R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Panterka
2008-02-22, 09:20
Wieluński ginekolog oskarżony!
Autor Wiadomość
Ecomarta 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 4 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Kwi 2006
Posty: 316
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-25, 20:25   Wieluński ginekolog oskarżony!

W jednej z wieluńskich gazet wyczytałam,że wieluński ginekolog o nazwisku M. został oskarżony o molestowanie i dokonywanie aborcji. Podobno policja zatrzymała lekarza gdy rzekomo miał dokonać aborcji 8-tyg.ciązy u jednej z pacjentek. Pozostałe zarzuty dotyczą tego, że ów lekarz miał SŁOWNIE molestować swoje pacjentki mówiąc do nich: kotku, słoneczko itp. Tyle zrozumiałam z tego artykułu w Kulisach Powiatu.
Moje przemyślenia są następujące: dlaczego ta gazeta jest tak nierzetelna i podaje fakty których nie da sie sprawdzić natomiast oskarżają one owego lekarza.Czy naprawde mówienie do pacjentek kochanie,kotku itp. w formie żartobliwej i zawsze sympatycznej (do mnie też tak mówił i nigdy nie odebrałam tego jak molestowanie, poniekąd godziłam sie na to chodząc na wizyty....) to już molestowanie i czy czasami niektóre panie nie demonizują.
A sprawa tej pani i rzekomej aborcji jest dla mnie wogóle dziwna i niejasna.....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Tomek 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 10 razy
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lip 2005
Posty: 1397
Otrzymał 5 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-25, 20:31   

słyszałem o tym. Łatwo można dzisiaj niszczyć ludzi:/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ecomarta 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 4 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Kwi 2006
Posty: 316
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-25, 20:46   

Właśnie o to mi chodzi. Z relacji jaka przedstawiła ta gazeta wydaje mi sie że cała sprawa jest dość "ustawiona". Jeśli oskarżenia okażą sie nieprawdziwe ten człowiek ma zniszczone całe życie.....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2007-04-26, 14:38   

Kulisy Powiatu po raz kolejny udowodniły, że nie zasługują na miano wiarygodnego medium :!:
Nierzetelność, nieuczciwość, niekompetencja i brak jakiegokolwiek dobrego smaku - to co dla mnie znaczy ten BRUKOWIEC :!:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2007-04-26, 14:38   

Ecomarta napisał/a:
Jeśli oskarżenia okażą sie nieprawdziwe ten człowiek ma zniszczone całe życie.....


A jesli okaza sie prawdziwe.. :wink:

Ecomarta napisał/a:
Czy naprawde mówienie do pacjentek kochanie,kotku itp. w formie żartobliwej i zawsze sympatycznej (do mnie też tak mówił i nigdy nie odebrałam tego jak molestowanie, poniekąd godziłam sie na to chodząc na wizyty....)


"Rozwalilas" mnie :D Moze mowil cos jeszcze, czego nam nie napisalas?
To forum moze naprawde poprawic humor.

Pozdrawiam
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-26, 14:46   

Znam człowieka a zarazem mnóstwo opinii różnych osób, które korzystały z usług ginekologicznych tego lekarza i nigdy nie usłyszałem z ust kogokolwiek, aby to co piszą o nim w tym brukowcu było choćby w 90 % prawdą.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2007-04-26, 14:50   

Moze ktos moglby zeskanowac ten artykul i wrzucic go tutaj? Bylbym wdzieczny.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-26, 15:16   

Ecomarta napisał/a:
Z relacji jaka przedstawiła ta gazeta wydaje mi sie że cała sprawa jest dość "ustawiona




Mało tego że w sposób nierzetelność, nieuczciwy gazeta przedstawia te informacje to ktoś jeszcze bardzo kopie dołki pod Panem Tadeuszem M. ponieważ ksero strony głównej tego brukowca pojawiły się na słupach ogłoszeniowych :evil:
Myślę że chamstwo nie zna granic , mało tego Pan ginekolog na chwile obecną nie ma żadnego wyroku, a gazeta w nagłówku pisze jak by został już osądzony !

hiszpan napisał/a:

"Rozwalilas" mnie Moze mowil cos jeszcze, czego nam nie napisalas?


Myślę że hiszpan Ty masz chore podejście do sprawy, bo dla wielu kobiet takie podejście lekarza jak miał Pan M. jako do pacjentek, wpłynęło pozytywnie na ich wyobrażenia o wieluńskich ginekologach i zachęcało do częstego monitorowania swojego zdrowia.
Do tego lekarza chodzi moja Dziewczyna, moja Mama i jakoś nie widzę przeciwwskazań aby nie mówił im takich słów. Wręcz przeciwnie swoim podejście moja Mama zmieniła swoje myślenie o ginekologach i teraz systematycznie bada się jak to powinna robić każda kobieta ...
W całej sprawie pewnie chodzi o to że Pan Tadeusz M. miał za dużo pacjentek i kogoś bardzo to bolało...
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2007-04-26, 16:25   

Najlepszy lekarz jakiego znałam,gdy rodziłam nawet na chwilę nie odszedł i bardzo mi pomagał,wizyty też mile wspominam,mimo że potrzebuję roku psychicznego nastawienia by się tam wybrać.No i co że jest miły,to źle?Gożdzik do mnie kiedyś powiedział,,no księżniczko wsakujemy na fotelik i nóżki szeroko"....zwiałam :D
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MATRIX
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-26, 18:14   

mario's napisał/a:
Mało tego że w sposób nierzetelność, nieuczciwy gazeta przedstawia te informacje to ktoś jeszcze bardzo kopie dołki pod Panem Tadeuszem M. ponieważ ksero strony głównej tego brukowca pojawiły się na słupach ogłoszeniowych



edzia i odziu napisał/a:
Najlepszy lekarz jakiego znałam,gdy rodziłam nawet na chwilę nie odszedł i bardzo mi pomagał,


Też słyszałem same pozytywne opinie i żal mi człowieka :sad:

[ Dodano: 2007-04-26, 18:36 ]
hiszpan napisał/a:
Moze ktos moglby zeskanowac ten artykul i wrzucic go tutaj? Bylbym wdzieczny.


Po co Ci to człowieku, tak cieszy Cię niszczenie komuś życia ?
Jeśli taki artykuł się pojawi będę wnioskował do administracji o jego usunięcie jak i usunięcie użytkownika!
A jak chcesz przeczytać te kłamstwa i wypociny to zgłoś się po zwrot do redakcji bo napewno nie sprzedają całego nakładu !
 
   
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2007-04-26, 20:07   

mario's napisał/a:
W całej sprawie pewnie chodzi o to że Pan Tadeusz M. miał za dużo pacjentek i kogoś bardzo to bolało...

Zgadza się. Komuś bardzo zależało na tym, żeby go zniszczyć.Miał za dużo klientek ,podczas gdy inni ginekolodzy nie za bardzo.
Zgadnijcie kto z "urzędu" przejął jego wszystkie pacjentki?
_________________
Potrzebujesz DSL-a, Neostradę? Call me 502-408-902
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ecomarta 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 4 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Kwi 2006
Posty: 316
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-26, 20:11   

Hiszpan rozumując w sposób taki jak ty powinnam oskarżyć mecenasa z którym pracuje,wicestaroste(nie wieluńskiego :) )i kilku innych panów od których systematycznie słysze:dziecinko,kwiatuszku, kotku......Mam nadzieje że wszystko sie dobrze skończy. A dlaczego mam wątpliwości co do tych aborcji. Bo na wizycie gdy potwierdził że jestem w ciąży i powiedzmy nie szalałam z radości powiedział do mnie: kwiatuszku dzieci to radość.Dzieci i szklanek nigdy za wiele :grin: jakoś zabiegu mi nie zaproponował.....A jak komus sie nie podobało rzeczywiście mógł iść do Goździka nie miałby takich problemów :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
wieluniaczek 
Przyjeżdża na zakupy
czujny obserwator



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 336
Piwa: 1/1
Skąd: z miasta
Wysłany: 2007-04-26, 21:05   

Moja rada nie brać (kupować) tego tabolidu do ręki a jak nikt tego nie będzie czytał to się zwinie i kropka .
_________________
Witaj Gość cieszę się że jesteś i pozdrawiam Cię
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Sergio 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 48
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 21
Skąd: Praszka
Wysłany: 2007-04-26, 21:43   

jstem z praszki i znam ta gazete od podszewki, tego brukowca niechce nawet mój piec do spalenia. musze ja wyrzucac do wielkich kubłów bo to taka szmata. Jezeli ktos pisze o kims takie rezczy to powinien juz prokurator reke trzymac na tej gazecie bo jezeli ten pan cos podobnego zrobił to gazeta jest pierwsza, a artykuł pewnie powstał z wypocin kogos nowego szukajcego sensacji i znalazł staruszke o ortodoksyjnych pogladach i wymysliła biedaczka aborcje. Bo miły lekarz mówi do pacjetek inaczej jak jej mąz. w praszce jest mechanik samochodowy i zawsze mówi do wszystkich sonko kochanie serduszko przyjacielu i co jego tez zamkna za molestowanie mnie, jak powie do mnie słonko czy kochany niemasz racji. znam tego mechanika od lat i wiem ze taki ma sposub bycia i jest to nawet miłe dla kobiet ze ktos mówi do ich inaczej jak mąz krzyczacy ze nieznaz sie!! a sam wie "tyle co zrobi w kibel"
ludzie nie maja za grosz wstydu
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Zygmunt Stary 
Wieluniaczek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 1500
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-27, 00:17   

Dołączam się do krytyki Kulis, ale w sprawie nie mam żadnej wiedzy :583:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW