R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
PODEJMOWANIE DECYZJI NA FORUM.
Autor Wiadomość
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2006-01-03, 11:50   PODEJMOWANIE DECYZJI NA FORUM.

W związku z tym co ostatnio dzieje się na forum, jako jego założyciel chciałbym wprowadzić pewną zasadę. Otóż przed podjęciem decyzji która:
1. Zmienia układ forum
2. Usuwa jego część
3. Usunięcie użytkownika
4. Ostrzeżenie użytkownika
5. Każda inna ważna decyzja

proszę każdorazowo o przeprowadzenie tygodniowej ankiety. Wyniki ankiety decydują o podjęciu decyzji.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-01-03, 12:15   

Dopisalbym jeszcze cos takiego:
6. Powyzsze punkty nie maja zastosowania w naglych wypadkach, jesli ktos podpuszcza innych uzytkownikow przez co robi prowokacje, obraza innych uzytkownikow. Dzialania powinny byc podejmowane w trybie natychmiastowym.

Odnosnie ankiet, to watpie zeby duzo osob podejmowalo sie wypowiadania w nich chociazby z tego wzgledu, ze nie wszyscy chca zabierac glos w temacie, ktory ich bezposrednio nie dotyczy. Mowie to z autopsji, poniewaz zadnej decyzji nie podejmowalem pochopnie, zawsze konsultowalem to z J_a_r_o_ i przynajmniej 5 najaktywniejszymi uzytkownikami (chetnie wypowiadali sie na gg, ale nie chcieli pisac swojego zdania na forum).
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-01-03, 12:49   

Powtarzam żadnych decyzji bez ankiety.

Dlaczego? Przykład: http://wielun.biz/viewtopic.php?t=786
Wynik dyskusji: 4:2 za pozostawieniem. Dział jednak usunięto... Dlaczego?


Nie podoba mi się to co ostatnio się tu dzieje.
Usuwanie postów, użytkowników - wg własnego uznania.
Marcin poświęcił naprawdę wiele godzin na kilkakrotną instalację i przenosiny forum.
Zawsze robiliśmy to razem - nie zawsze miałem na to czas.
Zawsze robił to bezinteresownie. ( nawet bedąc w spzitalu 8) ) On jest także współtwórcą tego forum więć po co miałby niszczyć cos co stworzył?

O co właściwie się kłócicie?
Czy Mike nie miał prawa zadać pytania o usunięcie działu kosoku?
A co słyszy w odpowiedzi?
Odnośnie kosoku - "To straszne... kiedy pogrzeb ?? "
Odnośnie siebie -"niska inteligencja emocjonalna"
Odnośnie siebie - "Stań w kolejce po odrobinkę kultury jak rozumu zabrakło"
I kolejne ważne pytanie dlaczego usuneliście ten post ? http://wielun.biz/viewtopic.php?p=9845#9845 ?

W którym momencie tej dyskusji Mike powiedział cokolwiekby go atakować?
Kosoku to już historia ale właśnie dzięki niemu powstało to forum. I chociażby dlatego jeśli część użytkowników chciała dział powinien pozostać.

I prośba do moderatorów, administratorów i użytkowników - forum służy do wymiany poglądów - nawet jeśli są zupełnie różne. Prywatne porachunki tylko na PM albo gg.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-01-03, 13:37   

administrator napisał/a:
Usuwanie postów, użytkowników - wg własnego uznania.

Postow nikt nie usuwa. Uzytkownikow usuwamy tylko tych, ktorzy wiecej niz miesiac sie nie logowali - nie problem zalozyc konto ponownie, a zalogowac sie raz i nie uczestniczyc w zyciu forum to wiekszy problem.
administrator napisał/a:
Marcin poświęcił naprawdę wiele godzin na kilkakrotną instalację i przenosiny forum.
Zawsze robiliśmy to razem - nie zawsze miałem na to czas.
Zawsze robił to bezinteresownie. ( nawet bedąc w spzitalu ) On jest także współtwórcą tego forum więć po co miałby niszczyć cos co stworzył?

Odszedl sam, jego wola, juz wczesniej mowil ze sie powoli usuwa, bo nie chce mu sie czytac/pisac postow na tym forum. Zrobil to na wlasne zyczenie, dodatkowo wrocil i zaczal ublizac innym, m.in. mnie nazywajac mnie zerem itp.

Odnosnie mika, to wypowiadac mi sie juz nie chce... udowodnil swoimi impertynenckimi wypowiedziami jaki poziom prezentuje - przytoczyles tylko wypowiedzi skierowane w jego strone. Nie chce mi sie kopiowac tych, ktore on napisal, bo te powyzej jakis poziom reprezentuja.

administrator napisał/a:
Czy Mike nie miał prawa zadać pytania o usunięcie działu kosoku?
A co słyszy w odpowiedzi?
Odnośnie kosoku - "To straszne... kiedy pogrzeb ?? "

Odpisalem tak, bo mike oskarzyl m.in. mnie, ze ja to zabilem. Ja tylko zakopalem dol. Umarlo smiercia naturalna.
administrator napisał/a:
Odnośnie siebie -"niska inteligencja emocjonalna"

Czy to jest obrazliwe ? Czy mowienie komus, ze jego zachowanie jest na niskim poziomie wobec innych osob to obrazanie czy mowienie prawdy ?
A z kolei grozenie ze strony mika mojej osobie w stylu: "Ferbik nie zaczynaj ze mna" lub straszenie mnie toba (administrator) jest bynajmniej zenujace.

administrator napisał/a:
I kolejne ważne pytanie dlaczego usuneliście ten post ? http://wielun.biz/viewtopic.php?p=9845#9845 ?

Nikt tego nie usunal. Po zamknieciu tematu schodzi on na sam dol listy w danym dziale.
administrator napisał/a:
I prośba do moderatorów, administratorów i użytkowników - forum służy do wymiany poglądów - nawet jeśli są zupełnie różne. Prywatne porachunki tylko na PM albo gg.

I tego wlasnie przestrzegam.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-01-03, 18:16   

W punktach pod tytułem:

3. Usunięcie użytkownika
4. Ostrzeżenie użytkownika

nie ma Andrzeju najmniejszego sensu robienia ankiet, chociażby właśnie po to, że te tematy dotyczą głosu osób zarządzających forum, a nie całej jego społeczności.

Z drugiej strony tak jak Ferbik napisał:


Ferbik napisał/a:
Odnosnie ankiet, to watpie zeby duzo osob podejmowalo sie wypowiadania w nich chociazby z tego wzgledu, ze nie wszyscy chca zabierac glos w temacie, ktory ich bezposrednio nie dotyczy. Mowie to z autopsji, poniewaz zadnej decyzji nie podejmowalem pochopnie, zawsze konsultowalem to z J_a_r_o_ i przynajmniej 5 najaktywniejszymi uzytkownikami (chetnie wypowiadali sie na gg, ale nie chcieli pisac swojego zdania na forum).


Też zasięgałem głosu u innych użytkowników na temat ostatnich wydarzeń i co się dowiedziałem.

Po pierwsze, nie podoba się ludziom, załatwianie spraw poniekąd prywatnych na forum. Uważają właśnie, że poprzez urządzanie wycieczek osobistych, psuje się wizerunek prawdziwego forum, co zresztą jest jasno napisane w regulaminie.

Po drugie, skoro Marcin sam zrezygnował, to nie powinien się tak zachować na koniec, tak jak to zrobił.

Po trzecie, mike swoim podejściem co do kilku osób spowodował całą tą bezsensowną awanturę, która przerodziła się z wymiany poglądów na coś, co uważam za swoistą wojnę.

Piszesz:

administrator napisał/a:
Usuwanie postów, użytkowników - wg własnego uznania.


Nigdy tak nie było, niegdyś posty były usuwane jedynie przez Marcina, co napewno potwierdzi, ja tego nigdy nie robiłem, jedynie je przesuwałem do odpowiednich działów.


administrator napisał/a:
W którym momencie tej dyskusji Mike powiedział cokolwiekby go atakować?



W kilku różnych postach, poczytaj dokładnie w dziale motoryzacja i pytania dotyczące forum, ewidentnie naginał regulamin.

Na koniec twierdzę i cały czas twierdziłem, że cała ta awantura nie powinna mieć miejsca tu na forum, a że powstała, to właśnie jasno trzeba sobie powiedzieć przez kogo...

Nigdy nie sądziłem, że mike & Marcin będą zdolni do takich słów i czynów jakie tu miały miejsce, ale cóż ludzi poznaje się przez całe życie, nie chcę tu nikogo deprymować ani też wychwalać, jedynie wyrażam swoje odczucia.

Pozdrawiam wszystkich.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MAPET
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-05, 23:57   

hehehe.. i juz wiecie dlaczego wynioslem sie z forum i coraz wiecej ludzi to robi??? wlasnie dlatego!!! to od poczatku tego nowego forum nie jest to co bylo!!! sporo ludzi odeszlo a nowi co wtedy olali np forum teraz dorwali sie do wladzy... czasem przegaldalem to forum ale sie nie wypowiadalem!!! tylko mi sie siamc chcialo.. uszczypliwe texty ferbika ze sie ponoc w golfie zatrzasnalem i inne smeiszyly meni do lez... a jak zobaczylem ze nick ferbik jest na pomaranczowo .. tzn jest adminem to sie usmialem i stwierdzilem ze to koniec dla forum!!! i sie chyba wiele nie pomylilem! juz kilka ludzi z tego forum pisze mi ze mialem racje i ze tez odchodza.... i sie nie dziwie... powiem tylko tyle .. to forum zginie!! umrze smiercia naturlana albo beda tylko admini pisac..

przez kogo?? osadzcie sami!!! powodzenia !
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2006-01-06, 10:48   

MAPET informuję Ciebie, że forum nie zginie, nie umrze śmiercią naturalną ani żadną inną...
Jak widzisz się rozwija, przybywa dużo nowych ciekawych ludzi, piszących z sensem, którym nie w głowie wprowadzanie zamieszania i tym podobne...

Jeszcze raz Cię ostrzegam, nie wprowadzaj zamieszania poprzez urządzanie wycieczek osobistych i obrażanie osób, tutaj gdzie Ciebie nie było prawie pięć miesięcy z powodów Tobie bliżej znanych...




BTW. Widzę, że zaczynają się tu pojawiać ludzie, którzy niegdyś często bywali na forum, a natępnie odeszli, a teraz wracają wprowadzając jedynie zamieszanie...

Jedynym rowiązaniem będzie to, że będę USUWAŁ wszystkie posty osób, które wprowadzają zamęt i chaos w funkcjonowanie forum, a osoby te będą karane ostrzeżeniami.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MAPET
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-06, 11:02   

FERBIK dzieki za ostzrezenie czekam na kolejne hehehe... fajnie ze teraz tak wielce rzadzicie! a marcin kotry z dreyem stworzyl to forum odszedl bo widzi co tu sie dzieje!!! forum sledze caly czas wiec mi nie mow ze nie bylem poprostu nie pisalem! i dobrze widze co tu sie dzieje! forum bedzie ok ... ale beda pisac dzieciaki i o bzdetach glownie... ale spoko co neiktorzy trzaskaja taka ilosc bezsensownych i uszczypliwych postow ze jest szansa odratowania forum... a chaos to sie na forum wprowadzil z momentem jak powstala 2 wersja forum... szkoda ze to 1 (słowo wymoderowano) bo tamto bylo dobrym forum a w tym kolejnym ktos podjal chyba kilka belednych pochopnych decyzji!!

powodzenia wam zycze ...
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-01-06, 11:08   

MAPET napisał/a:
FERBIK dzieki za ostzrezenie czekam na kolejne hehehe...

Tylko nie mow, ze nie zasluzyles...
MAPET napisał/a:
forum sledze caly czas wiec mi nie mow ze nie bylem poprostu nie pisalem!

Jesli sie nie logujesz, to tak jakby cie nie bylo.
MAPET napisał/a:
beda pisac dzieciaki i o bzdetach glownie...

pare dzieci piszacych o bzdetach juz sobie odpuscilo.
Przynajmniej forum nie ogranicza sie tylko do tematow motoryzacji.
Nie rozumiem twojej zlosci i ironii. Nie uczestniczyles aktywnie w zyciu forum, wracasz, dymisz, obrazasz mnie i innych uzytkownikow nazywajac ich dziecmi... o co ty czlowieku masz pretensje ?? Najwiecej pretensji maja ci, co najmniej zabieraja glos. Szkoda, ze nie w slusznych sprawach.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MAPET
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-06, 11:17   

to co powiesz na tameta marcina?? i na temat kolegow ktorzy znalezli sie tu dzieki kosoku... i pisali tam... a ty to forum usunales!? slucham... czyzby marcin tez nie pisal nic ? co powiesz o mike 'u itd slucham... to sa ludzie ktorzy byli na forum duzo przed toba.. jak i ja.. to my rozkrecalismy to forum!! od 1 posta.. ale nie to tylko poprzednie.. bo pojawilo sie tu kilka ludzi (nie bede juz wytykal palcem jak nie chcesz) i spitolilo sprawe! ok teraz beda nowi... sluz im dzielnie!
pzdr
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-01-06, 11:20   

Po pierwsze: rozdzielmy dwie sprawy: forum wielunskie i forum kosoku. Nastepnie:
MAPET napisał/a:
a ty to forum usunales!?

Jak zauwazyles jest scalone do jednego dzialu "Motoryzacja". Skoro jestes takim wielkim prekursorem, to potrafisz wymienic, kto byl z ekipy kosoku wczesniej, a kto zostal do teraz.
MAPET napisał/a:
pojawilo sie tu kilka ludzi (nie bede juz wytykal palcem jak nie chcesz)

Pisz dokladnie kto, co i jak wg ciebie popsul to forum, tylko prosze o konkrety, bo pomowienia moga zostac potraktowane w odpowiedni sposob.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MAPET
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-06, 11:45   

i pozniej dosatne od ciebei ostrzezenie jak za 1 razem?.... sam chyba najlepiej wiesz kto... EKIPA TRZYMAJĄCA WŁADZE!!

(dreja i moderatorow pomijam)
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-01-06, 11:47   

MAPET, nadal nie wiem w jaki sposob forum zostalo wg ciebie popsute... Na razie to sa tylko oszczerstwa i pomowienia skierowane w moja osobe, wiec prosze o KONKRETY !! Bo jak na razie to urzadzasz tu mapetshow. Ostrzezenie dostales wiesz za co prawda ?? A jesli nie wiesz, to za kilka postow i za podpis w sygnaturce.
I nie mam zamiaru wdawac sie z toba w marne pyskowki, skoro nie potrafisz niczego udowodnic.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MAPET
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-06, 11:51   

no walsnei bo wymienilem twja ksywe!!!


po 1 pytanie powiedz mi dlaczego odszedl Marcin - nadmienei ze czlowiek ktory poniekad zalozym m.in. to forum!! dlaczego?

po 2 dlaczego odszedlem ja?

po 3 dlaczego odejdzie jeszcze kilka osób tzw starych wyjadaczy?

slucham!
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-01-06, 11:55   

MAPET napisał/a:
no walsnei bo wymienilem twja ksywe!!!

Nie... nie za to dostales ostrzenie, a jesli nie wiesz co piszesz, to sie najpierw zastanow.
MAPET napisał/a:
po 1 pytanie powiedz mi dlaczego odszedl Marcin - nadmienei ze czlowiek ktory poniekad zalozym m.in. to forum!! dlaczego?

Zapytaj Marcina - mnie i jarkowi powiedzial (jak jeszcze nie zaczal obrazac nikogo), ze odchodzi bo nie chce mu sie pisac i czytac postow (nie ma na to czasu i brak dostepu do neta).
MAPET napisał/a:
po 2 dlaczego odszedlem ja?

Bo napisales kiedys, ze masz jeszcze kilka innych for, w tym swoje i tez nie masz czasu udzielac sie tutaj.
MAPET napisał/a:
po 3 dlaczego odejdzie jeszcze kilka osób tzw starych wyjadaczy?

Wyjadacze... :> Bo tworzycie swoiste Towarzystwo Wzajemnej Adoracji i nie potraficie na trzezwo spojrzec na pewne sprawy, tylko jak jeden komus pojedzie, to juz reszta slepo za nim idzie.

Wiec sam wyciagnij wnioski a pozniej rzucaj chore i bezpodstawne pomowienia. Zegnam
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW