R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Archdevil
2008-01-09, 22:49
Internet z firmy GRAFKOM
Autor Wiadomość
viktor_17 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 38
Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 11
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2007-07-06, 21:39   Internet z firmy GRAFKOM

Moze ktos zna jakies szczegoly zwiazane z cena, jakoscia itd. ? wiem tylko ze zmieniaja sprzet po limaku ale jakos w to nie wierze ;) jesli ktos ma internet z tej firmy nie sie wypowie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2007-07-07, 10:39   

Ja mam ,miałam wcześniej w Limaku.Faktycznie pan Studański zmienił już cały sprzęt,zmienia również u ludzi którzy chcieli kontynuować umowę.I w końcu nie narzekam na internet:).Jakość rewelacja(trzeba tylko pamiętać ,że sprzątnięcie bałaganu po Limaku musi potrwać,ale sukcesywnie jest to robione.Ceny-ja mam 512 i płacę 60 zł,zależy na ile jest podpisana umowa i jaką szybkość chcesz,jak wróci Odziu podam ci nr telefonu do firmy :P

[ Dodano: 2007-07-07, 12:00 ]
zadzwoń 886201711
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
d@vid 
Ma stragan na targu



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 659
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-07-07, 21:33   

Osobiście nie polecam żadnej radiówki. Jak jest możliwość to najepiej brać Internet przewodowy taki jak Neostrada, Netia, ja osobiście mam Net24 1024kb/s i płace 55zł/miesiąc.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
viktor_17 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 38
Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 11
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-07-07, 21:46   

zgadzam sie ale niestety stara centrala i nie da rady zalozyc neo ;/ . pytanie jeszcze czy trzeba cos placic za aktywacje lub jakis sprzet? (sprzet mam po syskonie no i dalszym limaku)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-07-07, 22:29   

W okolicach Wielunia jest firma MargoNet - siedziba w Pątnowie.
Ale jest to bezprzewodowy internet, więc prędkości nie są b. wysokie.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2007-07-08, 10:17   

david069 napisał/a:
Osobiście nie polecam żadnej radiówki. Jak jest możliwość to najepiej brać Internet przewodowy taki jak Neostrada, Netia, ja osobiście mam Net24 1024kb/s i płace 55zł/miesiąc.
mój brat ma neo i ciągle opis na gg"pieprzone lagi neo"bardzo mu współczuję ,bo ciągle narzeka,a ja odkąd Limaka przejął Grafkom w końcu mam świety spokój....
viktor_17 napisał/a:
pytanie jeszcze czy trzeba cos placic za aktywacje lub jakis sprzet? (sprzet mam po syskonie no i dalszym limaku)
czy do tej pory miałeś w Limaku internet czy zrezygnowałeś?

[ Dodano: 2007-07-08, 10:18 ]
viktor_17 napisał/a:
zgadzam sie ale niestety stara centrala i nie da rady zalozyc neo
tak dla ścisłości ,TP do końca roku ma mieć wszędzie stałe łącze wiec bez problemu będzie założenie u nich...
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
viktor_17 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 38
Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 11
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-07-08, 17:30   

mialem w limaku ale bez faktury bo wisial mi kase mam tylko stare rachunki a umowy nowej nie podpisywalem (tzn jak przepisal na zone)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
d@vid 
Ma stragan na targu



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 659
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-07-11, 16:15   

edzia i odziu napisał/a:
david069 napisał/a:
Osobiście nie polecam żadnej radiówki. Jak jest możliwość to najepiej brać Internet przewodowy taki jak Neostrada, Netia, ja osobiście mam Net24 1024kb/s i płace 55zł/miesiąc.
mój brat ma neo i ciągle opis na gg"pieprzone lagi neo"bardzo mu współczuję ,bo ciągle narzeka,a ja odkąd Limaka przejął Grafkom w końcu mam świety spokój....


No to ma pecha bo ja miałem neo i miałem super pingi a teraz mam jak już wspomniałem Netię i mam jeszcze lepsze pingi i na dodatek stawiam 9 slotowy serwer Counter Strike 1.6
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-11, 17:27   

david069, Powiedz coś więcej o Netii. Jakie masz pingi, czy jest bez limitu (DL, UL) jakie transfery itd.
Netia ma ciekawa promocję i się zastanawiam czy nie zamówić.
 
   
d@vid 
Ma stragan na targu



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 659
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-07-12, 02:48   

Ok, tak jak mówiłem pigni są na prawde dobre prawie na każdym serwerze jak gram mam jeden z najniższych, prędkość w pełni taka jaką oferują (opcja 1mb) jak coś ściagam to zawsze do 122-128KB/s jest, i oczywiście nie ma żadnych limtów danych możesz ściągać i wysyłać ile chcesz. Jedyny problem to taki że czasem lubi modem tracić synchronizacje ale to nie zawsze ostatnio np. jak postawiłem serwer miałem uptime:13h i z 40 minut chyba, w ogóle nie rozłączyło a nie raz potrafi rozłączyć 4 razy w ciągu 2h co mnie najbardziej denerwuje bo wszystkich rozłącza z serwera i musze od nowa stawiać:/ ale tak to niczego sobie i osobiście polecam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW