R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zlot Moto
Autor Wiadomość
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2005-07-14, 10:46   Zlot Moto

W przyszły weekend w Wieluniu zaroi się od panów w czarnych skórzanych kurtkach i ciemnych okularach. Już po raz piąty klub "Husaria", działający przy Wieluńskim Domu Kultury organizuje w dniach 23-24 lipca zlot motocyklowy.


W sobotę 23 (lipca) mieszkańcy Wielunia oraz turyści przebywający w tym czasie w naszym regionie będą mieli okazję zobaczyć maszyny na parkingu przed starostwem powiatowym (godz. 12). Tam odbędzie się prezentacja maszyn połączona z wyborami najpiękniejszego motocykla oraz konkursy.

Następnie wspaniałe maszyny przetoczą się kawalkadą przez samo centrum miasta.

Zloty to bardzo popularna forma spotkań motocyklistów. Mogą wymienić doświadczenia i podpatrzeć u innych, co ulepszyć w swoich dwóch kółkach. Zjazd w Strobinie (gm. Konopnica) potrwa dwa dni. W tym czasie fani motorów będą rozmawiać o swoich wspaniałych maszynach i rozgrywać konkurencje sprawnościowe.


Żródło: http://tvk.wsm.wielun.pl i
http://www.wielun.fora.pl...t=54&highlight=
 
   
MAPET
[Usunięty]

Wysłany: 2005-07-15, 16:59   

szkoda ze to nie zlot samochodow:(
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-07-18, 22:00   

hehe Mapet...
Ja również osobiście wolałabym zlot autek :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2005-07-26, 08:52   Harleye i Junaki

Prawie 200 motocyklistów przybyło do Strobina, gm. Osjaków, na V Zlot organizowany przez wieluński klub 'Husaria". Nad Wartę przybyli ze śląska, wielkopolski, mazowsza, pomorza a nawet z Niemiec.

Miłośnicy jednośladów przyjechali na motocyklach wszelakiej maści - były więc motory sportowe, enduro, turystyczne, zabytkowe, własnoręcznie wykonane trajki i skutery.
Najstarszy uczestnik, 70-cio letnia Maria Włodarczyk z Zalasów, gm. Rusiec, przyjechała na swoim wysłużonym WSK (zdjęcie poniżej).

Parada motocykli pojawiła się także w Wieluniu. Na pl. Kazimierza Wielkiego mieszkańcy miasta mogli oglądać m.in. polskie Junaki, czeskie Javy, japońskie Hondy, Kawasaki i Suzuki, niemieckie BMW i amerykańskie Harleye.

Podczas zlotu wybierano najpiękniejszą maszynę oraz rozgrywano liczne konkurencje - np. rzut silnikiem, jazdę z jajkiem na czas, najwolniejszy przejazd czy szukanie kluczyków w stogu siana.

Źródło: RZW

inf1715.jpg
Plik ściągnięto 16763 raz(y) 79,71 KB

moto_1.jpg
Plik ściągnięto 16763 raz(y) 39,7 KB

moto_2.jpg
Plik ściągnięto 16763 raz(y) 73,28 KB

_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-07-26, 17:27   

p. Jarku, to pan robił te zdjątka? :) właśnie ostatnio siedząc sobie spokojnie w fotelu i oglądając TV coś za oknem zaczęło mi strasznie brzęczeć i zastanawiałem się co to, no ale już wiem ;)
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-07-26, 17:29   

hehe ywis, Jarek Ci nie odpowiedział to ja Ci odpowiem - te zdjęcia są ściągnięte ze strony naszego radia ZW :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-07-26, 17:35   

Aaaaaaaa, no fakt... nie zwróciłem uwagi na źródło jakie p. Jarek podał :) mój błąd, ale dzięki za uświadomienie :mrgreen:
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-07-26, 17:37   

Hehe spoko :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW