretensje możesz mieć jedynie do Marka Twaina, bo to jego powiedzenie. Ale miło, że wpadłaś :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
agatob 
Przyjeżdża na zakupy


Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 02 Sty 2012
Posty: 262
Piwa: 22/16
Skąd: z okolic Wielunia
Wysłany: 2014-11-12, 19:58   

grubas napisał/a:
agatob napisał/a:
Obraz nędzy i rozpaczy.... żeby się do takich haseł uciekać??? Żenada


Pretensje możesz mieć jedynie do Marka Twaina, bo to jego powiedzenie. Ale miło, że wpadłaś :D



Kłopoty ze zrozumieniem pewnych rzeczy masz?? Bo mi chodziło jedynie o argumenty do jakich ta Wspaniała Klika się ucieka - jak widać Ty też się pod tym podpisujesz. Gratuluję poziomu:)
_________________
Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber beim Universum bin ich mir nicht ganz sicher.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
grubas 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 8
Skąd: Mokrsko
Wysłany: 2014-11-12, 20:15   

agatob, agresywny ton postu nie ukryje Twojej niewiedzy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ghost.Ożarowa 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 47
Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 13
Skąd: Ożarów
Wysłany: 2014-11-12, 23:26   

Znowu "Szkolenia psychologiczno-rozwojowe" na coś się przydały,
teraz idziemy na litość, bo faktycznie kogoś poniosło.

Jakie donosy ? wypraszam sobie nie jestem żadną instytucją,
a jeśli chodzi o donosy to pani jest o niebo lepsza,
"śledztwo dziennikarskie" mówi pani coś ?

prezes pisze- "Obraziłeś już chyba wszystkich"
człowieku masz chyba problemy ze zrozumieniem,
jak można prawdą obrazić ? Ktoś mógł się zastanowić wcześniej nad tym co robi.
Co prawda boli ?

List dziewiątej mieszkanki gminy

Na spotkaniach kandydatki prezentowały swoje programy
o co będą walczyć dla gminy (w większości o to co już jest)
ale pani Kaczmarek chyba się trochę zagalopowała,
zaczęła coś mówić ile to ona włożyła pracy w szkołę,
moja dwójka już jakiś czas temu skończyła naukę w tej szkole i może
nie jestem za bardzo na topie, ale mogłaby wymienić czym się tak dla tej
szkoły zasłużyła, oczywiście na pewno pójdzie to na jej plus,
no bo że tatuś coś daje za reklamę swojej firmy to jest chyba normalne.
Na spotkaniu jakoś tego nie rozwinęła,
a ja nie miałam odwagi pytać bo by mnie chyba zjedli.


List dziesiątego mieszkańca gminy

prezes chyba nie byłeś na żadnym spotkaniu z udziałem Wojciechowskiego,
przez cały czas promował swoich ludzi,
jak już ludzie wstawali do wyjścia coś tam cichutko wspomniał o Kubowicz,
ot takie macie jego poparcie.

List jedenastej mieszkanki gminy

Pani Kubowicz jednak wyjaśniała dlaczego
"Ci ludzie nie są PRZYPADKOWI"
mówiąc o zasiadających przy stoliku
"Kompetentne Rzetelne i ODPOWIEDZIALNE",
tylko nie wiem dlaczego w tym czasie patrzyła
na osobę która kilka lat do tyłu poszła w tany
w Polskę, z kilkudniowym utargiem ze sklepu tatusia ?

List nie mieszkańca gminy

Jeśli ktoś chce co nieco uszczuplić gruby portfel KWW pani Kubowicz,
i kamermana, proszę zrobić screny i ściągnąć filmiki z ich strony ze swoimi wizerunkami,
obiekty w których odbywały się spotkania nie były odpowiednio oznakowane,
(nie były w ogóle oznakowane),
i chyba żadna osoba nie wyraziła pisemnej zgody,
filmowanie było niezgodne z Polskim prawem.
Prawnik który zaoferował swoją pomoc wycenił na 10% wyegzekwowanej przez niego sumy, oczywiście po wyegzekwowaniu.

List dwunastej mieszkanki gminy

Tak z ciekawości chciałam zapytać kto się podpisał pod zaświadczeniem
z Ożarowskiego przedszkola o rzekomej niemożności przyjęcia pani dziecka,
i czy podany jest jakiś powód ? Chyba nie jedna z osób z pani KWW ?



Gość 556677 skąd wziąłeś te "wiejskie sondaże"
chyba z pod budki z piwem ? Nie podpuszczaj.

Jakbyś zobaczył zawartość skrzynki ghost.ozarow@o2.pl
to sam byś zrozumiał że nie jest ona aż tak lubiana
jak jej się to wydaje.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW