R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Tylko mnie kochaj kontra Ja wam pokażę
Autor Wiadomość
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-02-20, 00:50   Tylko mnie kochaj kontra Ja wam pokażę

Rywalizacja dwóch komedii romantycznych "Tylko mnie kochaj" i "Ja wam pokażę" toczy się nie tylko na salach kinowych. Obu produkcjom towarzyszą płyty z muzycznymi przebojami, dlatego ścieżki dźwiękowe szybko znalazły się na oficjalnej liście sprzedaży albumów. Na razie prowadzi "Tylko mnie kochaj", promowany tytułową piosenką grupy Goya, ale w tydzień po premierze na 3. miejsce (z 12.) wskoczyła muzyka z "Ja wam pokażę" z singlowym przebojem "Kocham cię" Sławka Uniatowskiego
Obie ścieżki dźwiękowe rozdziela muzyka z oratorium "Tu es Petrus", z którego pochodzi wielki przebój "Niech mówią, że to nie jest miłość" (płyta od pewnego czasu okupuje 2. miejsce). Co ciekawe, piosenka śpiewana przez Olgę Szomańską i Przemysława Brannego znajduje się także na płycie do "Ja wam pokażę".

W pierwszej dziesiątce zestawienia OLiS nie zaszły poważne zmiany. Można jedynie odnotować powrót Madonny i jej albumu "Confessions On A Dancefloor" (z 11. na 10.).
W Top 20 pojawiły się dwie nowości - składanki "On i on 2" z miłosnymi przebojami śpiewanymi przez duety muzyczno-aktorskie (13.) i "Magda M. - Piosenki nie tylko o miłości" z utworami wykorzystanymi w popularnym serialu (15.).

Sporym powodzeniem u słuchaczy cieszy się pochodząca z Gruzji jazzująca wokalistka Katie Melua, obwołana przez niektórych "nową Norah Jones". Jej drugi album "Piece By Piece" z przebojem "Nine Million Bicycles" utrzymuje się w ścisłej czołówce (4.), a wznowienie debiutu "Call Off Search" cały czas idzie w górę (z 38. na 24. - najwyższy awans w tym tygodniu).
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-02-20, 10:10   

"Niech mówią, że to nie jest miłość" - jak dla mnie numer jeden ostatnio :!!!
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-07, 15:31   

jeśli mam wybierać muzykę z filmu ,,Tylko mnie kochaj" albo ,,Ja wam pokażę" to zdecydowanie wybieram to pierwsze..także film tylko mnie kochaj bardziej mi sie podobał a na tym drugim nudziłam sie troche ale można w sumie obejrzeć chodziaż żadna rewelacja jak dla mnie... :roll:
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Głodek 
Czytał o Wieluniu



Dołączył: 09 Sty 2006
Posty: 40
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-10, 23:54   

Bylem dzisiaj w "Syrenie" na "Ja wam pokaże" i zgodze sie z przedmowczynia nudy, nudy i jeszcze raz nudy! Nie polecam nikomu. Z calego filmu najlepsi chyba byli rodzice ale nie udalo im sie uratowac filmu:-) Pierwsza czesc czyli "nigdy w zyciu" jeszcze jako tako ale druga totalna porazka.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW