R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Sposób na gołe brzuszki w szkole!
Autor Wiadomość
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2007-01-30, 15:20   

Maru napisał/a:
bo jak sama napisałaś, goły brzuch to już mormalność,

Narazie nie jest to jeszcze normalność . Na szczęście i niech tak pozostanie :)
Będzie to normalność jeśli na to pozwolimy.


Maru napisał/a:
ale chodziło mi o przymrużenie choć trochę oka na panującą obecnie modę w szkołach.

Przymrużyć oko ? no ok ... ale jeśli młodzieży dasz palem ona bedzie zaraz chciała całą ręke... wiec najlepiej usuwać w zarodku :)


Podsumowując:

Ja nie mam napewdę nic przeciwko gołym brzuchom (sama chodze z gołym brzuchem nieraz na dyskotece na plaży nawet na ulicy ) ale w szkole myśle iż to nie jest wskazane :)
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
karcia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 1133
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-30, 15:27   

Trzeba mieć jakieś zasady i wartości, bo bez nich świat dziczeje i staje się bezsensownym dążeniem do niczego. Taką też zasadą jest w miare porządny ubiór w szkole. Nie możemy pozwalać na wszystko, bo przestaniemy odróżniać dobro od zła.
A co do młodzieży w Ameryce i tych krajach w porównaniu, do których
Malinka napisał/a:
Zawsze jestesmy w tyle
muszę przyznać, że byłam w szoku, kiedy przyszło mi przebywać tydzień z młodymi Niemcami. Ich poglądy, nastawienie do życia i przesadna swoboda zniechęciły mnie całkowicie. Byłam bardzo zaskoczona, gdy zorientowałam się, że dla nich normalne jest, kiedy matka kupuje 14letniej córce tabletki antykoncepcyjne. :? Zaczęłam doceniać nasz polski dystans do życia i uważam, że trzeba pokazywać młodzieży, co jest dla niej odpowiednie, a co nie, bo buntujący się młodzi ludzie moga w końcu zgubić sie w zbyt "lazackim" świecie.
Tak też popieram słowa -
Malinka napisał/a:
Gołe brzuchy na dyskotece - TAK
W szkole - stanowcze NIE
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mareks 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 79
Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 961
Skąd: wielun
Wysłany: 2007-01-30, 15:46   

Z tymi gołymi brzuszkami w Stanach to nie jest trochę tak.W telewizji pokazuje się skrajności a rzeczywistość jest trochę inna.Ogólnie młodzież zachowuje sie dużo lepiej niz u nas.Sa bardziej indywidualni i poważniejsi bo wczesniej są przygotowywani do życia.
W Polsce ,spójrzcie w telewizornie,jedna założyła szalik w pętelke i juz wszystkie noszą,ktos sie pokażał z aparatem na zębach ,następne noszą czy potrzebny czy nie.
Jakoś faceci nie obnosza sie z aparatami chociaż stan ich zębów jest podobny.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Maru 
Mieszka pod Wieluniem
Bywa w Wieluniu



Pomógł: 17 razy
Wiek: 71
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 940
Piwa: 4/4
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-02-01, 18:02   

A anglicy zrobili krok dalej, i jakoś nie przejmują się że ich dzieci zejdą na złą drogę. Niech no tylko nasze dziewczynki podłapią ten styl.!!!!!. Frekwencja na W-F - 100%

przedruk :

Mimo sprzeciwu organizacji społecznych, w angielskim Choppington ruszą zajęcia z gimnastyki, na których dzieci będą tańczyć przy pionowym drążku, znanym z nocnych klubów i lokali ze striptizem. Kontrowersyjne zajęcia opisał portal internetowy BBC News. Choć taniec przy pionowo ustawionym drążku jest znany jako forma aerobiku, jest też tradycyjną atrakcją nocnych klubów. Z tych powodów przeciwko zajęciom protestuje zajmująca się dziećmi organizacja Kidscape, przekonując, że uczenie 12-latek "tańca przy rurze" jest nieporozumieniem. Pomysłodawczyni ćwiczeń, instruktorka fitness Laraine Riddel twierdzi, że są one dobrym sposobem na walkę z otyłością. Dzieci świetnie się bawią na zajęciach, a ich rodzice nie mają nic przeciwko takim ćwiczeniom - mówi. Kidscape odpowiada, że bez wątpienia sprawność rozwija i striptiz, ale dzieciom lepiej pozostawić inne rodzaje gimnastyki.
_________________
Nie trzeba być bogaczem, aby ofiarować coś cennego drugiemu człowiekowi: można podarować mu odrobinę czasu i uwagi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW