R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: glizda
2007-11-04, 14:01
Praca za granicą czyli...
Autor Wiadomość
renia 
Przyjeżdża na zakupy
blondynka ;)



Pomogła: 6 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2006
Posty: 419
Skąd: Wielun
Wysłany: 2007-02-10, 20:44   

[quote="Basia"]
reniaa_25 napisał/a:
Jezdze od kilku miesiecy do Włoch i do tej pory spotkałam duzo mlodych osob po studiach ! pracujacych przy opiece oraz w restauracjach i pubach. A w jakich wielunskich firmach polecasz zrobic te Kariere ? Ile musisz pracowac w Wieluniu zeby zarobic tyle co za 3 miesiace pracy w pubie lub innej pracy za granica ?


a jak wyobrażasz sobie przyszłość w takich realiach, myślisz np. w wieku 40 lat, dalej być barmanką czy sprzątaczką? takie wyjazdy są nie przyszłościowe ! a zarobki heh pieniądze to nie wszystko.
Wolałabym pracowac w tym wieku za granica jako opiekunka niz w Wieluniu. Jezeli myslisz ze takie wyjazdy sa bez przyszłosci to ty nie wiesz co sie dzieje w kraju! Zyjesz tylko swoim zyciem ! Nie widzisz ze coraz wiecej osob emigruje ! Dlaczego BEZROBOCIE w Polsce maleje ? Bo wszyscy wyjezdzaja ! Nie chca pracowac tu za 500 - 1000 zł ! Praca za granica jest nasza przyszłoscia !!! Taka jest prawda.Dla nas bolesna, bo w kraju jest coraz gorzej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-10, 20:51   

reniaa_25 napisał/a:
Nie chca pracowac tu za 500 - 1000 zł ! Praca za granica jest nasza przyszłoscia !!! Taka jest prawda.Dla nas bolesna, bo w kraju jest coraz gorzej.


jeżeli wszyscy tak uważają, to moim zdaniem mają zbyt niskie poczucie wartości o sobie, jeśli wolą za przeproszeniem "wycierać tyłki niemcą" do konca życia, to ich sprawa. może i żyję tylko swoim życiem, ale dobrze mi z tym, nie mam na co narzekać, Polska jest jaka jest i jedna osoba jej nie zmieni.






ort. niemcom
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2007-02-10, 22:16   

Jaro napisał/a:
lecz generalnie uważam, że jak ktoś jedzie po to aby odbić się od dna, czyli zarobić tyle aby mu to pomogło np. zrealizować jakieś swoje plany to jestem jak najbardziej za tym.



Jaro, zgadzam się . Mój brat wyjechał do Anglii tylko w tym celu. Pracował w SDM Wieluń przez kilka dobrych lat, ale gdy dali mu do podpisania aneks do umowy o obniżenie wynagrodzenia to nie wytrzymał .... :evil: , Zwolniłe się i po 3 miesiącach wyjechał do WB. co 6 m-cy przyjeżdza do żony i córki i jak z nim rozmawiam to mówi, że jeszcze góra 3-4 lata i wraca do Polski, aby rozkręcić cos własnego. :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW