R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Panterka
2008-05-14, 09:00
XXIII Ogólnopolski Wyścig Rowerowy Hellena Tour 2008
Autor Wiadomość
Grzegorz Nowak (W) 
Moderator
nil nisi bene ;)



Pomógł: 19 razy
Wiek: 50
Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 1096
Piwa: 23/18
Skąd: Wieluń, now Łodź :(
Wysłany: 2008-04-14, 17:24   XXIII Ogólnopolski Wyścig Rowerowy Hellena Tour 2008

za www.um.wielun.pl

Cytat:

W dniu 18 kwietnia 2008 roku w Wieluniu odbędzie się pierwszy etap Ogólnopolskiego Wyścigu Rowerowego Szlakiem Bursztynowym - Hellena Tour 2008


Organizatorem Wyścigu na terenie Gminy Wieluń jest Urząd Miejski w Wieluniu. Wyścig rozpocznie się w mieście Wieruszów i będzie przemieszczał się po drogach powiatowych w kierunku m. Bolesławiec, m. Skomlin. Start z miejscowości Wieruszów nastąpi o godz. 14:00. Przewiduje się, że peleton wyścigu do Wielunia wjedzie około godz. 17:00.
Peleton wyścigu do miasta Wieluń wjedzie od strony ulicy Wojska Polskiego, następnie ulicą Kaliską i dalej Nowy Rynek, ul. Narutowicza, ul. Królewską, ul. Barycz, ul. Różaną, ul. Reformacką oraz ul. Zamenhofa. Kolarze wyżej wymienionymi ulicami wykonają 10 okrążeń. Meta przewidziana jest na wysokości Placu Legionów ok. godz. 18:30. Za utrudnienia w ruchu w tym dniu wyścigu wszystkich mieszkańców, kierowców organizatorzy serdecznie przepraszają, a jednocześnie proszą o nie pozostawianie pojazdów na ulicach gdzie będzie przemieszczał się peleton.
Wyścig jest kolejną imprezą z cyklu Kalendarium Obchodów 725-lecia Miasta Wielunia. Serdecznie zapraszamy miłośników kolarstwa do udziału w imprezie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Stefan 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 2117
Piwa: 18/9
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-04-14, 19:10   

Szkoda że nie Tour de Pologne :D .
A tak na marginesie, ten wyścig to jak do tej pory największy sukces "łowcy funduszy unijnych" Dariusza Lemana UM :(
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2008-04-14, 21:30   

stefan_pol napisał/a:
jak do tej pory największy sukces


stefan_pol, no wlaśnie "sukces" więc dlaczego taka mina :?:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2008-04-14, 21:33   

Lesiu napisał/a:
stefan_pol, no wlaśnie "sukces" więc dlaczego taka mina :?:


Wydaje mi się, że stefan_pol, napisał to z przekąsem... Bo jeżeli sukcesem "łowcy funduszy unijnych" jest tylko ten wyścig, to się mu wcale nie dziwie ;)
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2008-04-14, 21:49   

bob_mistrz napisał/a:
Bo jeżeli sukcesem "łowcy funduszy unijnych" jest tylko ten wyścig


bob_mistrz, sorry, ale jestem laikiem w tej dziedzinie. Możesz troche mi podpowiedzieć o co chodzi :!:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Stefan 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 2117
Piwa: 18/9
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-04-14, 21:53   

Lesiu, proszę bardzo
http://wielun.biz/viewtopic.php?t=3147
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2008-04-14, 22:15   

stefan_pol napisał/a:
Urząd Miejski w Wieluniu został wzbogacony o nowy wydział – Programowania, Rozwoju, Promocji


Promocja Wielunia jak najbardziej w tym przypadku.

stefan_pol napisał/a:
Moim zdaniem to tylko kolejne stołki dla gryzipiórków i nier..ów.


stefan_pol, rozumiem, że chodzi Ci o to, że minął rok i dopiero coś zaczęło sie dziać. Jeżeli żle myśle to mnie popraw.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-04-14, 22:17   

Lesiu, dokładnie. Nasze miasto, gmina, powiat nie potrafią korzystać w pełni ze środków unijnych i promować naszego regionu. Ciężko im idzie w temacie samopromocji :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2008-04-14, 22:24   

stefan_pol napisał/a:
Lesiu, proszę bardzo
http://wielun.biz/viewtopic.php?t=3147


Kurcze, nie przyuważyłem tego tematu... stefan_pol, spłyciłeś wtedy trochę ten temat... Po pierwsze nikt nie zagwarantuje Ci, że dostaniesz pieniądze z funduszy UE ot tak... Napisanie dobrego, podkreślam dobrego wniosku, (bo kiepski to i Ja Ci napisze nawet w 2 dni ;) ) jest czaso i pracochłonne... Nawet bardzo dobry wniosek nie gwarantuje sukcesu... To tak pokrótce...

Wracając do wyścigu... Widać ogólne sprężenie służb porządkowych... :D :D

Ferbik napisał/a:
Nasze miasto, gmina, powiat nie potrafią korzystać w pełni ze środków unijnych i promować naszego regionu. Ciężko im idzie w temacie samopromocji :)


Patrz: 725 lat Wielunia :D :D
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Stefan 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 2117
Piwa: 18/9
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-04-14, 22:39   

bob_mistrz, a ile wniosków Pan Leman złożył ..... póki co jest to najwyżej jest to WYDZIAŁ PROMOCJI i kropka. A i to niekiedy idzie im średnio (patrz zauważona przez forumowiczów "wpadka" w nazwie obchodów 725 Lecia nadania praw miejskich Wieluniowi")
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2008-04-14, 22:51   

stefan_pol napisał/a:
bob_mistrz, a ile wniosków Pan Leman złożył .....


Nie posiadam takich danych, ba bardziej mnie interesuje ile moja gmina składa wniosków ;)

Ostatnią rzeczą jaką bym robił, to broniłbym tego wydziału, bo jak napisałem wyżej, nie czuję jakoś wewnętrznej potrzeby by się tym interesować... Stwierdziłem tylko o spłyceniu przez Ciebie tego tematu ówcześnie... Na tą chwilę twoje spekulacje zdają się sprawdzać, ale podkreślam, nie mam danych odnośnie ilości złożonych wniosków przez wydział prowadzony przez pana Lemana...

Inną kwestią chyba bardzo istotną, jest to, iż w zeszłym roku de facto bardzo mało (żeby nie powiedzieć wcale) było działań, do których można było składać wnioski ;)
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2008-04-14, 22:52   

stefan_pol napisał/a:
(patrz zauważona przez forumowiczów "wpadka" w nazwie obchodów 725 Lecia nadania praw miejskich Wieluniowi")


stefan_pol, czy to jest az taki duży problem, który miałby wpływ na to, że obchody się nie odbedą :?: Chyba nie.

Ferbik napisał/a:
Nasze miasto, gmina, powiat nie potrafią korzystać w pełni ze środków unijnych i promować naszego regionu. Ciężko im idzie w temacie samopromocji


Wiadomo,że starają sie jak mogą, aby ta promocja była jeszcze lepsza od tej, która jest w tym czasie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-04-14, 22:55   

Lesiu napisał/a:
czy to jest az taki duży problem, który miałby wpływ na to, że obchody się nie odbedą

Nie no Lesiu nie widzisz podstawowej różnicy. Dla mnie to straszne faux pas ze strony organizatorów. Organizować coś, co do końca jest dla nich obce. Mam nadzieję jedynie, że ten wyścig będzie początkiem działań a nie - tak jak pisze stefan - olimpiadą na Seszelach raz na rok świetlny.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Stefan 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 2117
Piwa: 18/9
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-04-14, 22:57   

Lesiu, a bo wybrałeś najmniej istotne zdanie posta ;)
bob_mistrz, prawdopodobnie prawda leży gdzieś pośrodku ;)
Ostatnio zmieniony przez Stefan 2008-04-14, 23:02, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2008-04-14, 23:01   

Ferbik napisał/a:
Mam nadzieję jedynie, że ten wyścig będzie początkiem działań a nie - tak jak pisze stefan - olimpiadą na Seszelach raz na rok świetlny.


Wydaje mi się, że to dopiero początek. Niedawno mieliśmy szlak bursztynowy teraz XXIII Ogólnopolski Wyścig Rowerowy Hellena Tour 2008 no i 725 lecie . Coś się zaczyna dziać i to mi sie podoba.

Co do skuchy na obchody 725 lecie ktoś zawalił, trudno nic sie nie poradzi, odkręcić to teraz sie chyba nie da.....

[ Dodano: 2008-04-14, 23:03 ]
stefan_pol napisał/a:
Lesiu, a bo wybrałeś najmniej istotne zdanie posta


stefan_pol, wybrałem te, które dotyczą własnie tej imprezy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW